ESCOBARS | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

Argëtim

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Instagram: @auvodka_albania
auvodka_albania
Prodhim i Gjoni Black entertainment.
Facebook: gjoniblackent/
Instagram: gjoniblackent
#gjoniblack #onima

Komente

 • Shimpanza Yt
  Shimpanza Yt17 orë më parë

  Lete len krejt as Rima as sen Vllaqko.

 • Miranda Laski
  Miranda LaskiDitë më parë

  Pa Noizyn ske emisojn o meriton👏🏽👏🏽

 • Miranda Laski
  Miranda LaskiDitë më parë

  Hahahaha deshtim nkatror 😂😂😂😂

 • ??????
  ??????Ditë më parë

  Qija ropt si me shti naj fmi t jashtit 16 vjet me bo freestyle,per marre

 • SAPIEN
  SAPIENDitë më parë

  Lame as fuuucckkk, stop rappin man u suck

 • arlind 027
  arlind 027Ditë më parë

  I Ka fshi mos tduken dissliket oo ju qifsha coft😂😂😂😂

 • Edmirald Aruci
  Edmirald Aruci2 ditë më parë

  na hoksh karin 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Muhamed Ali
  Muhamed Ali3 ditë më parë

  I ka mçef liket en disliket se noizy nji msg en krejt dislike prandej i ka mçef

 • Ervis Official
  Ervis Official3 ditë më parë

  ca esht ky vari kars c a esht kjo rreptur hahaha po kari po

 • Diggha Waslos
  Diggha Waslos3 ditë më parë

  Noizy is King bye!!!

 • Arii Sss
  Arii Sss3 ditë më parë

  Deri dje i pata fansa tash pom folin kto zagara 😏

 • Luca Di luca
  Luca Di luca3 ditë më parë

  Kokrra barbonit 😂😂😂 Me mir rrepon qeni jem😂😂😂

 • Samir Aliti
  Samir Aliti4 ditë më parë

  Ky stka ardh me kendu ky ka ardh me ju tregu se qysh noyzit i ka ndimu edhe nfund noyzi as qe ka llogaritur se seriozisht enca duda matolale edhe shumm tjer ja kan tregu ftyren se osht dhelper dinake spo du ma debate negativ kommennte p9 ✌🏻

 • Artemis Doda
  Artemis Doda4 ditë më parë

  Qr edhe un t isha kisha kendu m bukur😂😂

 • Shqiptar Kastrati
  Shqiptar Kastrati5 ditë më parë

  WTF IS THIS ? haha is he serious?

 • Vin Teresant
  Vin Teresant5 ditë më parë

  Tkan dhan shum lek o Meriton se ska mundsi!!

 • Thalia Cheamil
  Thalia Cheamil6 ditë më parë

  Hahahhaah, hahhahhaha 😳😬 what the fuck what the fuck what the fuck,,, bro how the fuck did you feel sorry for noizy when he had all South east woolwich lockdown,,, yes your bro has street credit, The only credit you have in the streets its to pose like girl bro and that’s why we never kept you around,,, you never came to Woolwich anglesey Road,

 • Esmeralda Doçi
  Esmeralda Doçi6 ditë më parë

  NOJZI JA THE TURIT KTI

 • Jack Montana
  Jack Montana6 ditë më parë

  SMERITON LAKURIQI😂😂😂😂

 • Ardijan Gashii01
  Ardijan Gashii016 ditë më parë

  gabeli gjermanis 😂

 • ZEUS FF
  ZEUS FF6 ditë më parë

  lot ka mbyllur liket edhe disliket.......ngq kishte me shum dislike lodd

 • drenii009
  drenii0097 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥 e ka djeg Esco 👑👑👑👑

