Alvisa mes Brunos e Hysenit, Juli heq mikrofonin, Ada shpërthen në lot, gjithçka ndodh sot në Prime

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të shtunën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës, takimet, xhelozitë , diskutimet, të ftuar, etj...Çdo të shtunë ora 21:00 , në ekranin e Top Channel.

Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Xeno33 Gaming
  Xeno33 Gaming20 orë më parë

  Hoqa dor se shikuari WWE qe kur doli perputhen 🤣🤣🤣

 • oiuet souiu
  oiuet souiu3 ditë më parë

  Jam i sigurt qe Alvises i pelqen Bashkimi se ika marak kto emrat hysen bashkim qazim

 • Bora Zemani
  Bora Zemani4 ditë më parë

  Faleminderit të gjithëve për perkrahjenë qe më bëni dhe shum faleminderit që e pelqeni këtë kanal timin personal Zoti ju bekoftë të gjithëve

 • Hannah Jones
  Hannah Jones4 ditë më parë

  Hyseni shum qun i mire bruno shum qun i keq

 • viiont eooiy
  viiont eooiy5 ditë më parë

  Ridvana dhe Alvisa ne kete reagim per Julin keni reaguar me se miri. Ju lumt Vajza djali ka nje dukje tipike si shumica 20 vjeqarve esht duke u zhvilluar ende

 • Sefer Knap
  Sefer Knap6 ditë më parë

  OLSA MA MIR TA NDRPRESES PERPUTHJEN ME KTO MALOK DASHURIN SHQIPTARE BAT MAXHARSKI GULASH AMELIKA AMELIKA

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  3 ditë më parë

  Sa shum emocione paskan pas edhe Andi edhe Jasmina edhe un u emocionova

 • Edmond Delija
  Edmond Delija6 ditë më parë

  njeriu me i ulet nw kte emision eshte bruno si si vjen turp te flasi e te nxit ate qe te shpalosi te kaluaren je njeriu me i ulet qe kam pa ta dish kete . hysen totalisht gabim pranija jote

 • Elvis Biba
  Elvis Biba6 ditë më parë

  Ne kete emision bastard ku ka sharje fyerje ofendime nga te gjitha skenaret dhe presion te madh psikologjik, asnji ska deshire ta shohe motren e vet po boll o Arjan se na hape barkun. Asnje njeri me mend ne kok sdo ta shohe motren e vet ne kto emisione te ndyra qe shfrytezoni imazhin e njerezve per perfitimet e juaja personale 🤬🤬

 • viiont eooiy

  viiont eooiy

  5 ditë më parë

  Alvisa esht me e mira aty

 • Toni Fier
  Toni Fier7 ditë më parë

  O shoku bruno je shume i shemtuar kur flet dhe ke pamjen e nje cakalli hiluk je shume llafezan pa karakter

 • Enton Entonisilvi
  Enton Entonisilvi7 ditë më parë

  ore bruno po ty bruno te duket mburrje qe ke dale me ishin e dikujte qe e ke perballe

 • Agim qerimi
  Agim qerimi8 ditë më parë

  ,mjer ai qe merr per grua alvisen

 • eioshen boboi
  eioshen boboi10 ditë më parë

  Momenti kür Huseni tha nuk jemi ndare: Olsa mos more djale cfare po Thua? Oh sorry harrova jemi ndare

 • Blerton Gashi
  Blerton Gashi10 ditë më parë

  Kta2 nkarrike dashuruar

 • Klaudia Kumllaku
  Klaudia Kumllaku11 ditë më parë

  🔊🎵🎵🎶🎶🎶🎙🎙🎤🎤🎤📻📻🎧🎧😃😃😃🤗🤗🤩🤩😁😁

 • asioe kiou
  asioe kiou11 ditë më parë

  Nje mendim doja ti jepja Vera Grabockes meqe Olsa te mori Brunon ,Ti mer Fatjon Kuqarin per Love Story 2 😂😂😂

 • Gesg VAw
  Gesg VAw11 ditë më parë

  Asht do arjani Te beje shou ....ik shporru vroms burri nuk gjihet ne program tv

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  10 ditë më parë

  te fillonte programi? Pra producioni i shkele rregullat vete.

