"E paimagjinueshme"/ Fevziu tregon ç'po ndodh me opozitën, PD me dy Kuvende! - Të Paekspozuarit

Argëtim

Blendi Fevziu përballë Ylli Rakipit në "Të Paekspozuarit", MCN TV.

Komente: 80

 • Adnan Islami
  Adnan Islami7 ditë më parë

  nje kryetar partije nese humb njeher zgjedhjet parllament are dhe njeher humb zgjedhjet lokale ai kryetar duhet te jep doreheqje ne automatizem, dhe nuk ka justifikim ketu apo arsyetim.

 • Abigail Brown
  Abigail Brown10 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED -------かわいい----------------------ガールズ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ i Sepecial hot girls for you 💋 MYID7284.UNO 💋. ALthe: This is fine Someone: Says ''heck'' ALthe: Be gone #однако #я #люблю #таких #рыбаков #Интересно #забавно #девушка #смешная #垃圾

 • Bedri Duda
  Bedri Duda11 ditë më parë

  Duam analist tè mirfillt mos i bèni qefin njèri_tjetrit

 • Rexhep Qendro
  Rexhep Qendro12 ditë më parë

  Kongresi i dt 11 eshte kthimi ne shina i pd

 • Hannah Madison
  Hannah Madison12 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 ok.me/YVbx?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 • Sophia Powell
  Sophia Powell13 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 • Esat Brahimaj
  Esat Brahimaj14 ditë më parë

  Oooo fefzi qeni

 • Esat Brahimaj
  Esat Brahimaj14 ditë më parë

  Oooo analfabet

 • Esat Brahimaj
  Esat Brahimaj14 ditë më parë

  Muta

 • Esat Brahimaj
  Esat Brahimaj14 ditë më parë

  A ka njer matposhter se ky qorri ktu

 • Agim Klanxhi
  Agim Klanxhi15 ditë më parë

  Basha do perfundoje si pashoku ne greqi se voton njeri

 • Gino Boun
  Gino Boun15 ditë më parë

  Amerika do dorhiqet Amerika esht me verdiktin e popullit

 • Gino Boun
  Gino Boun15 ditë më parë

  Berisha e meriton te jet ne krye te pd njerezit shkojn pas berishes sepse populli ka ndjesi dhe e ndjen njeriun qe esht burr dhe ka dhen dorheqje kur ka humbur zgjedhet ky esht demokrat dhe meriton rrespekt

 • Nebi Deda
  Nebi Deda15 ditë më parë

  Po Bleni ne Kosov ka shtetar dhe jo hora llum kriminel fundrrin trafikant ne krye te Shtetit.

 • Oliver Kolitari
  Oliver Kolitari15 ditë më parë

  Jeni dy fytyra të zgjebosura.

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj15 ditë më parë

  BERISHA ESHTE ANTAR I PPSH. OSE PKSH...

 • Motori
  Motori15 ditë më parë

  FATI NDJEK ME TE MIRIN.

 • Flori Gjoni
  Flori Gjoni15 ditë më parë

  Brv fejziu ne 1 cdo fjal e jotja ka demethenje

 • Flori Gjoni
  Flori Gjoni15 ditë më parë

  Ore lulushi por ti mor plhre ele PD rugave

 • Flori Gjoni
  Flori Gjoni15 ditë më parë

  Ore pler

 • Enis Dedej
  Enis Dedej16 ditë më parë

  Respekte per Fevziun i thote ca gjera troc

 • Shefqet Hasimaj
  Shefqet Hasimaj16 ditë më parë

  ZOTRIN GAZETAR POPULLI KA JETUAR DHE JETON ME.SHPRES PER NJE JETE ME TE MIRE ,DHE NDRYSHIMET I KA PRITUR NA POLITIKAN TE NDRYSHEM DHE ARTENATIVA TE NDRYSHME, KJO ESHTE ARSYEJA QE POPULLI HER I AFROHET NJERIT DHE I LARGOHET TJETRIT, DHE SOT KEMI NJE EKSPERIENC TE RALL PER POLITIKEN, KEMI NJE NJERI SHUM TE KONSUMUAR PER SHUM ARSYE,QE ESHTE BERISHA QE KA NJE MBESHTEJE SHUM TE MADHE QE EDHE AI VET AI HABITET!!POR E VERTETA ESHTE QE POPULLI I DREJTOHET BERISHES PER GJENDJEN E KRIJUAR QE KA LIDHJE EDHE ME KEQ QEVERISET E. RAMES.