 • LeGuide Albu
  LeGuide Albu7 ditë më parë

  Gjoni kari

 • albin ibraimovic
  albin ibraimovic7 ditë më parë

  ROPT DE TI QI O KAR MUTI

 • Enea Hasani
  Enea Hasani7 ditë më parë

  Vec ky kish ngel pa ja mar noizyt ngoj nket emisjon ahhahaha

 • Enea Hasani
  Enea Hasani7 ditë më parë

  Meriton Karrin

 • Mustafa Bajrami
  Mustafa Bajrami8 ditë më parë

  Nese tupaku do ishte gjall repi I ketij do e vdiste

 • albin ibraimovic
  albin ibraimovic8 ditë më parë

  Son de vish Macedoni se de ta qi familjen o kar

 • albin ibraimovic
  albin ibraimovic8 ditë më parë

  Motren de ta qi o pick familje o rop qir.

 • Henri Hilaj
  Henri Hilaj8 ditë më parë

  kur do vije frenklin

 • Jugers Sinanaj
  Jugers Sinanaj9 ditë më parë

  Kush erdhi pas postimeve te noyzit ose me sakt pas talljes se rakut te noyzit? 😂

 • Shqiptar Alb
  Shqiptar Alb9 ditë më parë

  Varikars

 • Fernando Cupaj
  Fernando Cupaj9 ditë më parë

  me ta qi ftyren meriton e meriton ....

 • Usser Usserusser
  Usser Usserusser9 ditë më parë

  Ky nuk esh se bon per muzik po esh idrrejt kur flet edhe duket qe te mbyt n lek eka ndimu noiz pabuksin

 • Mateo Teo
  Mateo Teo9 ditë më parë

  Mos na flliqni flamurin . Dhe po dasht me dit po ju kapem ktej nga london ropt ne koj ki me qa

 • Shaban Limani
  Shaban Limani9 ditë më parë

  HHHh zoti na rujt kerka sjeni

 • [ ANeL ]
  [ ANeL ]9 ditë më parë

  O ju qifsha escokarin mu ne vrim te bythes

 • ESKO
  ESKO9 ditë më parë

  Fuck off you bitch 👎👎👎 jeni bo tgjith lepirsa Edhe ti e din shum mir kush ta ka vendos esko Lavire mashkull Fuck you all

 • Saimir Gjini
  Saimir Gjini9 ditë më parë

  U thoka se ky tipi paska lek ma shum se noizy ikni mor kara. Pasha zotin ne garazh i kam 2milion euro

 • xhoni gjyli
  xhoni gjyli10 ditë më parë

  Meriton pidhrobshi Noizy kingg❤️😘

 • xhoni gjyli
  xhoni gjyli10 ditë më parë

  Ca thot ky left the chat

 • Der Shqiptar
  Der Shqiptar10 ditë më parë

  Original song 29:49 ? A e din naj kush ?

 • Altin Ferizi
  Altin Ferizi10 ditë më parë

  Kqyre ne ky far gojqi Kur dush Diss Battle me ta Boj

 • kolim jone
  kolim jone10 ditë më parë

  Kush ka ardh ktu nga storyt e noizyt👇

 • HackeR HackeR
  HackeR HackeR10 ditë më parë

  Sa varikars ky

 • Jack Montana
  Jack Montana10 ditë më parë

  O SMERITON LAKURIQI

 • duda army
  duda army10 ditë më parë

  qiti diss liket

 • Endri Mani
  Endri Mani10 ditë më parë

  Varosi: O Zin ça o nje gjo që vesh zyze naten edhe pervesh mënget. Noyzi: VARIKARS

 • kolim jone

  kolim jone

  10 ditë më parë

  Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen

 • Selimi Edon
  Selimi Edon10 ditë më parë

  Use my comment as a dislike

 • ONE TONNY.x
  ONE TONNY.x10 ditë më parë

  fuck escobar 👎 i love you Noizy👑

 • apxz 41
  apxz 4110 ditë më parë

  Me casing

 • hmmmyou2
  hmmmyou211 ditë më parë

  Nuk asht i keq escobars👊💪

 • Deni 1_7
  Deni 1_711 ditë më parë

  1 like-€1 per ata qe kuptun freestylet

 • Liku Likjano
  Liku Likjano11 ditë më parë

  Mos e ulni emisjonin ty fol vec per noizyn se nuk fitohet audjenca Duke sha shiptarin e juj se ulni veten kshu tu fol per tjert