 • Troi Troi
  Troi Troi12 ditë më parë

  Ani Kjo Ada ska len gje pa be e u be Plastik Gum Botoks e gjitha e ku me dit sa dite e sa muaj jav nuk ka shkua ne Shtepi e kishe po qan Vllau yt Ada me te pakten e keqe ne jet qe ke be eshte kjo 😄 🤣 ti Ada 1mija miliona te kqija ike be e gjeja po Qane mos qaj se te bjen Selikoni 😄

 • Troi Troi
  Troi Troi12 ditë më parë

  Kjo Tolja ka ardh ktu Ne Emision me njofte pak njerzit Per me Qel nje Rrobaqepsi 😄 🤣 per Fustana Te Nuseve Ne Fshat per tjeter sen nuk duhet bash duket Nuse Fshati 😄 🤣

 • asioe kiou

  asioe kiou

  11 ditë më parë

  Arjan te qifte afrika ne vesh

 • Troi Troi
  Troi Troi12 ditë më parë

  Arian Kali Lop je be ke humbe respektin e te gjitheve je fut ne ate emision qe nuk te shkon per moshen qe eke per karieren qe e ke be me qka miresh me njerz te rrugeve me njerze pa edukat nuk ben as ta shikosh me familje per fjalet per ofendimet qe behen katastrof O zot ani kjo Analistja 😄 🤣 more njerze ju jeni shum te mbrapambetur e flliqet cdo TV e keni pru at far Hysenin me Lendu ket Vajze aq keq po jeni njerz pa shpirt.Ne krye me at Rrugaqen Olsa Muhametit Bora me eshte be pa pik karakteri Turp per te gjithe juve.

 • A A
  A A12 ditë më parë

  Sa shum emocione paskan pas edhe Andi edhe Jasmina ❤️ edhe un u emocionova

 • A A
  A A12 ditë më parë

  Sa shum emocione paskan pas edhe Andi edhe Jasmina ❤️ edhe un u emocionova

 • nieooj gotoy
  nieooj gotoy12 ditë më parë

  kuptueshme.

 • Revange Absolut
  Revange Absolut13 ditë më parë

  Alvisa esht me e mira aty

 • Gasparino Delija
  Gasparino Delija13 ditë më parë

  ❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏

 • sehhi vooty
  sehhi vooty13 ditë më parë

  Perfundimisht ky emision nuk quhet perputhen por " Perbaltje " !

 • Andrea Hysenllati
  Andrea Hysenllati14 ditë më parë

  Ju nuk e kuptoni sepse yseni nuk ka me lidhje me alvisen po por yseni ka erdhur per tu lidhur me nje vajz tjeter kaq

 • nieooj gotoy

  nieooj gotoy

  12 ditë më parë

  Kush je ti ore Bruno ti kerkosh llogari se cfar ka ber hyseni kush je ti ore

 • Elida Gjoka
  Elida Gjoka14 ditë më parë

  Un si kuptoj keto goca edhe se pyesin familjen edhe "qajan me gjasma se as rimeli su prish ades haha

 • Bukurie Muca
  Bukurie Muca14 ditë më parë

  Kto nuk qenkan vetvetja 🙄kto shkojne ne takime per te ber intervista 🤔Apo per te fol ato qe Duan vet hajde njohje hajde Mikela Kot fare

 • araniti niti
  araniti niti14 ditë më parë

  Cfar provokusi esht ky bruno c'kuthi esht. Bën loj të pist

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui14 ditë më parë

  te fillonte programi? Pra producioni i shkele rregullat vete.

 • Nico Nico
  Nico Nico14 ditë më parë

  Andi dhe jasmina shum palidhje hiq sme paska mungu shum femij dhe as pak serioza as njeri as tjetri ikni aman mos dilni mo ne tv.

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  13 ditë më parë

  Ore po kto jan skenare u vjen inat se juli u prish skenarin

 • Adan Fejzulai
  Adan Fejzulai15 ditë më parë

  E ka rit skenarin olsa e ka ber shum te fort lojen bravo

 • Daily Things
  Daily Things15 ditë më parë

  Arjan te qifte afrika ne vesh

 • Valmira Voka
  Valmira Voka15 ditë më parë

  Tola eshte burre per vete

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  14 ditë më parë

  Ada dhe tola jan shumë të mira🦋🦋❤❤

 • PRIVATE SECURITY
  PRIVATE SECURITY15 ditë më parë

  Hahaha si mundesh me i tregu nje lidhjes 3 vjeqare me 1 jav apo 1 muaj njofje po ti qenke kali more bruno ty nuk te takon fare me fol per ket gje kurse ish i dashuri saj ja dinse eshe sa qime ka ne kok ti po shet mend me kto fjal para publikut dhe para nje lidhje te priahur per ta ba per vete hahaha qou more kali.

