2TON - THIRRJEN TANE

Argëtim

Spotify: open.spotify.com/album/4OlHdL...

Prod. By Ero
Melody Line and Lyrics: 2Ton

Metro Music
Video : Grandmedia

Komente: 727

 • Xhensila Shahini
  Xhensila Shahini13 orë më parë

  Super hit,super kengetar😍😍🤴

 • Bianka Schultz
  Bianka Schultz2 ditë më parë

  Top Hit pravo 2ton 🔥🔥🎧👏👏🥰🥰💯👑🙏

 • Ardi Shpat
  Ardi Shpat3 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi4 ditë më parë

  Cfare Hitesh po I bon skom fjale cfare ngrohtesie shpirterore na sjell ! Po te ishte qualiteti i muzikes pak ma I lart Jom shume e sigurt dhe besoj se kenget tua do te ishin transmetuar Edhe ne radio e TV internacionale ! Keshtu qe jemi shyme talenta në vendin tone por zgjedhni produkcione me me qualitete te lart në menyre qe te njiheni Edhe jasht kufijve !!

 • Nasir U
  Nasir U5 ditë më parë

  LEGIT THIS IS ALWAYS ON REPEAT‼️🥳❤

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

 • Xhevrie Shaqiri
  Xhevrie Shaqiri5 ditë më parë

  Te lumt 2toni si çdo her 💥💥

 • Njazi Hoxha
  Njazi Hoxha6 ditë më parë

  Pershendetje! Perpara se te dal tek ajo cka dua te them,do doja te beja nje parantez. Une nuk kam degjuar asnjeher a&b apo hip hop. Jam rritur me muzike classic rock,me vone hard rock,heavy metal and thrash metal. Kjo ka qene rryma ime dhe vazhdon te jete rryma ime. Por ajo cka 2 ton,ky njeri ben me kenget e stilit tij (si te gjithe qe sot e bejn per treg muzikore ) eshte e vecant dhe eshte i vecantmduke e orientuar kete rryme duke e bere me te dashur dhe me te pranueshme dhe per brezat e rinj por nodnjeher dhe per nemqe nuk degjojme kete rryme. zero banalitet,pershtatje e mrekullueshme ne tekst duke rimuar dhe duke e bere kengen e tij vertet te vecanta nga te tjeret. 2 ton eshte vertet me i vecanti nga gjithe te tjeret e rrymes tij. NJE BRAVO TE MADHE.

 • Dark
  Dark7 ditë më parë

  0% Sharje 100% Talent 💥

 • Arestra
  Arestra7 ditë më parë

  The best solo artist of Kosovo everybody makes duo now times but not you big respect ✊ keep up the good work brah can’t stop listening to this shitt 🤩😊

 • Ptao Tom
  Ptao Tom7 ditë më parë

  Bravo 2 ton ♥️♥️♥️😘😘🥰 je kengetar shum I mir

 • Artur Sela
  Artur Sela8 ditë më parë

  Ok

 • Hamide Österreich
  Hamide Österreich8 ditë më parë

  🎶👍

 • Kreshnik Haliti
  Kreshnik Haliti9 ditë më parë

  Je ma i madhi ne trevat shqiptare. Gjigant

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim Shabani9 ditë më parë

  Prsh.....ju lutem na ndihmo me shperndarjen e nje kenge Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit.

 • bowen voowy
  bowen voowy10 ditë më parë

  Respect for my shqipes , u pershenes me kongen e re , “Dupe - Cilop” 🔥🔥🔥

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  7 ditë më parë

  Best song 🥰 Love from 🇩🇪

 • Maji Marku
  Maji Marku10 ditë më parë

  Adhurim🥺❤🔥

 • Majlinda Gjyzeli
  Majlinda Gjyzeli11 ditë më parë

  Zeri ,vidio muzika gjith nje stil i vecante ,urime gjithmone urime bravo 👏🌟😍

 • Τικι Ζοταη
  Τικι Ζοταη11 ditë më parë

  2ton🌏🌏🌏🌏🌏💪💪💪💪💪👊👊👊👊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Valton Muja
  Valton Muja11 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • minij hooi
  minij hooi12 ditë më parë

