MatoLale - "Favela Polizei" (Official Video)

Argëtim

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from MatoLale.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeMATOLALE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/MatoLaleFavel...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗦𝗜𝗩𝗜
🎵 Beat: 𝗟𝗔𝗕𝗔𝗖𝗞
🎵 Lyrics by: 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘
🎥 Video by: 𝗡𝗗𝗙𝗜𝗟𝗠
🎥 Film by: 𝗘𝗡𝗗𝗜 𝗛𝗢𝗫𝗛𝗔

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘 :
Instagram ► matolale

🎵 Connect with 𝗦𝗜𝗩𝗜 :
Instagram ► sivi_beats

🎥 Connect with 𝗡𝗗𝗙𝗜𝗟𝗠 :
Instagram ► ndfilmpro

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © MATOLALE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente: 579

 • MATOLALE
  MATOLALE26 ditë më parë

  ✔ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeMATOLALE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MatoLaleFavelaPolizei

 • lorenzo

  lorenzo

  Ditë më parë

  Giovanni Giorgio approved this video.

 • eIzOr Inkas

  eIzOr Inkas

  10 ditë më parë

  @rody' pp

 • blerina lila

  blerina lila

  16 ditë më parë

  Jet bas 😎

 • Sami Tusha

  Sami Tusha

  17 ditë më parë

  👮🖕🤞

 • Siar Arsi

  Siar Arsi

  22 ditë më parë

  Bravo mato gjiganti

 • DEAD NINJA
  DEAD NINJA15 orë më parë

  Dislike

 • Enxhi Dulla
  Enxhi DullaDitë më parë

  Qysh i vogel kam pas pun me shit e blej ata dun me i kap cunat,po ne n burgje vec si lejm favela polizei la polizei favela polizei la polizei qysh i vogel kam pas pun me shit e blej ata dun me i kap cunat, po ne burgje vec si lejm favela polizei la polizei favela polizei la polizei f**k da polize, jau bej me gisht ku ma bojn friz pasha ropt e shpis kom pa xixa prej dyt t allris e leku biz tu e pastru si malli kolumbis (ahaaa) yoo guci ches tu majt hekrin n kok me kriz io matolale si vatikan dal te ballkoni bej shou edhe fjalet mati kur flet e shani se sdihet kur vjen nji koh ndoshts bjen tavani edhe thyhet xhami dikush vjen vizitou jo ti fol po tani vonou free our my brous qysh i vogel kom pas pun me shit e blej Ata dun me i kap cunat po ne burgjeve vec si lejm favela polizei la polizei favela polizei la polizei qysh i vogel kom pas pun me shit e blej ata dun me i kap cunat po ne burgje vec si lejm favela polizei la polizei favela polizei la polizei jeta jon e komplet si filma me ulje ngritje thika shpina gara jone tu dal mpina higare hi bichis per vitrina jeni fake bini n patetina ma ches kapo si totorina adrenalin cdo nat tu ndru vija femres stil bar e kokaina tani wait wait wait edhe di qe une gjuj drejt drejt drejr per ket loj mato i shpejt shpejt shpejt ti e di qe ska mo fake fake fake i m real kena shit, kena bo fal zot me prano une e di,kom gabu mos qaj, nano cdo e zez qe kom bo e ka ni rizel dhe tani mos me gjyko vec risel Qysh i vogel kom pas pun me shit e blej ata dun me i kap cunat po ne burgje vec si lejm favela polizei la polizei favela polizei la polizei

 • Sokol Mataj
  Sokol Mataj2 ditë më parë

  je i madh mato

 • Eros Loci
  Eros Loci5 ditë më parë

  Hype assss fuck....

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

 • Don_Vido
  Don_Vido5 ditë më parë

  Ndoshta tbjen tavani edhe t'thyhet xhami dikush tvjen vizitohu😳 "NOYZI- BORA"🤔

 • Alesjo Shima
  Alesjo Shima6 ditë më parë

  ❤❤😈😈😈😈😈😈

 • Dark
  Dark6 ditë më parë

  Je një talent i lindur Mato . king 👑👑❤️🔥🔥❤️👌💥💥

 • JEÑÑY 🅥

  JEÑÑY 🅥

  Ditë më parë

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉 *_YT.SV/SEXLOVERS'HERE_* 💜 PRIVATE S*X I NEED A BIGS YOUR PENILLE 💜 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

