Zbatimi i kesaj fjale te lumturon jeten familjare!

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/
© & ℗ Elvis Naçi & IN Media. All Rights Reserved

Komente

 • Vathe Gunga
  Vathe Gunga10 orë më parë

  Jeni një chift i mrekullueshëm Zoti ju begatofte

 • Debora K
  Debora K2 ditë më parë

  Zoti ju rujt!

 • Ismet Beadini
  Ismet Beadini5 ditë më parë

  Sa zemer mir jemi aq te perçar jemi cop copa...shum popull i vuajtur paskemi qen! Ka i gjeten rruget armiku e na bon copa copa neper bot....pa ia dit vleren kombit e sot jemi ku jemi...ku ka ma zemer bardh se shqiptari por ilaçin nuk ia gjetem kurr perçarjes....33 vjet ne mergim fen kush nuk na mohoj kemi kisha e xhamija dhe ate ne gjuhen qe kemi...por fmija niprit nuk mesojn ne gjuhet e nenave qe kan te gjith mergimit....rezulltat i fes dhe kombit....nese boj gabim Puna e Zotit ai me denoft e jo turli pesimist e estremist...

 • Aisheh Ismailaj
  Aisheh Ismailaj5 ditë më parë

  🌹❤️❤️🌹

 • Ionida Peza
  Ionida Peza6 ditë më parë

  zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

 • Ionida Peza
  Ionida Peza6 ditë më parë

  zoti ju ruajt jarabi🇦🇱🕋🕋🕋🤲🤲🤲💖💖💖🥰❤️🥰🥰🌹🌹🌹

 • Youtube Youtube
  Youtube Youtube6 ditë më parë

  Mashallah🤲♥️♥️🤲🌹🌹🤲💎💎🤲☀️☀️🤲🌟🌟🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲♥️🌹☝️🌹♥️🤲

 • Youtube Youtube
  Youtube Youtube6 ditë më parë

  Oh Allah🤲♥️♥️Ruj breh këta Dy♥️♥️ZEMRA se shummmm jan Pershtat Amin jahrabih Allah🤲♥️♥️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲🌹🌹🤲

 • Sazan Coku
  Sazan Coku6 ditë më parë

  Marshalla

 • Merte Merte
  Merte Merte6 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏

 • Rovena Zacelli
  Rovena Zacelli7 ditë më parë

  Zoti ju dhente shendet familjarisht

 • vs
  vs8 ditë më parë

  Allahu ka mallkuar atë që shkul vetullat dhe atë që e vepron këtë

 • Mirjeta Bytyqi
  Mirjeta Bytyqi8 ditë më parë

  Keti mund ti thuash Hoxh e jo si disa Hoxhellar smund ti quaj as hoxhellar se ka shum me cek thon duhet me rra bashkeshorten sheno nese ashtu ne disa ajete kur thot rrahe gruen nese nuk te ndegjo disa mentalitete te flliqura tradita se jan duke i bart ne vendin ton nga shtetet ekstrimiste qe i kan bart tu e njollos fejen islame kam par shum duke mbuluar gruan vetes hoxhellar e naper npishina ndeti tu u zhvesh tu vizatu pejsen intime sa me ngusht vetes hoxhellar gruja duhet te duket si gruja e hoxhes nderuar e bukur e moralshme e respektushme e jo tu ik prej vllaut burrit mos mja jap doren jasht respektit traditav tona shqiptare mbaje fejen me respekt me tradit shqiptare me moral e jo gjeste arabve tzi 🔊

 • enkeleda topi
  enkeleda topi8 ditë më parë

  🌹☝️🤲🤲👏👏

 • Milazim Piliqi
  Milazim Piliqi9 ditë më parë

  Ju lumte! Per lakmi, keshtu eshte kure je njeri ja di vleren si burrit si gruas.

