Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from Aurela Gaçe.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AurelaGaceCup...

____________________________

🎵 Music & Arrangement by: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎵 Lyrics by: 𝗡𝗘𝗫𝗛𝗜𝗣 𝗦𝗘𝗥𝗔𝗝 & 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘
🎵 Rec/Mix/Master: 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝
🎥 Video by: 𝗙𝗥𝗔𝗠𝗘 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 M.U.A: 𝗟𝗢𝗥𝗘𝗟
🎵 Produced by: 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘

____________________________

🎤 Connect with 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘 :
Instagram ► aurelagaceo ...

🎵 Connect with 𝗘𝗡𝗜𝗦 𝗠𝗨𝗟𝗟𝗔𝗝 :
Instagram ► enis.mullaj

🎥 Connect with 𝗙𝗥𝗔𝗠𝗘 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► frame.produ ...

📌 Connect with 𝗟𝗢𝗥𝗘𝗟 :
Instagram ► lorel_makeu ...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © AURELA GACE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • Aurela Gace
  Aurela Gace23 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceCupaNgaVlora

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  18 ditë më parë

  Ti s njeh moshë ,as në këngë,as në paraqitje skenik 🔥🔥🔥

 • Leda Amz

  Leda Amz

  18 ditë më parë

  Bravo 💖💥❤

 • dusha avdiu

  dusha avdiu

  18 ditë më parë

  👏👏🙌🙌🙌👏👏🔥🔥🔥👏👏🙌❤️👏

 • Egla Kamperi

  Egla Kamperi

  18 ditë më parë

  Cupat e Vlores beni nje per cupat e Beratit 🌟🌟🌟🌟

 • Aldo Vlore

  Aldo Vlore

  18 ditë më parë

  Lela gjerdanii diamantit te vlores eshte imbushur me Perla por te kete me shume aq me mire vlonjatet e thurin dhe e stolisin vet gjerdanii sepse Jane te kenges bejtes dhe te humoritme keto gjerash e ushqejne shpirtin une te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote Ty dhe familjes tende resppekte NGA VLORA

 • nona nona
  nona nona9 ditë më parë

  Bose je moj Motrë

 • ermira bashvogli
  ermira bashvogli10 ditë më parë

  Krenari E gjithe Shqiperise flake

 • sulejman salja
  sulejman salja10 ditë më parë

  Te lumte goja birbile je dhe dukes he ter energji e PA pare refreni I persosur.

 • Agim Petoshati
  Agim Petoshati10 ditë më parë

  Ull bote a dukt

 • Artur Zenelaj
  Artur Zenelaj10 ditë më parë

  Ne te gjithe kete video clip fragmenti me pikant eshte refreni dyte Eja zemero/ thuaj sa me do Ja thote me shume seriozitet sikur eshte ky momenti propozimit te pare 🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏je e madhe lela ,fantastike

 • Linda Troja
  Linda Troja11 ditë më parë

  E eger!

 • Βουλα Χανη
  Βουλα Χανη11 ditë më parë

  Shum keng e bukur si fjalet por dhe ritmi I musikes 🥳🤩🥳🤩😍

 • Gim Zena
  Gim Zena11 ditë më parë

  E dua shume Eshte unike

 • Klejdi Jonuzaj
  Klejdi Jonuzaj11 ditë më parë

  Ne Vlore e ka bere e Klipin Je yll o Aurela te kendofte zemra o Mretereshe.❤❤❤❤❤🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👰

 • Saimir Hasanaj
  Saimir Hasanaj11 ditë më parë

  Jan vertet cupat e vlores si magnet ..nese njeh vajz nga vlora se haron me ter jeten ..jam nga tjeter qytet po si vlonjatet ska

 • Orian Berisha
  Orian Berisha11 ditë më parë

  Cupat i kemi nga korca, motrat na vlora 😂😂😂

 • Luis Zeqiri
  Luis Zeqiri12 ditë më parë

  kjo femer osht div jam kon nshqipni ne vlor kur ka knu live sosht normal

 • Edison Lika
  Edison Lika12 ditë më parë

  O ti gace mos bej si sexy si gomar mashkull je..je kengetare qe degjoesh me vesh jo me sy mos u perdridh kot si keto shurat qe degjohen vtm me sy!!!!!!