 • mustaf Demushi
  mustaf Demushi16 ditë më parë

  Rrenqethese e ndjesi e hidhet sigla.Te ringjall dritherima ,frike e ankth mbytes.Duhet thene sot;poshte e thefshin qafen te gjithe ata qe e lane Shqiperine te fundit ne Europe ende…..

 • Xhemil Durmishi
  Xhemil Durmishi16 ditë më parë

  E pa mundshme me Berishën në parti ti fitoje zgjedhjet edhe Angela Merkeli kundër Ramës se Berisha dëshiron ta ket ndikimin në PPSH

 • Fiqiri Ymeraj
  Fiqiri Ymeraj16 ditë më parë

  Mos u habit shoku Fevzi, per standartet e zgjedhjeve ne Kosove, kur ne Shqiperi psh ne vitin 1981 perplasnin duart per Enverin ne Kosove demostrohej kunder regjimit serb. Kur shqiptaret votuan masivisht per permbysjen e diktatures ne vitin 1992 pas dy vjetesh ne zgjedhjet lokale te vitit 1994 shpertheu dhuna shtetrore kunder atyre qe nuk pranonin autocracine e Sali Berishen. Ne Oren 10 paradite te 26 majit 1996 Dritani i Preshit deklaronte se kane votuar 80% e shqiptarve dhe 90% kane votuar per PD-ne. Ju mbeshtesnit Salen duke u ekzaltuar me fitoret e tij me ane te dhunes. Tani kerkoni gare ne PD. Ku ishit ju kur fitohej me dhunen e pushtetit te nje partie terroriste siç e katandisi Sala ate parti.Krimineli Sali i cili nga 1992 deri 1998 vrau dhe perdhunoj popullin e vete duke perdorur edhe ushtrine kunder popullit dhe per nga viktimat ja kalon edhe periudhes 1939-1944 . Tani qe Sala ben shurren ne brek nga pleqeria e thua mendimin tend. E mira eshte ose te mos flasesh, ose te besh autokritike kur te flasesh. Bythe e breke me Saliun se bashku me mafiozin Rakip Albanezin dhe shisni opinione.

 • Xhemil Durmishi
  Xhemil Durmishi16 ditë më parë

  Këtu e keni SALIUN në kët kongres

 • Trangull Fare
  Trangull Fare16 ditë më parë

  Jo dy po ishalla bahen 3 kuvende ta haje dreqi ne thumb e n patku

 • Hartel Visha
  Hartel Visha16 ditë më parë

  Jane lojrat e ala Trump me te derguarit..

 • Hartel Visha
  Hartel Visha16 ditë më parë

  Nuk mund te rimarre berisha dhe me 18 do perjashtoje grupin.

 • Foti Sula
  Foti Sula16 ditë më parë

  ne 2005,partija socialiste u nda ne dyshe nga ilir meta,se pd kurre nuk do fitonte,dhe kurre zdo vije me ne pushtet pd.

 • Foti Sula
  Foti Sula16 ditë më parë

  sa per dieni te atyre qe thone qe beisha e futi shqiperine ne nato.po ju pyes cfar fuqije ushtarake kishte shqiperija per tu futur ne nato? sa tanke,sa aroplane luftarake,sa anije fuftarke,sa kunderajror,sa tanke,sa reketa,sa nenedetese,sa elikptore luftarake kishte shqiperija qe u pranua ne nato?cfar eknomije ka shqiperija qe u fut ne nato?ushtrija e shqiperise eshte kantandisur deri aty sa i kane rene breket tek kembet,per neve te rroje amerika qe na futi ne nato,se po tu zbatoshin kushtet per tu fututr ne nato,dhe sot e kesaj dite nuk do ishim futur ne nato,sip po futemi ne evrope.rrofte amerika se po mos te ishte amerika gjysa e shqiperise do fliste serbisht dhe gjysma tjeter greqisht!!

