Klanifornia - Opinion - I ftuar Pandeli Majko


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Andy G
  Andy G27 ditë më parë

  I ftuar skuthi i skuthave

 • Ze Ver

  Ze Ver

  10 ditë më parë

  SUPER,,MJESHTRI I MBIJETESES,,27 VJET DEPUTET,,,ETJ,,MILIONA MENJANE,,PAQE ME TE GJITHE,,,30 VJET KY E GEZOI"DEMOKRACINE" 100%,,QINGJI MIRE PI DY NENA ,

 • Dora Kovaci
  Dora KovaciMuaj më parë

  Zoti majko je shum I mir💕

 • Rexhepi Rrahim
  Rexhepi RrahimMuaj më parë

  Majko te don kosova

 • Mario Norja
  Mario NorjaMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kiki
  KikiMuaj më parë

  "Zoti Frangaj gjeti fshatra të humbur dhe investoi" tregon se propaganda është investim frytdhënës..

 • olsi kocli
  olsi kocliMuaj më parë

  Majko,Ben Blushi,Eduard Selami dhe keto personazhi duhet ta drejton Shqiperine

 • Ze Ver

  Ze Ver

  10 ditë më parë

  PERFAQESUESIT E INTERESIT PERSONAL NE POLITIKE,,,O METE PER VETE

 • SaraR
  SaraRMuaj më parë

  Sa i mir eshte Majko 🥰

 • Ze Ver

  Ze Ver

  10 ditë më parë

  Per veten e TIJ ,

 • Rexhepi Rrahim
  Rexhepi RrahimMuaj më parë

  Majko duhet ta drejtoj shiperin e bashkuar

 • Flower M
  Flower MMuaj më parë

  O Golemas e keni per tradite ju humorin na kenaqe je shume I mire

 • 19 98
  19 98Muaj më parë

  🔝Pandeli Majko✔🇦🇱Respekt💪🏻

 • Eneo Radaci

  Eneo Radaci

  Muaj më parë

  P

 • Amg Situation
  Amg SituationMuaj më parë

  I madh je pandeli majko ti ke vend te vecant ne kosov per ne je heroi i madh patriot tipik shqiptar.

 • ILLYRIAN SON
  ILLYRIAN SONMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 shpetim saraqi hahahha gjithmon kam then sa ngjasojn kto te dy

 • Enrik Rushan
  Enrik RushanMuaj më parë

  Ky obobo

 • Your Drug
  Your DrugMuaj më parë

  Si jeni me dhëmballën tani? 😅😅😅

 • EVRYTHING EVRYTHING
  EVRYTHING EVRYTHINGMuaj më parë

  albano je legjend e gjall

 • Chill House
  Chill HouseMuaj më parë

  "E do voten e mamit"🤣

 • Saul Goodman
  Saul GoodmanMuaj më parë

  O Pandi o Sex

 • Xhelo Sejko
  Xhelo Sejko2 muaj më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻😂😂😂😂🥇🥇🥇

 • Ze Ver
  Ze Ver2 muaj më parë

  MAJKO, MULTIMILIONERI i "HESHTUR" 27 -vjet ne parajsen e PUSHTETIT/ "

 • Nia Cuni
  Nia Cuni2 muaj më parë

  😂😂😂

 • Alda Zejno
  Alda Zejno2 muaj më parë

  😅😅😅

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare2 muaj më parë

  Politukuj qe kujtojn jane vip te propgamen humoristike , Tmerr si eshte katandsi kjo Shqiperi dhe mediate me programe te turpit , Edhe politikujt kane mbet me be shfaqje , aq din ket horra politikuj bejn shqiperin lesh

 • Hector 89
  Hector 892 muaj më parë

  Paska nevoje Majko per promovim permes humorit.

 • RedDevils
  RedDevils2 muaj më parë

  8:36 urte e bute hahah

 • Ze Ver

  Ze Ver

  10 ditë më parë

  DHE MILIONAT MENJANE,,,PAQE ME TE GJITH,,,27 VJET DEPUTET

 • Noku Nok
  Noku Nok2 muaj më parë

  Shum respekt per pandeli majkon

 • Baki Muçaj
  Baki Muçaj2 muaj më parë

  Me vjene mire qe qenkam bere kaq personazh kaq shume i rendesishem po e urreje qendren e vemendjes por eshte dhe tallje akoma stres per himaxhin tim😭😭😭😭😭

 • v m
  v m2 muaj më parë

  emision skandaloz, uluni dhe shkruani ndonje gje se lat nam, dy fjali, dy tekste, dy batuta nuk i shkruani dot??, po ftoni keta vemjet, apo jeni pjese e fushates. Nga krahu tjeter beni sikur i bini pushtetit ha ha ha ha .. nuk ju ve faj se edhe ju pjese e "chupa-chupsit" jeni

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan2 muaj më parë

  O o ky as mish as peshk per politike

 • Albania Albania
  Albania Albania2 muaj më parë

  simbol i hajdutit

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  Gjith,multimilionere jane, ,OJ METE,PER VETE, ,pushteti eshte si JETA,, 1-here Ke mundesi, prandaj shfrytezoje ne maksimum

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti2 muaj më parë

  majko meksi e nonje tjeter jan politikan te drejt

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  Po.PO MILIONA /DOLLAR, MENJANE i KA,

 • Dritan Semani

  Dritan Semani

  2 muaj më parë

  With huge accounts of shores.