 • Sofi Brahimsulaj
  Sofi Brahimsulaj12 ditë më parë

  e vajze na kenaqe je e pa arritshe e gjithanshme bravo

 • FF CRÆZ
  FF CRÆZ12 ditë më parë

  Je si shpirt ti te ben ti harrosh hallet

 • Elikseva Ahmeti
  Elikseva Ahmeti12 ditë më parë

  kengetarja me e mire ne shqiperi 🇦🇱🇦🇱kenge shum e bukur🥰🥰

 • Mjaftime Lashi
  Mjaftime Lashi12 ditë më parë

  Bravo ❤⚘⚘

 • Manuela Gjeci
  Manuela Gjeci12 ditë më parë

  Kenga me shum kuptime hit i vitit, DIVA SHQIPRARE zjarrrrrr Aurela.

 • Pi Active User
  Pi Active User12 ditë më parë

  🤯🤯🤯👍👍 Flak flak AURELA

 • 8087 Minka
  8087 Minka13 ditë më parë

  E cfare ka Jennifer Lopez me shume se ty?

 • Esma Larushku
  Esma Larushku13 ditë më parë

  Aurela : je qetesia e zemrave tona , nuk merzitemi kurre me ty flori , na jep motiv per jeten ,Respekte pa kufi , zoti te rujt me gjith cke 💎🌎🌟🌞💫🧿🥰👸🙏

 • Lela Kalemi
  Lela Kalemi13 ditë më parë

  Bravo yll ti te kenaq me kengt qe nxier.

 • dcoog anml
  dcoog anml13 ditë më parë

  Po ca te te them,,,, je zjarr❤️

 • Novruz Fasko
  Novruz Fasko13 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏👍👍👍

 • Roza Hasani
  Roza Hasani13 ditë më parë

  Superrrr👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💃💃💃💃💃

 • Alma Hamzaj
  Alma Hamzaj13 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤

 • Bona Hoxha
  Bona Hoxha13 ditë më parë

  Ti je motivim o Aurel. Cme bere,me lodhe duke u tundure shkundur.

 • Kataleja Bala
  Kataleja Bala13 ditë më parë

  Zeri me i bukur i te gjitha koherave 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Valbona Balla
  Valbona Balla13 ditë më parë

  Unike e pazavensueshme ⭐

 • FLORJAN FLORJON 19TC
  FLORJAN FLORJON 19TC13 ditë më parë

  The Queen

 • se
  se14 ditë më parë

  Bravo Aurela. Kenga shqipe e paster la lezet.

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora14 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjithmon !Aurela e bekuar qofsh💝💝🎉🎉😍😍🎊🎊

 • Savina Leskaj
  Savina Leskaj14 ditë më parë

  Diqe🔥🔥arela

 • Savina Leskaj
  Savina Leskaj14 ditë më parë

  ❤❤🌊🌊🌊🌊🔥🔥🔥🔥🔥

 • seeni gzty
  seeni gzty14 ditë më parë

  Yll Aurela .si gjithmon gjeni.ju uroj lumturi pa fund ❤❤

 • He He He He

  He He He He

  9 ditë më parë

  Z

 • Elton Buzi
  Elton Buzi14 ditë më parë

  AURELA ZJARRRRRR👑NA KENAQE SHPIRTIN❤SUKSESE🌠

 • dcoog anml

  dcoog anml

  13 ditë më parë

  Muzika superrr

 • Mira Kalaj
  Mira Kalaj14 ditë më parë

  Fortune 👌🏻🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Niko Demiri
  Niko Demiri14 ditë më parë

  Shume.kenge.e Bukur

 • Enver Enver
  Enver Enver14 ditë më parë

  I pershendes gjith çupat vlonjate 🥳 nje vella nga kosova

 • Luci Greku
  Luci Greku14 ditë më parë

  Super 👍👍👍👍👍 kenge.