 • ZARIF BAJRAMI
  ZARIF BAJRAMI9 ditë më parë

  pershendetje dhe respekt z elvis

 • rumadin
  rumadin9 ditë më parë

  Te mahesh muslmiman a jaja gruhen kit me shminka e kie edhe neve nuk na istereson se te mer 5 mij euro edhe ato 5000 euro nuk i meriton se shom mahesh

 • Valbone Shkodra
  Valbone Shkodra9 ditë më parë

  💙❤️🙏🙏🙏🙏

 • Alisa Coka
  Alisa Coka9 ditë më parë

  She is so beautiful women 🥰

 • smile foryou
  smile foryou9 ditë më parë

  Ish kan ide e mir me fol Hoxhe per Perputhen e Big borther e Love Story qfar mendimi ke qe po degjenerojn rinin

 • Lutfije Gjyshinca
  Lutfije Gjyshinca9 ditë më parë

  Respekt

 • smile foryou
  smile foryou9 ditë më parë

  IMAM Elvis Naci tpershendes perzemersisht nga Kosova je njesh i pashem i sinqert dijetar i shkolluar pozitiv poashtu dhe Gruaja dhe familja juaj jan njejt edukata ju veqon dhe keshillat tua shkencofe islamile edukative jan shum te nevijshme Allahu te shperbleft jemi me fat qe te kemi ty.Zoti te bekoft

 • Qqqq 1234
  Qqqq 123410 ditë më parë

  🙏🙏ERVIS KU DO TE JESHE TE NDIMOFTE ZOTY DHE ME FAMILJE KU JENI RRESPEKTE TE KEMI PAQ DASHURI PER NJERI TJETRIN DHE LUTURI KU DO QE JEMI TE GJITHE POPULLI SHQIPTAR 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Zejnije Hajdafkch
  Zejnije Hajdafkch10 ditë më parë

  Inderuari E.Naci zoti ju shperbleft.

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai10 ditë më parë

  Pse duhet të mar shëmbull tek këta unë shëmbullin e merja tek prindrit e mi

 • Elisa Vlorë
  Elisa Vlorë10 ditë më parë

  Fatma dukesh si sulltanesh 🤩💜Zoti e rujt familjen tuaj.

 • Rezi Malaj
  Rezi Malaj10 ditë më parë

  Me te miret..

 • Dafina Malaj
  Dafina Malaj10 ditë më parë

  Elvis Naci u ruajt i madhi zot shembull i mire per te gjithe 🌟🌟🙏🌏💯💯

 • Edona Gashi
  Edona Gashi10 ditë më parë

  Sa mire po jeni bashké me tu ty ju dua shume juve💋💋💋💋💋😍😘

 • Rudi Rudi
  Rudi Rudi11 ditë më parë

  Grun per vete e ke o Hoxhe Apo per tna bo neps ne Te tjerve?? 😅😅

 • Rudi Rudi

  Rudi Rudi

  8 ditë më parë

  @Viollca Rovi Dil dhe ti Te shofim I her ca malli je Se Fatmen e Pam te lyme Te pispillosme Gruja Hoxhes demek Hoxhe Ky Kastraveci pa fare 😂😂😂. Ky Visi osht 1 koqe kanari qe Se ka shokun dhe gruja do i vij mas avazit

 • Viollca Rovi

  Viollca Rovi

  9 ditë më parë

  O zot pa fund dashuria juajmmiresia e zermes kudo qe te ini

 • F K
  F K11 ditë më parë

  Grune ku ta ngoje e ngoje Dreqin kurre bre

 • Selhane Terzia
  Selhane Terzia11 ditë më parë

  Mashalla zoti ju rujte juve qofshi XHITHMONE te lumture shembulli shume I mire 🤲🤲🤲☝️🤲🤲

 • Noeli Ileon
  Noeli Ileon11 ditë më parë

  Mashalla 💖 💖

 • Ermonela Rafti
  Ermonela Rafti11 ditë më parë

  Besoj se te gjitha bashkeshortet do deshironin miresine e nje burri! Dashurine dhe rrespektin e tij! 😔

 • Leunora Mehja
  Leunora Mehja11 ditë më parë

  Dy yje mashallah ⭐️⭐️

 • Mona Kujaj
  Mona Kujaj11 ditë më parë

  💕💕💕💕💕💕👍

 • Lumnije Shala
  Lumnije Shala11 ditë më parë

  🧿🧿 Mashalla sa te mir jeni ..🙏🙏🕋

 • Luli Veizaj
  Luli Veizaj11 ditë më parë

  Zoti ju rujt dhe ju dhent me shum lumturi je Hoxha me i mir dhe i sinqert ne gjith shqiptarin 1bravo te fort per ty dhe familjes tënde.

