Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Argëtim

Text: VARROSI
Video: ALIZIE

Komente

 • Ela Elahh
  Ela Elahh2 orë më parë

  Ti ba diss don xhonittt qrrrr

 • Arben Veseli
  Arben Veseli3 orë më parë

  Je i madh o varros trujt zoti I ke vut ne thes te gjith Respekte vlla

 • Sylë Hoti
  Sylë Hoti3 orë më parë

  Cfar zeri si femen jo tamam burr

 • bobi br
  bobi br4 orë më parë

  E degjoj 20 here ne dite edhe me duket si kure po e degjoj per here te pare ✌🇦🇱😀 je njesh

 • Aranit Kacdedja
  Aranit Kacdedja14 orë më parë

  Normal burrelsi burrels

 • lyrics alb
  lyrics alb14 orë më parë

  Sdi pse bo si i fort ti varros.✓ mbete tu sha dhe u bone famos

 • lyrics alb
  lyrics alb14 orë më parë

  200 shishe kur varrosim Varrosin👹

 • Olti Aliu
  Olti Aliu15 orë më parë

  E fort kanga hallall po unikatili sun ja kaloni kurr dis i qart👑😎

 • Niti Kacaj
  Niti Kacaj16 orë më parë

  Ja ke qi rr.. 💪💪😎

 • Edmir Jupa
  Edmir Jupa17 orë më parë

  Nese e ke pas per marinin ske bole me shku aty . Me ate shamin te koka sikir gabel indie

 • Flogert Zykaj
  Flogert Zykaj17 orë më parë

  Kush e lexon kete koment e ruajt Zoti dhe kush eshte duke agjeruar ja lehtesoft Zoti.

 • Lorian Smulja
  Lorian Smulja19 orë më parë

  👌👌👌👌👑❤️❤️❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑

 • Alberto Luka
  Alberto Luka21 orë më parë

  ia u qive bythen bro

 • X-Person
  X-Person21 orë më parë

  E shikoni ju otkaristat dhe me wiewsat jeni katastrof... ec aty don xhoni 😂😂

 • ele ktrical
  ele ktrical22 orë më parë

  asniher pablo dybala sbohet LEGJEND SI MALDINI

 • Alex Press
  Alex Press23 orë më parë

  This shits gona end careers haha

 • 1124 2114
  1124 2114Ditë më parë

  2milly💯❤

 • geraldo_386
  geraldo_386Ditë më parë

  Hit em up shqip

 • FF KLEJDI
  FF KLEJDIDitë më parë

  0:42 big kik 1:13 escobar

 • SHZ CRIMINAL
  SHZ CRIMINALDitë më parë

  2 million 🔥🔥🔥

 • Arvanitet illir
  Arvanitet illirDitë më parë

  Ev Ev te lumt, ja ke than ni ren te forta, krejt e ke kall si te ishe kan i Komaranti.

 • M M
  M MDitë më parë

  ahhahahhaa qfar reperi je shum i fort ama fatkeqsisht ti edhe repi je shum larg haver tingujt e zonit si mu kan npodrum te bertit a me pre qet bostan ik haver shko flejt masi ke shpi midis londres ec more shko qije at non se ky repi jot esht shum larg ndaj ktynve reperave qe ke bah diss une qudita ku e morre ket guxim per dis a tka than ai buza si viqi lopes apo ec haver grai llades qaty midis londres ose ajde merr lektyr ne kosov per rep se dialekti yt i repit esht vaka te femra hyhyhyhyhhy llaka llaka ik more qije nonen shko mytu

 • Username ;

  Username ;

  4 orë më parë

  Tka djeg e shohh

 • Miranda Laski
  Miranda LaskiDitë më parë

  Gold ✨

 • Ardi Korce
  Ardi KorceDitë më parë

  Thjesht pa fjal hallall

 • jani muska
  jani muskaDitë më parë

  Ti kendon tamam si Lek Plepi

 • Zhozef Zhozef
  Zhozef ZhozefDitë më parë

  Zdin me me gjet k**rin me i ra me dore I pa pam I bane kinez tan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Shkodra

 • HUMOR & INFORMATION

  HUMOR & INFORMATION

  Ditë më parë

  DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

 • Sonila Sonila
  Sonila SonilaDitë më parë

  Cja ka fut me rop shpie OTR the best

 • HUMOR & INFORMATION

  HUMOR & INFORMATION

  Ditë më parë

  DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT

 • Arben Totaj
  Arben TotajDitë më parë

  Po ik or lale ti ke 151 suba se veq nje cop kari se sje per don xhonin ti se ta shtin kryt ne bole

 • Kledjan Lico
  Kledjan LicoDitë më parë

  Shout out to 2pac!!!!!!!

