Vjehrrat fusin ne sherr konkurentet e "Style Star" | ABC News Albania

Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:althe.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa5 ditë më parë

  Nikoo duket sa po i bie Aldes. Profesionist 0 po tregohesh as vet se di cdo e cpelqen🤮🤮

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa5 ditë më parë

  Aldaa si pellumb flatra-flatraa 🤣🤣.

 • Hylia Berveniku
  Hylia Berveniku9 ditë më parë

  Obsesion i quditshem i Mirandes me vjehrrat,veq qaty e ka pas fokusin nkit puntate.P.s Fatimja femen shum e logjikshme edhe e sjellshme bravo 👌

 • kosovë
  kosovë11 ditë më parë

  Fatima njeri i civilizum kto tjerat te shtazeruara 🤦🤦

 • Elsa
  Elsa16 ditë më parë

  SHUM EMISION I MIR , Vazhdoni❤️🤩

 • Elisa Elisa
  Elisa Elisa18 ditë më parë

  Fatima meriton fitoren 💐💐👸👑

 • Unknown Disaster
  Unknown Disaster18 ditë më parë

  Enxhi esht me e mira ua mbyll gojen te gjithave

 • Unknown Disaster
  Unknown Disaster18 ditë më parë

  I gjithe ky skenar dhe nuk mundet ta rregullonit zerin ,ne fillim Kiara po fliste me veten me duket se ne nuk po degjonim asgje😂

 • Oni Mukaj
  Oni Mukaj19 ditë më parë

  Nje gje nuk kuptoj Pse bejn si amerikane . Duke perdor fjal anglisht 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 • Elisa Dhembi
  Elisa Dhembi19 ditë më parë

  Kiara boll i nderpreve njerezit kur japin opinione sepse tregon mungese respekti dhe profesionalizmi.

 • Anisa Vatoci
  Anisa Vatoci20 ditë më parë

  Niko is so full of shit

 • no name no name
  no name no name20 ditë më parë

  Kiara me telefon ne studio! se di kush dreqin i pranon kto njerez

 • megi valteri
  megi valteri20 ditë më parë

  Enxhi shkelqen 💕

 • Laureta Hasabali
  Laureta Hasabali21 ditë më parë

  Sme perqen asnjera ska aspak stajlin ska finec fantazi te veshura keq fare ma shpifen

 • Shpresa Troka
  Shpresa Troka21 ditë më parë

  Epo Kur ben e kiara si prezantuse 🙀

 • Rekeep Real

  Rekeep Real

  4 ditë më parë

  Pse e njeh ti.?

 • justmyself andI
  justmyself andI21 ditë më parë

  Fatime ❤

 • YLLI
  YLLI21 ditë më parë

  Ok Alda duket bukur por nuk mund te quash veten stiliste dhe te besh copy-paste identik veshjen e nje celebrity ne nje tapet te kuq (Kendall Jenner, Met Gala 2018). Dhe juria o e mban vertet me hatër o e quajne veten kot stiliste te mos njohesh ate veshje identike qe u be virale...

 • hi hi
  hi hi21 ditë më parë

  Juri kot fatima meritonete me shume pike

 • Black White
  Black White21 ditë më parë

  m pelqeu shum moderatorja sot

 • Sene Sene
  Sene Sene21 ditë më parë

  Vallaj kjo Viola si shtriga Borebardhes!🤦🏻‍♀️

 • Nije Pajaziti
  Nije Pajaziti21 ditë më parë

  Kiara nuk duhet te nderhy ne piket e juris duhet ta mbaj vendin e vet nuk i takon te nderhy nese stili nuk eshte i bukur nuk mund te jepen pik kot. Une nuk kam pare te asnje emision qe moderatorja te nderhy te juria Qofsh ti qe je o Kiara

 • Jusra Kadriu
  Jusra Kadriu21 ditë më parë

  Fatima ti the se je myslimane nese nuk gaboj por...në fen islame nuk lejohet veshja që vesh ti as thojnt e lyer.Nëse ke vendosur të mbulohesh të paktën mbulohu si duhet.☺️💖

 • Shkodra Loce
  Shkodra Loce21 ditë më parë

  Tani ndane a do vleresoheni per stilin, per temen,per vendin, per shoun apo per karakterin se na keni ber shum konfuz.