 • Zzzzzzzz

  Zzzzzzzz

  3 ditë më parë

  Shqiptar je ti ? 😂

 • Ahmet Vlore
  Ahmet Vlore6 ditë më parë

  Matolale o mbret👑👑

 • King Barbaro
  King Barbaro7 ditë më parë

  Hajdee 🔥🔥 mir mir kenga Shum mbeshtetje nga itali 💪🏼💪🏼

 • Drilon B
  Drilon B7 ditë më parë

  Gilera Runner 🔥🔥

 • Florinda Ibrahimi
  Florinda Ibrahimi7 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Adriatik Bega
  Adriatik Bega8 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Koder Burg
  Koder Burg10 ditë më parë

  Shum keng e fojt me op shpie

 • Aleks omuri
  Aleks omuri11 ditë më parë

  Well done Matolale proud of you

 • VIP SHQIPET
  VIP SHQIPET11 ditë më parë

  1:31

 • Casey lyrics🌺😝
  Casey lyrics🌺😝12 ditë më parë

  eyyy heyy😝👍

 • rodeo
  rodeo13 ditë më parë

  Ca di ti per cunat e parkut💥💥🔥🔥

 • Eko Cndr
  Eko Cndr13 ditë më parë

  Narcotica💯💥👊

 • Μαριαννα Μπρακα
  Μαριαννα Μπρακα14 ditë më parë

  Shkatroje dhe ti rinin bravo 👏👏👏👏👏

 • bulevardi durres
  bulevardi durres14 ditë më parë

  Gagaci lalit 🤣🤣🤣

 • no se
  no se14 ditë më parë

  I want to make an announcement for all of you who have me in your group to follow me so I want to tell you that I can't believe that the bank doesn't want to give me money from my account that I know you take more mistreated and did what he wanted with me but we can't stay like this I want justice I'm announcing for the whole planet let go of the music I won't leave it like this they made fun of me as they wanted you get ready no more support I ask you with all my heart to come after me no longer resist all are false from A to Z

 • Redi Amsterdam
  Redi Amsterdam14 ditë më parë

  Qesharak 😂😂😂

 • Igli Igli
  Igli Igli15 ditë më parë

  Mato legend je plako hallall hite sa me shum

 • D boy
  D boy15 ditë më parë

  O z z z zemra .😂😂

 • Klevis Agalliu
  Klevis Agalliu16 ditë më parë

  Pastaj çelsat Favela ne fund te detit 🤣🤣🤣

 • Archiluxe
  Archiluxe16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • Armando Koshena
  Armando Koshena16 ditë më parë

  Nuk dështon shejtani 🔥

 • Mico Lengu
  Mico Lengu16 ditë më parë

  Free pula 💪🏻😂

 • expox gamer
  expox gamer16 ditë më parë

  🥵🥵noizy left the chat

 • Nill Kiggers
  Nill Kiggers16 ditë më parë

  Shikon kto vidjoklipe super qr, kur mendon pasaj qe ky esh ai tipi qe denoncoj ne polici kur e rrahen 😂😂😂😂

 • BMW #1
  BMW #116 ditë më parë

  🦈

 • BMW #1
  BMW #116 ditë më parë

  💯💯💯💯💯💯💯💯💯

 • Polikseni Budo
  Polikseni Budo17 ditë më parë

  I mirë❤💋💜😍😚

 • AMELIA SHAHINI
  AMELIA SHAHINI17 ditë më parë

  A eshte e vertete qe je zen me policin o Matolale

 • Nemesis
  Nemesis17 ditë më parë

  💣💣🇦🇱❤❤

 • Toni Bisha
  Toni Bisha17 ditë më parë

  Qit muzik as ne banjo sja vlen me ngju

 • gango gango
  gango gango17 ditë më parë

  Too fakeeee

 • Klodjan Diku
  Klodjan Diku18 ditë më parë

  This one is fake you try copy Jul form France

 • SAJMIR HYSA
  SAJMIR HYSA18 ditë më parë

  🌋🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • eioshen boboi
  eioshen boboi18 ditë më parë

  Akoma pa dal konga them se do jet shum e fort💯

 • Kapo Mthirr
  Kapo Mthirr18 ditë më parë

  🔥🔥🔥💯👑

 • ak 47 gango
  ak 47 gango18 ditë më parë

  Flak fare kenga kshu vàzhdoni cuna☠☠☠☠

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  18 ditë më parë

  Shifni shqipe gone made donart..sa kopjon mato lale 😂😂😂

 • Ditart
  Ditart19 ditë më parë

  Mir qe ktheve stilin qe kishe ...