 • eda eda
  eda eda15 ditë më parë

  ZJARRrrrrrrrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • JULI LABOTI
  JULI LABOTI15 ditë më parë

  Ca zëri

 • Migena Xhaji
  Migena Xhaji15 ditë më parë

  Ske shoqe te dyte Aurela asnje skrahasohet me ty, krenare per ty, pershendetje nga Greqia

 • Lia
  Lia15 ditë më parë

  Cfare pin me kupa cupa nga vlora??

 • Avni HL
  Avni HL15 ditë më parë

  Ylli i kenges shqipe, te kendoft zemra

 • Renata Kamami
  Renata Kamami15 ditë më parë

  O té kendofte zemra je si. Yll Aurela

 • Albano
  Albano15 ditë më parë

  bravo

 • Vjollca
  Vjollca15 ditë më parë

  Vullkan eshte

 • alma dajcaj
  alma dajcaj15 ditë më parë

  Super ❤️

 • Rozina Lluca
  Rozina Lluca15 ditë më parë

  Je e madhe Aurela 👏👏👏

 • Aaaa Aaaa
  Aaaa Aaaa16 ditë më parë

  Muzika superrr

 • elton stami
  elton stami16 ditë më parë

  Thash per nje moment qe nuk do e puthje burrin.Mgjth shume pak nje puthje.Je me e mira Aurela.

 • Floriano Qato
  Floriano Qato16 ditë më parë

  Mos vdeksh kurre o Aurela Gace... Zeri jot dhe kenget e tua,ma bejne diten time me te bukur dhe besome.. dita ime eshte sketerre. Je super njeri dhe super kengetare... Te perqafoj me mall nga larg.

 • seeni gzty

  seeni gzty

  14 ditë më parë

  Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  15 ditë më parë

  Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.16 ditë më parë

  👑👑

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.16 ditë më parë

  Bashke me dy princeshat

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.16 ditë më parë

  Super kenge,ti rrezaton gjithmone por t vleresoj se ke ba pjese t vidios edhe mat dashtunin tan.Zoti ju bekofte.❤❤❤❤

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.16 ditë më parë

  Knaqesi me ju pa,paqi jeten e g jate te dy si çift.👑👑❤❤💋💋🙏🙏👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.16 ditë më parë

  Paqi njeni tjetrin

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.16 ditë më parë

  Por edhe ai asht me fat me ty.

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.16 ditë më parë

  Aurela je me fat qe ke nje djal aq te mire si Skejdi

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku16 ditë më parë

  Sa herë e dëgjoj, më ngjan Lela e tërbuar në kuptimin e bukur .🔥🔥🔥

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn16 ditë më parë

  Bravo Aurela ke alamet burri, je me shume fat.

 • Dimitris Kod
  Dimitris Kod16 ditë më parë

  Aurela eshte perveluar, nuk ka uje per ta shuar.

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku16 ditë më parë

  Si gjithmonë vullkan 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Supertoys Supertoys
  Supertoys Supertoys16 ditë më parë

  Aurela bej duet me Alban Skenderaj Te lutem Nese se keni bezdi beni like qe ta shohe Aurela ju lutem

