Çfarë ndodhi me konkurrentët në Durrës dhe Ulqin - ‘Për’Puthen on Tour’, 1 Gusht 2021

Për’Puthen on Tour show veror me audicione të hapura në qytetet më të mëdha në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Malin e Zi. Cilët janë personazhet që synojnë të jenë pjesë e sezonit ri dhe si do të jetë përballja e tyre me personazhet e njohur të Për'Puthen?

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Kosova is Albania
  Kosova is Albania17 ditë më parë

  Kush asht n’dakord me mu se Shqipja asht SHTAZE. Nqs se dini ç’fare eshte shtaze, ja u perkthej un 🤣

 • Ester Kosta
  Ester Kosta21 ditë më parë

  Ai i parafundit DILF💗💕💕💞💝💘💗

 • Eli
  Eli25 ditë më parë

  Gentile women i tha Antonela ktij tipit nga kruja

 • Elson Gjoka
  Elson Gjoka28 ditë më parë

  Budalliku sheshit.... niveli i shoqeris ka rene pertoke ...dhe po fillon te shkelet me kembe.. 😶

 • Femi Krasniqi
  Femi Krasniqi29 ditë më parë

  Turp gjith te pa ci pat jan ktu

 • Έλενα Φαρασόλη
  Έλενα ΦαρασόληMuaj më parë

  Kjo arlinda as prezantuese sben me ate ze si zombi 😹

 • Violeta Burgia
  Violeta BurgiaMuaj më parë

  Ku kishte durresake aty ! .? Ku ishin mbledh gjith katunaret hahahahaa

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  Sthporti paska pas lidhjen me TE gjate 1,vite E gjys 😱😱🤣🤣🤣🤣🤣ja fute pordhes kot ORE trap

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  KY DHE ZERIN E KA SI Fatjoni

 • Rexha Gashi
  Rexha GashiMuaj më parë

  Nese don me dallue budallen- budallicen shife perputhen.

 • Sidorela Kloe
  Sidorela KloeMuaj më parë

  ""vipat e leshit ""qe tallen me te rinjte Shqiptar sidomos kjo olsa dhe bora shum arrogante

 • Emine Musliu
  Emine MusliuMuaj më parë

  Pse olsa thon ne perputhen 1 ?

 • Emine Musliu
  Emine MusliuMuaj më parë

  Ne te gjith vendet studoja e njejt😂

 • Serena Xhaferi
  Serena XhaferiMuaj më parë

  Kj vajza kristina ngjan shum me shqipen mos jan motra ndoshta

 • AD S
  AD SMuaj më parë

  Kjo si mia khalifa m ee

 • Albana Fejzulahi
  Albana FejzulahiMuaj më parë

  Jo more Arian plava e gucija nuk besoj qe vin neper ksi emisione

 • maria mar
  maria marMuaj më parë

  Tallni trapin kur gjeni budallenje me shumic ne shqiperi jepni mos ndaloni

 • Aris Fier
  Aris FierMuaj më parë

  Bar burdello perputhen

 • Pironjani
  PironjaniMuaj më parë

  Kjo është ditëlindja ime më e bukur në jetës time - Mevlani

 • R s
  R sMuaj më parë

  E tmerrshme sa turp..gruja plake thote perputhen jep shembull te mire..milet I keq qekemi

 • R s
  R sMuaj më parë

  Kjo Shqipja nuk meret per te shku ne hale jo neper audicione..skandaloze eshte

 • e
  eMuaj më parë

  Hahahaha CA delesh deleeeeeee pa punsia

 • Emiliano Ndoj1
  Emiliano Ndoj1Muaj më parë

  Kjo goca ferrea ju sfidoj 🔥

 • Aida Franceska
  Aida FranceskaMuaj më parë

  E Sigurove Drunin prej Fatjonit 🤣 me kete qe the.🤔 Ka pas leviz Babi shpesh neper Fier 🙉

 • Number 1
  Number 1Muaj më parë

  😂😂😂😂

 • fakte të ndryshme rreth showbizit
  fakte të ndryshme rreth showbizitMuaj më parë

  A ka naj njer mat poshter se olsa khee

 • Zina Gjeloshi
  Zina GjeloshiMuaj më parë

  Sedra ka vdek Qe ne klasen e 8 thot ai tipi 😂

 • Besart Miftari
  Besart MiftariMuaj më parë

  kur dalin per prishtin a e din kush?