 • Sanni Jakupi
  Sanni Jakupi2 muaj më parë

  PËR PANDELI MAJKO SHUM RESPEKT NGA MAQEDONIA

 • Sanni Jakupi

  Sanni Jakupi

  2 muaj më parë

  @Komenti Komenti E vërtet numër 1 në shqipri

 • Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  2 muaj më parë

  eshte njeri I edukum

 • Zyra Lapi
  Zyra Lapi2 muaj më parë

  Jeni te pa par

 • Izet Morinaj
  Izet Morinaj2 muaj më parë

  Pandi 👑🇦🇱🇽🇰💪

 • Flower M

  Flower M

  Muaj më parë

  @Ze Ver Te gjithe I bete multimilioneta ju Po mere gjithe ate rroge si mos kete lek menjan o njeri

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  Multimilioner

 • sead b.1
  sead b.12 muaj më parë

  Mire qe e zure pa probleme me gojen 😂😂

 • Masimiljano Haxhiu
  Masimiljano Haxhiu2 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Mirosh Ibi
  Mirosh Ibi2 muaj më parë

  Pandi skrapi hajdut I zoti

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  Qingji i mire pin dy nena, hajdut,Ka bere jete prej SHEIKU keto 27 vjet ne POLITIKE,, MILIONA/DOLLAR menjane,

 • Duble R Pix
  Duble R Pix2 muaj më parë

  Aman sa e komplimentoni, nje konformist i pushtetit te oligarkeve eshte edhe ky, per me teper edhe i perfshire ne tendera te dyshimte.

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  Me miliona dollar ne BANKAT e HUAJA, QINGJI i MIRE PIN DY NENA , TAKTIKA E MBIJETESES NE POLITIKE PER 27-VITE KA BERE JETE SHEIKU

 • Kein Raca
  Kein Raca2 muaj më parë

  Pyete nje here pandin per tenderin e mesimit gjuhes shqipe per femijet e emigranteve sa kushton ne vertet dhe sa ai e ka vendosur shumen 👈

 • Ze Ver

  Ze Ver

  10 ditë më parë

  SA KANE VJEDHUR,,QYSH 23 VJEC HYRI NE PARLAMENT ,DOLI 53,VJEC, QINGJI I URTE PIN DY NENA,,MILIONAT I BERI,PAQE ME TE GJITH ,PUSHTETIN E GEZOI

 • K L
  K L2 muaj më parë

  Eshte humor apo politike ? Nuk kane materisl me se te mbushin programin...

 • Avni Rustemi

  Avni Rustemi

  2 muaj më parë

  Kjo esht pjesa me e bukur e te gjith shfaqes o shoku ato te tjerat jan ber bajad .

 • DIY World
  DIY World2 muaj më parë

  Emision rreth ilirëve me 5 episode m.althe.info/number/wIvJmqmibHRnhtQ/video

 • Laki Ati
  Laki Ati2 muaj më parë

  Z.Majko esht njeriu me positiv qe ka parlamenti jon kto lloj politikanesh i duhen vendit ton.

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  @D N debil,por keto 30 -vjet Ka bere jete SHEIKU, ME DISA MILIONA DOLLAR/MENJANE

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  Po miliona dollar menjane,mos qaj hallin e tij te MJESHTRIT te mbijeteses ne POLITIKE,, se e KA NGRENE "QUL"30-VJET,, MILIONAT E DOLLAREVE I KA,DHE JETE PREJ SHEIKU KA BERE KETO 30 VJET,TE QAJME HALLIN TONE,LERI HAJDUTNIT%MODERN

 • D N

  D N

  2 muaj më parë

  Pandeli Majko-viçi eshtë debili me i madh që ka ne Ballkan!

 • Nekimi Gjokaij
  Nekimi Gjokaij2 muaj më parë

  Esht me imadhi dhe me patrioti Pandeli Majko

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  Nga miliona dollaret,e pandit,Los na japi dhe nji gje neve,

 • Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  2 muaj më parë

  eshte njeri I edukum

 • Maria Re
  Maria Re2 muaj më parë

  Nder te Vetmit Kandidat te PS qe me pelqen ,Albano te kenaq me humorin qe ben.

 • 19 98

  19 98

  Muaj më parë

  ✔🇦🇱✔🇦🇱✔

 • Bigboom Shakaloom

  Bigboom Shakaloom

  2 muaj më parë

  Ngatërron njerëz e situata

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  @Bigboom Shakaloom perfekte,,la zbatuar PARIMIN gjingji i mir pi dy Nena, 27-vjet ,perfaqesues i INTERESAVE personale prane parlamentit,te popullit,minister ,miliona /dollar menjane,, SUPER/MJESHTER,i MBIJETESES ="SKUTH"

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  Ka disa miliona /DOLLAR menjane

 • Hasan Gerdeci

  Hasan Gerdeci

  2 muaj më parë

  @Bigboom Shakaloom f

 • Deti D
  Deti D2 muaj më parë

  PANDI HAJDUTI

 • Ze Ver

  Ze Ver

  2 muaj më parë

  Ne QIPRO,ZVICER,,ETJ, DOLLAR/EURO,,,DEPOZITA BANKARE ,NE EMER TE POPULLIT,,,

Faqja Tjeter