U lye me benzinë dhe u fut mes besimtarëve duke thënë: S'ka Zot. Ja momenti...

Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: althe.info
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : bit.ly/2M9HsPn
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL

Komente

 • Of line
  Of line29 ditë më parë

  sa te prapambetur qe jeni mo komentuesa....nuk ja vlen te harxhosh as1 minut me ju.....dashuria midis njerzeve esht e mjaftueshme per te jetuar mir e bukur.....e kunderta ndodh me ju,nuk dashuroni njerezimin por dashuroni dhe keni idhull nje ide-IDE

 • Luan Veliu
  Luan VeliuMuaj më parë

  Po ku është arsyeja qe arriti ne kete AKT.?

 • Xhiku Golemi
  Xhiku GolemiMuaj më parë

  Po ky esh psikopat o njerez ,e ka len mendja cojeni ne elbasan mbas burgut

 • Melek Ljimoni
  Melek LjimoniMuaj më parë

  Allahu e ndihmoft inshallah se gjynah o Zot i madh ka hallet e veta depresioni i ben senet e.tilla Allahu i rujt kudo qe jan njerzimin

 • Deti Meta
  Deti MetaMuaj më parë

  Zot ka o shoku dhe eshte vetem nje me vjen keq per gjendjen tate po kur te shkosh ne ate vend qe po te cojn do te lutesh vetem ke Zoti per ate qe bone

 • Polazganejete
  PolazganejeteMuaj më parë

  Ky faer mashkulli qeka pjelle e Envere Hoxhese si Enveri kaber keshtu. Ose ky njeri ashte i smure psiqikieshte nga mendja pore nuk ma mere mendja se ashte i smure,pore e kane smuere Lekete Ruse serbe greke per me sheti grindje mese dy feve si ne shqipri si ni kosove ky ashte i paguer nga Edi Rama vete me mrinen nji qellim qe i duhet. Kjo demethane se shkau i shkines ka thane se kosova dote jet jerusalemi i dyte edhe une po frigesohem me keto metoda qe po duken kjo ashet hera e dyte e ishalla ma nuk ndodhe se kjo po i sherone zemrate e shkatu e rust e grekute e Edi Rames e Baton Haxhiute. Pore zoti ashte nji si per Krishter e Mislimon na jemi vellazere te tane preji nji mishi e nji xhaku. Aji qe pune kete pune per perqaerje ne mese fese tone zoti ate e farofet edhe kushe trupin e tije mose e xhete te vdekure bishate e egra e hangeshin nga Australija.

 • Viral Video
  Viral VideoMuaj më parë

  kto kameramant si kara

 • RR 31
  RR 31Muaj më parë

  Mir ja thon

 • Lul Bossi
  Lul BossiMuaj më parë

  Urime Festa e Fiter Bajramit te gjith besimtarve Musliman shqiptar kjo qfar po shof sod ne ket video nuk esht per te qesh jan te mllefosun njerzimi me keta politikant ton Kosov e Shqipri hajna kriminel banda mafiozash te cilve nuk jav ndin per popell as pak per veti kan mbush thast me pare femit e tyre zdin qka asht me hjek e mos me pas ata kan jet luksoze kurse poplli i mjer si qifti keti te riju ka shum te rinj qe jan lodh me jeten nuk munden as kund pun me gjet si ne Kosov ashtu edhe ne Shqipri Zoti e beft mir e zullumqarve grabitsve te shtetit jav theft qafen qe kurr ni her nuk punuan per popell por vetem per veten e tyre dhe familjet e familjart e tyre

 • A V
  A VMuaj më parë

  Shpresojm qe Qeveria mos ta ndeshkoj.Vejeni veten né vend tè tjetrit.Jeta Shume e veshtire tè trasformon.Dhe shpresojm mos ta gjykoj Asnjeri.Sidomos ata QE e mbajne veten BESIMTARE.ZOTI E NDIHMOFT.