 • Sidorela Shindre
  Sidorela ShindreMuaj më parë

  Si thon grat kemi ardhur ti shofim per kurjozitet dhe per shembullin e shkelqyer qe kan dhen oooo pika o zot me gjith gra cfar shembulli kan dhen kta qe ziheshin shaheshin ofendoheshin edhe dolen te gjith fallco na jan ber kta sikur jan hollywood stars shkalluan njerzit pas ktyre lan nam sikur skan pun tjeter 😤🙄

 • Dallandshe Bullari
  Dallandshe BullariMuaj më parë

  Bravo qeka shum e shkathet

 • free fire
  free fireMuaj më parë

  I bej thirje mevlanit tju hedh ndonje larje dhembeve se jan bo tverdh💀🤣

 • hello
  helloMuaj më parë

  Me vjen keq per femijet e vegjel qe rrin jasht e presin me kaq padurim me pa kto … oo shqiptar edukojini mo kalamajt se lat nam .. ne vend qe te lexojn nje liber a te luajn jasht lojra femijesh sic benim ne … i keni mbyt me rrjete sociale me telefona me emisione budalliqe pupu .. bojini dhe kalamojt e trrash si vetja juj

 • Lek Toma
  Lek TomaMuaj më parë

  Nje njeri qe ka zanin e Holle jeton gjate.

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat InnMuaj më parë

  "Mu me pelqen thtervitja. thtervitem thum cdo dit." Arjanit po i lotojn syt, mbajeni pak larg arjanit se i pelqejn meshkujt qe bejn palester...

 • The Black Rat Inn

  The Black Rat Inn

  Muaj më parë

  @Kur Legjenda Rrespekte. Un jam nga VL dhe ketu e din te gjith qe arjana konomi esht b...

 • Kur Legjenda

  Kur Legjenda

  Muaj më parë

  😂😂😂😅😅😅😂😂😂 i madh je o bisha hahahaaaaa arjani do lidhje me cuna se b*thq**esht ai Qan hallin e vet E ban shqiprin las vegas Lgbt Vk Rrespekt o vlla✋

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat InnMuaj më parë

  Ky po qan se eshte i shendosh. o zot cfar katastrofe kjo gjenerata e re. ky vend ka marr fund me gjith mend. Gjenerata e viteve 90 ishte jo vetem nje epoke tjeter por nje univers tjeter. Kishte gjalleri, intelekt edhe guxim. Cfar nodhi? mbase konsumimi i plastikes, ndotja mjedisore i ka ndikuar gjnetikisht hormonet dhe kemi kaluar ne fazen e degjenerimit masiv

 • Soni Soni
  Soni SoniMuaj më parë

  Shum gabim gjith pordh kjo olsa ne skemi kohe te meremi me ty takohemi ne audicjone te tj po nga ky popull u ngrit surati jot moj buce

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjdMuaj më parë

  Olsa💩💩💩💩👎 dhe tè gjith bèrllog 🤢🤮

 • my opinion .
  my opinion .Muaj më parë

  16:48 olsa pse kaq e pasjellshme kundrejt nje goce ?

 • Shkurte Sallahi
  Shkurte SallahiMuaj më parë

  Ozot be bora edh mevlani alltan valla

 • dishima222
  dishima222Muaj më parë

  lol gallat perputhen do beni leke duke u tallur me kete lloj kategori njerezish

 • ariela elmazi
  ariela elmaziMuaj më parë

  Bobo Ana 7 nderhyrje dhe make up si e dale nga varri.