 • K K
  K K21 ditë më parë

  ua turp cfare jam kto acte rraciste n televizion. me kercime japoneze qe nuk na takon ti kercejn. duket qe jemi komplet te pa edukuar.

 • Gena Greca
  Gena Greca21 ditë më parë

  Me pelqen shume ky programi super dicka e re dhe me deshire per tu pare dhe konkurentet shume te mira .Kiara nje yll Italian do te thoja👏

 • A Demaj
  A Demaj21 ditë më parë

  Dhespina i ploteson kushtet per te qene fituese💖

 • A Demaj
  A Demaj21 ditë më parë

  Dhespina meriton fitoren per mendimin tim🧚‍♀️

 • Ovveerrr M
  Ovveerrr M21 ditë më parë

  Po kjo alda vec ka kopju veshjen e kendall jenner ne met gala para tre vjetesh 2018, nk supozohet te sjelli risi dhe stilin e vet? Me kopje si i bie 🤷🏻‍♀️

 • Pink Roses
  Pink Roses22 ditë më parë

  Alda ishte KOPJE e Kendall Jenner (pervec shtoi dotezat) nuk solli asgje te sajen per STIL. Skish asgje per tu vleresuar nga ajo aty🤷🏼‍♀️

 • Cheetah E

  Cheetah E

  11 ditë më parë

  Ka patur doreza edhe Kendall

 • A Demaj

  A Demaj

  22 ditë më parë

  Te njejten ide ndaj

 • Tayna Fans
  Tayna Fans22 ditë më parë

  Kristina eshte me e mira pz.

 • Eni Dedej
  Eni Dedej22 ditë më parë

  Fatima njeriu me inteligjence emocionale me te larte aty (nga vajzat), packa se pjesa me e madhe jane shume te mira, Fatima spikat me qetesine dhe pjekurine qe tregon. Vajzat e reja mos i merni gjerat personale, nuk dukeni as mire keshtu.

 • Daisy Malka
  Daisy Malka22 ditë më parë

  Dhespina qe yll...bravo

 • A Demaj

  A Demaj

  22 ditë më parë

  Edhe une keshtuu mendojjj😭

 • Gurie Sula
  Gurie Sula22 ditë më parë

  p

 • Ardiana Milici
  Ardiana Milici22 ditë më parë

  Marçela je nje mrekulli 😍😍

 • Vera Kumbarja
  Vera Kumbarja22 ditë më parë

  Bella e bravissima Fatima

 • Elvane Abdiu
  Elvane Abdiu22 ditë më parë

  Asnjera nuk me pelqej! Katastrofe

 • Delvina Elektronik

  Delvina Elektronik

  22 ditë më parë

  Po fatimja qe ka super stil

 • Arl Alb
  Arl Alb22 ditë më parë

  Marçela i vendosi Fatimes 2 ndersa laureles 3 me xhins t’grisura dhe e veshur si n’konferenc🤌🏻🤌🏻🤌🏻🤌🏻🤌🏻 ca bn mii ca bnnn

 • ina dori
  ina dori22 ditë më parë

  Niko si mandi nishtulles u ka ber sot😂

 • rashigh1
  rashigh122 ditë më parë

  Bravo kiara, je si yll 💓

 • Claudia Bella
  Claudia Bella22 ditë më parë

  Fatima Po me duket si ne karnevale

 • Melissa Lleshi
  Melissa Lleshi22 ditë më parë

  Qyqja kto veshje i trembin vjehrrat

 • Melissa Lleshi

  Melissa Lleshi

  18 ditë më parë

  @Just Me jo eshte shauma ime

 • Just Me

  Just Me

  20 ditë më parë

  Hahahahha melisa ti je ?

