Binjaket - Mandi Nishtulla | Episodi 17 - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
binjaket_show
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.

---------------------------------------------------------
Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl...

Komente

 • Shpetim Estrefi
  Shpetim Estrefi3 ditë më parë

  Je me u miri kengetar pavarsisht se nuk kam munsi me te par drejt ne tallava se nuk mund te vi shqpri se kam pr

 • Shpetim Estrefi
  Shpetim Estrefi3 ditë më parë

  Je shum furbo mandi

 • Shpetim Estrefi
  Shpetim Estrefi3 ditë më parë

  Je ipap o mandi je nona je shoku mir

 • Shpetim Estrefi
  Shpetim Estrefi3 ditë më parë

  Hallall ashto esht zoti esht imadh

 • K L
  K L3 ditë më parë

  Kjo keng ash me te vertet kanga e shpirtit gjat performancec vet tu qesh e te ban te ndihesh mir 👑 e ksaj pune

 • Taulant Shena
  Taulant Shena5 ditë më parë

  Boini si emisonet greke qe ftojn artist muzikant nga me te miret dhe salla e mbushur plot tavolina ushqime pije

 • Oltian Koci
  Oltian Koci5 ditë më parë

  Kush ju beri juve humorista mor ja qrr

 • Santino Rocco
  Santino Rocco9 ditë më parë

  58:28 ku ka njerez me te keqi se Juve mos rafsh ne doren e jevgut kurr Edhe mire Ja u bojn qe ju majn vetem posht te bardhve se vetem muzik Edhe me shit fara Edhe banane per keto sene dini

 • Bledi Kokomani
  Bledi Kokomani19 ditë më parë

  Adi,. je shum i matur burr me karakter hallall, mos i le cunat te lajthiisin,

 • Ibrahim Hoxha
  Ibrahim Hoxha22 ditë më parë

  Mandi eshte super

 • Korab Bakalli
  Korab Bakalli28 ditë më parë

  Je njish fantastik Mandi

 • Suada Kosova
  Suada KosovaMuaj më parë

  Bravooo Binjaket jeni shumm t mir deri me tani ky ka qen emisioni me i mir 😄😀

 • luiza cani
  luiza caniMuaj më parë

  Supera jeni 👑👑👑⭐⭐⭐

 • semri ardit
  semri arditMuaj më parë

  Mandi zoti te hallalla te befte qdo gje je 1000 /1000000i vertet dhe i drejt ti falte zoti femijet shum mir ke be qe ke shume femije hallalll vetem jeni grupi ma i mire dhe i paster ne zemer .

 • Milivoj Jovanovic
  Milivoj JovanovicMuaj më parë

  Znas zbog vega

 • Klodi dr
  Klodi drMuaj më parë

  Pleher emision . plasi jevgu

 • Seide Ballashiti
  Seide BallashitiMuaj më parë

  Hallall e meritoni famen me ket zo madheshtor ju te beni me kercy me zor hallall ju qoft fama qe keni marr

 • Bruna Shkembi
  Bruna ShkembiMuaj më parë

  Jeni dashuri... respekte pa fund... na kenaqet per ate muzike qe na dhuroni... zjjaaarrrrrr 💥💥💫💫💫💫💫💃💃💃💃💃🤲🤲🤲😘😘❣❣❣❣❣❣❣❣❣🙏

 • Bella Bella
  Bella BellaMuaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏

 • Albana Fejzulahi
  Albana FejzulahiMuaj më parë

  Cocaina e ka tha krejt mandin meqe se shuum mir kendon

 • Partizani Vogel
  Partizani VogelMuaj më parë

  Bravo

 • SYBLUS  3K  √
  SYBLUS 3K √Muaj më parë

  Respecte per te gjith e meritojn

 • Nurisha Jaupi
  Nurisha JaupiMuaj më parë

  Ezem ezme ezme

 • NOTHING
  NOTHINGMuaj më parë

  KOSOVART ROPT TI QIFSHIN KETI TE STUDIOS

 • Kev M
  Kev MMuaj më parë

  Bravo djema ja u baft zoti mbar

 • Albana Gashi
  Albana GashiMuaj më parë

  Oh sa paskan marr parsi magjupt ne shqipri po patjeter se magjupi po drejton vendin

