2 MINUTA koh dhe vetëm 3 PËRBËRËS për këto ËMBËLSIRA !!!

Përbërësit :
500 ml. Qumësht
3 lugë të gj. Nisheste
300 gr. Çokollad Qumështi
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton.
Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju faleminderit
Na ndiqni edhe në:
Instagram: kuzhina_ealbes
Facebook: kuzhinaealbes
Twitter : HomemadeRecip

Subscribe us: goo.gl/dK8HDv
Për të na ndjekur me recetat e rradhës.
For to follow us with our newest recipe.

And if you like our video recipes Like, Share and Subscribe :)

Ju faleminderit që na ndiqni.
Thank you for following us.

Komente

 • Flora Nikolli
  Flora Nikolli6 ditë më parë

  Sh e mir

 • Klevisa Nuri
  Klevisa Nuri10 ditë më parë

  🤲🤲

 • Djellza Nexhbija
  Djellza Nexhbija13 ditë më parë

  Shum emri

 • Doda
  Doda13 ditë më parë

  Po me kakao a mund ta bejme ...?

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  13 ditë më parë

  jo nuk behen

 • Arlinda Shala
  Arlinda Shala14 ditë më parë

  Veç 4 gota tkane dal nga kjo perberje?

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  13 ditë më parë

  po

 • Dashi qazimi
  Dashi qazimi14 ditë më parë

  Ajo është niseshten me cokollate e provova shume e mire une e dekorova me powder sugar dhe me arra Gëzuar muajin e shenjtë të Ramazanit Zoti ju bekoftë dhe ju pranoftë lutjet ose me saktë Duan qe beni gjatë faljes

 • Lovisa Todaj
  Lovisa Todaj15 ditë më parë

  A mundet me perdore cokollat tjerer?

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  15 ditë më parë

  po mundet

 • Nadia Gjoni
  Nadia Gjoni16 ditë më parë

  Shume te shijshme duket po a mund te mi shkr masen e qumshtit me gota dhe sa cokollata perdore dhe te cfare lloji❤️

 • Valdrina Hafizi
  Valdrina Hafizi16 ditë më parë

  Pershendetje,a duhet ti hedhim sheqer edhe nese i hedhim mundesisht a mundesh me ma tregu masen?Faleminderit shume nese pergjigjesh

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  16 ditë më parë

  jo nuk duhet sheqer se cokolladat jan te embla me sheqer

 • Kejsi Xhika
  Kejsi Xhika16 ditë më parë

  Puding eshte kjo ehhh dim ta bejm por gjithsesu flm

 • A F
  A F16 ditë më parë

  Pershendetje , po sheqer a i qet te lutem , faleminderit

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  16 ditë më parë

  jo nuk ka nevoj i ka 3 cokollata te embla

 • Enki Rrucaj
  Enki Rrucaj17 ditë më parë

  E bera dhe ishte fantastime te lumshin duart 😍😍😍😍

 • Gledia Veseli
  Gledia Veseli17 ditë më parë

  MUND TI BEJME DHE ME KAKAO? DHE GEZUAR RAMAZANIN😊

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  17 ditë më parë

  jo nuk behen te njejta

 • Anonymous Girl
  Anonymous Girl18 ditë më parë

  Mfal a mund me perdor cokollad milkaa ?

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  18 ditë më parë

  po mundet

 • ciao
  ciao18 ditë më parë

  Per me qit ma teper tamel sa duhet mi qit nisheste edhe cokollad

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  18 ditë më parë

  te gjitha i dyfishon

 • Bona brendon
  Bona brendon20 ditë më parë

  SA te Mira dhe te lehta . Gezuar Ramazanin pergjithmon

 • Sabile Helshani
  Sabile Helshani21 ditë më parë

  Gotat ai Lyn me uj, apo Ska nevoj

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  20 ditë më parë

  ska nevoj vetem me thik anesh sa te mer aj dhe ju del nga gota

 • Hamide Kastrati
  Hamide Kastrati21 ditë më parë

  Ne vend te nishestes a mund ti vendosim dicka tjeter

 • Hamide Kastrati

  Hamide Kastrati

  21 ditë më parë

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Faleminderit

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  21 ditë më parë

  Po miell

 • Ina Beluli
  Ina Beluli21 ditë më parë

  Te lumshin duart.do ta provoj njeher dhe une duket sh e shishme.gezuar muajin e ramazanit 🤲🤲🕋🕋ju rujt zoti

 • Lume Ilazi
  Lume Ilazi22 ditë më parë

  Prsh, a mundet të përdor miell në vend të nishestes ?❤❤

 • Lume Ilazi

  Lume Ilazi

  20 ditë më parë

  @Homemade Recipes / Kuzhina e Albës Faleminderit ❤shume recepta te mira ben 😍😍😍

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  20 ditë më parë

  po mundet

 • Lume Ilazi

  Lume Ilazi

  20 ditë më parë

  ??

