Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)

Argëtim

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6NyNeM6CAYDxKaXh49XEJA
iTunes: music.apple.com/us/album/feel-good-feat-cbiz-single/1564437732
Linkfire: AcromaxMedia.lnk.to/FeelGood/

Komente

 • Ditart
  Ditart10 orë më parë

  Teksti i stresit nr 1

 • Fatjon Aliu
  Fatjon Aliu21 orë më parë

  stresi ka shum stres

 • pro tv
  pro tv2 ditë më parë

  Stresi is dick

 • Egzon Imeri
  Egzon Imeri2 ditë më parë

  👍👍👍👍

 • Eri Qama
  Eri Qama2 ditë më parë

  Stresi fake

 • Vin Van
  Vin Van3 ditë më parë

  Spo I merr 2 million klikime

 • Vin Van
  Vin Van3 ditë më parë

  Super🥰

 • djalingatropoja
  djalingatropoja3 ditë më parë

  Cheap Zezake Birminghami , car rentals edhe nje Xhamaikan . Njiefsha mire per ju , normal Ajo Pune, me G Class, votoni Tom Doshin.....

 • Kristian Tuci
  Kristian Tuci4 ditë më parë

  Jam ktu per me ngju muziken sme plas fare per komentet hajt tung

 • M4RKO
  M4RKO4 ditë më parë

  Teksti ?😂

 • Removed from YouTube
  Removed from YouTube5 ditë më parë

  althe.info/number/06OZh5yHZ5uLddg/video

 • TROPOJAN NT
  TROPOJAN NT5 ditë më parë

  💯

 • Genève Suisse
  Genève Suisse5 ditë më parë

  *Hey Broo,you are number* 1️⃣👐🇦🇱

 • Gzim Spj
  Gzim Spj5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱

 • Elvis Hidaj
  Elvis Hidaj5 ditë më parë

  Nga jugu ne veri 🇦🇱 Super Keng

 • Skiner Elezi
  Skiner Elezi5 ditë më parë

  E psh gje gjuje edhe ike me vrap

 • Aur la Pirate
  Aur la Pirate6 ditë më parë

  une dinguerie se son !!!!

 • Aur la Pirate
  Aur la Pirate6 ditë më parë

  une dinguerie se son !!!!

 • Skiner Elezi
  Skiner Elezi6 ditë më parë

  Kush me bo like i shalla gjeni dashnore

 • Kled Aliaj
  Kled Aliaj6 ditë më parë

  Wallahi kong e pordht or shok

 • Toni Kid
  Toni Kid6 ditë më parë

  Mirë klipi deri në 3:12.....po këta 4 gaxhgauna nga mbrapa dhe atë kacolen te shkallet ç'i keni a tqifja????

 • Bylis For ever
  Bylis For ever6 ditë më parë

  E para dukeshe shume i Vogel perpara atije Zezakut ne reper, e dyta fjalori i flliqte e treta kurva, kurva , kurva e katërta ata çunat qe ke afer se kane hiçe aberin per muzik( përveç zezakeve)

 • FF SOKOL
  FF SOKOL6 ditë më parë

  KUSH E SHEH KET KOMENT IA BOFT ZOTI KABULL RAMAZANIN .

 • Cllevio
  Cllevio7 ditë më parë

  Ku je pra

 • Engji Rmn
  Engji Rmn7 ditë më parë

  🤮🤮 rep ma palidhje nuk paskna degju kenge rrugeve kujdes fjalorin nuk do thot po kendoj vetem me flliq me goj 🤮

 • Dodaj Robert
  Dodaj Robert7 ditë më parë

  Respekt keng shum e fort🤙🤙🙏

 • Andy Hoda
  Andy Hoda7 ditë më parë

  You Re a legend Strsi both of you

 • Xhevrie Buci
  Xhevrie Buci8 ditë më parë

  💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🖕

 • Vin Van

  Vin Van

  7 ditë më parë

  Ça ke

 • Florian Sinani
  Florian Sinani8 ditë më parë

  O stres ke thy rregord me kete muzik shm bukur przt bravi bravo stres zoti te bekoft bro😀😀🤘🤘🙏