 • joana hodaj
  joana hodajMuaj më parë

  hyra ketu vtm per te komentuar jo per ta pare dua tiu them ketij populli : o popull budalla ju nuk ngriheni keshtu per te drejtat tuaja por dilni aty i keni bere idhuj ne mendjen tuaj keto qe asgje nuk kane reale dhe nuk percjellin asgje pozitive tek familjet tuaja pervecse ju si njerez pa shkolle e shikoni familjarisht dhe femijet tuaj adoleshent qe nga ata 9-10 vjecaret dhe krijohet ne mendjen e tyre se ok qenka normale te bejme keshtu ..i fusni vete femijet ne rrugen e gabuar 🤢 na hapet barkun popull dembel okni punoni mos u ankoni pstj per ekonomi mos shikoni keto pasdite dhe paradite takoheni me njerez dhe beni debatin ca ndodhi ne episodin e mbremshem tek pp🤢

 • Valbona Svensson
  Valbona SvenssonMuaj më parë

  Me vjen shume keq per femijet qe ndjekin keto emisjone 😮kjo ndodh sepse nuk ka emisjone per femije jane zaptuar televizionet nga vipat🙉🙊😈👿

 • Lena Prelaj
  Lena PrelajMuaj më parë

  Aman Shqipe Nuk te shohim dot , idiote fallso 🤣

 • Lumturija zogaj
  Lumturija zogajMuaj më parë

  Pse si marrin pytje kta bora .Arjani dhe olsa po kjo .Antonela shum palidhje qe jav lejon ktyn ket hapsir kjo antonel shum palidhje nukshkon kshtu me konkurent qe konkurojn

 • Samir Saliaj
  Samir SaliajMuaj më parë

  Shife sa mrapa qe jan ai djali thir ben 30 me 26 korrik dhe video ka dal 1 gusht

 • Herry Smith
  Herry SmithMuaj më parë

  Olsa je ni cop mbeturin femer me pak fjal bagjell femer

 • gatime te ndryshme
  gatime te ndryshmeMuaj më parë

  Pse nuk eshte ai nga rashtisha qe deshi te hynte ne audicjone se nuk ka dal ketu

 • i_bacelli♥
  i_bacelli♥Muaj më parë

  22:23 ky si mban mend 😂😂mevlan je njesh

 • babastars babastars
  babastars babastarsMuaj më parë

  Shi bora do te nevrikarosi ate djalin kurse ana I thot nxirre luanin kujdes ana mos te nxjer ndonje gje tjeter ai,ju jeni karakurva tera me gjith arjanin ne krye na keni car dikun ju jeni tera ca te ndara me femi ca pa femi skeni gjet dashurin per veten tuaj do ja gjeni tjerve ju iknin krijoni vet familje nje her pastaj mesoni tjeret kurvicka bojn sikur jan vipat e dynjas po kan faj ata njers budallenj qe vin pas jush si te cmendur kur vjen puna per te dal ne shesh per te drejdat e tyre sdilni ju dilni per kta a cna gjeti e ka then mir ai I gjati popull dele

 • Maksi _XN
  Maksi _XNMuaj më parë

  Nxirreee luanin 😂😂😂

 • Amus Amus
  Amus AmusMuaj më parë

  Antonelen e kam rastis ne nje fluturim ne avjon . Nje cop injorante, maloke e trash. Maloke jo nga origjina po nga truni. Dikur bente viktimen ne TV tu u qurravit per historine e vet dhe kalvarin e vuajtjeve per ne Itali ndersa ate dit i thonte stjuardeses “ go in your Country”. Ajo e shkreta thjesht po bente punen e vet. Kjo shurruflla jone i thoshte e ke personale me mua se e di kush jam un me njeh. Nderkoh goca botes nga Hungaria dhe si plaste gari kush garin ishte kjo

 • naun bera
  naun beraMuaj më parë

  Olqa qurrja muhamuti 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Mariza Cullhaj
  Mariza CullhajMuaj më parë

  Mos shaj kot ledjanën

 • Mariza Cullhaj
  Mariza CullhajMuaj më parë

  Ku shkon ti moj po ti nuk ledjanes nuk e vjen as ke Maja e këmbës po ik shko me dhi se atje vlen ti budalle