 • Ani Hasa
  Ani HasaMuaj më parë

  Zot I math po kalojn njerzit je depresion sdin cbejn

 • Selman Limani
  Selman LimaniMuaj më parë

  Esht dashtur me leju legenin me u kall,ose esht i smur psiqik ka nevoj per sherim

 • Klodian Begaj
  Klodian BegajMuaj më parë

  Ik mor pis aty e gjete me be ket xhest turp gjith ai burr

 • Xhoana Galo
  Xhoana GaloMuaj më parë

  Sa gjynaf pale si eka hallin i gjori

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos FeratajMuaj më parë

  Si jan katandisur shqiptaret e shkret simos mekeq kshu esht kur shet bythen per nje pjat fasule shikon kta arabet te vjen zor qe je shqiptar 😱😱😱😱

 • JIMMY H
  JIMMY HMuaj më parë

  O zot cpo ndodh ne shqiperi ne jemi popull idiot budalla injorant ne jemi ne boten e cudirave

 • PUBGM FLEXY
  PUBGM FLEXYMuaj më parë

  Po ju karat tjer si i shkoni krejt me kamera

 • I pa vdekshem Visi
  I pa vdekshem VisiMuaj më parë

  Pse gjith mon te myslimanet e gjejn keta dhe pastaj dalin te semur esht e dyta her veprime makabre

 • niki name
  niki nameMuaj më parë

  U terbuan kafshet dulen nga shtepit ta gjejn zotin ne shesh oj Shqipri oj turpi i Evropes e mbushet vendin turkofila kopilat po jau perbuzin token e Arberit o zot faroje uzurpusit e huaj qe po shkelin eshtrat e te parve ton

 • Shqipdon sinani
  Shqipdon sinaniMuaj më parë

  Droga dhe alkoholi te bien ne gjendje te till allahu na ruajt.

 • Lumturi Kodra
  Lumturi KodraMuaj më parë

  Ka shpirtin e plasur dhe nuk di cfare thote allahu e falte

 • Ervis Celanji
  Ervis CelanjiMuaj më parë

  Ndimojeni Zoterin. Ju lutem Besimtareve ta mbajn afer.

 • Ernest Etnik
  Ernest EtnikMuaj më parë

  Melaqet e kan shpetu kte shpirt te devijuar allahu te mbrofte e te kthefte ne rrugen e drejte te Islamit

 • Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10s

  Muaj më parë

  🤲🤲🤲☝️

 • Enea Tolellari
  Enea TolellariMuaj më parë

  I lcoj budallenjte saliu tani do thot sa e morì Edi vetem vrasje djegje kishte🔥🔥🖕🖕

 • comando delta
  comando deltaMuaj më parë

  Pyetni veten (Kush e di se cfar alli ka ki njeri)

 • Mustaf Gjeloshi
  Mustaf GjeloshiMuaj më parë

  Ky njeri don ndihmë Dhashtë zoti sherohet se si paska puntë mirë hyç Qoft kaluse per hir te familjes

 • Niko Brada
  Niko BradaMuaj më parë

  Po sa kameraman paska shqipria .

 • Marjol Doksani
  Marjol DoksaniMuaj më parë

  Gzuar barjamin.

 • Sindi Hasa
  Sindi HasaMuaj më parë

  me rastin e vetvrasjes esht qethur😎

 • Inna Hoxha
  Inna HoxhaMuaj më parë

  Ka dhimbje I shkreti Allahu e shpetoft Amin😭😭😭

 • Agron Allko

  Agron Allko

  Muaj më parë

  Kush është ky allahu more.. folni dhe shkruani shqip o të mjerë.. jeni bërë më keq se arabët... vetëm fjalë arabe, jeni shqiptar a çar jeni... Turp të keni... një zot kemi të gjithë." zoti" është fjala shqip