 • Fier Fier
  Fier Fier8 ditë më parë

  Bos lali me shok

 • Bad boy
  Bad boy8 ditë më parë

  BB4LIFE🤘❤

 • Endrit Avdiu
  Endrit Avdiu8 ditë më parë

  Bolet e rona, s'po mi man dot 🤣🤣🤣

 • Nakos Stefanakos
  Nakos Stefanakos8 ditë më parë

  Bravo stresi✌

 • private g
  private g8 ditë më parë

  viewsat e cbiz mund te jen 1000-1500 te tjerat jan gjith shqipe ahahaahha

 • Klajdi Daci
  Klajdi Daci8 ditë më parë

  🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 • Ish 0115
  Ish 01158 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥😎😎😎😎😎

 • Vin Van
  Vin Van9 ditë më parë

  Pse se po o stres nje kenge per PD-ne✌✌✌✌😅😅

 • LT Jacober
  LT Jacober9 ditë më parë

  Dat nigga aint talking bout shit..stressi u ok bro .. but what was that bout london to philly?

 • Albbi GB
  Albbi GB9 ditë më parë

  keng barbonash

 • Toni Gura
  Toni Gura9 ditë më parë

  Super kenge vec vazhdoni

 • inax cr
  inax cr9 ditë më parë

  Amo bisha paske fillu me kopju noizyn se ithe ne kenge tu ukap me qdo lloj race kur boni bashkpunim me ate zezakun italian tani po I bon vet mos fol per tjeret mos ubo adoleshent👌

 • Renato Canaj
  Renato Canaj10 ditë më parë

  Krejt po thon jam p.. Some e ke myt stres vec mos u nal bomb mas bombe

 • tralala tralala
  tralala tralala10 ditë më parë

  Du er så fuckin smuk 👀

 • this is fan page the best music song
  this is fan page the best music song10 ditë më parë

  Ça karin o kjo kong ropqime

 • StrixxGaming
  StrixxGaming10 ditë më parë

  BadBoy4Life

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn10 ditë më parë

  rrobqiri mutit me muzik evgjitesh

 • Adrian Klos
  Adrian Klos10 ditë më parë

  Vari karsa

 • riki pro
  riki pro10 ditë më parë

  O stresi edhe luli i prputhen ta kaloi me shikime 🤣🤣 ik mor ropqir i muti

 • Stesi Kola
  Stesi Kola11 ditë më parë

  Tu Ba stresi si vinzi 🤦‍♀️

 • FF BADBOY
  FF BADBOY11 ditë më parë

  Stresi❤️❤️❤️❤️❤️

 • TheRealABD Scuza
  TheRealABD Scuza11 ditë më parë

  C BIZ good voice

 • Christian Shatro
  Christian Shatro11 ditë më parë

  This is littt😜😜💥🔥

 • stresi tayna stresi'tayna
  stresi tayna stresi'tayna11 ditë më parë

  1.1milion shikime🤑🤑🤑

 • Mandi Mandi
  Mandi Mandi11 ditë më parë

  Ec bet boj

 • Albaniaa Durrsi
  Albaniaa Durrsi11 ditë më parë

  Qr ky stresi kaq kohe artist , iken andej nga ishulli me mafioza per na i shpi bari, do me dal si escobar ne clip qe e ka ba cheap fare si dhe muziken. Ishalla po te hecin punet e tjera o stres, se shof qe je stresu pak.

 • AJ Lala
  AJ Lala11 ditë më parë

  Ke hum si lul basha

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  Bravo. Te. Lumte

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  12 ditë më parë

  Eshte. Kar ai. Tjetri

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  O. Bosi. Si. Kar. Je

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  Stresi. Ka. Kenuar. Me mire. Se. Ti. Huaji

 • Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  12 ditë më parë

  Bravo. Ja. Ke. Qire. Nenen. Stres. Ati. Te. Huajt

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  Apo. Kishe. Turpe. Eeeeeee

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  Fareeeeee

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  Pse nuk. I. Xhvesheeee

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  Me. Burr. Ti. Je.

