Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Argëtim

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: althe.info

Komente

 • arben hysi
  arben hysi15 ditë më parë

  Humori eshte si gjella,,po se trazove digjet!!

 • Anna Anushi
  Anna AnushiMuaj më parë

  Hahah sa Kam qesh me llafe story tamam love story mbas kamerave 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 u kenaqa

 • bocoy noiu
  bocoy noiuMuaj më parë

  ku esht aneja me xheovicen?

 • Andre TxT
  Andre TxTMuaj më parë

  Dyshja eshr super aktore

 • Andre TxT
  Andre TxTMuaj më parë

  ku esht aneja me xheovicen?

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhenMuaj më parë

  😂😂😂😂😂

 • Marina Marina
  Marina MarinaMuaj më parë

  O gone na kenaqe me humore tuaja

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  Muaj më parë

  prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

 • Neta Haxhi
  Neta HaxhiMuaj më parë

  Aneja është më e mira

 • ceerw buty
  ceerw butyMuaj më parë

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 • Ana Ana
  Ana AnaMuaj më parë

  😂😂😂😂

 • qopoy dnon
  qopoy dnonMuaj më parë

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 • Perparim Gashi
  Perparim GashiMuaj më parë

  Aneja mungoooon

 • yasio bolo
  yasio boloMuaj më parë

  Shume bukur bravo

 • ceerw buty

  ceerw buty

  Muaj më parë

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 • tba thebloodyalboz
  tba thebloodyalbozMuaj më parë

  Princi nga New Yorku i Boboshticës 😂🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Tata Tata
  Tata TataMuaj më parë

  Mesimi online me i bukri Agron Llakaj & Genc Lleshaj jeni artista

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  Muaj më parë

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 • aladin
  aladinMuaj më parë

  vetem humor nuk eshte ky, ca gomarlleqe dhe duro nje tufe gomeresh .

 • Esmeralda Berohiti
  Esmeralda BerohitiMuaj më parë

  U can get o9lollllllloooop

 • yasio bolo

  yasio bolo

  Muaj më parë

  O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

 • Shpresa Loshi
  Shpresa LoshiMuaj më parë

  Hahaaa

 • Arian Mucollari
  Arian MucollariMuaj më parë

  Ik. More pirdhuni. Injorante. Humor leshi

 • Fatmir Beu
  Fatmir BeuMuaj më parë

  O gone e ke mbushur polt me kurva,ku cave u hapen kembet e duan tu futet topi,e ca I nxierin si ne burdello,,emision e humor I degjeneruar,leshi o gone,,

 • Pellumb Ismaili
  Pellumb IsmailiMuaj më parë

  Humor pa krip,bajat,kur ishte Aja dhe filiz perleshi kishte pak lezet dhe konkuronte me portokallin dhe klanifornia tani te hap barkun dhe shemtin ja jep Agroni Xhevua dhe ajo prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

 • Mario Mario
  Mario MarioMuaj më parë

  Vari lesht

 • Ben Cantona
  Ben CantonaMuaj më parë

  Humor leshi dhe bastard.Humoriste te shtrydhur ,te tredhur dhe te lodhur nga vitet.

 • ioanna122
  ioanna122Muaj më parë

  Po mir lopen e kemi rrac te mir po demin nuk e di cfar rrace esht e Saliut apo e Edit

 • Lucia Angela
  Lucia AngelaMuaj më parë

  Ja u thate trute njerezve me keto emisione . Telev. duhet futur ne kuti dhe pik

 • Lucia Angela
  Lucia AngelaMuaj më parë

  E verteta e atij populli I tille eshte ,te tille ka dhe politikanet !!