 • Alfred Ndoi

  Alfred Ndoi

  Muaj më parë

  Te qifsha allahun muhamenti rrac muti pty plera

 • lexo me kujdes

  lexo me kujdes

  Muaj më parë

  Amin. Nrm qe kushedi ca halli ka po lutemi zotit🤲🤲🤲🤲 zot na fal na meshiro e na ndihmo🤲🤲🤲🤲

 • Tina Bonheur
  Tina BonheurMuaj më parë

  Mjer populli ku jeton.😭

 • Hamide Hoxha
  Hamide HoxhaMuaj më parë

  Allah per hir te zotit mos e torturoni se se dim Ca' e ka shty kte te mjer . ndoshta i ka shpirti keq.elhamdurila.🙏🙏🇦🇱

 • S. Green

  S. Green

  Muaj më parë

  @Mobiles Samsunga10s te gjithe ne kemi Halle ,puna apo dhe halle tjera,kush Se ka thene ce jeta eshte pa halle pa probleme Por kta njerz Jan kunder Fes Muslimane dhe mundohen me e zhduke siq u mundua edhe Ai E.Hoxha nxenes I tij eshte ky.. S’arsytohen njerzt e till.

 • Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10s

  Muaj më parë

  Aj me siguri ska ushqim 😭😭😭 nga halli i madh I shkreti !!!!!!😭😭

 • S. Green

  S. Green

  Muaj më parë

  Po ca Te bejne më ate ,nese eshte I semur le ta fusion ne Spitalin per te semur mendor ,Po ky cenka nga ato Kommunistet ce mundohen ne gjdo menyre ta ndalojjn Fen Godless njerz… Si spo bejne dicka mire kto ce Jan kshtu , njerzt” si ky rrezikojn jetrat e tjerve !! Allahu i mbrojt muslimanet nga gjdo e keqe, Amin🤲🏽

 • Artimeraj reni + Agate Stone
  Artimeraj reni + Agate StoneMuaj më parë

  Ja harriti qëllimin arabi e greku e serbi e leshi e përshesh feja o politik o popull i shkret njesoj si pd ps ashtu dhe feht jan perpara te shikoni Shqypnin pastaj fehn e para o vendlindja o jeta e shneti pastaj te tjerat

 • Anila Spaneshi
  Anila SpaneshiMuaj më parë

  Subbhanalla Allahu e meshirofte,

 • Mobiles Samsunga10s
  Mobiles Samsunga10sMuaj më parë

  O zot por kushedi Ka ushqim se sesht e let mebo vetvrasje 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Sajmiri Stafasani
  Sajmiri StafasaniMuaj më parë

  Allahu u dhent force familjareve te tij. Esht e veshtir ta shikosh ne ate situat femijen , vellain , apo prindin.

 • Life is Pain
  Life is PainMuaj më parë

  zot runa qysh bre per bajram ma se keq ishalla ki naj famije eki mendjen te perkra kush brravo policis

 • Zahir Haliti
  Zahir HalitiMuaj më parë

  I lutem institucionev te kontatoj me ket person se ka probleme financiare apo shendetsore ti japin nje asitenc sociale mujore

 • Ed L
  Ed LMuaj më parë

  O ne litar me te vrare ty

 • Amra Mustafi
  Amra MustafiMuaj më parë

  Thot ska zot po pse se lat te digjet i gjall kte kafsh

 • Vedat Miftari

  Vedat Miftari

  Muaj më parë

  Qashtu osht everteta

 • Agim Gashi
  Agim GashiMuaj më parë

  Spouvjen tur ktyre gazetarve me ndjek mrapa

 • Amra Mustafi
  Amra MustafiMuaj më parë

  Per cfar eka fjalen majtas gjathtas

 • Crazy Frog
  Crazy FrogMuaj më parë

  shko the qafen o i pa fe

 • Egzon Thaqi
  Egzon ThaqiMuaj më parë

  Raca e poshter ai qe nuk beson ne Zot osht i humbur nket jet e ket bot

 • Of line

  Of line

  29 ditë më parë

  ti ore loqe beson ti?dhe ofendon te tjeret???...prandaj nuk besojn disa se behen shtaza si puna jote qe duan te keqen e te tjereve

