"Unë e pamoralshme? Ti je gay", Xhensila Pere sherr me gazetarin: Mos guxo.... #EXPULS

Argëtim

#rtvora #expuls #xhensilapere
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora!
Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • Altin Riza
  Altin RizaDitë më parë

  Hahahah

 • Altin Riza
  Altin RizaDitë më parë

  Kshu Jam shqiptaret

 • Altin Riza
  Altin RizaDitë më parë

  Mir ja ke bo

 • Ervin Topciu
  Ervin TopciuDitë më parë

  Bravo Xhensila. Goce ne Bole

 • Sindi Hasa
  Sindi Hasa2 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 • Olvi Keko
  Olvi Keko3 ditë më parë

  I ndoqa te dy intervistat dhe ate ke Arbana Nje respekt per Xhensilen dhe nje perçmim per kete pjeshkun qe ofendon njerzit dhe ben mendjemadhin Po i them xhensiles qe e ka shumë gabim sepse ky nuk eshte Gay as pederast por nje bythqire funderine

 • Carnews Magazine
  Carnews Magazine3 ditë më parë

  Si nuk ju vjen turp me ksi programe te kota. Keni gazetari ju apo thjesht coheni ne mengjes dhe do bej kte emision ?

 • arben hysi
  arben hysi4 ditë më parë

  bravo Xhensila ja bere mire!!

 • Toni Kolombo
  Toni Kolombo7 ditë më parë

  X 😭😭😭😭😭😭😭🐐🐐🐐🐐🐐💩💩💩

 • Kujtim Mema
  Kujtim Mema8 ditë më parë

  Emisjon me sis perjashta dhe pederasta.kjo esht tirana jo shwiperia

 • your dad
  your dad9 ditë më parë

  26:31

 • Bes Nik
  Bes Nik9 ditë më parë

  Xhesi e ke myt krejt Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣

 • Eros Anthony Agostini Contreras
  Eros Anthony Agostini Contreras10 ditë më parë

  Shume e sikletshme ky fundi . Ishte poshtersi nga gazetari qe I beri ate pyetje. Çdo gje ka nje kufi. Se njoh kte gocen por mire ja beri ne fund.

 • marie pepa
  marie pepa10 ditë më parë

  Kjo gazetarja me duket si gazetare

 • Bozart
  Bozart11 ditë më parë

  Sumrriqisti: Kalojme te kandidati tjeter Xhensila: Per hajer Ishallah Sumrriqisti: BLENDI FEVZIU

 • Iron Erin
  Iron Erin12 ditë më parë

  Kari pid dhe duart ne cica kshu ka then azen galica

 • Viktor ruci
  Viktor ruci13 ditë më parë

  Xhensila mir ja bere..

 • Arion Vangjeli
  Arion Vangjeli13 ditë më parë

  Mir ja bëre pederit

 • anxhela ago
  anxhela ago13 ditë më parë

  Xhenisila je nje femer me karakterr te forte dhe e manaxhove si duhesh situaten BRAVO

 • anxhela ago

  anxhela ago

  7 ditë më parë

  @Eraldo Hasaj ok nuk u ofendova

 • Eraldo Hasaj

  Eraldo Hasaj

  7 ditë më parë

  @anxhela ago bej shaka mor s u ofendo pz ishte shaka

 • anxhela ago

  anxhela ago

  9 ditë më parë

  @Eraldo Hasaj po pse jo 10 ? sepse jeni shume negativa

 • Eraldo Hasaj

  Eraldo Hasaj

  9 ditë më parë

  Bravo ulu 4 🤣🤣

 • Vjosa Pangja
  Vjosa Pangja14 ditë më parë

  Shof nje gazetar qoban plus i Pa respekt mir ja ktheve 👍

 • xXx
  xXx14 ditë më parë

  O peder i karit qysh munesh me than ne mbylljen e programit ishalla do kemi nje te ftuar me te mir po ni t ftuar me te mir se kjo nuk munesh me pas kurr se ne fillim te emisionit shum mir ja ka nis emisioni me hajgare me te mira po kur ta preksh dikan ne moralin e vet mos prit qe aj personit tjeter me ta kthy ty me te mir

 • editr
  editr14 ditë më parë

  Degjenerim total i shoqërisë shqiptare në një kohë rekord.. Keqardhje......