 • Leonidha Karamitro
  Leonidha Karamitro16 ditë më parë

  0

 • gzim atipi
  gzim atipi16 ditë më parë

  PD mund të ketë tre edhe më shumë kuvende. Shqipëria ka nevojë për OPOZITË.

 • Ruejda Raza
  Ruejda Raza16 ditë më parë

  Sa te veshtire e ke ti Rakipi ti largohesh komunizmit, se jo me kot e nise emisjonin e me simbolet e kermes komuniste.

 • rage mp3
  rage mp316 ditë më parë

  O bash çar fitove nuk të vien zor kur e kujton . Sa vota të dhanë komunistat ..

 • Motori
  Motori16 ditë më parë

  JENI MIRE NE KETE SHQIPERI JU TE DY SE KENI BERE LEKE. PO TE ISHIT NE NJE VEND TJETER ME DEMOKRATIKE DO ISHIT PA VLERE.

 • Rogi Xhepa
  Rogi Xhepa16 ditë më parë

  fevzi sa per ate qe ne shqiperi nuk ka elita te reja fajin kryesore e keni ju si medeja sepse jeni me te vertete nje super kazan vetem kazan ju jeni helmi i vertete qe helmoni masen e popullit dhe kete e beni vetem per fitimet e juaja personale .

 • Fiqiri Yzellari
  Fiqiri Yzellari16 ditë më parë

  Shikoni ju te dy gazetar qe equani vejten si tedjathte sidomos ay ferziu qe enjo mire origjinen por ne te djathtet edim faremire qe deri mesot na udheqin komunistet.as sala as basha nuk jane per demokratet spse sala neper grevat e telperdjkurit dhe pronaret ju shte fuutue me hu. Dhe qete dy jane anti demokrat.

 • Ervis Cara
  Ervis Cara16 ditë më parë

  Lekt e kan verbu, Jo fasha ket mashtrus kopil

 • HD BE
  HD BE16 ditë më parë

  Durim o zotëri Ylli Rakipi, mos ndërhyni te kolegu pa KURRFARË nevoje, për shembull, çdo kush mund të llogarit se 13 është përafërsisht gjymsa e 30, etj. etj., pra largojeni vetinë që t'i ndërpritni folësit orë e çast në mënyrë arbitrare.

 • Arian Zenuni
  Arian Zenuni16 ditë më parë

  Z Ylli blendi fevziu nike eshte i sinqerte sepse eshte saliist turp per nje gazetare dhe analist te je te i njeanshem.

 • grønn laks

  grønn laks

  16 ditë më parë

  Pikërisht, është më se e saktë, sidomos në momentin kur thotë se është betejë qesharake për interesa personale nga të dyja palët !!! Ka nga ata që dëgjojnë me vesh dhe kuptojnë shqipen letrare të thjeshtë ! Keni të drejtë.

 • vasil vasil
  vasil vasil16 ditë më parë

  Ylli Rakipu ke qene me Saliun kur incizuar Zenel Nezen. Turp,, Ke mare aq shume ta tha dhe ai profesori Turp Turp

 • Shery Dery
  Shery Dery16 ditë më parë

  Qe te tregosh,se cfar do te behet ne PD pa ditur gje, sidomos i degjeneruari i klysh i klanit,bashke me padronin e tije, or fatekeqesi e madhe per vendin jeni ju ylli, po mos u merziteni se ka shum si puna juaj,

 • Blend Balena Tufina
  Blend Balena Tufina16 ditë më parë

  Misioni i bashes po shkon drejt fundit. Ka edhe bombën e ktij kuvendit që ka thirr edhe kaq... Pastaj fillon rindërtimi... Komunistat jan rahat tashti... Po edhe për pak kohë. Ofendimet I merr era...

 • altin billa
  altin billa16 ditë më parë

  Sa e ke ulur nivelin e emisionit ? Po e bën kakofoni si Opinioni !

 • Blend Balena Tufina
  Blend Balena Tufina16 ditë më parë

  Per akrepat komunista : me bashen marun burimet knej... Tashti ju rroftë partia juj e punës...me gjithë fundërrinat që nuk majtën kurrë përgjegjësi për krimet.