 • SHQYPTAR Albania

  SHQYPTAR Albania

  Muaj më parë

  hik mor njeriu keq....shif jeten tane

 • fshatisos15 fshatisos15
  fshatisos15 fshatisos15Muaj më parë

  O zot na ndimo me keto lloj situatash🙏🙏🙏

 • marios mana
  marios manaMuaj më parë

  Ku ka zot sot mir e ka sot vetem fundi po vje sdurojn mo njerzit ka shku aty ku sban me jan be robt si te terbuar

 • marios mana

  marios mana

  Muaj më parë

  @Mobiles Samsunga10s per at zot ktu nshqipri esht ben me ikur sa me shpejt

 • Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10s

  Muaj më parë

  😭😭😭😭 po papunsija pa buk e vetem kjo naka mbetur vetvrasja 😭😭😭😭😭

 • Sabjan Tafciu
  Sabjan TafciuMuaj më parë

  ALLAHU ESHT NJE DHE NJE I VETEM 🙏🙏🤲

 • Papi papu
  Papi papuMuaj më parë

  Bejeni Kurban per Bajram dhe hidhjani qeneve.

 • Hira Baftic
  Hira BafticMuaj më parë

  Denim te perjetshem

 • Albania Show Biz

  Albania Show Biz

  Muaj më parë

  po kari po

 • Xrhstos Betas
  Xrhstos BetasMuaj më parë

  Ai eshte i semure na eshte bere gjaku ujë përdite me ato qe shikojmë dhe degjojmë përdite

 • Bledi_h1
  Bledi_h1Muaj më parë

  Fal zotit isha pran qe nuk e lejuam te digjej , veprime te tilla ishalla nuk ndodhin me!

 • Bledi_h1

  Bledi_h1

  Muaj më parë

  @Xhuljan Hysi jo vlla ishin e cunat tjer se vetm ku u mbante gjith ai trup

 • Xhuljan Hysi

  Xhuljan Hysi

  Muaj më parë

  Shyqyr qe ishe ti afer se ndryshe morri fund bota.

 • Tom Parubi
  Tom ParubiMuaj më parë

  Per shum vjet festen keto gjera ndodhin kudo cojeni ne spital ose te psikologu! Moe i bani gjanat e medhaja! Per shum vjet ka dal Shteti nga Binart; kurse ku mund te jen i smur 🤝🤝🤝🤝🤝🙏🙏🙏

 • Tom Parubi

  Tom Parubi

  Muaj më parë

  New York 🤝🙏👍

 • Sander Lilo
  Sander LiloMuaj më parë

  Ore po policia nuk e kishte me te lehte te sillte makinen tek ai tipi por beri te kunderten!!!!!!!!!

 • The World Of Albanians
  The World Of AlbaniansMuaj më parë

  Te qifsha rropt o edi rama qe i le njerzit pa buk ikin njerzit ne moshen me te bukur nga mendja