 • majlinda misimi
  majlinda misimi23 ditë më parë

  Shum emir 🥰

 • leolita Berisha
  leolita Berisha23 ditë më parë

  E kom provu me ba sotttt oo sa e shishme u doke 🙏

 • Arjana Milloshi
  Arjana Milloshi23 ditë më parë

  Te lumshin duart shum e mire

 • Erjona Lika
  Erjona Lika24 ditë më parë

  Te lumshim duart shume te mira 👏

 • Aida Belliu
  Aida Belliu24 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Cucina Mista
  Cucina Mista24 ditë më parë

  Ju befshin mir e dashur 👏😋👌🏻

 • Trg Play
  Trg Play24 ditë më parë

  Super

 • Mariola Lici
  Mariola Lici24 ditë më parë

  Super ❤️

 • Gresa Berisha
  Gresa Berisha24 ditë më parë

  Me fal qfar qokollade ke perdor ti?

 • Artiola Dervishi

  Artiola Dervishi

  21 ditë më parë

  @Homemade Recipes / Kuzhina e Albës a po qokollad per gatim

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  24 ditë më parë

  cokollad qumeshti

 • Elda Ymeraj
  Elda Ymeraj24 ditë më parë

  Sa te mira qe duken... Do i privoj patjeter InshaAllah 😍😍

 • Amar Xhaferi
  Amar Xhaferi24 ditë më parë

  Asi qet sheqer iq

 • Qefsere Atuli
  Qefsere Atuli24 ditë më parë

  Të lumshin duart 🥰🥰

 • Hana Gërbeshi Caro
  Hana Gërbeshi Caro24 ditë më parë

  Te lumshin durt shum e shishme po doket,nese e boj me 1lt qumsht a duhet masat njejt apo mi 2fishu edhe sheqer a ke qit edhe sa flm shum e nderuar

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  24 ditë më parë

  ne qoft se don me shum te gjith perberesit i dyfyshon

 • Limoza Bllaca
  Limoza Bllaca24 ditë më parë

  Gëzuar muajin e shenjtë të Ramazanit .Qofshi gjithmonë nën mbrojtjen dhe bekimin E TË MADHIT ALLAH .

 • K&N Family

  K&N Family

  11 ditë më parë

  Amen

 • kudo bashk-fans

  kudo bashk-fans

  21 ditë më parë

  Flm

 • Erjola Elezi

  Erjola Elezi

  21 ditë më parë

  Te lumte goja , gjithashtu dhe per ty dhe per gjith besimtaret .❤❤Argjerim te lehte ishallah 💖

 • Limoza Bllaca
  Limoza Bllaca24 ditë më parë

  Të lumshin duart .Faleminderit që na mësoni gatime të reja ti bëjmë për muajin e shenjtë të ramazanit për Iftar .

 • Shefije Veseli
  Shefije Veseli24 ditë më parë

  te lumt Alba. shum te mira. dalin edhe un i baj njejt

 • Migena Elezi vlogs
  Migena Elezi vlogs24 ditë më parë

  Te lumshin duart 🙈

 • Nazlie Hasani
  Nazlie Hasani24 ditë më parë

  Te lumshin duart ❤🤗,a esht e shijshme🤔

 • Nazlie Hasani

  Nazlie Hasani

  24 ditë më parë

  @Homemade Recipes / Kuzhina e Albës faliminderit per recetat e tua ❤❤❤

 • Shefije Veseli

  Shefije Veseli

  24 ditë më parë

  po shum te mira dalin. provoni

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  24 ditë më parë

  perdor çokollad me qumesht ju del perfekt 👌

 • nushi nushi
  nushi nushi24 ditë më parë

  Aban mi qit poding nven tcokollates

 • nushi nushi

  nushi nushi

  24 ditë më parë

  @Homemade Recipes / Kuzhina e Albës ah ok faliminderit shumm 🥰

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  24 ditë më parë

  jo nuk ben ne vend te nishestes mundet puding

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi24 ditë më parë

  😍😍😍😘

 • Fatlume Hasani
  Fatlume Hasani24 ditë më parë

  Mhm lecker

Faqja Tjeter