 • Eva Hasaj
  Eva Hasaj16 ditë më parë

  Po.sala.aupranu.ne.vitet,70.ekusur.anter.ppsh.😀😀🤔

 • lenci bira
  lenci bira17 ditë më parë

  Tullaci ka mjel beishen per nje kohe shume te gjate dhe ka marre nje benefit absolut prej tij dhe sigurisht do flasin mire

 • Flori Gjoni
  Flori Gjoni17 ditë më parë

  Ore basha ke ber shkollen ne perendim ai x skema eshte 1

 • Flori Gjoni
  Flori Gjoni17 ditë më parë

  Ore kosova eshte 100 vjete para shqipri me mentalitet

 • Politically Incorrect

  Politically Incorrect

  8 ditë më parë

  Po po pirth pirth ata akoma martohen me cupen e axhes ti thua ka mentalitet Kosova.

 • M@@D H
  M@@D H17 ditë më parë

  Blendi 1sh je mbas berishes ✌🏼

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri17 ditë më parë

  Pd harroi faktorin kryesor POPULLIN. Nuk punoi per aspiratat europiane te popullit as per interesat e tij. Kjo e ka shkateruar ate. I njejti fat do ta ndjeke edhe PS dhe Ramen.

 • Spiro Dinja
  Spiro Dinja17 ditë më parë

  PARTIA DEMOKRATIKE KA MERITE ATE QE SOLLI DEMOKRACINE NE SHQIPERI POR NUK KISHTE KURRE GJAT KETYRE 30 VITEVE RREZULTATE DEMOKRATIKE NUK KISHTE KURRE VIZION NE RRUGEN E SAJ NE TE SHUMTEN E HISTORIS SE SAJE E KEMI PARE NEPER RRUGE ME. GREVA BOJKOTUAN NE BESIMIN E POPULLIT U LARGUAN NGA SALLA E KUBENDIT PRA POPULLI NUK KA. ME BESIM SE KJO PARTI DO TI NDIHMOJE PER TI NXJERRE NA KATASTROFA E PS VARFERIA NE SHQIPERI NUK KRAHASOHET ME ATE TE VITEVE 35. 40 TANI KETE SITUATE DUHET TA MARRE NE DORE VETE. POPULLI O POPULL NE EMRIN TEND FLITEN SHUME GJERA POR PER POPULLIN NUK PO BEHET AJO QE DUHET TE RRITET MIREQENIA

 • adolf.  hitler
  adolf. hitler17 ditë më parë

  Na. Plasi. Trapi. Per. Kuvendet. E. PD. E. Ps. Tja. Fusin. Sburre. Ne. Kuvend. Te. Marrin. Enver. Hovhen. Mao. C'è. Dunin. E. Te. Bertasin. Parti. Enver. Na. Rrushi. By then. Kurdohere.

 • Besnik PERLLESHI
  Besnik PERLLESHI17 ditë më parë

  Super!? 2 oligarke qajne hallet e demokracise.Edhe shume komike biseda.

 • Arsim Rrafmani
  Arsim Rrafmani17 ditë më parë

  Çfarë bashkie fitoi Basha mor kokloqe?!

 • Gëzim Bektashi
  Gëzim Bektashi17 ditë më parë

  2 kuvende????Kam sigurinë që është vëtëm 1 ai i thirrur nga delegatët në 11 dhjetor. Tjetri që e cilësoni kuvend është si lëvizja e vullnetarëve të Enverit pas themelimit të Pd në 11dhjetor 1990.

 • ARGAS
  ARGAS17 ditë më parë

  Gjithe Pjesa e Gazetaris se Ylli Rakipit po edhe e Blendi Fevziut sille rreth Sahanlepirjes tek Sali Berisha.....E njejta rrote K...

 • Genti
  Genti17 ditë më parë

  Birishista....

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha17 ditë më parë

  Se.PD.nje.hale.kombetare. Vec.vodhen.kete.kombe.e.ben.lagje🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 • Akrepi
  Akrepi17 ditë më parë

  P.D është një makinë e vjetër në varreza, ndërsa Sali Berisha është motori i djegur i kësaj makine.