 • ismet mema
  ismet memaMuaj më parë

  Perse nuk u dogj ne shtepin e vet qafiri

 • Adrian Berisha
  Adrian BerishaMuaj më parë

  RRASENI ATJE KURVEN NE BURGE DHE MOS E NXIRRNI MO PLEREN

 • Xhevat Qitaku
  Xhevat QitakuMuaj më parë

  Ky asht i paguar me ba luft fetare ky i poshter

 • Elvis Shahu
  Elvis ShahuMuaj më parë

  Kjo kërkes i drejtohet kryemistrit dhe organeve të siguris së shqipëris. Kto lloj rastesh nuk jan te kategoris psigjike por islamofobe. 1) Shifni e merrni masa para se të jet von,se me sa shohim po filloj situata duke degraduar në ktë lloj gjendje do perfitojn nga rrjedhimi i ngjarjeve vetëm iliri & saliu & serbi & greku. 2 ) Duhet të verifikoni personat që shkruajn dhe thirrin për urrejtje ndër shoqërore edhe shqiptare pa dallim feje dhe krahine. 3 )Të jeni shum të ashpër në gjykimet ndaj ktij fenomeni,se dikush nga jasht nga fqinjet tan ka mbi 25 vjet qe e ka mbjell ktë moll sherri mes nesh. 4 ) Uroj që t'jeni të vemëndshëm edhe 10 hapa para atyre që planifikojn në shqipëri këtë luft civile. Uroj mos të ndodhë,se do shkojm 300 vjet mbrapa dhe s'besoj se do shërohet ndonjëher më ajo plag. 5 )Kurse islamëfobët i kisha keshilluar të jen të kudesshëm. Merrni e lexoni e mësoni para se tjet von për ju, se nqs vjen ajo që ju kërkoni atëherë do jet von dhe s'do ju ndihmojn më dot ato pleqt që ju kan indroktinuar. Gëzuar festën e Bajramit,dhe Zoti qoft i begatë me shqiptarët.

 • selamun aleikum
  selamun aleikumMuaj më parë

  Sa heret ka dal degjalli

 • Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10s

  Muaj më parë

  Degjalla jan gjith me ket koh epa pasmja I bije krejt problemet 😭😭😭😭

 • Moisi Guri
  Moisi GuriMuaj më parë

  Nuk ka problem veprimi ,e kanë kapur të padukshmit ,ose ndonjë xhind i fortë ,çojeni tek ndonjë hoxhë i fortë t'i këndoi ndonjë sure të përshtatshmë,mos e turturoni kotë,ka mëndjen të bllokuar, Zot ka po ne nuk e shohim,po shohim bukurinë e çdogjëje të mirë , që e ka realizuar Zoti para se t'a krijonte dhe tani vazhdon.

 • Moisi Guri

  Moisi Guri

  Muaj më parë

  @Mobiles Samsunga10s buka i duhet organizmit jo të na i japi dikush tjetër,dhe dikush tjetër na jep sa herë që s'kemi , t'i që ke para ha bukë që buka gatuhet me ujë e krip ,por duhet miell , që të kesh mjell duhet grurë,ti vetëm ha se e ke të sigurt se ka ,nqs se s'ka ha para,ose këta që na i siguronin janë budallenj dhe t'i që ke para je i zgjuar,në rregull ju japim bukë ,gjë tjetër doni,ne si kemi se vinë nga ju gjithësecili,tani do thuash ti që të jem mirë, mirë je dikush tjetër ka probleme ti tallesh,po kush nuk të njehë,dhe asnji nuk të tallë se je i pasur,po çfarë të mungon mirënjohja në lartësi,se ne te lindur të vegjël të rritur me bukë kush shumë e kush pakë,e ndonjëri hiç,fara më e keqe në rruzull janë komunistët shqiptarë,por njeriu nuk vritet.

 • Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10s

  Muaj më parë

  Jo ke doni hoxh por coni buuukk se hoxha sta frin barkun me buk 😭😭😭😭😭

 • Moisi Guri

  Moisi Guri

  Muaj më parë

  @Illyria Illyria unë janë Moisiu ,social çfarë do thotë , që linde e të kesh çdogjë që të nevojitet ,ku ngelesh në vënde numëro, të padukshmit nuk e kanë kapur,por kur ngarkohet organizmi truri mbingarkohet ,mënyra si jetoin ne e duam të jetojmë do përshtatje të organizmit ku formohet njeriu me organe funksionale, çfarë bënë Xhindi apo shejtani që di sekrete të bënë të tijën dhe të hedh kudo vetë Xhindi ,ku komandon qënien njeri,një lutje të bëj një hoxhë atij i rregullohet e menduar,ku do filloi prapë ,s'kam ,s'kam, çdogjë do i duket e padrej e padrejtë është se duhet kështu,varet nga besimi që ka,shumë fe nuk i mbanë dot një qënie njeri po kuptohen kur bizedoin,po qe katolik çoi tek kisha e Laçit, Zot ka ,dhe Zoti e ndihmon,kjo festa e Kurban Bajramit duhet të jesh me fe ose mos mer pjesë,se unë nuk kam provuar ,po më kanë sprovuar,kur unë ecja në kahë të kundërt, këtë se bëni dotë ju,mos pini pije alkolike nqs jeni të fesë islame,unë ujë pi e nxjer alkol.