 • Mirlinda Berisha
  Mirlinda BerishaMuaj më parë

  O njerz kta Jan gjigand cdo gje tek kta iprovizohet live. Merrne nje artis shqiptar te skenes tone thuj te kendojn live shiko nese do mundet te kendoj si kta, kshtu qe suksese te nderuar dhe shum fat ne jet.❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

 • Enxhi Halilaj
  Enxhi HalilajMuaj më parë

  Lulet nga @olulelule 🤪

 • Rahim Gashi
  Rahim GashiMuaj më parë

  The music of future in the Balkans

 • Tetova tetova
  Tetova tetovaMuaj më parë

  tallava muzik me shpifur bom cir bum ciri bummm avavava hajde hajde cesh e vajto e fol qka te vin ne mend eaman mos e perzi me muziken dhe kengen shqipetare mos ja humbni vleren muzikes te paster shqipetare

 • Skender Sadushi
  Skender SadushiMuaj më parë

  Na knaqet zjarr batalioni

 • Enkeledi Balla
  Enkeledi BallaMuaj më parë

  Kenga panda shum e bukur se kisha pa naj her mandin ne kte version.. vertet shum speciale

 • Niko Zhobro
  Niko ZhobroMuaj më parë

  Te qifsha obezin e kurves Thes me mut

 • Lati Prezja
  Lati PrezjaMuaj më parë

  Ku ka shanc njeri te shaj mandin ..atij vetem zeri i kushton miljona ..ti vini anash kushe i shan ..

 • luzern 06
  luzern 06Muaj më parë

  Binjaket ropt ja qifsha shum injoranta muta

 • July Hoxha
  July HoxhaMuaj më parë

  Na knaqen

 • Aana hyseni
  Aana hyseni2 muaj më parë

  hej njerez mandi dhe ky tullaci si quhej jane binjake?

 • Merime Curkoli
  Merime Curkoli2 muaj më parë

  Besten Nummer 1❤️❤️

 • Donika
  Donika2 muaj më parë

  Paramendo me i marre ne darsem kta, smundesh me nejt ulun nje minut 😁🌪👏

 • Sajmir Alla

  Sajmir Alla

  20 ditë më parë

  Zihesh me drejtuesin e dasmës dhe të zotin e shpis,sepse prish rradhën e kërcimit 😂

 • xristos saxovts
  xristos saxovts2 muaj më parë

  kanenas apo ellada?

 • Deshira Seadini
  Deshira Seadini2 muaj më parë

  Me te miret 👌🌪🌪🥰😎

 • TINO FrCity
  TINO FrCity2 muaj më parë

  Pasuria jote me e madhe esht zeri jot mandi, unik.

 • Zodiac Quest
  Zodiac Quest2 muaj më parë

  Na knaqet Zoti ju begofte❤️

 • Klinton Muha
  Klinton Muha2 muaj më parë

  Jan bjeshtra bravo respekte

 • Nasco Nasco
  Nasco Nasco2 muaj më parë

  Cfare mesazhi per te rinjet prej atij magari te bendit...do ti kisha harxhuar nje milion me kurva dhe droge... Perveq xhamive neve na duhen shkolla me personel kualitativ dhe modern

 • Nr!# nO
  Nr!# nO2 muaj më parë

  Shum bukur rrofshit jeni ylla të gjith! Ju FLM edhe vazhdoni punën sepse ju duam shum ❤

 • Aldush Shermadhi
  Aldush Shermadhi2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Amarcord 86
  Amarcord 862 muaj më parë

  Jevgj ja u qifsha karrabelane merrjani konges alla alla

 • Hello Hee
  Hello Hee2 muaj më parë

  Asteria mpravooooooo

 • lorenca zefi
  lorenca zefi2 muaj më parë

  Danoca o cuna jeni

 • VaLi Hoxha
  VaLi Hoxha2 muaj më parë

  Kenga te ka lali shpirt Te k lali gjan Vetem ajo pjes ka lezet ate dhiijen e bardhe se duroj dot kur kendon...