  Super hit hit 2toni me i miri Je nje kengetar i sukseshem Dhe i pashem shumm suksese Per ty 2ton ❤❤🔥🔥🔥🔥👏👏👏

 • bowen voowy

  bowen voowy

  10 ditë më parë

  Shum e bukur si gjithmon suksese 💐👈

 • Teudora Ajazi
  Teudora Ajazi14 ditë më parë

  Thjesht i mrekullushem nga te gjitha ante Ze qe te sheron plaget e ❤️

 • Fidan Zogaj
  Fidan Zogaj15 ditë më parë

  Bukur vec se gjestet ne videoklipe i ki katastrofe 🤣😜

 • Uri H
  Uri H15 ditë më parë

  vesht gjak pom qesin prej teje

 • radia yousfi
  radia yousfi15 ditë më parë

  ❤️❤️❤️🔥

 • hamid abraoui
  hamid abraoui16 ditë më parë

  صوتك رائع جدا 2ton وأغنية جميلة رغم اني لا أفهم ماذا تقول بالتوفيق

 • andreina memajdini
  andreina memajdini17 ditë më parë

  I love you

 • Ajlina Haxhaj
  Ajlina Haxhaj17 ditë më parë

  Best song 🥰 Love from 🇩🇪

 • Adi xheka

  Adi xheka

  13 ditë më parë

  🎶Ti krejt i bojshe🙂 🎶T'du em thojshe😀 🎶E nuk me dojshe😔

 • Franci Alushi
  Franci Alushi17 ditë më parë

  O c'jan kto muzik Kshu Vk vet me autotune me te dal gjak nga vesht

 • Marinela Planaj
  Marinela Planaj17 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋💋💋💋💋😘😘😘😘😚😚😚😚😚😚

 • Emily An
  Emily An18 ditë më parë

  He never dissapointed me with his songs

 • Edmond Bullari
  Edmond Bullari18 ditë më parë

  Shum e bukur si gjithmon suksese 💐👈

 • Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi18 ditë më parë

  Nuk ka si t’y cdo kangg e ke perrfektt Edhe i kendon me shpirrt yll ❤️‍🔥

 • Jaylane
  Jaylane18 ditë më parë

  Disa pjese t'videoklipit sikur te J Balvin- Ay Vamos

 • mikoy huio
  mikoy huio19 ditë më parë

  Kengetari qe gjithmon din ta vlersoj muziken

 • Ankela M
  Ankela M19 ditë më parë

  Pak nga embelsia e 2Ton e ben diten me te bukur!

 • Emily An

  Emily An

  18 ditë më parë

  Shume e buuukur🤩🤩🤩

 • Vjollca Rrucaj
  Vjollca Rrucaj19 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩🤩

 • Figjrije Mehmeti
  Figjrije Mehmeti19 ditë më parë

  Bravooo ska me ty 😻😻😻

 • Der Kosovarer
  Der Kosovarer19 ditë më parë

  🔥🔥🔥🇽🇰🇦🇱🔥🔥🔥

 • fiori_g
  fiori_g19 ditë më parë

  🔥🎤🔥🎤🔥🎤

 • mikoy huio

  mikoy huio

  19 ditë më parë

  2 Ton lov you

 • fiori_g
  fiori_g19 ditë më parë

  🎤🎤

 • fiori_g
  fiori_g19 ditë më parë

  🔥🔥

 • serry ciok
  serry ciok19 ditë më parë

  I vetmi kongetar❤qe nk shon😻

 • mllop aeet
  mllop aeet20 ditë më parë

  Bravooooo Vella je I madh fare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏

 • illyrian Empire
  illyrian Empire21 ditë më parë

  2ton je Shqipja me e talentuar ne estraden tonë... cdo keng cdo hit i radhës nuk esht nevoja fare me e digju thjesht LIKE pa fund!🤍 Vazhdo Bo$$!

 • Arbnor Imeri
  Arbnor Imeri21 ditë më parë

  💪💪💪

 • Azeddine Makhloufi
  Azeddine Makhloufi21 ditë më parë

  🇩🇿form Algeria ⚘❤to Albanian people ⚘❤for..2ton 💯👍love your music.

