Resmije &Naxhije -Kolazh 2021

RESMIJE & NAXHIJE - KOLLAZH 2021© & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved

Komente

 • Francesco Krasniqi
  Francesco Krasniqi18 ditë më parë

  Te lumte goja jeni e mrekullusheme brava respektoi

 • Sabri Ahmedov
  Sabri AhmedovMuaj më parë

  Bravo ju lumt 🇦🇱

 • riza fazlijaj
  riza fazlijajMuaj më parë

  Bravo shum mir por kenga esht e resmije kida ajo kendojke ket keng me shpirt e lehe zani saj bilbil ka qen nket keng RESPEKT pa kufi

 • Bujar Mavraj
  Bujar MavrajMuaj më parë

  Qysh e dridh zanin Resmija po jau tham dy fjal te verteta e Zemra ju gzoft lot mi qiti

 • Skenda 1234
  Skenda 1234Muaj më parë

  Kenga ,e par me kujtohet mir kur ,e ka kendu .Resmije Kida 1987

 • Bujar Mavraj
  Bujar MavrajMuaj më parë

  Goja te lumt po mir po kendon

 • Sabrije Bera

  Sabrije Bera

  Muaj më parë

  J

 • Linda Mhillaj
  Linda MhillajMuaj më parë

  Ju kendoft zemra. Jeni te preferurat e mir

 • Jakup Huruglica

  Jakup Huruglica

  Muaj më parë

  Especially

 • Red Media
  Red MediaMuaj më parë

  Suksese

 • Luan Kastrati
  Luan KastratiMuaj më parë

  Kallniii 🔥🔥

 • Sevdije’s Kök
  Sevdije’s KökMuaj më parë

  🔥🔥🔥💯🦋

 • skender ademi
  skender ademiMuaj më parë

  Resmije, kaq e thjeshtë, pa frizurë a makeup speciale, por bukuria E jote Shqiptare dhe zani yt i ambel shqip bajnë dritë vet. Rri ështu si je e mos ndrysho. Kështu me këto vlera ishte edhe Mihrija por ia teproj edhe u qorodit dhe e prishi veten.

 • Paulin Nikolli
  Paulin NikolliMuaj më parë

  ❤❤ Ju kendoft urime .

 • Bishe Nuhiji
  Bishe NuhijiMuaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌻🌻🌻🌻🌻💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👌

 • M A R I A M A R I A
  M A R I A M A R I AMuaj më parë

  shum bukur bravooo 👌🏻👏🏻

 • Lek Zefi
  Lek ZefiMuaj më parë

  Te lumte goja 👍

 • Sajmir Behluli

  Sajmir Behluli

  Muaj më parë

  Kent Perenverhhoxhen

Faqja Tjeter