 • Fedrie Osmani
  Fedrie Osmani15 ditë më parë

  Perse e sulmon Bruno kte hysenin sikur kishte moter alvisen pffff

 • Fedrie Osmani
  Fedrie Osmani15 ditë më parë

  Bruno ste duroj dot dinacak je syt TA thojn

 • Lavdim Ajeti
  Lavdim Ajeti16 ditë më parë

  Si nuk ju vjen turp kaq shume sulm i bene edhe e detironi te flas julin. Ketu eshte emision pet tu perputhur apo per te shantazhuar kete te ri e pastaj pasojat gjithe jeten ti mbeten ne koken e ti. Turp

 • Lavdim Ajeti
  Lavdim Ajeti16 ditë më parë

  Jo skeni faj ju po kane faje Familja juaj. Te ja lejosh nje Injorantje si Olsa te tallet me femijet. Tani kane ndrishuar gjerat ne fillim po bere ndonje video me pulle te kuqe ishe i famshem dhe turpi botes. Po tani me kte program jeni bere me turp se cdo gje e keqe e pamoralshme qe ekziston. Dikush duhet te meret me kete Program jam pro mbylljes keti programi Turp

 • Cristina Ortiz
  Cristina Ortiz16 ditë më parë

  Kush je ti ore Bruno ti kerkosh llogari se cfar ka ber hyseni kush je ti ore

 • isidor Dhrami
  isidor Dhrami16 ditë më parë

  Alvisa mbron julin?hahahaha shume mivel i ulet gocat sivjet.vetem tola ben perjashtim.

 • isidor Dhrami
  isidor Dhrami16 ditë më parë

  Nxireni jashte ate plehren julin.nuk ka pune ai ne ate format.

 • kristjan djellaj
  kristjan djellaj16 ditë më parë

  Ore po kto jan skenare u vjen inat se juli u prish skenarin

 • Lyrics_Girl
  Lyrics_Girl16 ditë më parë

  Ky juli me jep neveri Olsa: Juli ti je biseksual Juli: Jo nuk jam më lini rehat se jam hallet fe mia😀😀😀

 • Eliada Shaka
  Eliada Shaka16 ditë më parë

  skenari left the chat

 • Ajnur Curi
  Ajnur Curi16 ditë më parë

  Po qfar tabuje o zotni kur familjen se ke ne krah qfar te duhet emision koti ska faj vllau i toles dhe arijiani qe thot ai te qaj hallin e vet nuk mu dok e hijshme fare 😱

 • Mr. Dree
  Mr. Dree16 ditë më parë

  Po pse i hypni ne koke djalit kot.Eshte apo nuk eshte, ajo eshte puna e tij.Te pelqen vazhdo ste pelqen injoroje por jo duke i care trapin.

 • Sabri Zenuni
  Sabri Zenuni16 ditë më parë

  Ada dhe tola jan shumë të mira🦋🦋❤❤

 • Indrit Resulaj
  Indrit Resulaj16 ditë më parë

  Tani qe doli dhe motra tjeter ne televizor prite ta bej gjemen ai miku!

 • Valentina Bitri
  Valentina Bitri16 ditë më parë

  Futen Hysenin keta qe te krijojn keto situata , dhe diskuton Arjani sikur s’di gje fare ! Hyseni sa eshte ndar me Alvisen , dhe vjen te gjej “dashurin “ ne perputhen , ku Jane vetem 4 vajza !!!! Nuk gjen dot djali ndonje jasht , erdhi te bej xheloze Alvisen , dhe te behet xheloz per Alvisen ! Ka krijuar nje lemsh produksjoni , qe eshte shume i shemtuar ! Aresyeja eshte te kene sa me shume klikime , se mos ja kalon BBVIP 😂😂😂😂😂

 • granitOffcial
  granitOffcial16 ditë më parë

  I uroj sukese antonias femra me e mire qe kam njof ne jeten time 🙈 dhe pse u ben vite

 • Esi Bushpreni
  Esi Bushpreni16 ditë më parë

  Mikela shunmmm fallcooo

 • M CENA
  M CENA16 ditë më parë

  Pak fjal emision kurvash bien viktima ca vajza edhe djem te mir

 • Enida Dema
  Enida Dema16 ditë më parë

  Jeni njerezit me te neveritshem Arjan Konomi Bora Zemani Tola dhe Mikela per disa views ushtroni nje presion psikologjik dhe bullizem ju "pseudo mbrojtes te drejtash" gazetare qe vetem ne televizion shtireni..mjaft perdoret njerez per disa views.Jeni njerez te ulet Dhe ti Arjan Konomi je numer 1