 • Atixhe Murati
  Atixhe Murati11 ditë më parë

  MASHA ALLA ZOTI U RUAJT NGA ÇDO E KEQE .

 • Indrit Cara
  Indrit Cara11 ditë më parë

  🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🙏🏿🕌🕋☝🏻🌟

 • Indrit Cara
  Indrit Cara11 ditë më parë

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🕋🕌☝🏻🌟

 • Turk Sherif fr dr e
  Turk Sherif fr dr e11 ditë më parë

  !

 • Mira
  Mira11 ditë më parë

  ❤❤🤲🙏

 • Mimoza Veseli
  Mimoza Veseli11 ditë më parë

  Marshalla. Jete te lumtur bashke. Zoti te shperblefte hoxhe I nderuar, bashke me familjen tende te mrekullueshme

 • Alberta Alameti
  Alberta Alameti11 ditë më parë

  Bukur marshllha !!!!❤️

 • Neta Ndou
  Neta Ndou11 ditë më parë

  Zoti ju rujt

 • Alt Gaming
  Alt Gaming11 ditë më parë

  Elhamdulilah nje shembull i shkelqyer sidomos per kohen esodit qe shum pak kaqifte te lumtura meate qejukadhan Zoti . Lum femiet ejuaj sijukan

 • j s
  j s11 ditë më parë

  Allahi jashtoft muhabetin

 • Sife Sife
  Sife Sife11 ditë më parë

  Zoti ju bekoftë

 • Nebije A.
  Nebije A.12 ditë më parë

  Jeni per Mashalla te dy. Çift shum ibukur,qofshi tlumtur gjithmon

 • Ledjana Prenga
  Ledjana Prenga12 ditë më parë

  Ju përgëzoj Elvis për gjithë këtë punë kolosale që po bëni,urime dhe suksese në ç'do fushë të jetës...

 • Muarem Iseni
  Muarem Iseni12 ditë më parë

  Mashallah Allahu ju rujt Allahu ju kenaqte edhe ne ket bote edhe ne tjetren bashke ,qofshit gjithmon

 • Mire Shahinaj
  Mire Shahinaj12 ditë më parë

  MShallah ju qoft ju dhasht zoti qdo temir ne jet jeni dy yje ze bukur👍👍🤲

 • Melek Ljimoni
  Melek Ljimoni12 ditë më parë

  Mashallah Allahu ju ruajt inshallah shembull per burat Shqiptar per do e do qysh e respekton gruan e vet me ket synqeritet dhe me keto fjal te qeta vallahi shum pak ka qifte te lumtura Allahu na mundesoft te jena shembull i tyre ❤💙🤲🤲🤲

 • linda linda
  linda linda12 ditë më parë

  Jeni qift te mrekullushem dhe shembullor. ALLAHU VU RUAJT

 • Rudina Gjine
  Rudina Gjine12 ditë më parë

  Jeni shum te mir zoti madh ju rujte

 • Edona Gashi
  Edona Gashi12 ditë më parë

  Sa mire ju jeni 💋💞💞💞💞

 • Ramije Etemi
  Ramije Etemi12 ditë më parë

  👍👏

 • Berra Haliti
  Berra Haliti12 ditë më parë

  MashAllah nese mundet subcribe edhe ju qe e shikoni sms

 • Miranda Alb
  Miranda Alb12 ditë më parë

  Zoti u bekofte

 • Matilda Xhufka
  Matilda Xhufka12 ditë më parë

  Zoti ju bekofte hoxhe Elvis.