 • Diana Saraci
  Diana Saraci2 muaj më parë

  I qifsha rpt ata që i gjykojn keta te kenaqin shpirtin 🥇🏆zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr❤️🙏🦈vlora🦈

 • Edsonii Shabanaj
  Edsonii Shabanaj2 muaj më parë

  Keta jane yjet e muzikes

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli2 muaj më parë

  Dhe paramendoni qe si kan dhan as nje lek per kengen te ka lali hiti ma i madh qe ka pas dhe u nedgju ne krejt biten. Po far njerz jon ata pa zemer qe i kan mar krejt lekt per veti per nje kenge qe nuk osht e tyre. Kjo osht shum pa drejt po zoti osht nelt dhe she. Mani ndermend KARMA IS A BITCH👑

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli2 muaj më parë

  Respekt per binjaket. Dhe bravo Mandi marceli she adi sy bardhi po gjithashtu dhe Bataljoni 13 jeni KINGA 💪💣💥👑❤

 • vlore albania
  vlore albania2 muaj më parë

  Ky mandi te shkoj ne eurovision e nxjer shqiperin ne vend te par..

 • Dzhevad Angelov
  Dzhevad Angelov2 muaj më parë

  bravo Mandi✌️

 • albana sengla
  albana sengla2 muaj më parë

  Bravo binjaket..digje mandi nishtulla dhe Adi sy Bardhi jeni talent

 • Roi Gash
  Roi Gash2 muaj më parë

  Mandi paske desonu (te paska rreshqit zeri) qatu tek kanga e Michael Jacksonin veq nejse! 😜

 • Migen Husi
  Migen Husi2 muaj më parë

  Ad sybardhi danoci rruges bardhyl shoku gaz muces ganksterit par ne shipni njishi ballkanit per saks respekte.

 • ani anja
  ani anja2 muaj më parë

  Mbreti Mandi Nishtulla bravo super emisioni keni ber me Keta mbretrit bravo Mandi Nishtulla gjithmon mbreti do jesh💥💥💥💥💥💥👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Sa7
  Sa72 muaj më parë

  Kjo ne fillim me genardin dhe sonilen sesh humor se atajan gjynaf o tqifsha robt kan leviz nga trut kta tallin karin fisqima

 • Kla Lush
  Kla Lush2 muaj më parë

  Booo pse po me boni .me u martu me sor o cuna 🤣🤣 as gjumi nuk po ne zen mo do zgjohen neser ne oren 5 mjesit si tja boj ?? 🤣🤣 zjarrrrr

 • Aranit Bala
  Aranit Bala2 muaj më parë

  Keta kendojne me mire se Luana. Ndoshta gaboj..

 • Arsim Iljazi
  Arsim Iljazi2 muaj më parë

  Esht ber per gjynaf mandi ka ngel 20 kille nga droga

 • Erta Middle
  Erta Middle2 muaj më parë

  Sa e bukur pjesa e M. Jackson

 • Erta Middle
  Erta Middle2 muaj më parë

  Mos mando me xhamijat

 • Andon Yl
  Andon Yl2 muaj më parë

  Prrrraaaaaa jashaaaaaaa a

 • Andon Yl
  Andon Yl2 muaj më parë

  Mandi on top

 • Erta Middle
  Erta Middle2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • tit kulla
  tit kulla2 muaj më parë

  na paska vu syze djelli bythziu🤣🤣🤣🤣 e pasket bo emisjonin vari kars ktu mungo latifi me kal

 • Numi basha
  Numi basha2 muaj më parë

  Me konge shqiptare te vjetra me i bo ne hit, bojn pare me tmadhe.. po nuk pe shohin lekin para syve.. Une per kesi konge kisha dhon para.. Se kan shum vler..

 • Alesia Gjini
  Alesia Gjini2 muaj më parë

  Mandi Nishtulla osht Majkell Xheksoni Shqiptar 💎💎Suksese mo gjigand tane jeten tane

 • Klajdi Senka
  Klajdi Senka2 muaj më parë

  👏👏👏👏👏

 • Vagabondi Mar
  Vagabondi Mar2 muaj më parë

  Respekte per kto artista qe kendojn me shpirt @_*

 • Son of Dardania
  Son of Dardania2 muaj më parë

  Racisem ka në gjith botën por paraia është e ëmbël për ju pa paguar taksat kështu që rrini se jeni ma rahat se shumë tjerë...