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  Te. Lumte

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  Te. Bukra. Nga. Bythet. Te. Mdhja. Dhe. Sist. E. Mdhjaja. Si. Bole. Te. Rena

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  E. Ke. Qar. O. Kare. Fare. Me. Gjithe. Me. Ato. Kurva

 • Ballaban Koka
  Ballaban Koka12 ditë më parë

  Bravo. Kar

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ12 ditë më parë

  Bashkohu ti dhe noizy dhe qiani nenen te gjithve qe ju bejn dissa 2 legjendave

 • GRE
  GRE12 ditë më parë

  Cbiz is a cokehead so this kinda sound fits him perfectly

 • Best Things
  Best Things12 ditë më parë

  Shiitt 🤮

 • Best Things
  Best Things12 ditë më parë

  He Mo refugjat anglie Ku je ?? Se spo te shoh? 😂 barbon .. yttt ropqir

 • yutube 2021
  yutube 202112 ditë më parë

  Eeee stresiiiiiii bosiiiii je I madh king

 • Fation Omeri
  Fation Omeri12 ditë më parë

  Super keng bro

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza12 ditë më parë

  DIASPORA U INJORUA PRAPE ASNJE EURO PER PER SHQIPERINE DERI SA TE MARRIN TE DREJTEN E VOTES

 • Bani 86
  Bani 8612 ditë më parë

  🔥🔥👍🏼

 • LORD OfWar
  LORD OfWar12 ditë më parë

  101% FAKE music..

 • Kazaz Kavaja
  Kazaz Kavaja12 ditë më parë

  Presim vish Shiperi tja Qim ropt ed rames me kallash 💪

 • e.b e.b
  e.b e.b12 ditë më parë

  Dobet ska lidh trap drill futja gjum stresi

 • Coming Soon
  Coming Soon13 ditë më parë

  Ik mor rrobqira ben keng akoma ky pallosh muti..

 • Pineal Gland
  Pineal Gland13 ditë më parë

  C B I Z 💥🚀

 • Benita Cotterill
  Benita Cotterill13 ditë më parë

  🥰💞🔥🔥

 • anxhela malaj
  anxhela malaj13 ditë më parë

  Hajt krejt demokratet te bejn like ktu

 • Juli Zagradi
  Juli Zagradi13 ditë më parë

  Kot fare cesht mor kjo kenge,??????????

 • Xhemal Dumi
  Xhemal Dumi13 ditë më parë

  Rama ki

 • e. guberja
  e. guberja13 ditë më parë

  Ik re kalama ban tfortin kot kur ke zemren e leprit

 • MP Power
  MP Power13 ditë më parë

  All those girls are not in shape that’s so weird 🙈🤷🏻‍♂️

 • Durim Rexhepi
  Durim Rexhepi13 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Nuriet Isufaj
  Nuriet Isufaj13 ditë më parë

  Nahengsh rakun

 • You You
  You You13 ditë më parë

  o stresssss i ke ra ne qaf kot kti zanati o broo prz sje me kndu ske za ske asigja me rrecitu pa lidhje di edhe vet

 • ST BRUDA
  ST BRUDA13 ditë më parë

  1 milly ✌️✌️✌️✌️✌️

 • Erald Qosja
  Erald Qosja13 ditë më parë

  Te qifsha kengen tende ...keng kari ...sipas kenges po tbej komentin varikars ...nuk doli i keng pa sharje

 • bujar gashi
  bujar gashi13 ditë më parë

  Spoti mir stresi zonin si me shti me zor me knu pak ma eger u dasht me knu e veshjen kombinimi i stilit edhe i spotit jo shum npershtatje musik nritma tngadalshem

 • Juggernaut World
  Juggernaut World14 ditë më parë

  Gazi views, unless everyone in dudes country watched it lol

 • Noizy
  Noizy14 ditë më parë

  2:44 stresi is high😂😂😂

 • H I T M E N G A M I N G
  H I T M E N G A M I N G14 ditë më parë

  Kush bon subscribe ta konfirmoj me like zoti ja boft mbar kush bon subscribe 👐

 • Μιχαλης Μετσο
  Μιχαλης Μετσο14 ditë më parë

  Stresi Fenomeno

 • stresi tayna stresi'tayna
  stresi tayna stresi'tayna14 ditë më parë

  ☺☺☺☺☺☺☺

 • FF_ K4N1BALI
  FF_ K4N1BALI14 ditë më parë

  SHIFNI VIDEON TIM FF SOKOL 1 VS 3 althe.info/number/s6K2n5yFe3SjZZk/video ESHTE SUPER

 • tony spahiu
  tony spahiu14 ditë më parë

  Dmth Po Te pelqeni kete kenge jeni Te gjith Te mbaruare skandal turpe

 • Ervis Official
  Ervis Official14 ditë më parë

  Pa pik lidhje, dobet shum mundsi per me dal kong e fort por dobt si material beati

Faqja Tjeter