 • Tozink
  Tozink21 ditë më parë

  Živjo, upam, da ti gre dobro. Ustvarjam glasbo, vendar je zelo težko imeti prepoznavnost, ko začneš. Zato se trudim po svojih najboljših močeh deliti svojo umetnost z vami. Vabim vas, da odkrijete moje Beats in če niste razočarani, se brez oklevanja naročite in delite s prijatelji ;)

 • Edjola Ola
  Edjola Ola22 ditë më parë

  Shume e buuukur🤩🤩🤩

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh22 ditë më parë

  2Ton ist einfach der beste Sänger für mich richtig Nice ich Liebe all seine Lieder die Er macht !!!!😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Sara Kovaçi
  Sara Kovaçi22 ditë më parë

  ❤️

 • ᴀʟʙᴀɴ ɴɪᴋᴜ
  ᴀʟʙᴀɴ ɴɪᴋᴜ23 ditë më parë

  droje emrim or Ton👍

 • Era Alda
  Era Alda23 ditë më parë

  2 Ton lov you

 • besir zeqiri
  besir zeqiri23 ditë më parë

  rep ma i fort

 • Ely Elena
  Ely Elena23 ditë më parë

  I wish I understand the lyrics; but still 2 Ton is the best singer ; he is unique

 • Ely Elena
  Ely Elena23 ditë më parë

  Best song🌸love from Romania 🇷🇴 you’re one of my favourite singers 🌸👍🏻

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy23 ditë më parë

  Me mir 2 min kong po e degjo pa frike se esht tamam:..,,se 5 min dhe ske ca i degjo nga fjalet e “” bukura” qe thone!!! You are the best 👑🔥🔥2 ton👑

 • ry adn
  ry adn23 ditë më parë

  althe.info/number/r5asco19q56EpNg/video

 • Albania Speaks
  Albania Speaks24 ditë më parë

  0:49 wtf cfar karrikje eshte ajo

 • Anisa lala
  Anisa lala24 ditë më parë

  Gjith jeten do presi por kurre sdo ta thirri ;) premtoj

 • Vjola Sadikllari
  Vjola Sadikllari25 ditë më parë

  Je me i miri 👏

 • Erona Pecaj
  Erona Pecaj25 ditë më parë

  A ton Mos oo

 • CITI
  CITI25 ditë më parë

  Martohu mo o viran o njeri falt hahah

 • Diana Kimberly
  Diana Kimberly25 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED ------------------------------------------------------⏯Cliklink----------------------------------------------------------THE NEW VIDEOS SEX 🎬ⓉⓊⒷⒺⓈⒺⓍ🔞------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MY 18+ PHOTOS HE RE 💜 👉 ok.me/O1It?GB/HDRCam私のヌードセックス トップAVビデオに参加する ❤️ ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !😉💝❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした $ #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、W #かならりやばかったですね! ! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑)#やっぱり人参最高%! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾W#再編ありがとうです!#いたもん(#笑)在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品`.

 • mikoy huio

  mikoy huio

  25 ditë më parë

  Halo e pres unë thirrjen tone ♡←

 • Coco Jambo Boss
  Coco Jambo Boss25 ditë më parë

  althe.info/number/24WtqYSdo4Gudtw/video hyseni me alvisen n tel.

 • Nexhmije Lalinovci
  Nexhmije Lalinovci25 ditë më parë

  Shume mrekullueshem teksti e muzika, kendimi 👌👌

 • Jo Na
  Jo Na25 ditë më parë

  🤩😍🌟

 • lece king
  lece king25 ditë më parë

  THIRRJEN TANE 📞📞🔥🔥🔥nice muzic

 • Lumi Lumi
  Lumi Lumi26 ditë më parë

  2ton super hite Je kengetari me I miri Like kush e pekrah 2tonin 🔥🔥🔥❤

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE26 ditë më parë

  Ky eshte hit 2ton 👑

 • Oriada Xhixha
  Oriada Xhixha26 ditë më parë

  🥰🥰

 • Cafe Milan
  Cafe Milan26 ditë më parë

  Great Song

 • Magda Lena
  Magda Lena26 ditë më parë

  Hit si gjthmone ❤️!

 • Arian Demalijaj
  Arian Demalijaj26 ditë më parë

  Respekt.