 • MONIKA KOS
  MONIKA KOSMuaj më parë

  Per ke ishte tamam per Antonelen qe ka vajture me qen e me mace ype e zbrite me shume bura Ledjana me sa kam pare eshte femer e regudhte

 • Arian Haxha
  Arian HaxhaMuaj më parë

  "Me kta tmdhajt smuj mu barazu" Ju kisha lut edhe ni emison - 20 vjet 😂

 • Papi Qulo
  Papi QuloMuaj më parë

  16.25 un tkpus ferren hahahahaha

 • Papi Qulo
  Papi QuloMuaj më parë

  1.25 ja futi fatjonit ky kopili

 • Islam Perce
  Islam PerceMuaj më parë

  Mos ka dal mami kety djalit ka fiejri 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • nicola nik
  nicola nikMuaj më parë

  Ulqini asht ni nder vender verore turistike me te bukura ne krejt rajonet Edhe Budva Bravo 👏 per mikpritjen qejukan ber KLM good luck 🍀👍

 • Gara Behar

  Gara Behar

  Muaj më parë

  Yhyujkddddddddddddz

 • Kusho Pare
  Kusho PareMuaj më parë

  Ca i prisni keta te perputhen sikur po vjene ushtria Osmane 🤮

 • Kosova is Albania

  Kosova is Albania

  12 ditë më parë

  @Kusho Pare m’fal shprehuri 😊

 • Kusho Pare

  Kusho Pare

  15 ditë më parë

  @Kosova is Albania meso te shkruash😊.

 • Kosova is Albania

  Kosova is Albania

  15 ditë më parë

  @Kusho Pare mbase Ke problem në Te shqrehuri pra, sorry too.

 • Kusho Pare

  Kusho Pare

  15 ditë më parë

  @Kosova is Albania paske probleme me te kuptuarin... I'm sorry

 • Kosova is Albania

  Kosova is Albania

  17 ditë më parë

  Pse ushtria osmane eshte e mire per ty!?

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITYMuaj më parë

  Kulmi: plaka 60 vjec thot: perputhen ka percjell mesazh shembullor Gruaja me fmin me gji: tu dal me pa kto🤦‍♀️

 • the world

  the world

  Muaj më parë

  Po ti cper ata ven dhe femijet e vegjel ta shohin e kupton çfar shembulli I japin femive deri die tenenovelat turkey dhe spanjolle tani perputhen

 • Taze Tragaqi
  Taze TragaqiMuaj më parë

  Antonela e bo mevlanin pranbaj nuk lë njeri që ta shajë

 • Drita Toska
  Drita ToskaMuaj më parë

  Oj shqipe po ti flet kot moj leri te flasin te tjeter te mendimin e tyre po me Mevlanin pse flet pa edukat sepse Mevlani esht shum edukuarbravoo Mevlan mos jep përgjigje shqipes s'ja vlen

 • Ani T
  Ani TMuaj më parë

  Vjen nena me femije tu tregoj shembullin e duhur femijeve te vegjel 😏 C'po u tregon si Tea e" urte" nderron te dashuritcdo jave... -Shqipja qe nuk e kupton as vete se cfare flet...etj etj se nuk po zgjatem me shume se s'dua te dal jashte edukates....

 • ona Selimi

  ona Selimi

  Muaj më parë

  😁😁😂

 • eri de
  eri deMuaj më parë

  Jeni shum kot o njerëz te top Chanel mos u merrni me kto emisione se humbni kohë kot, si hyjn n'pun dreqit kto lloj budalliqesh

 • eljesa bushi
  eljesa bushiMuaj më parë

  3:10 loot

 • Flores Ze
  Flores ZeMuaj më parë

  Juve qe spranoheni keni nje mundsi Te 2 „It’s my love“

 • Alpha L
  Alpha LMuaj më parë

  Sa popull injorant dhe i shemtuar !

 • Alvina 91
  Alvina 91Muaj më parë

  Pse e thirrni qat shqipen neper emisjone se si sillet si budallic tamam si lop asht shqipja 👎👎👎🤮🤮🤮

 • KASTRIOT RAPUSHAI
  KASTRIOT RAPUSHAIMuaj më parë

  Ai kingu qe ngjan meFatjonin mos ika dale mamaja shpesh nga Fieri se Fatjoni eshte 100% babai i tije !