 • Daniel Falaus
  Daniel Falaus11 ditë më parë

  Dhe dicka per emisionet 🤔🤔🤔🤔

 • xhevi alb
  xhevi alb11 ditë më parë

  Edhe dicka per emisionet .thjesht ju falenderoj ,ne cdo episod noizyt ty ja marr ne goj 🤣🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕

 • seeni gzty

  seeni gzty

  11 ditë më parë

  Kush do fam

 • Rock girl
  Rock girl12 ditë më parë

  Like Kush esht me King Zin Noizy OTR 🖕the haters

 • Jurgen Juri
  Jurgen Juri12 ditë më parë

  Somebody tell him music is not ur thing bro, go ahead with drug dealings.

 • RV TAFO.1
  RV TAFO.112 ditë më parë

  i ka bo privat liket dhe disliket se ka mar shum dis like😂😂😂😂

 • Drol Drolis
  Drol Drolis12 ditë më parë

  Hahahahahahaha sa te lodhur deshtim total noizy nuk duhet me u marr me tradhtar sidomos ndersa keto tjerve apo ketyre jua beri vaksinat

 • noizy varosi
  noizy varosi12 ditë më parë

  Kur u bo bytha ketit me sha noizyn qe e deshte noizyn si babin e vet ca legeni

 • Rock girl

  Rock girl

  12 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

 • Ardsavo Sulejmani
  Ardsavo Sulejmani12 ditë më parë

  Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen

 • Kledian DAKAJ
  Kledian DAKAJ12 ditë më parë

  Nashta tana i ke bo hallall amo Talent per rep spaske Investo najkan qe ka talent e jo rape ma mir

 • Le Lui
  Le Lui12 ditë më parë

  Hahahahahhahahhaha vari kariiiiiiin

 • Tusuzi Prizren
  Tusuzi Prizren12 ditë më parë

  Ju qi familjen juve rebelave te shipnis po muta ishit te gjith e familjet ju qifsha krejtve rend

 • albijan sadikovic
  albijan sadikovic12 ditë më parë

  E ka thon viktori 1 fjal kta jon rrepera po jan rrepera me zor😂😂😂 eh nanen e kti sporti qa budalla duron😂😂😂😄😂😂

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ12 ditë më parë

  Ky kno si kur e ka ne goj

 • Helo Helo
  Helo Helo12 ditë më parë

  Qyre be pash zotin qfar klloshari sdi as me knu noizy va ka qi robt gjithve juve ( GJITH GRUPIT EDHE GJITH FAMILJEVE JUVE ) 🤌🏻

 • Helo Helo

  Helo Helo

  12 ditë më parë

  SIDOMOS MAMIT MERITONIT HAROVA ME CEK .

 • Izmir Ahmati
  Izmir Ahmati12 ditë më parë

  Qia ropt jeni ba si perputhen tu munu mu ba te famshem me zor ikni mor punoni naj furr bukke ne hungari mar jau qifsha edhe tdeknit qe ju kan dek qe 100 vite se kto te gjallit jau qi zini o plak

 • Kevin Voka
  Kevin Voka13 ditë më parë

  Permend noizyn per me mar fam

 • Kevin Voka
  Kevin Voka13 ditë më parë

  Kush do fam

 • migena otr
  migena otr13 ditë më parë

  Ky a ka seriozisht more gahahaha qfar repture ma zi se lek plepi

 • Besar Gashi
  Besar Gashi13 ditë më parë

  Hallall e ki myt beatin qita tmramen suksese shoq

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  12 ditë më parë

  Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

 • Visar Isufi
  Visar Isufi13 ditë më parë

  Teper i lodht big shit 👎👎👎

 • Nail Quni
  Nail Quni13 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

 • Klevi Maxhari
  Klevi Maxhari13 ditë më parë

  Karin karin

 • Jurgen Pllumbi
  Jurgen Pllumbi13 ditë më parë

  Po ca ke ba ti per muziken asigja

 • Tika taka
  Tika taka13 ditë më parë

  Po ik mer te qifsha motren se dhe lek plepi ben frista me mir se ty.pyttttt Kurv burr