 • Ss Ss
  Ss Ss26 ditë më parë

  Sukese yll I muzikes Si gjithmonn me hitee 2ton bravoo Rrespekte Sukese 🔥🔥🔥🔥🥰❤

 • Dorina_D
  Dorina_D27 ditë më parë

  🔥

 • Emanuel Hoxhaj
  Emanuel Hoxhaj27 ditë më parë

  What's the name of the song that he took inspiration from?? PLS AHAH, i used to listen it everyday when I was little but I don't remember the name

 • Lori00
  Lori0027 ditë më parë

  Me pas qef ta degjosh kengen, jo fjal budalliqe, bravo o yll suksese ne jet🌟💞

 • Lela Berisha
  Lela Berisha27 ditë më parë

  Super 👍👍👏👏👏si gjithmon

 • opzz xsin
  opzz xsin27 ditë më parë

  You are the king 🤴 of Albania 🇦🇱 Ti nuk zhgenjen kurr bro, e ke talentin ne gjak 🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Andreea Cia
  Andreea Cia27 ditë më parë

  ❤️

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi27 ditë më parë

  2ton si gjithmon me super hite Sukese 🔥🔥🔥🔥🔥❤😙

 • Мальвина Татосян
  Мальвина Татосян28 ditë më parë

  my lovely 2TON I admire your songs every time

 • Mitrovica
  Mitrovica28 ditë më parë

  Pse po nihet si me kan naj sall te madhe me ushtim diqysh 🤷‍♂️

 • opzz xsin

  opzz xsin

  27 ditë më parë

  Super kangë🔥si gjithmonë ma i miri 2Ton👏

 • Riku Kasa
  Riku Kasa28 ditë më parë

  30 her e kam degju sot asnje fjal skam mare vesh,kendo pak me gjuh letrare o shoku,se kosovaret te kuptojn po ne te 🇦🇱 asnje fjale smarim vesh se ca thu

 • Riku Kasa

  Riku Kasa

  24 ditë më parë

  @Erjon Gjinaj 😜😜😂😂😂

 • Erjon Gjinaj

  Erjon Gjinaj

  24 ditë më parë

  Nuk e kupton pranej e ke ngju 30 here hahaa

 • camila cabello
  camila cabello28 ditë më parë

  Hi is a king 🤴

 • Sandra Elshani
  Sandra Elshani28 ditë më parë

  🎧🎚🔊 këngë e bukur 💪 🇦🇱 2 ton esht 👑

 • xTrofy _
  xTrofy _28 ditë më parë

  NA RROFSH BOLET

 • besfort kastrati
  besfort kastrati28 ditë më parë

  🆙🆙

 • besfort kastrati
  besfort kastrati28 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Armela Celmeta
  Armela Celmeta28 ditë më parë

  ARTIST!!

 • bofooit gojo
  bofooit gojo28 ditë më parë

  2Ton ist einfach der beste Sänger für mich richtig Nice ich Liebe all seine Lieder die Er macht !!!!😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Kenza Princesse
  Kenza Princesse28 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤👌👌👌👌👌

 • Mario GG
  Mario GG28 ditë më parë

  althe.info/number/m6DEeqmlYJ2jqbI/video 👈👈 diss noizy 🔥🔥🔥

 • Ιωάννα Μπερντούφι
  Ιωάννα Μπερντούφι29 ditë më parë

  Bravo, super jane kenget e tua..keshtu vazhdo..🙏🙏

 • Besa Morina
  Besa Morina29 ditë më parë

  Super kangë🔥si gjithmonë ma i miri 2Ton👏

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu29 ditë më parë

  Super 🔥🔥🔥❤

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  28 ditë më parë

  Respect for my shqipes , u pershenes me kongen e re , “Dupe - Cilop” 🔥🔥🔥

 • Arianit Imeri
  Arianit Imeri29 ditë më parë

  BUKUR❤💌🙂💞

 • Donald Misku
  Donald Misku29 ditë më parë

  I vetmi artis qe gzon respektin e shqiptarise🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪💪💪

 • Jorida Kajo
  Jorida Kajo29 ditë më parë

  Ooomggg deka !!2 ton je dashni!!