 • keli hb
  keli hb19 ditë më parë

  maddddddddd💯💯💯💯💯

 • Rick Rosso
  Rick Rosso19 ditë më parë

  Jul- C'est pas des lol... mire qe se ke kopju fjale per fjale mer matokare

 • sehhi vooty
  sehhi vooty19 ditë më parë

  Another level

 • Kapo Mthirr
  Kapo Mthirr19 ditë më parë

  E ke myt big mato 🪓💯🔥🔥

 • SHQIP HIP-HOP
  SHQIP HIP-HOP19 ditë më parë

  prej qe je hek nga OTR ma mir po knon :D

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  19 ditë më parë

  ️️️️

 • Gezim Kalija
  Gezim Kalija19 ditë më parë

  👏

 • Berto Berto
  Berto Berto20 ditë më parë

  Kong e fojt kjo 🤣

 • Enkli Raboja
  Enkli Raboja20 ditë më parë

  Po legjend fo ngelet

 • FF Legjendari
  FF Legjendari20 ditë më parë

  👑MATOLALE🐬LEGJEND MATOLALI👑

 • Brandon UK
  Brandon UK20 ditë më parë

  Big mato

 • Dony Boy
  Dony Boy20 ditë më parë

  Hajde Mato hajde te lumte topi 💪

 • a2l mema
  a2l mema20 ditë më parë

  O jemi ne o jemi ne o jemi ne tifozat bardheblu tifoz tirones tirones vija vija qe e ka zili e gjith Shqipëria oeoe oeoe oeoe oeoe

 • I AM Beratsi
  I AM Beratsi21 ditë më parë

  Shifni shqipe gone made donart..sa kopjon mato lale 😂😂😂

 • Rio Al
  Rio Al21 ditë më parë

  Ke vjedhur muziken e noizit e stresit . Kopjac

 • Kleeviss Dashi
  Kleeviss Dashi21 ditë më parë

  Bravo respekte nga austria🇦🇹

 • DJ LKM
  DJ LKM21 ditë më parë

  🔥🔥🔥 kalle vllah 🇦🇱

 • Geri Geri
  Geri Geri21 ditë më parë

  policei 🤣🤣🤣🤣

 • beauty face
  beauty face21 ditë më parë

  Matooo 🔥🔥🔥

 • Edison Cani
  Edison Cani21 ditë më parë

  ✌️✌️✌️✌️

 • Drilon - Gaming
  Drilon - Gaming21 ditë më parë

  Ne vorribom kam lind dhe une

 • Luis Zeqiri
  Luis Zeqiri21 ditë më parë

  vk o mato raki pa lidhje muzik shoku

 • Enes Ramaliu
  Enes Ramaliu21 ditë më parë

  Parku🔥

 • closed
  closed21 ditë më parë

  💙💙🇦🇱

 • Brian Clash
  Brian Clash21 ditë më parë

  2:15 diffrent flow hits diffrent . big mato

 • SARACI.99
  SARACI.9922 ditë më parë

  Shum e fort si kenge Bravo

 • Kleona Klea
  Kleona Klea22 ditë më parë

  Po me pulen c’patet more

 • Marsi Jora
  Marsi Jora22 ditë më parë

  Nona fare dhe lagja jon ylll fare ✌✌✌👍👍

 • la Bestia di Prima
  la Bestia di Prima22 ditë më parë

  ❤️ Napoli ❤️

 • SS81 SS81
  SS81 SS8122 ditë më parë

  💯🎊💯

 • Illuminati Confirmed
  Illuminati Confirmed22 ditë më parë

  soso mcr - fang mich doch same beat 👌

 • Eljon Vrapi
  Eljon Vrapi22 ditë më parë

  Kjo esht keng qr skam degjuar keng SI kjo💪💪💪

 • Shkelqim Morina
  Shkelqim Morina22 ditë më parë

  E paske vidh spotin prej reperit SCH mannschaft.

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

 • hey hey
  hey hey22 ditë më parë

  favela

Faqja Tjeter