 • Zyhrije Tairi
  Zyhrije Tairi12 ditë më parë

  Marshalla zoti ju rujt 🙏 jeni shembulle per gjithe hoxhallaret ne gjithe rethin ne ballkan ju ndegjoj ne youtube kshillat e juaja ma qetsojn shpirtin zoti ju dhasht gjitha te mirat e botes amin🙏🙏

 • mxc vargas
  mxc vargas12 ditë më parë

  Me te bukurit💕 me te nderuarit

 • refet mamuti
  refet mamuti12 ditë më parë

  selamun alejkum kur fillon programi shipteret per shiptaret mezi e presim

 • Feime Isufi
  Feime Isufi12 ditë më parë

  Ju ruajt Allahu i madh gjith jeten e kalofshi ne harmoni me njeri tjetrin🤲

 • Alvin Shala
  Alvin Shala12 ditë më parë

  Mashalla, Ju Rujt Zoti inshalla,,,,

 • Trg Play
  Trg Play12 ditë më parë

  Zoti u ruajt kofshi gjithmon te lumtur

 • mimoza lika
  mimoza lika12 ditë më parë

  MashaAllah sa te bukur qe jeni

 • Arjan Gruti
  Arjan Gruti12 ditë më parë

  .Mashalla i Bekofte Allahu familjen e tij

 • Linda Linda
  Linda Linda12 ditë më parë

  Mashallah Allahi juka beku inshallah dajm qofshi me gzime

 • Mimosetta Mommy
  Mimosetta Mommy12 ditë më parë

  Jeni me te bukurit e botes ,nga shpirti zemra qe keni !Jeni per tu admiruar Zoti ju bekofte dhe u mbrofte nga cdo gje e keqe🙏🙏❤️❤️

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremi12 ditë më parë

  In sha Allah.

 • nusha gjoka
  nusha gjoka12 ditë më parë

  Siete bellissimi ❤❤🦋🦋👑👑

 • Fahrie Thaqi
  Fahrie Thaqi12 ditë më parë

  Mashallah ALLAHU ju rujt Shenbull për te gjith 🤲🤲🤲

 • e.d24 eligesti
  e.d24 eligesti12 ditë më parë

  MashAllah

 • Bessy Bessy
  Bessy Bessy12 ditë më parë

  Allahu ju mbrofte nga xhdo e keqe

 • 100% Glamour
  100% Glamour12 ditë më parë

  MashAllah., më bëtë të çaj. Allahu ju rujt❤️

 • HAMZA
  HAMZA12 ditë më parë

  O Zot, lavdërimi qoftë për ty .. Zot, O Zot, mbro popullin e mirëfilltë Mysliman të Shqipërisë nga çdo e keqe dhe bekoji ata Dhe ai hapi dyert e të gjitha të mirave për ta🌼🌼🌼🌼🌼🌼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Lut Luti
  Lut Luti12 ditë më parë

  Marashall ju rujt allahu jeni. Qofshit gjithmon te lumtur

 • Nihan Xhaferi

  Nihan Xhaferi

  5 ditë më parë

  Gabim e thoni MashaAllah.

 • Nero
  Nero12 ditë më parë

  Allahu ju rujt, paqi gjith harmoni ne jet ,familja e juaj shkelqeft gjith met mira. Ama ti vlla Elvis e din mir qe Gruaja me islam zduhet te reklamohet sidomos ne rrjete socjale. Allahu mas pari me falt mua3taj gjith Muslimant ya Rabb.

 • sarah abc
  sarah abc12 ditë më parë

  MashaAllah ❤❤❤❤❤❤

 • 66
  6612 ditë më parë

  Allahu ju shpërbleftë me Xhenet, jeni shembull për të gjithë ne. Mashallah

 • Nerxhivane Osmani
  Nerxhivane Osmani12 ditë më parë

  Mashallah 🥰 ju rujt Allahu gjithmon qofshit te lumtur inshallah ☝️🤲🤲

 • Edona Veliq-Sallahu
  Edona Veliq-Sallahu12 ditë më parë

  MashAllah....Shembulli maj mir ne Vitet e Ditet e sotme qe duhet ta ket qdo Musliman e Muslimane.... Allahu ju rujt juve edh Gjith Ata qe ikan Kto Vlera ne Familjen e tyre Amin 🤲☝️