 • Irini Irini
  Irini Irini2 muaj më parë

  Bravo cuna keni ze te mbrekullushem respekte

 • I Am Doctor
  I Am Doctor2 muaj më parë

  Super vokal mandi Bravo i qoft Hit ka me u bo kjo kang Me shum se te ka lali shpirt 👌👌👌👍👍

 • max mayer
  max mayer2 muaj më parë

  mut me lule

 • Buqe cami
  Buqe cami2 muaj më parë

  Sa tmir te 2 mandi dhe marseli si yjee nje gje paskan te perbashket keto se jan shum te sinqert dhe te kundert njeri me zjarr tjt me i qet po cuna njisha allahu tju ket mir bravo jeni legjenda

 • Buqe cami
  Buqe cami2 muaj më parë

  Po pse mandi dhe marsel ademi qenkan binjak vertet apo bejn shaka

 • A S
  A S2 muaj më parë

  Kta Egjiptianet jane te talentuar Nuk po shoh racizem ne asnje koment Jam Kosovar nga Zvicrra dhe me keni knaq ne kete Emision qe rastesisht qellova ketu Suksese dhe shendet

 • hajde prahaj

  hajde prahaj

  Muaj më parë

  Was für ergypter das roma aus Indien!

 • valentina gjinika
  valentina gjinika2 muaj më parë

  Jeni te mrelullushem kompimente edhe prezantuzit

 • armand vezi
  armand vezi2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Anila Karafili
  Anila Karafili2 muaj më parë

  Uuaa na kenaqet vertet me sponteanitetin qe keni artista te vertet

 • Kosovali Gaming
  Kosovali Gaming2 muaj më parë

  Mandi i😀😀😀 respekte

 • rosi
  rosi2 muaj më parë

  Jeni njisha me pak fjal ju lumt goja nje bravooooo per ju

 • 12345qwert830
  12345qwert8302 muaj më parë

  i japin emisjon ktynve as humor as lesh as presh futja pordhes kot sa per me shtu nai gjo ne tv mos ngeli bosh,

 • 12345qwert830
  12345qwert8302 muaj më parë

  kto RQ e prostitutes Edi Rames

 • Lulzim Katuci
  Lulzim Katuci2 muaj më parë

  Ky Donaldi sa esht nda nga bora i paska ikur fare ftyra bravo per cunat qe keni marr ne emision jan njisha dhe meritojn shum jo ato vk don k meriton palla e vk te tjer

 • Valbona Toska
  Valbona Toska2 muaj më parë

  Nje bravo e madhe per te 3 jeni mbreterit e muzikes te knaqni shpirtin

 • Bruna Gjini
  Bruna Gjini2 muaj më parë

  Ju rujt zoti tane jeten tuj ishallla

 • marss marss
  marss marss2 muaj më parë

  💎💎..

 • Bona Sula
  Bona Sula2 muaj më parë

  Na kenaqet ju kendofte ❤🙏 jeni me te miret

 • Bardhyl Luma
  Bardhyl Luma2 muaj më parë

  Ohhh mjer Shqiperi qe Gabelat po na shesin moral😂😂 O zgjohu nga varri Enver Hoxha

 • hajde prahaj

  hajde prahaj

  Muaj më parë

  Ju nuk këne Moral Morë čen

 • Leonard Rushiti
  Leonard Rushiti2 muaj më parë

  Respekte cuna bravo

 • Aldo Capja
  Aldo Capja2 muaj më parë

  Allahu ju nderoft o njerez te mire

 • UMUT Umut

  UMUT Umut

  Muaj më parë

  Allah Allah

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora2 muaj më parë

  Hahhhahahahahha prill maj tunelit mos junndaj ooooj zot

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani2 muaj më parë

  Zjarr çuna Respekte 👏👏👏

 • Irena Toska
  Irena Toska2 muaj më parë

  Bravo cune. Mbase shumica I shajn, po te gjithe muzuken e ktyre degjone. 😊😊

Faqja Tjeter