 • Er Ber
  Er Ber15 ditë më parë

  Ikk o gay

 • Lula
  Lula16 ditë më parë

  Bravo xhensila siq e pyti ashtu e pyete me opinjonin publik 👏👏👏👏👏👏

 • art scorpione
  art scorpione17 ditë më parë

  Menyra se si eshte veshur goca se besoj te imorale 😂😂😂

 • Spark
  Spark18 ditë më parë

  Kjo ka të drejtë, duket se ka tru dhe jo vetëm trup kjo vajza. Ky djali është trap.

 • elton shehu
  elton shehu18 ditë më parë

  Po ky esht gey se ndryshe mos ishte gey duhet tju prgj nese mendon se jam gey hajde provoje shkojm ne krevat por nuk i tha

 • Stijan Vrapi
  Stijan Vrapi18 ditë më parë

  Nje fjal e urt popullore thuhet mos e kruaj bythen me gjethe fiku se te ndizet keq

 • Fitim Gorani
  Fitim Gorani19 ditë më parë

  Ky tipi duket ca baxhell çun esht.

 • Afaristo Zevras
  Afaristo Zevras19 ditë më parë

  kokrra kurves kjo kokrra sumqirit ky

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu20 ditë më parë

  Ça ha kjo thonj?

 • ingazio milan
  ingazio milan20 ditë më parë

  Kurva i thote gazetarit qe ti je kurve, nuk po e kuptoj. Menaxhon biznese ti mut...

 • Suada Kurtaj
  Suada Kurtaj21 ditë më parë

  Fake fake fake e gjitha e stisur

 • Soni
  Soni22 ditë më parë

  Gazetari idiot komplet!

 • Ervis Ndoj
  Ervis Ndoj22 ditë më parë

  Kush plasi te kete ty moj plake e rrudhur dhe e varur

 • Juarda Brahimi
  Juarda Brahimi22 ditë më parë

  Gazetar 💩. Mir ja bere moj xhensila se ktyre te ashtuquajturve gazetar vetem kshu I mbyllet goja

 • Motivation CODE
  Motivation CODE22 ditë më parë

  Bravo goca. Ja nguli kti trapit ne cdo fjal, ky qe kerkon me rrit shikueshmerine e emisionit duke ofendu njerzit. Dmth me prish imazhin e te ftuarve per ket emision kari qe bon. Shko mor kar, bythqir

 • Ledion Struga
  Ledion Struga23 ditë më parë

  Ky qenka trap fare

 • Joni
  Joni23 ditë më parë

  "Gojet e liga" flasin qe e ke bere "cope" Dubain. Menaxhoj dtth qe zoteron 3 biznese dhe shtepine e kishe ne lagje VIP per nje vajze ne moshen tende. Me falni na e tregoni pak edhe ne publikut te thjeshte historikun e punesimit dhe rrogen sa jeni paguar qe te arrijme edhe ne aty ku je ti se per sytjenat i pame qe i kishe te zeza...