 • Hajri Kurtishi

  Hajri Kurtishi

  11 ditë më parë

  Mashall saçifti mrekullushm zoti udhasht jet tgjot

 • Luljeta Zeqiri
  Luljeta Zeqiri12 ditë më parë

  Ju pershendes perzemersisht paqi gjithmon lumturi e harmoni ne zemrat e juaja ashtu siq jeni sot si princi me nje princes.

 • Mandeta Shengjergji
  Mandeta Shengjergji12 ditë më parë

  ZOTI JU BEKOFTE DHE JENI SHEMBULL PER TE GJITHE ÇIFTET DHE SHEMBULL PER TE GJITHE RININE SHQIPTARE QE E KANE LENE UDHEN E ZOTIT MARSHALLA SI DY PELLUMBA 🕊🕊QE JEPNI VETEM PAQE NE ZEMRAT TONA ESHTE NJE FJALE TURKE ,,,,ALLAH NAZAR DEYMESI ,,QE DO THOTE,,,O ZOT SYRI KEQ MOS JU PAFTE 👀👀🤲🤲❤❤ME GEZON SHPIRTI DHE ZEMRA KUR JU SHOH TE DY PELLUMBA PAQEJE ELVIS❤FATMA ❤QOFSHIT TE BEKUAR JU PERSHENDES NGA ITALIA 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Loreta Lori
  Loreta Lori12 ditë më parë

  🤗🤗🤗

 • Shqipe Maloku
  Shqipe Maloku12 ditë më parë

  Vetëm Allahu që ka ditë me ju bë për njëri tjetrin🤲! Bashkshortja e juaj, ka një stil dhe garderob për lakmi, shumë më pëlqen 🤗. Jeni qiftë për tu marr shembull, Allahu ju rujt.

 • Dashmir Ramadani
  Dashmir Ramadani12 ditë më parë

  Ma shaa Allah, Zoti ju rujt

 • Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi12 ditë më parë

  Allahi ju dhasht gjith lumturi.

 • Abdelkader Benmertaza
  Abdelkader Benmertaza12 ditë më parë

  Mashalla allahu ju rujt amin

 • ela Ahmeti
  ela Ahmeti12 ditë më parë

  Mashallah mashallah

 • Rabie Ivziku
  Rabie Ivziku12 ditë më parë

  Marshalla te dy 👌👌si mis edhe me mbulese 👑👑

 • Fuat Atipi
  Fuat Atipi12 ditë më parë

  Zoti tu jape ni jet te gjate

 • Vangel Kondraliu
  Vangel Kondraliu12 ditë më parë

  Marshallah🤲🤲🤲

 • Vangel Kondraliu
  Vangel Kondraliu12 ditë më parë

  Marshalli🤲🤲

 • Erinda Ujka
  Erinda Ujka12 ditë më parë

  Marshallah lakuvete labilah zoti u ruajt

 • Pran Vera
  Pran Vera12 ditë më parë

  Mashallah 🥰❤️😍

 • Lola Kreka
  Lola Kreka13 ditë më parë

  si 🧚‍♂️🧚‍♀️jeni 🌹🌷🌺🥀

 • Tuana Gashi
  Tuana Gashi13 ditë më parë

  Marshallah me te vertet jeni Mir qift shum i mrekullueshem per thu lakmu e per tju patur zili shembull qe gjdo burr shqiptar duhet ta marr nga elvisi po se u sjell burri mir me gruen e to padyshim se gruja do te sillet shum shum ma mir me burrin e vet e kjo asht edukata qe e ka elvisi e sot jan ktu ku jan. E ju kisha than shum qikave le te shikojn Mir qka po marrin per burr se ne dit te sodit shum ma mir me pas nje burr musliman kshtu si vllau jon elvisi per me qen te lumtura se i din senet ma mir allahu ju ruajt

Faqja Tjeter