 • Adelaide Aliu
  Adelaide Aliu22 ditë më parë

  Laureta duhet te ishte larguar

 • Bali Ajet
  Bali Ajet22 ditë më parë

  Ada ma e mire

 • Just Me
  Just Me22 ditë më parë

  O Niko Komani ku e merr mallin se si i mallosur dukesh cdo jave dhe as vete se kupton se cfare thua😂

 • Arev Nella
  Arev Nella22 ditë më parë

  Kjo e Geraldines ne juri qenka nje 0000000 pa pik shije , stili , dhe vêt ishte vesh katastroft🤮

 • Choose_shop_
  Choose_shop_22 ditë më parë

  Dhespina si binjake me Mira Kazhanin

 • oiichee
  oiichee22 ditë më parë

  Shume dobet Kiara me prezantimin ,ne momentin qe kerkon mendim na vajzat drejtohet ne nje menyre jo te pershtatshme me nje ze sikur te detyron te flasesh dhe ishte nje moment kur nje nga vajzat Dea kerkonte te jepte mendimin e saj ,Kiara nuk e la te fliste i tha :jo ti tani .........

 • Esma Ejupi
  Esma Ejupi22 ditë më parë

  Perse kjo donika gjithmon me syza

 • Eni Dedej

  Eni Dedej

  21 ditë më parë

  Miranda 😂 mbase ka fotosensitivitet, se ne studio mbaje drita shume te forta.

 • Elisa Beta
  Elisa Beta22 ditë më parë

  Alda ❤️❤️❤️✨ Je me shumë klas dhe stil ✨✨✨ E meriton të fitosh

 • Erberen Torte
  Erberen Torte22 ditë më parë

  Ktheni more fionen....

 • Ray Ray
  Ray Ray22 ditë më parë

  Laurela shume pa stil Edhe shume arrogante 🙄 Nuk ishte i drejti eleminimi nuk Di cfare kane pare ne audicione por si publik duke vleresuar ato cfare shohim laurela duhet te ishte eleminuar.

 • Anna Anushi

  Anna Anushi

  22 ditë më parë

  Laurela vetem stil nuk kishte e pat mir marsela kur tha sikur te kan thirr 5 min para me ik per drek edhe u veshe🤣🤣

 • ni na
  ni na22 ditë më parë

  ahahahhaa uaa po koreografia qe i paskan bere laureles 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ kush nga regjizoret e telenovelave latine i ka meritat? montserratt noo no es como se vee te lo puedho espliquarr😂😂😂

 • ni na
  ni na22 ditë më parë

  sa e mire eshte dhespina, shume pozitive ✨ e vetmja qe i pranon me qetesi kritikat dhe kunderpergjigjjet 😊

 • Xhoana Shahinaj

  Xhoana Shahinaj

  15 ditë më parë

  dhe mua me pelqen shume

 • A Demaj

  A Demaj

  22 ditë më parë

  E preferuara ime sinqerisht

 • Eridnkh Eridnkh
  Eridnkh Eridnkh22 ditë më parë

  Kto performancat komplet te panevojshme dhe te bezdisshme

 • Marcela Shllaku
  Marcela Shllaku22 ditë më parë

  Sa program i bukur!