 • Fejz Sinaj
  Fejz SinajMuaj më parë

  Krejt budall nuk dul nja i hajrit

 • Mocha Mocha
  Mocha MochaMuaj më parë

  Një tufe me baxhella këto me arjanin në mes aty që I duket vetja pjeshke ... Po si I lejojne familjarët të shkojnë atje fëmijët e tyre duke parë ca behet... Këta dështuan me big brotherin në Shqipëri.. Dhe krijuan këtë versionin tjetër...

 • naun bera

  naun bera

  Muaj më parë

  Me kete kursejne shkerdhatat e rilindjes

 • Its a girl here !
  Its a girl here !Muaj më parë

  14:53 paska ngren robot !

 • Kur Legjenda
  Kur LegjendaMuaj më parë

  Estrada Bordello vazhdon Popull dele jepuni vemendje ktyre LGBT

 • Andi Andi
  Andi AndiMuaj më parë

  Ky Henis ka qen me nje emision degjenerues ne Kosove ki vdes per like dhe followers

 • Suad Mehmeti
  Suad MehmetiMuaj më parë

  Ky program eshte nje fars. Prezenca ime ishte fare ne nje kontekst tjeter. Une u prezantova dhe erdha vetem per Samiun ta pyes kure do perputhet jo te kandidoi. Top chaneli se ka problem te beje ate cka do vete. Por nuk do kalojme me kaq

 • rafaela seferi

  rafaela seferi

  Muaj më parë

  😯😯

 • Mario Reno
  Mario RenoMuaj më parë

  Jeta pa këtë emision do të kishte më shumë kiptim.

 • Andi Andi
  Andi AndiMuaj më parë

  Ky Henis koqja don fam vemendje si Lul Gelli

 • Elma Kata
  Elma KataMuaj më parë

  Kjo Arlida do ze vendin e Sindit prej zerit

 • Geri Manushi
  Geri ManushiMuaj më parë

  Kjo turma me kujton hapjen e TEGUT per her te par qe iknin te gjith te Neptuni

 • Motivation CODE
  Motivation CODEMuaj më parë

  Ul qini burra.

 • Laurent Baku
  Laurent BakuMuaj më parë

  Vetem shtohen budallenjet ne shqiperi 🤣🤣🤣🤣

 • five stars
  five starsMuaj më parë

  Olsa me gjithë këtë "popullaritet" që keni, krijoni një parti të re, do të korrni suksese të papara.Emri: Partia e Qejfit Përputhen, shkurt PqP...Leader: Antonela BERISHA

 • Vetvendosje-Kosov-Gjenev

  Vetvendosje-Kosov-Gjenev

  Muaj më parë

  Jan rilindas edhe kta mos u merzit

 • Unknown Girl

  Unknown Girl

  Muaj më parë

  @five stars Haha ska gje po me te vertete qe na jan bere me keq se coronavirusi. Hap tv dalin hap celularin dalin ndonje dite do na dalin edhe ne enderr 🤷‍♀️🤣

 • five stars

  five stars

  Muaj më parë

  @Unknown Girl mos më thuaj🤪. I pëlqen të jetë lider, prandaj 😄..... Nuk merrem me rrjetet sociale diare 🤢🤕🤮 dhe nuk I ndjek asnjë, fatmirsisht😊 Thx unknown girl for letting me know anyways 👍🤗

 • Unknown Girl

  Unknown Girl

  Muaj më parë

  Antonela sapo te hodhi ne story 😂👏

 • Eklerina Lamcja

  Eklerina Lamcja

  Muaj më parë

  @five stars vertet i ka len mendja e kokes un nuk e di cfar shembulli jep perputhen vetem banilitete ka tera femrat qe ishin neper lokale nate ishin ne perputhe per te rinj e plus 40 Ata marin paran grat cmenden me

 • I don't care I love it
  I don't care I love itMuaj më parë

  Mka ardh me qajt kur ajo nena aty tha "erdha ye sjell femijet te shofin perputhsit"... Ah zot medet per brezin e ri, idhuj kane bere ca copa mishi te kurdisura nga fama, leku dhe bukuria artificiale, pa asnje vlere. Po femijet coji ne park moj gru, ne teater, kinema, biblioteke,ne nje koncert muzikor, panair libri etj etj etj.