 • orgest orgest
  orgest orgest23 ditë më parë

  O daku pse nuk Dole fare lakuriq ne emision moj

 • orgest orgest
  orgest orgest23 ditë më parë

  Ronaldo ja ben mu QE esht bythqir

 • Lume Lajçi
  Lume Lajçi23 ditë më parë

  Ky vetem gazetar nuk eshte. Veq shifeni se çfare pyetjeve te shpifura ben🤦‍♀️

 • patroll dne
  patroll dne23 ditë më parë

  E ke Mizen nder Kapuq moj Xhensila se per ndryshe nuk ishe acaru Keshtu themi ne Kosovaret

 • Luis Luizao
  Luis Luizao23 ditë më parë

  gjithçka show fallco

 • Luljeta Mecani
  Luljeta Mecani23 ditë më parë

  Brava vajze me karaktere keshtu duhet te jene vajzat, ti tregojn vendin te gjitheve

 • D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK
  D.N. GLOBAL CONSULTING SHPK23 ditë më parë

  Mir ia bone

 • Tea Hysen
  Tea Hysen23 ditë më parë

  Eme se dhe ti sje aq e paster mos n'a tregoni ne punet dhe te gjitha .... Zemer qesohu se e dim si kini shkuar aty Ku jeni nuk kini nevoj per te na ber morale ... Gjithsesi dhe pse ky si gazetar e pati gabim menyren e te shprehurit

 • Klaudi Nuhaj
  Klaudi Nuhaj23 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩 sa jan shtuar keta sum qirat,oo Ronaldo ty te kan kapur fort kthetrat e Sumqirizmit vazhdo bjeri fort

 • Shqipe kuq e zi
  Shqipe kuq e zi24 ditë më parë

  Budalle se kur komentet nga publiku i keni te bukura kenaqeni. Kur ju bejn komente te keqia i ka fajet gazetari. Femer kot ku eshte Gey ai yll.

 • Elham Salihi
  Elham Salihi24 ditë më parë

  Sa pordhe tmadhe paska kjo xhesika pere. Pfff .....te dy e ulen veten

 • Dory Dory
  Dory Dory24 ditë më parë

  Ky qenka rrot tari...

 • Ariel Aeril
  Ariel Aeril24 ditë më parë

  Ca kurve kjo mo lale

 • leonard Muca
  leonard Muca24 ditë më parë

  Ky gazekari është shume inteligjent, jane shtuar shume kohet e fundit keta ordinere te ketij niveli.

 • asi
  asi24 ditë më parë

  kjo qenka nje baxhelle ky si tha gje nga vetja

 • Eduat Dana
  Eduat Dana24 ditë më parë

  Ty o moter qir nuk besoj se do shpetosh pa teta qir ropt e motren ndonje se si shum me vrull eke mar

 • Shyqerije Zena
  Shyqerije Zena24 ditë më parë

  Te Lumt vajz 100 her te Lumt ,, Palaqo burr i deshtun

 • Leo Napoli

  Leo Napoli

  23 ditë më parë

  100 her turp te kesh

 • Malo Malo
  Malo Malo24 ditë më parë

  LOVE YOU XHENSILA❤👑

 • Me My self and I
  Me My self and I24 ditë më parë

  Kur e quan veten gazetar e ti qe s'di te lidhesh dy fjale ,une jam drejtuesja e masoneve 😏😏😏😏 Ku ke pare o zoteri te ofendosh nje femer?keshtu te ka mesuar familja? E ke akoma fytyre qe vazhdon e zgjat e zgjat e zgjat. Perfundimisht je trap ,pervecse gay

 • Qazim Bryli
  Qazim Bryli24 ditë më parë

  Bravo mir ja bone. Boll i djegi ronalldod. Tjeter here kujdes me pytjet. Se ta bojn 8 me 2

 • Gezim Alliu
  Gezim Alliu24 ditë më parë

  Superrr xhesi

 • Ariela Angjeliu
  Ariela Angjeliu24 ditë më parë

  Sa e pasjellshme kjo femer. Nese vjen ne interviste, duhet te jesh e afte te perballosh cdo pyetje. Ben sherr kote ne TV. Sa turp.

 • Shefket kadriu
  Shefket kadriu24 ditë më parë

  baju more tepa deshirushen dyt

 • Ulrih13
  Ulrih1325 ditë më parë

  Ore spurdhjak po ça gazetari je ti ore adoleshent..Rritu pak o buzequmesht se kur te erdhen vellezerit vlonjat dhjeve ne breke.