 • Shpresa Hoti
  Shpresa Hoti22 ditë më parë

  Viola te dua shum e bukur shum stil oh mknaqe

 • alissa
  alissa22 ditë më parë

  Laurela nuk me duket per kete emision nuk ka lidhje me t qenit nene sepse esht edhe alda po gjthssi

 • Detjona Dollomaja
  Detjona Dollomaja22 ditë më parë

  kush tjeter mendon se Dhespina ngjan me Lana Del Ray

 • Ada 24

  Ada 24

  21 ditë më parë

  Kurse mua me ngjan me Aulona Musten

 • A Demaj

  A Demaj

  22 ditë më parë

  Ajo mendoj se duhet te jet fituesja ne fakt

 • Ilda Dybeku

  Ilda Dybeku

  22 ditë më parë

  Hahahahhahhaahhahah

 • Kozeta Shipe

  Kozeta Shipe

  22 ditë më parë

  Fiks i ngjan

 • george pappas
  george pappas22 ditë më parë

  I duket qip aldes, rip gjuha shqipe

 • AlesJa Sa

  AlesJa Sa

  22 ditë më parë

  😂😂😂

 • george pappas
  george pappas22 ditë më parë

  O zot ma shpifi faree kjo dhespina.. Kur do ta eleminojne

 • george pappas
  george pappas22 ditë më parë

  Kjo dhespina fareee sm plq

 • A Demaj

  A Demaj

  21 ditë më parë

  @george pappas patjeter prandaj edhe e theksova "opinioni im" qe mos te keqkuptoheshit.

 • george pappas

  george pappas

  21 ditë më parë

  @A Demaj une kam mendimin dhe gjykimin tim ..nuk m.plq personalisht .. jeni njerez kemi shije gjykime kendveshtrime te # te gjerave

 • A Demaj

  A Demaj

  22 ditë më parë

  Per mendimin tim eshte me e mira , jo vetem si paraqitje , por edhe ne sjelle (opinioni im)

 • Sindi Ibrahimi
  Sindi Ibrahimi22 ditë më parë

  ca jan kto flok te niko komanit mor upupupu ej zot floket bjonde mjekra e zeze

 • Denisa Karaj
  Denisa Karaj22 ditë më parë

  Vajza e re Laurela ia beri te qarte vjerres direkt se kush e bente ligjin ne shpi 🤣🤣

 • DeadBoi666

  DeadBoi666

  21 ditë më parë

  Ana ty dhe cdo njeri tjeter pse bëhesh arsye e lotëve te nje femëre tjeter? Ajo kishte ngutje por ti vij koha te permirsohet ,per te njohur veten jemi ne ket bot. Ajo do e sheh vidjon.

 • Anna Anushi

  Anna Anushi

  22 ditë më parë

  Po lere aq me teper qe ishte veshur skandal edhe nuk pranonte as kritika i dukej vetja ok me ato xhinse tub dhe shalet e saj te holla🤣🤣 kemish si kamarier dhe xhaket jeshile 🤦🏻‍♀️ emision stili mortja

 • Asi Asi

  Asi Asi

  22 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Mafa's Channel

  Mafa's Channel

  22 ditë më parë

  🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Ne kete rast do ta mante vjerra me te mire me nusen

 • Abi gurl
  Abi gurl22 ditë më parë

  Emisjon i bukur, ka filluar te me pelqej shume. Kristina eshte shume e vecante bashk me Dhespinen. Vleresimet jan pa lidhje

 • Tayna Fans

  Tayna Fans

  22 ditë më parë

  Truee KRristina is the best

 • Ioana Ioana
  Ioana Ioana22 ditë më parë

  Me vjen keq per. Vajzen qe doli ishte shum 🌟me e mi. se laurela ..

 • Anna Anushi

  Anna Anushi

  22 ditë më parë

  Ndaj te njejtin mendim ajo ishte me stil edhe i ishte permbajt temes une per vete edhe do shkoja diskotek ashtu me vjerren Po thuaj komenton niko komani vet si klloun jep mènd per moden 🤦🏻‍♀️

 • Migena Cara
  Migena Cara22 ditë më parë

  Ky Niko Komani sdi te vishet per vete dhe shan gocat e reja si jan veshur shko more mso te vishesh per vete pastaj jep opinion se je kot fare deri tani Kurse gocat shum te mira te gjitha