 • Leda leda
  Leda leda16 ditë më parë

  Kam qene kunder sjelljes se Julit me Argjendin dhe Ritvanen ama ne kete puntate kuptova sa i zgjuar eshte,dhe me erdhi keq qe kto qelbesirat po e perdorin te gjithe pjesen e pamjes.Wft?Nuk jane te gjithe me mjekerr, me bark dhe vishen si gango.Mikela e tmerrshme,shume njeri i ndyre.Bravo Ritvana.

 • Aldi Shpata
  Aldi Shpata16 ditë më parë

  Shum ngacmus ky bruno qunn vkk besprem

 • Etleva Ndrojaku
  Etleva Ndrojaku16 ditë më parë

  Oj Mikela esht ofenduse sikur te thojn je putan

 • anxhela ago
  anxhela ago16 ditë më parë

  O komentues Julit po i beni ju bullizem , ata personat brenda po i thone realiteti dhe jo si ju qe i thoni sje gay ( duke e ofenduar me shume ) Kur ai eshte gay

 • Pranvera Prekperaj
  Pranvera Prekperaj16 ditë më parë

  Mikela si ke floket ke zemren te zez, nuk mund te perfitosh nga personat ne kte lloj menyre.

 • Pranvera Prekperaj
  Pranvera Prekperaj16 ditë më parë

  Femer idjote Tole🤯 ne fakt ke te drejt qe gjykon se dukesh me burre ti se personi ne fjale , shyqyr qe nuk ke mjeker se vetem kjo te mungon per te qene nje🧍i vogel

 • InaHoxha

  InaHoxha

  16 ditë më parë

  Tola ka te drejte oj idjote se Juli nuk eshte burre Tola eshte 🌟ne ate emision

 • Ana Diamanti
  Ana Diamanti16 ditë më parë

  Cudi kjo Tola qe foli dhe e gjykon Julin kaq keq!!!! Juli perderisa ka hyre ne kete emision le ta provoje veten E dashur po te bej nje pyetje: A duhet te te gjykojme ne per zerin tend ???!!!

 • Besim Dibrani
  Besim Dibrani16 ditë më parë

  Bashkimi asht numer 1 ketu

 • Eneida Hajiou
  Eneida Hajiou16 ditë më parë

  Ky Hyde I wekamine Rob kot dhe as krahasohet fare me brunon !Bruno esht gjithai djal

 • Its a girl here !
  Its a girl here !16 ditë më parë

  Elona si lop si i vihet bashkimit !!!

 • Ligerta Tahiri
  Ligerta Tahiri16 ditë më parë

  ALVISA❤️❤️❤️

 • Dhurata Peti
  Dhurata Peti16 ditë më parë

  Nuk e kuptoj akoma pse Alvisa rrin akoma aty

 • Dhurata Peti
  Dhurata Peti16 ditë më parë

  Bravo Bashkim mos ndrysho mendim bravo qe refuzove ,ato flasin vetem brockulla .

 • Makica M
  Makica M16 ditë më parë

  si eka emrin kenga ne fillim???

 • Eki Bossi
  Eki Bossi16 ditë më parë

  Bruno asht nje lojtar i poshter dhe genjeshtar tipik shum i poshter

 • Dhurata Peti
  Dhurata Peti16 ditë më parë

  Bravo Vellai IToles te uroj me te mirat e kesaj BOTE

 • Dhurata Peti
  Dhurata Peti16 ditë më parë

  Me vellain e Toles jam , e perqafoj fort

 • aleksikiptiu aleksikiptiu
  aleksikiptiu aleksikiptiu16 ditë më parë

  Bravooo Hysen tregoja vendin atij Brunes

 • Dhurata Peti
  Dhurata Peti16 ditë më parë

  Sa novel i ulet , me vjen shum keq.Juli eshte me I miri

 • Dhurata Peti
  Dhurata Peti16 ditë më parë

  Alvisa te desha shume , Po te isha ne vendin tend sa hyri Hysa nuk do te kthehesha kurr ne ate sdtudio, me fal po qenke pa ftyre .