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddMuaj më parë

  😂😂😂😂😂♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 • Martina Skerma
  Martina SkermaMuaj më parë

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 • Martina Skerma
  Martina SkermaMuaj më parë

  O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

 • Shero Avdo
  Shero AvdoMuaj më parë

  Dyshe je e Fort 😂😂 ,po na ka marr malli per Lemen dhe ajo ishte e fort

 • Zeqir Kalemi

  Zeqir Kalemi

  Muaj më parë

  cc

 • Teuta Kastrati
  Teuta KastratiMuaj më parë

  Na kenaqet o Agron jeni te pazevendesueshem

 • Aleksandra Sandra
  Aleksandra SandraMuaj më parë

  Bravooo 🤣🤣🤣

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  KUR TE VIN VERONIKA DHE BASHA JU DO TA R...... NI GJITHE 🤣🤣🤣🤣🤣SA BUKUR E LUHNI

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  😂😂🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👌👌👌KETO TA R..... N TE GJITHE

 • Naim Avdimetaj
  Naim AvdimetajMuaj më parë

  U7

 • Klaus calbrese
  Klaus calbreseMuaj më parë

  Ore si ka mundesi Tan Dylaku si cun i zgjut qe eshte te lejoj ne tv e vet kte far show. Ore ky show eshte per turp, si nga skenari, loja e aktoreve, skenografia etj. Po a nuk e shifni Gon Llakajn qe seshte per kte pune, prototip katunar Tepelene, nje imitues i mire ka qene, po i ka ngel ora 30 vite prapa. Vini re qe te gjithe te ashtuquajturit aktore i ikin, se arrijne deri aty sa ta kuptojne se cfare show po bejne, shyqyr qe i vjen Xhevo pijaneci. Po ata korcaret jane per faqe te zeze po ashtu. A keni sy ne balle o njerez. Jepi drejtim Tano a Genti kush eshte in charge, se seshte me Gonja per kte pune, boll me se lat nom, e ulni per kot nivelin e televizionit tuaj

 • Mirela Çelaj
  Mirela ÇelajMuaj më parë

  Je i mathe Agron Llakaj daaaa daaa dush he surrel o gomare thote Agroni dhe Genci bravooòo 👨‍💼👨‍💼 avash more Surrel persh italia 😀👏👏👏👏👏

 • 멜론과쭈꾸미
  멜론과쭈꾸미Muaj më parë

  1 ore e 40 min demek hunor dhe ne fund njeriu smund te fiksoj asnje batute. i madhi Paulin Preka dhe e madhja Zyliha Miloti 20 min humor me teme toka jone dhe ne fund bilanci fjale e batute ose me than shqip mu pshurr ne brek nga te qeshurit . me kete humor qe bejn ne al pazar na e kan qelur barkun aman qa bahet bre . ku kemi perfunduar

 • Xhelida Ridela
  Xhelida RidelaMuaj më parë

  Albano Prodani &Alekks Prodani (djali & nipi i aktorit humorist korcar Aleko Prodani) 👍👍👍👍👍

 • Leone Le
  Leone LeMuaj më parë

  Çfar skandali...😱😱😱 Burrat pleq që edhe kalamjtë smunden ti bëjnë me qeshur me këtë lloj humori,ku vetëm humor smund të quhet😢😢😢 Veçohet vetëm aktori me emrin Genci që i jep kuptim dhe ngjyra atyre skeçeve ku është ai i pranishëm 👍👍

 • Klaus calbrese

  Klaus calbrese

  Muaj më parë

  ke te drejte per turp eshte, Gon Llakaj e ka pergjegjesine ne fakt, se eshte ne momentet e fundit te ashtuquajtur karriere dhe kerkon te mbahet akoma aty

 • Castriot1
  Castriot1Muaj më parë

  Bo Ca Bohet. Ikona te Humorit Shqiptar.

 • Nermin Murati
  Nermin MuratiMuaj më parë

  Aktor shume i mire Prodani.

 • Jolanda Gjeluci
  Jolanda GjeluciMuaj më parë

  Bravo Antonela!

 • Ildi Lura
  Ildi LuraMuaj më parë

  Bravo Antonella 😊

 • Arta Bako
  Arta BakoMuaj më parë

  Bravo al pazar

 • Castriot1
  Castriot1Muaj më parë

  Bo bo Aktore te Mrekullushem.