 • Anna Anushi

  Anna Anushi

  22 ditë më parë

  @Laura Elezi shume e vertet👏👏👏

 • Laura Elezi

  Laura Elezi

  22 ditë më parë

  Bravo! Nuk kuptoj kush i ka ven kta ne juri, ky ben sikur di nga moda, nderkoh nuk ja ka fare iden,, kopjon Stelios Koudounaris ne Greqi "My style rocks" ne ato qe thot, se stilin e Koudounaris dhe si stilist/designer nuk e arrin fare!!! Ajo tjetra ben sikur ka stil ekstravagant, prap kopjon "Lakis Gavalas", por stili ekstravagant eshte i shtrenjte nqs smund ta perballosh, ngjan si per karnavale. Nderkoh vajzat, marrin nje veshje/set nga nje manekin, dhe u duket se kan stil. Te vetmet vajza qe kane stil aty jane Despina dhe vajza muslimane. Program i kopjuar ne menyren me te keqe.

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY22 ditë më parë

  Pse me ngjan Niko si Mandi i Nishtulles ( jo per ofendim)

 • Bushi Iljazi
  Bushi Iljazi22 ditë më parë

  Sam plqen kjo dhespina

 • A Demaj

  A Demaj

  22 ditë më parë

  Po me e miraa

 • NUK JE VETEM!
  NUK JE VETEM!22 ditë më parë

  Sa me hater po e mbani kete Kristinen e tik tok ...veshje palidhje me temen....do ti vendosja nje 1 sa per perjekjen kaq

 • L H

  L H

  18 ditë më parë

  Veshja e saj me shume per sportin golf sesa per futboll..

 • ni na

  ni na

  22 ditë më parë

  dhe iris pa lidhje me temen aq thjesht vishen te gjithe s' eshte ndonje gje e madhe

 • sugabts

  sugabts

  22 ditë më parë

  Ja ke fut kot plako. Kristina gjithmone vjen me vecante dhe ka nje stil interesant

 • Albina Balaj
  Albina Balaj22 ditë më parë

  Si kupton kush jurin njeher me nje puntat thotn eshte dashur te zhvishesh se Po shkon ne diskotek sit thon esht dashur te zhveshesh na shum lere ajo ka prezentu ate sti ate vleroni jo qfar esht dashur Po mundoheni te jepni dije dikujt Qe vet skeni plus kjo me syza po hjeki moj ato syza ndonje her de na je per bajat respekt per vajzat gjithashtu per kjaren ama shum dhe kjo Po mundohet Kara shpirt Sa ma thjesht na bukur une jam tifo e fatmes

 • Anna Anushi
  Anna Anushi22 ditë më parë

  Sa show i dobet🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ana N
  Ana N22 ditë më parë

  Sa llafazane & mendjemadhe kjo Fatime

 • Ana N

  Ana N

  20 ditë më parë

  @Asi Asi ok Fatime, take it easy. Njeriu meson nga kritika. Rritet.

 • Asi Asi

  Asi Asi

  20 ditë më parë

  @Ana N ska cfar t duhet me cfar adr jam un emrin e km asi

 • Ana N

  Ana N

  20 ditë më parë

  @Asi Asi une nuk kisha pike interesi, duke qene se e ndoqa nga youtube pata mundesine qe kur e zgjaste ta largoja. Sh bajate dhe sh llafe per asgje. I mungonte karizma 😊 #sorrynotsorry. P.s Si duket je ajo me adr fake

 • Asi Asi

  Asi Asi

  20 ditë më parë

  @Ana N edhe ajo prandaj e zgjat c ta kptoj njerzit si ty

 • Ana N

  Ana N

  20 ditë më parë

  @Asi Asi pikerisht prandaj ta zgjata qe te me kuptosh. Gjths, ti e njeh me mire. Une thashe aq sa kam pare tek program. Se kisha pare kurre