 • balozi20

  balozi20

  Muaj më parë

  @Illyria Illyria 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Illyria Illyria

  Illyria Illyria

  Muaj më parë

  Problemet sociale nuk ti zgjidh hoxha.

 • AL
  ALMuaj më parë

  Gezuar Fiter Bajramin te gjith muslimaneve , zoti jua pranofte agjerimin, zoti ju shpêrbleftê me tê mirat e kesaj bote dhe te mirat e Parajses. Ne Shesh nji verejtje per bashkesin Islame sinqerisht : ka kenge Shqip islame per tu ndergjuar mos ekzagjeroni ne gjuhen Arabe sepse kemi gjuhen ton nuk e kam per mos Praktikim te gjuheve por jona eshte gjuha Shqipe dhe ja vlen per tu degjuar neper keshtu dite te medha.

 • Milaim Grdella
  Milaim GrdellaMuaj më parë

  Mbytene kete qafir i Pa fe zoti e shkatrofte me familje RAC Muti.

 • Dita Kapoli
  Dita KapoliMuaj më parë

  Harmonia dhe paqja mbizoterofte ne vendin tone me shume probleme. Respekt per cdo Fe dhe besimtar jo urrejtje dhe vellavrasje, te gjithe jemi bijt e Zotit te Plotfuqishem. S'ka me bukur kur festat duhen festuar se bashku. Gezuar Bajramin.

 • Dita Kapoli

  Dita Kapoli

  Muaj më parë

  @ardit gjini ti je djale i ri, ne mamat duam me te miren per femijet (edhe se jeni te rritur) e keni te ardhmen perpara, shpresa vdes e fundit. Duhet te jesh me optimist e pozitiv.

 • ardit gjini

  ardit gjini

  Muaj më parë

  @Dita Kapoli mire shpresojm te jemi gjall deri atehere

 • Dita Kapoli

  Dita Kapoli

  Muaj më parë

  @ardit gjini nga fundi i muajit do te jem per pak dite ne Tirane, do mundohem t'ju kontaktoj. Ju uroj gjithe te mirat, shendet juve dhe familjes tuaj.

 • ardit gjini

  ardit gjini

  Muaj më parë

  @Dita Kapoli po me pelqen arsyetimi qe po i jep kesaj teme, a mund tju kontaktoj ne rrjet social qe te mund te bisedojme per shume gjera qe une kam pyetje

 • Dita Kapoli

  Dita Kapoli

  Muaj më parë

  @ardit gjini Rinia eshte e ardhmja e vendit, investimi me i madh qe duhet te behet duke ju dhene mundesi per formimin, bursa, kurse dhe punesim me kontrata dhe paga dinjitoze. Jemi nje ze ne shkretetire dhe nese jua ben prezent te thone po ti c'ke? Je mire per vete, kur te dalim nga ky mentalitet dhe te degjojne njerezit ne terren, te rinjte qe sot kane me shume njohje dhe informacion do jemi ne rruge te drejte.