 • Claudia Stephan
  Claudia Stephan25 ditë më parë

  Duhet te veshesh nie bluze moj e dashur se dukesh sikur ke veshur sutjena. Edhe Gjermanet nuk dalin keshtu si ke dal ti ne televizjon

 • Forever rizaj
  Forever rizaj25 ditë më parë

  Une nuk i njof te dy keta se kush jan por mesa shof jeni Loli -me Colin. Del e kerkon X6 the sa per ate mikeshen e ke te tenden beje llastik po deshe por e tregove ke je materialiste X6. Kurse Ku e ka sumen e vet le te bej cfare te doj WTF. Cfare behet

 • Forever rizaj
  Forever rizaj25 ditë më parë

  Do X6. Aaaaaaaaa. 💩

 • Forever rizaj
  Forever rizaj25 ditë më parë

  🤢🤮

 • Forever rizaj
  Forever rizaj25 ditë më parë

  Si tha X6 hahahahahahah me kete fytyre qe je ti sass per te ta mbaruar ate pune ne fytyre nuk do ta mbaronin se do harxhohej lengu dem 🤢🤮 X6. Fytyra jote

 • Valbona Leka
  Valbona Leka25 ditë më parë

  Goce, leket e shumta me pune te ndershme nuk vehen motra. Ka goca shum me te mira se ty por nuk e japin si ty. Bush..r

 • Cadomerjall
  Cadomerjall26 ditë më parë

  Who the fuck asks someone on live tv if they’re gay or not???! Only in Albania i shofim kto😒🤦‍♀️

 • Myrvete Beqaj
  Myrvete Beqaj26 ditë më parë

  Pa te njohur fare qe nga veshja e jep vet vleren qe ke

 • eaStudio HD
  eaStudio HD26 ditë më parë

  Imorale je oj kare

 • Bona
  Bona26 ditë më parë

  COP MUTI KY GAZETARI, MIR JA BERI XHENSILA

 • Brasil2014
  Brasil201426 ditë më parë

  idiot mashkull i pa turpt, marre tju vi juve si program, block e keni merre turp per ni gazatar si ky.

 • Flora Lani
  Flora Lani26 ditë më parë

  Ketij mustaqes I pelqen vetja! Mos e kruaj!ore tapa!

 • The Labrador dog
  The Labrador dog26 ditë më parë

  Bravo xhensila. Seksiset e mutit. Vetem femrsve iu thuhet punon si eskorte . Skeni turp . Brsvo dhe nje her xhensils

 • Fatmira Gegaj
  Fatmira Gegaj26 ditë më parë

  O ty tu thafte dora o Xhensila ku nuk jà ke dhene nje dacke te mire qe ti benin syte xixa

 • Vajza Shkodrane
  Vajza Shkodrane26 ditë më parë

  I cili duhet të ti vij turp jeni ju zoti gazetarë

 • albania vlore
  albania vlore26 ditë më parë

  po ky ku e gjeti shtepin e tij injorant

 • Edjola Ola
  Edjola Ola27 ditë më parë

  Ky te ish nje njeri i mire do dinte te bente gazetarin dhe personin jo egoistin sikurse ka bere here e pare qe shohe nje gazetare te tille 😂🤦🏾‍♂️

 • Ragmi Limani
  Ragmi Limani27 ditë më parë

  Xhensila P. Shumë arrogante,bpor si persona publik dytë gabuan.