 • Young B Golden
  Young B Golden13 ditë më parë

  12:18 Kryesori OTR ky ahahahahahaahahahahahahahah

 • Big Bang
  Big Bang13 ditë më parë

  Escobari karit

 • sarkawt radh
  sarkawt radh13 ditë më parë

  🌊 🌊🔥🔥

 • edison hajdarmataj
  edison hajdarmataj13 ditë më parë

  I paska heq like e dislike se qaty tkalxon sa emision i sukseshem asht haha 100 like 3000 dislike 🤦🏻‍♂️

 • n'G Official
  n'G Official13 ditë më parë

  CJ shqiptar HAHA

 • Berti Itali
  Berti Itali13 ditë më parë

  ℝ𝕠𝕡𝕥 () 𝕥𝕖 𝕕𝕪𝕧𝕖 👎👎👎 Noizy 👑👑👑👑

 • MINEsare souCraft
  MINEsare souCraft13 ditë më parë

  Nuk ka talent po me pelqeu pasi besonte ne zot dhe tha ishalla i xhentit per ate qe kishte dek

 • stefan p
  stefan p13 ditë më parë

  Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

 • Valdon Hajrizaj
  Valdon Hajrizaj13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • john smith
  john smith13 ditë më parë

  Ne 2 k komente vetem 10 kara kan thon super hit 🤣🤣

 • Official Elmi
  Official Elmi13 ditë më parë

  Nuk o hera e parê qe noyzi ja ngul shokéwe,,, kshtut qe ngone intervisten kreit deri n'fund , e mos e perkrahni qaq shum "BUZÈN:"!!!!

 • Vaalmir Beqiri
  Vaalmir Beqiri13 ditë më parë

  o robt e magjupit tulifar majmunit i ka qellu baba pasunik e mun e ban ni muzik ik robt ti qifsha shko shit fara nsemafora me kusheri

 • Dardanian King
  Dardanian King13 ditë më parë

  Per RAP skoke a qe osht paftyr ai Rigelsi e ka vertetu vllau jon Arian Agushi GoldAG !

 • Ild R
  Ild R13 ditë më parë

  HAHAHAHAHAHAHAHAAH PSE I KE HEQ DISSLIKET MOR MERITON KARI TU QIN ROPT

 • 07 ONLINE
  07 ONLINE13 ditë më parë

  qfar baloshi 😂😂

 • Clinton 007
  Clinton 00713 ditë më parë

  Qia robt dhe nandaja ime do i kishte ble do tekste , sdo kishte lan nam si ky 😂😭😭😂😂😂😂

 • Olgert Harrunaj
  Olgert Harrunaj14 ditë më parë

  O pith

 • The Best
  The Best14 ditë më parë

  Marre me tardh me i thon dikujt qe je shqiptar kur je i zi si arab hajt tkishe kon i bardh 😂

 • The Best
  The Best14 ditë më parë

  Tesco Bar

 • The Best
  The Best14 ditë më parë

  Qr si boka escobari si pablo me verte a rrot kari super vari kars do me bo si njish vetem se qin ca pilla tflliqt e ka ca diamanta nqaf hup mor gabel

 • Loni Kadiu
  Loni Kadiu14 ditë më parë

  Noizy👑

 • Arsim Iljazi
  Arsim Iljazi14 ditë më parë

  Meriton mjekiqi ftyren si qekiqi ik me more budall me gjith ket eskokar se ju skini kara me u Mare me otr-aaaaa👌👌👌👈👈👈👈👌👌👌👌👌

Faqja Tjeter