 • Durres Durres
  Durres Durres17 ditë më parë

  Sa i bukur qeke bo sonte mer qeros, sa bukur flet…lumt halla per ty.

 • tony232cool
  tony232cool17 ditë më parë

  berisha ka ber shum korrupsion dhe tjera dhe ka shum prova. cia i ka provat dhe ka prova edhe per te tjeret ata kerkojne qe berisha te iki, te pakten te dali ne pension. nuk do hidhet asnje qindarke ne shqiperi nga investimet e rendsishme derisa te mos ket korrupsion

 • Lupo 89
  Lupo 8917 ditë më parë

  Llafet jane zero tani. Kush ka bazen eshte opozita kush nuk e ka eshte opozita e re e Gjuzit. 😂

 • Klodian Meraku
  Klodian Meraku17 ditë më parë

  Mirembrema z.Ylli Rakipi gjithe respektin qe kam personalisht per ty dhe te ftuarve qe fton mes tyre Analiste Gazetare dhe Politikane qe diskutoni foltoren dhe kryetarin e PD dhe as ti dhe as nje nga te ftuarit nuk e arsyetojne se nga kush fondacohet foltoria qe shetit qytet ne qytet dhe e kompletuar me eskorte nga Garda e shqiperise ga dalin te gjitha keto shpenzime nga taksat e popullit kur populli qe shkon ne foltore ne cdo Dyqan ka per cdo familje nga nje fletore me Borxhe....

 • Ilirfier
  Ilirfier17 ditë më parë

  Lojra bejne sikur zihet Berisha me Lulin per te krijuar destabizim se Saliu mund te krijoj mbrojtje vetem Po te jet kryetar partie se loja me ate gjykaten ne France nuk funksionoi dhe Po e ndjen eren e burgut se ceshtja Gerdeci u hap prape , Amerika ka aq prova per Gerdecin ka dhe dy njerez ne burg qe I dine te gjitha lojrat e atij bisnesi armesh

 • Zef Daka
  Zef Daka17 ditë më parë

  Basha e ka rrah Edi Ramen sa here , Basha hundet me gjak, Rama duart me gjak ha..ha !

 • Media Tirane
  Media Tirane17 ditë më parë

  Bravo blendi sekrati I rinis Te shkolles spiunote kush pite alkol kush vishte nai gjo moderne kush mbate barrseta flok tgjata dhe kush kishte nigju nai muzik Te huaj etj etj ngelen plerat e spiunat komunizmit akoma ne ne rangje Te larta Se harrova nuk ka qar njeri me shum ne shkolle me jav e me muaj. sa blendi kur vdiq enver hoxha

 • Enis Golis
  Enis Golis17 ditë më parë

  fuck pssh sot po ajo pssh por me kelyshët dhe kelyshe te komunizmit raca me e poshter ne bote

 • Shpetim Gjuzi
  Shpetim Gjuzi17 ditë më parë

  Bravo blendi fejziju nje nga gazetaret mo te mir ne shqiperi sot per sot

 • Petros Sakka
  Petros Sakka17 ditë më parë

  sali enver jemi gati kurdohere .

 • Alma Garro

  Alma Garro

  16 ditë më parë

  Xaxa

 • Arsim Rrafmani

  Arsim Rrafmani

  17 ditë më parë

  Enverit i vjen anash ky bajga.

 • Niko Naska
  Niko Naska17 ditë më parë

  Në 1981

 • oltion schönen
  oltion schönen17 ditë më parë

  Po' mir po' basha PSE sdel te degjoj?po' ik o blend se spo trego te verteten ,QE bashen,se beson asnjeri.

 • kol popaj
  kol popaj17 ditë më parë

  Faktikisht te dy nje nut jeni, i ndare ne dy pjese, te dy jeni Berishista, pra jeni te skaduar edhe ju bashke me Strategun

 • Sabi Baliaj

  Sabi Baliaj

  17 ditë më parë

  Ik o kol..

 • EDLIR BARDHI
  EDLIR BARDHI17 ditë më parë

  Sa turp kazanet lajne kazane

Faqja Tjeter