 • Engli Engli
  Engli EngliMuaj më parë

  Po pse se dogje vetin o moster

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • fanboy fangay

  fanboy fangay

  Muaj më parë

  Nena jote e ka pagu

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Engli Engli
  Engli EngliMuaj më parë

  Hajt se ja rrugullojn qefet atje ke ven vllezrit atita

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10s

  Muaj më parë

  Aj me siguri ikan mbet familja pa buk !!!😭😭

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ku esht i paguar

 • Alabab Aka47
  Alabab Aka47Muaj më parë

  Ua garantoj qe ky esht i paguar

 • Deltari Illyria 🇦🇱
  Deltari Illyria 🇦🇱Muaj më parë

  Une kuptoj se Duan te na ven ne Luft, vella me vella,pra Krishteret me Myslymanet...Do zoti KURRRR se jemi vllezer ♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱Edhe muzika Arabe NK kishte nevoj te dhfaqet aty,se jemi nje Shtet Ilirik ,e jo Arab....

 • Αννα Τικα
  Αννα ΤικαMuaj më parë

  Eka len mendja te shkretin

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  Muaj më parë

  Kur sju ecen plani gjith bejn si te marr.

 • sedk d
  sedk dMuaj më parë

  Tja futi Shuplak Pisit Idiot

 • Gjergj Rruca
  Gjergj RrucaMuaj më parë

  Muzik arabe muzik isisi

 • Xristo Xristo

  Xristo Xristo

  Muaj më parë

  @Yunus - Jonah mëso të shkruash o analfabet

 • Yunus - Jonah

  Yunus - Jonah

  Muaj më parë

  @Gjergj Rruca ik në itali shko ndegjo muzik italione ose në amerik ndegjo muzik angleze ose në greqi dhe ndegjo muzik greke o kaurr

 • Gjergj Rruca

  Gjergj Rruca

  Muaj më parë

  Je ne evrope shko ne arabi degjo muzik arabisht ktu shqip

 • Yunus - Jonah

  Yunus - Jonah

  Muaj më parë

  @Newyork Newyork klysh i amerikes!

 • Yunus - Jonah

  Yunus - Jonah

  Muaj më parë

  ty të pelqen muzika e kaurrit qafir sigurisht!!!!

 • Rudina Gjetaj
  Rudina GjetajMuaj më parë

  I devijuar

 • Dritan Ilirjan Lamaj
  Dritan Ilirjan LamajMuaj më parë

  Allahu na ruajte nga mitomanet,budallenjte dhe psikopatet!

 • Of line

  Of line

  29 ditë më parë

  @Rame Rrahmani feja e shqipos {ty dmth} esht leku.....sa te japin per te mbrojtur kete ide?

 • IL LEGGENDARIO SUPER SAYAN

  IL LEGGENDARIO SUPER SAYAN

  Muaj më parë

  @Alabab Aka47 nuk asht milet ky po copa kari si puna jote at aka47 fute mbyth bashk me nej granat e shperthe kun mongoluc

 • Luigi Marku

  Luigi Marku

  Muaj më parë

  @Dritan Ilirjan Lamaj tá qifsha bajramin

 • Luigi Marku

  Luigi Marku

  Muaj më parë

  @Dritan Ilirjan Lamaj jau qifsha allahun xhelushan

 • Dritan Ilirjan Lamaj

  Dritan Ilirjan Lamaj

  Muaj më parë

  @Luigi Marku Provokator!

 • Luigi Marku
  Luigi MarkuMuaj më parë

  Jau qifsha allahun jau qifsha muhametin jau kam ba nje mut Né kuran ju kam pshurr Né xhamia

 • maik. tirona
  maik. tironaMuaj më parë

  Ne mes te shqiris ne mes tirones me muzik arabe Hiqe ate muziken arabe mor te qifsha robt

 • Luigi Marku
  Luigi MarkuMuaj më parë

  Sa ka moe ju vra Zoti ju ky asht veq fillimi

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  Muaj më parë

  @Luigi Marku Pse nuk erdhe te sheshi me tanke sot, se për besën tënde sdu me dit se dukesh qe je njeri dhiim.