 • arifi arifi
  arifi arifi16 ditë më parë

  Yll i Muzikes Shqiptare 🔥❤️💎

 • Ana Annna
  Ana Annna16 ditë më parë

  Super Aurela je idhulli i mamit tim se dhe ajo eshte nga vlora ❤❤🔥🔥🔥

 • Kledi Hysa
  Kledi Hysa17 ditë më parë

  Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

 • Plug Wrld
  Plug Wrld17 ditë më parë

  🥂🔥

 • Lamaj Klodiana
  Lamaj Klodiana17 ditë më parë

  Bravo je krenaria e Vlores

 • kamila xhezo
  kamila xhezo17 ditë më parë

  👏👏👏👏👏🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟

 • Bardha Zhurda
  Bardha Zhurda17 ditë më parë

  Hallall moj çupë e Vlorës

 • Ilir Rapushi
  Ilir Rapushi17 ditë më parë

  Jeni te dy number one

 • Zezi Xhihani
  Zezi Xhihani17 ditë më parë

  Arukela mami ime te pelqen ty

 • Nadia Fejzullari
  Nadia Fejzullari17 ditë më parë

  Mashallah mos ju pafte syri keq kurre🥰

 • Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi17 ditë më parë

  🇦🇱🙏❤️Performancaa e 🌸Shkelqyerrr 🌸Ylli i muzikess ❤️E Madhjaaa 🌼Aurela Gaceee 🌸Ju lumteee 🌷Suksesee 🌷

 • Aqif Kapllani
  Aqif Kapllani17 ditë më parë

  Bravoooo super adrenalin kjo muzik

 • I Alidemi
  I Alidemi17 ditë më parë

  💝❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Ushqime Tradicionale dhe të Shijshme
  Ushqime Tradicionale dhe të Shijshme17 ditë më parë

  Aurela je yll

 • Suzana Imaj
  Suzana Imaj17 ditë më parë

  E ke qar këngën, 👏👏❤️

 • Super Logoo
  Super Logoo17 ditë më parë

  Kengetarja ime e preferuar 👍👍

 • Alda Azizaj
  Alda Azizaj17 ditë më parë

  Vlonjate o vlla jo shaka,😉😍😍😍🥰🥰🥰😘😘

 • dauti dauti
  dauti dauti17 ditë më parë

  Struga ❤

 • ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Google
  ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Google17 ditë më parë

  O Zoot sa energjike qe esht kjo bravooo 👌👌

 • Dhurata Macingo
  Dhurata Macingo17 ditë më parë

  Moj cupa nga Vlora... Po E ke qare moj... Po ty te Don E gjithe bota moj

 • Nadia Fezullau
  Nadia Fezullau17 ditë më parë

  Diva Shqiptare😗😍😗😍

 • kolim jone
  kolim jone17 ditë më parë

  Zjarr Aurela ! 😍

 • albana ristani
  albana ristani17 ditë më parë

  🔥🔥👏👏😍

 • Arnaldo Veliaj
  Arnaldo Veliaj17 ditë më parë

  ❤❤

 • xhina 007
  xhina 00717 ditë më parë

  😂😂😂

 • Irena Hoxha
  Irena Hoxha17 ditë më parë

  Super Kengetare je Aurela 💥💥💥❤

 • Lena Memushaj
  Lena Memushaj17 ditë më parë

  Te lumt goja

 • Shqipni Etnike
  Shqipni Etnike17 ditë më parë

  Diva e shqipris kjo osht

 • Alex Gjyshi
  Alex Gjyshi18 ditë më parë

  A te falte zoti na vlonjateve na jep peshe dhe krenari mos e harro vloren Ne me ty jemi ne vende te pare urime

 • Leonida Isufaj
  Leonida Isufaj18 ditë më parë

  Shprehja “ cupa nga Vlora” do ngelet legjende fale Legjendes AG.

 • Zenel Metushai
  Zenel Metushai18 ditë më parë

  Mbreteresha e VLORES ❤❤❤❤🔊🔊🔊🎶🎶🎶🎶JE E PA ARRITSHME fansi jot 👃👃👃👃👃

 • Leda Amz
  Leda Amz18 ditë më parë

  Bravo shum e bukur kenga ❤🌹

 • Kela Malile
  Kela Malile18 ditë më parë

  Brava Aurela!!! Super!! Krenare ne, qe jemi nga Vlora! Te lumte goja!!!❤❤❤

 • Elisabeta Seiti
  Elisabeta Seiti18 ditë më parë

  🧡💛🖤🤍💚❤

Faqja Tjeter