 • Liman Hoxha
  Liman Hoxha27 ditë më parë

  Ronaldo je robqim

 • egert hyska
  egert hyska27 ditë më parë

  i maroj kastravecat e pazarit Lala Erit ky cjapi po duhet te kishte te motren e ti aty ti bente ato pyetje po ky fis qir te qifsha remisionin Flliqsir peder

 • Duda Brothers
  Duda Brothers27 ditë më parë

  Eh ca ju ka ber trafiku i tiranes njerezve 🤦‍♂️

 • Blerina Ndoka
  Blerina Ndoka27 ditë më parë

  Xhensilen e mbaj mend qe ne big brother albania Esht etiketuar qe vjen nga nje familje me ardhura te medha Kte gazetaren e kam shum inat sme pelqen farw Shum ja kthej qe thone qe esht gay Per veten e tij w qujti bullizim zotria 🤦‍♀️

 • elton still
  elton still27 ditë më parë

  Sa e prapambetur qe je o goc, ste tha gje te madhe se è bera manin sikur cfarrl te tha. Nuk meriton te marrin Ne intervist

 • Ermal Elezi
  Ermal Elezi28 ditë më parë

  Bravoo xhensila ...👍

 • Just Love
  Just Love28 ditë më parë

  Kush do dali ta rrafi njeher e mir kte idiotin ?? 🤮🤮

 • it,s Ali
  it,s Ali28 ditë më parë

  Ronaldo turp te kesh po qfar gazetari je ti turp ti qeke mut gazetar dhe shum pis un personalisht robt ne pidh ti kisha qi me pas qe i aferm i xhensiles pot tregoj shum direkt

 • RF FR
  RF FR28 ditë më parë

  Shpresoj te me lexoj ky Gomari me mustaqe! Bulizmi, veprim qe e bene vete dhe akuzon tjetrin.. Une erdha me pa qe nga nata qe ishit te Arbana.. "Burrat" si ti duhet te perjashtuar nga ekrani edhe nese do ishe raste me nevoja te vecante! Sepse ky mentalitet i juaji per gjinine (seksin) e kundert ka krijuar urrjetje per Grat/ Vajzat.. Ku cdo suksesi i femres e lidhni me aktivitet sexual.. Me pelqeu "acarimi" juaj per akuzen qe vjen nga publiku.. Me keto qe ben ti, sexualiteti, homo per ty eshte teper.. aq i peshtire sa je sduhet kishe fare sexualitet.. Me vjen turp qe jam mashkull kur shoh meshkuj si ti!

 • tomas gianko
  tomas gianko28 ditë më parë

  Jo gay, po karagay esht!!!

 • EI PRODUCTION
  EI PRODUCTION28 ditë më parë

  Rake femer. Gazetari e pyet cfare pergjigje ke per ato qe te akuzojne per imoralitet kjo rakja flet budalliqe dhe ca rake te tipit te kesaj qe nuk kuptojne bravo vajze lloj lloj mbeturine del ne tv nuk shof me tv pas kesaj hajvanlliku qe pash

 • Arsen Musaj
  Arsen Musaj28 ditë më parë

  Hiqe er ket zhulaqe femer akoma gjall qenga kjo

 • ediwin rama
  ediwin rama28 ditë më parë

  Je shum i ulet si gazetar dhe arrogant aq me teper qe je gay nuk te shkon kjo sjellje

 • Erion F
  Erion F28 ditë më parë

  Jam ketu pasi pash dhe “post” intervisten tek dua te te bej te lumtur. Per te gjith ju qe keni degjuar naiher termin PIDHMASHKULL e se keni kuptu, bujrum ku e keni para syve kt te vetquajturin gazetar.

 • gramoz skendo
  gramoz skendo28 ditë më parë

  Dhe un mendoj qe ronaldo esht shum gay

 • falco lacjani
  falco lacjani28 ditë më parë

  ooo ky gey ne fakt dhe gey se merito me i than thjesht nje bythq1r

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri28 ditë më parë

  Ju gazetaret nuk duhej ti lexoni pyetket e turli burlloguu

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri28 ditë më parë

  Bravoooo xhensilaaaa Bravoooo

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri28 ditë më parë

  More Gazetar shuum Keq po foni po pyesnii

Faqja Tjeter