 • Adela Osmani
  Adela Osmani22 ditë më parë

  Bravo kiara

 • Emira Fuga
  Emira Fuga22 ditë më parë

  FATIMA ❤femër me klas dhe shumë stil! E Meriton fitoren

 • Asi Asi

  Asi Asi

  22 ditë më parë

  me shume nga te gjith e meritonte bravoo fatime❤️😍

 • Ana N
  Ana N22 ditë më parë

  oo sa dobet!!! Si te ishte program i viteve 92-93. Hiq ate gruan e Mandit, pjesa tjeter, me veshje, me skenografi, me prezantuese, me juri, me make up etj etj. S'po gjej nje element qe te me risjellje ne vitin 2021. Ne vend te atyre kremerave sikur te ishin shishet e Fresh, Melina dhe naj sallam Ham Ham.

 • Besa Besa
  Besa Besa22 ditë më parë

  Kiara, meso te moderosh. Pa pik takti, dhe me kto takat e viteve 90, si prositut🤷‍♀️

 • Blerta Greca

  Blerta Greca

  22 ditë më parë

  Funderrina femra qe shajn nje femer, 👎👎👎👎

 • Arjola Metaliaj

  Arjola Metaliaj

  22 ditë më parë

  te japesh leksione per taktin dhe ne te njejten kohe te ofendosh nje femer ne kete lloj menyre eshte shume ironike

 • Florian Kola
  Florian Kola22 ditë më parë

  Tu maq Tu maq Tu maq Tu maq

 • hakunamatata
  hakunamatata22 ditë më parë

  "tu maqqqq"

 • Anxhela Kurti
  Anxhela Kurti22 ditë më parë

  Niko🤮🤮🤮🤮

 • Besarta Dakaj
  Besarta Dakaj22 ditë më parë

  Programi super, kishte mungese e nje programi te tille ne Shqiperi!

 • Ramo Guzi

  Ramo Guzi

  22 ditë më parë

  A

 • Florian Kola
  Florian Kola22 ditë më parë

  Gjerat qe mezi po presin shqiptaret 1-te dine rezultatin e zgjedhjeve 2-Miranda te heqe syzet

 • Mimii Bonita

  Mimii Bonita

  22 ditë më parë

  Hahahahahaahha

 • Florian Kola
  Florian Kola22 ditë më parë

  Niko je nje person i bezdisur,nuk e di cke bere te jesh aty dhe ta quash veten influencer dhe aq me teper aty ne juri ti ske vend,mendon se bota po rrotullohet rreth teje dhe sme pelqen fare mosperfillja qe shfaq,ka shume vajza aty qe jane me te informuara se ty.

 • ALbanian Girl
  ALbanian Girl22 ditë më parë

  kepucet e kiares kane 10 vite qe kan dal nga moda sorry!

 • Rekeep Real

  Rekeep Real

  19 ditë më parë

  Pema qe ka kokrra gjuhet me gur. .

 • Miss Art

  Miss Art

  21 ditë më parë

  @ALbanian Girl jan koleksionet e reja me platforme. Kiara me kepucet eshte shm in. Problemi eshte fustani 😂

 • Shkodra Loce

  Shkodra Loce

  21 ditë më parë

  Sakt

 • ALbanian Girl

  ALbanian Girl

  21 ditë më parë

  @Miss Art jo domosdoshmerisht!

 • Miss Art

  Miss Art

  21 ditë më parë

  Amina muaddi thote ndryshe ;)

 • F De
  F De22 ditë më parë

  🤩Kiara & Iris 🤩 Lushnjaret slaying ✨💫⚡️

 • G N
  G N22 ditë më parë

  Te vlersohet stili nga nje person si Niko eshte banale ai nuk vlerson stilin po do tregoj veten sa budalla qe eshte..shiqyr qe doli ky emsjon o niko se paske pas me vdek...

 • Just Me

  Just Me

  21 ditë më parë

  Dava Varikarsi

Faqja Tjeter