 • Castriot1
  Castriot1Muaj më parë

  Xhefri&Prodani&Genc Lleshi Ikona

 • Aron Kurti
  Aron KurtiMuaj më parë

  Oj

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuffMuaj më parë

  Goni je shume llapazan perveqese ke edhe te tjera

 • KKK

  KKK

  Muaj më parë

  Po kari po

 • Alberta Alameti
  Alberta AlametiMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Sofia Xysos
  Sofia XysosMuaj më parë

  Jepni nje dore EDIT se nuk i dalin 2 duar per te vjedhur PS i duhen 3 duar

 • Sofia Xysos

  Sofia Xysos

  Muaj më parë

  @aladin jepja mamase ,motres gruas vajzes karagjoz

 • aladin

  aladin

  Muaj më parë

  ha mut ha

 • Rovena Gusho
  Rovena GushoMuaj më parë

  Fantastic

 • Bashkim Kajmaku
  Bashkim KajmakuMuaj më parë

  Shume bukur bravo

 • Mikaela Gjini
  Mikaela GjiniMuaj më parë

  Antonela, ti je nji aktore e lindun e me shum talent👏 Shkodrant dhe Mirditoret duhet t’jen , teper krenar, per kyt perfaqsim dinjtoz tandin, n’skenen e Al Pazar. T’premtojm, qe do t’ndjekum c’do debutim tandin e t’urojm fat e mbarsi, n’rrugen e bukur e njikohsisht, teper t’vshtir t’artit🙏🥰

 • Mikaela Gjini

  Mikaela Gjini

  Muaj më parë

  @Almira MuleAntonela paraqitet, si zonja Dudie, tek pjesa “Pa nam e nishan” , minuta e 1.24.28

 • Almira Mule

  Almira Mule

  Muaj më parë

  Ne cfare min mer pjese Antonela ktu se dua ta shikoj

 • antoneta met
  antoneta metMuaj më parë

  uuu sa mire gefri.❤🙋‍♀️

 • antoneta met
  antoneta metMuaj më parë

  bravooooooo🇦🇱🇧🇬👑👏❤🙋‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇦🇱

 • Maria Vasili
  Maria VasiliMuaj më parë

  👏👏👏😂😂😂😂❤️

 • Nora Shkalla

  Nora Shkalla

  25 ditë më parë

  Artiste e humorist te perkryer jemi krenar qe atdheu yn ka artitest te tille 💯💋🖐️⭐⭐⭐⭐👍👍👍👍Per nga. Italia 🇮🇪🇮🇪🇮🇪🇮🇪🙋‍♀️💯💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️💯💋🌈

 • Vjollca Rushani
  Vjollca RushaniMuaj më parë

  Jeni te mrekullueshem brabooooo😂😂😂😂😂

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLIMuaj më parë

  😂😂😂😂 u be' demi gey

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Muaj më parë

  Lllllllllllolloopi

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Muaj më parë

  Lolllllllooolllllllllloollllllllllollllllllllllllllooll

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Muaj më parë

  Looll

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Muaj më parë

  Pop. Llllll.mmllklkklkmmmlm. Il tuo nomelp non po i lIl. . ...l mmmmmmmmmmmmpp lmmmmmlllllllllllllllllllll moloppppilool ppppplppopipoip ll Mlika l

 • Esmeralda Berohiti

  Esmeralda Berohiti

  Muaj më parë

  Lobqlll

 • Kujtim Hodaj
  Kujtim HodajMuaj më parë

  Rrofshi e gezofshi ju qe qe na jepni buzeqeshjen ne te largurve f.l.m italia

 • Valbona Kasa
  Valbona KasaMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Dor Dory
  Dor DoryMuaj më parë

  hahahaha Tajsoni 🤣🤣🤣🤣...Ky djal ka talent aman

Faqja Tjeter