 • valton halili
  valton halili16 ditë më parë

  e pershendesim hysenin me dissin e unikkatil-diss hysen se na shpifi

 • Ilirjan
  Ilirjan16 ditë më parë

  Andi e jasmina 2 kalamaj leshit sja vlen me I Pa te dy , humbje kohe

 • Ilirjan
  Ilirjan16 ditë më parë

  Ja hengri pjeshken jasmines Edhe iku miku.

 • Arnold Blushaj
  Arnold Blushaj17 ditë më parë

  O bruno Po si qesh ne fytyr tjetrit se te isha un aty di te fusja mikrofonin ne goj

 • Suela Kovarik
  Suela Kovarik17 ditë më parë

  E ftuat motrën e toles për të mos thënë asgjë

 • Melindaslovee
  Melindaslovee17 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Bleart Bexheti
  Bleart Bexheti17 ditë më parë

  Hiseni e le kristali duke e pasur 3 vjet ne dor tash mos e trazo plagen te i dhem alvises turp dhe nuk je njeri i fjales dhe i beses

 • gjilani gjilan
  gjilani gjilan17 ditë më parë

  kengetarja e par

 • Ilirjan
  Ilirjan17 ditë më parë

  Hajde cice moj antonia

 • Arbër 2020
  Arbër 202017 ditë më parë

  Ore nje pyetje per ARJAN KONDOMIN ky qe ska frikë e problem ..ky ka fol naiher hapur per seksualitetin e tije ? Hipokrit njeri

 • Altin Rakipi
  Altin Rakipi17 ditë më parë

  Po mir ky Brunua u be tym gjasme per Mikelen qe pse u prsh me ishin,po Alvisa qe e ka aty ishin qe flet, shifen ,shikohen, dhe ben si i dashuruar "un e shoh si lufte midis Hysenit dhe Brunos

 • Nazife Rexhaj
  Nazife Rexhaj17 ditë më parë

  Bashkimi ka plotshisht të drejt , Alvisa mendjemadhe hmmmmm

 • Toni Xhaka
  Toni Xhaka17 ditë më parë

  Alvisa💗 Bashkim

 • Nazife Rexhaj
  Nazife Rexhaj17 ditë më parë

  Bruno shumë mendje madhë , dhe Alvisa mendon se është Mbretresha! Bukurija nuk është asëgja , nese nuk ke menquri , dhe Hysenin nuk keni askush të drejt ta gjykoni Aty i ka secili të drejtat e veta dhe pik !

 • Violeta Sevo
  Violeta Sevo17 ditë më parë

  Alvisa Bruno te dy duhet.te jeni cift shkoni me.njeri.tjetrin

 • Fllellnza Gjergji
  Fllellnza Gjergji17 ditë më parë

  Bravoooo Juli

 • Ferdinand Shkoza
  Ferdinand Shkoza17 ditë më parë

  Shum negativ eshte ky Bruno

 • Ilirjan
  Ilirjan17 ditë më parë

  O hysen me mir lere fare emisjonin se duke e dhjer muhabetin per dit

 • Tore Rica
  Tore Rica17 ditë më parë

  Largojeni hysenin ose mbylle perputhen.........turp

 • erti
  erti17 ditë më parë

  Sa njeri i piset Bruno! Shum dinak e nxori nga balaci Hysenin , e nevrikosi e pastaj qeshte!

 • Pixie Veteran
  Pixie Veteran17 ditë më parë

  Shum keq shum shum keq presion psiqik i bejne julit o njerez

 • Pixie Veteran
  Pixie Veteran17 ditë më parë

  O tola o budalle

 • Sidorela Kola
  Sidorela Kola17 ditë më parë

  He heee tola debile ti u preke per vllain kurse qe e akuzon Julin e detyron te flases. Me qene si Juli te pys e ke zeri si burre me jep pershtypje se je femer nate, c'do thuash?

 • Pixie Veteran
  Pixie Veteran17 ditë më parë

  Bora o njeri pa tru

 • Roberto Conte
  Roberto Conte17 ditë më parë

  Persa i perket Elones eshte opinioniste me pa lidhje qe ka pare ky program si puna e atyre fallxhoreve te kafes qe i thon gjerat tjeter per tjeter ,se kuptoj per cfare e marrin akoma ndoshta sepse eshte shoqja e Olses,po i them me mir ik jepi keshilla Lorencit se mbase ka nevoje ne gjuetine e tij me femrat e tjera

 • N'trip_me_Blinin
  N'trip_me_Blinin17 ditë më parë

  Mfal per mos respektin,,ama ky Bruno ësht shum robqir

Faqja Tjeter