 • Luigi Marku

  Luigi Marku

  Muaj më parë

  @Elvis Shahu tá qij koshtetuten more klysh putane more vesh un Jam Katolikt Shqiptar outochthonus edhe qebesa Zotit kam me ju shkel me tánke po tá thot Luigi

 • Luigi Marku

  Luigi Marku

  Muaj më parë

  @Elvis Shahu tá kam qij koshtetuten tá jam qij ilir meten edhe tá kam qij ediramen un Jam primi shtet

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  Muaj më parë

  @Rame Rrahmani Të kishte qen ai prej atyne që ka prapanic me u taku me musliman,kishte marr benzinen dhe kishte ardh aty te sheshi veten me benzin me e sperkat ne emer te millosheviçit.

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  Muaj më parë

  @Luigi Marku Ti s'merr dot pelenat e femijëve të katolikëve në dor e jo shtetin o koqe kandari. Uroj që të të gjejn interpoli, mos kujto se nuk jan vendosur aktiv. Se kushtetuta shqiptare e parashikon me 5 - 10 vjet burg kte që vepron ti nën shërbimin ish millosheviç.

 • Luigi Marku
  Luigi MarkuMuaj më parë

  Keni me u vra nja I me tjetrin keni meu djeg flak Deri sa tí shemni xhamiat Né trojet shqiptare po Jau thot Luigi

 • Selman Limani

  Selman Limani

  Muaj më parë

  O legen ti je nji legen qe ske vler as ne kish as ne gjamij je analfabet mos ofendo se anji religion nuk urdhron t ofendosh tjetrin behu bur e mati fjalet dhe binde veten se je defromu je nji copz qipi

 • Luigi Marku

  Luigi Marku

  Muaj më parë

  @OLGERT OLGERT tá shkerdhefsha familjen

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  Muaj më parë

  @Alabab Aka47 Buk i jepet njeriut e kafshes e insekteve,por jo dreqërve. Vella esht term e lart,nuk ben ta ofendojsh me kto barbon si term. Klm

 • Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  Muaj më parë

  @Elvis Shahu ne shej rrespekti feja islame e ka tietri me gur to me buke vlla

 • Luigi Marku

  Luigi Marku

  Muaj më parë

  @OLGERT OLGERT per ner family keni me kjajt para sé me vdek po tá thot Luigi keni me shku tuj kjat té évropa po nuk keni me pas strehim kurrkun qe Besa Zotit kam me ju shkel me tánke po tá thot Luigi

 • Luigi Marku
  Luigi MarkuMuaj më parë

  Jau qifsha allahun kabul

 • luiza cani
  luiza caniMuaj më parë

  Burri saj derr ska turp do digjet aty u udjegsh ishalla psikopati

 • Sokol Dedej
  Sokol DedejMuaj më parë

  Oi pafe..po kur ke hall pse i lutesh zotit..kur thua nuk ka..ndoshta nuk beson ne kuran...por kurr mos e moho qe nuk ka zot...

 • Of line

  Of line

  29 ditë më parë

  e aprovon dot qe ka zot????..shkenca sja ka aritur qrllimit te aprovoj ekzistencen e zot-it....ti si thua ?

 • Yunus - Jonah

  Yunus - Jonah

  Muaj më parë

  ai që mohon Kuranin është qafir gjithashtu!

 • Yunus - Jonah
  Yunus - JonahMuaj më parë

  nuk qenka mirë nga truni ky. çfarë të bën ateizmi komunist!

 • Bobi
  BobiMuaj më parë

  Shume Probleme do dalin me kto arabt ne diten qe do kerkojne shpalljen e kalifatit ne Shqiperi

 • United Kindom

  United Kindom

  Muaj më parë

  Asnji problem sdo ket me arabt ato arab do e bojn shqiprin kur investojn bilionat pastaj sna kan bo gjo ne ato sjan as filo serb as filo grek

 • Yunus - Jonah

  Yunus - Jonah

  Muaj më parë

  kurse ju se shpallet komunizmin dhe demokracinë keni bërë vetëm mirë për Shqiperinë dhe popullin Shqiptar! ? hahaha

Faqja Tjeter