 • HIRAETH SERENITY

  HIRAETH SERENITY

  Muaj më parë

  Kshu eshte injoranca e popullit tone, dhe mua ajo me beri pershtypje dhe njera plake qe tha perputhen ka percjell mesazhe shembullore dicka e tille

 • ani cr7
  ani cr7Muaj më parë

  elementi me joshes : leshatia

 • ani cr7
  ani cr7Muaj më parë

  3:18 fike blicin 😂

 • ani cr7
  ani cr7Muaj më parë

  nderkoh ky diali i pare : dihet boterisht qe un jam i qete 🙄😂

 • Humor Shqip
  Humor ShqipMuaj më parë

  Olsa ik merja paret frizerkes qe ti ka rregullu floket se t'paska bo katastrof, edhe ne gjyq qite se e fiton sigurt

 • BYLINËT Kingdom
  BYLINËT KingdomMuaj më parë

  Problemi Pro ! Respekte

 • ani cr7
  ani cr7Muaj më parë

  nderkoh ai :kam 1 vit single mevlani : si ka mundsi se ti punon dhe banakier a nuk vin djem aty 😂😂

 • ani cr7

  ani cr7

  Muaj më parë

  @kleol mpa ahhaahahahahahaahahahahahha sa e madhe pzzzzz

 • kleol mpa

  kleol mpa

  Muaj më parë

  Mevlani I di te gjith si vllai vet 😂😂

 • Suzana Kola
  Suzana KolaMuaj më parë

  ANTONELA HUNDXHEZMJA NE RINI SHYQYR QE KA DALE PLASTIK SURGERIES QE JU RREGULLU SE NUK JU MBYLLTE PASHAPORTA PREJ HUNDES. PO LUIGJI 16 - te I FRANCES I KA SHTRI EDHE FLOKET E KRYEKATUNARES MALSIS SHKODRES PALE PO KUR PERMEND EDHE KJO PLEHURIN FALLCITETIN KRYEMASHTRUESJA QE BANI BE RREN NE EMISION SHPIRTIN E BABES VET DHE NA FESTO DITELINDJEN C'DO MUAJ. PO ASHT TAMAN PER MEVLAN K*QEN TRAGJI - KOMIKU QE BAN NJEREZIT ME QA TU DERDH QYRRE NE EMISION KAVAJOTI TALLAVAXHI...

 • ani cr7
  ani cr7Muaj më parë

  i bej thirrje vajzes me syze qe donte te aplikonte te fiki blicin sepse eshte dite 🙄

 • ani cr7

  ani cr7

  12 ditë më parë

  pz po erdhi

 • G H

  G H

  12 ditë më parë

  Erdhi 😂

 • Eri Eri

  Eri Eri

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Donna Dona
  Donna DonaMuaj më parë

  Tea brune

 • Dorian Buçiza
  Dorian BuçizaMuaj më parë

  21 : 30 ky qenka si Graciano

 • Adil Latifi
  Adil LatifiMuaj më parë

  Shkoni p9 sepse e pam videon me skandal

 • Lume Liza
  Lume LizaMuaj më parë

  ANA Sedii cfer prfimi perodorne ahhahhaha

 • Gledi Gledis
  Gledi GledisMuaj më parë

  Hashtagu #largonishqipen ekziston akoma 😁

 • Eduart Bolki
  Eduart BolkiMuaj më parë

  Ky sozia fatjonit tha ka pas leviz babi shpesh nfier si batut por ky esht nga nëne tjeter i bie qe dhe nëna paska shku shpesh ne fier 😅🤣🤣🤣🤣hahahhahaha

Faqja Tjeter