 • HUMOR & INFORMATION

  HUMOR & INFORMATION

  Ditë më parë

  DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT __

 • Alban Istrefi
  Alban IstrefiDitë më parë

  💥💥💥

 • Elton Shira
  Elton ShiraDitë më parë

  Je thjesht kampjon vlla ska si ti ne frystile 👌

 • shkelqim lita
  shkelqim litaDitë më parë

  king i't is a hellbaniaz

 • Th1Conッ
  Th1ConッDitë më parë

  Nuk degjoj shum rap shqip por kjo ishte 🔥🔥 Mbyllje goje per 2 sekonda😂😂 YOU'RE THE FKIN ONE BRO

 • Fatmira Toja
  Fatmira Toja2 ditë më parë

  big like

 • Denisa Dena
  Denisa Dena2 ditë më parë

  KING NOIZY DHE VARROSI..PERFUNDIMISHT MA KNAQIN SHPIRTIN ME KTO DISSA ..

 • samuel hoxha
  samuel hoxha2 ditë më parë

  Kush e nidigjon disin me te bukur te varrosit te 2021 te boj like👌👌👌

 • platon raxha
  platon raxha2 ditë më parë

  ky po ky Eshte vk Vetem me te shame sikur vetem ky vk di me sha 🖕

 • FF BADBOY
  FF BADBOY2 ditë më parë

  Per ke esht ky disi

 • NO NAME

  NO NAME

  2 ditë më parë

  1| Bik Kik 2| Don Phenom 3| Cllevio 4| Fero 5| MatoLale 6| K-ALBLO 7| Meriton 8| Don Xhon 9| Marin 10| ILLMILL NAJ SUBCRIBE TE RUJT ZOTI NQS PO AGJERON AGJERIM SA ME TE LEHT

 • mustafa reci
  mustafa reci2 ditë më parë

  Super👌

 • meti.offcial04
  meti.offcial042 ditë më parë

  Ej opill ikarit mos bodisa podil pars qifsha

 • Mishel Marku
  Mishel Marku2 ditë më parë

  🔝

 • UniversalMusic-ALBANIA
  UniversalMusic-ALBANIA2 ditë më parë

  Rob ma kara skam pa. Burri 40vjec tu sha big Kiken qe o hala 17vjec. E keqja osht qe Kika se ka sha kurrkun varrosin. BIG KIK do jet B.I.G edhe Mato ka mo shume talent se krej grupi 40vjecarve qe i ka ardh koha me i lon venin rinis.

 • Username ;

  Username ;

  4 orë më parë

  Harrum met pyt na fal kur do e japesh lejen ti ? Do bejm muzik

 • klodjan torino
  klodjan torino2 ditë më parë

  je njesh

 • Xhani Mustafi
  Xhani Mustafi2 ditë më parë

  1 gur 10 plluma 👍👍👍👍

 • Muhamed Zuberi
  Muhamed Zuberi2 ditë më parë

  ta qhift spilqi tetoves nonon taj n pidh

 • jay s
  jay s2 ditë më parë

  Super diss I ka shkaterruar krejt

 • Unkknown Profile
  Unkknown Profile2 ditë më parë

  Qysh me tbo diss 40 vjet 😂😂😂😂its ill Mill tka gjeg o grek

 • Isuf Kellciu
  Isuf Kellciu2 ditë më parë

  e ka myt

 • Carl Johnson
  Carl Johnson2 ditë më parë

  Kur ngjo 2pacun dhe fillo i qr tgjithve ndiss

 • Sumapluma
  Sumapluma2 ditë më parë

  Eja kuptoje se çfarë kuptimi ka kjo. Të rrofshin 11 vjeçarët se vetëm kolopuçat budallepsen mbas këtyre.

 • Morgana Morgi
  Morgana Morgi2 ditë më parë

  Si pjestare e komuntetit te kurvave,refuzoj t'i kemi pjestare rreperat qe ke permend Varros! Ja kaloj emrat e tyre komuntetit te rruspieve. Flm

 • 5Gaming
  5Gaming2 ditë më parë

  E prisja te dilte nje Diss si ky. Ja ke qr o plak hallall 🔥🔥🔥 u ke shkerdhy karrieren ketyre morrave tvegjel

 • Klajdi Peqini
  Klajdi Peqini2 ditë më parë

  Wtf ca super disi Ky I madh fare varros

 • Bekim Keshi
  Bekim Keshi2 ditë më parë

  👍

 • FF SOKOL
  FF SOKOL2 ditë më parë

  Disi me i fuqishem King OTR

 • me
  me2 ditë më parë

  Noice

 • Ghostyy112
  Ghostyy1122 ditë më parë

  Rep origjinal o na hoksh karin taj neve sicalli repovat n at beat. Hajde n tetov ti ham motrat

 • Fabjan Qose
  Fabjan Qose2 ditë më parë

  Varroso je super rreper

 • Alma Pashaj
  Alma Pashaj2 ditë më parë

  Kul J

 • Lyrics song
  Lyrics song2 ditë më parë

  Mamin po nk bane like

 • Bledar Aziraj
  Bledar Aziraj2 ditë më parë

  Rep Copy past

 • ii iio
  ii iio2 ditë më parë

  alamet kinge😍😍🥰

 • Shyhret 123
  Shyhret 1232 ditë më parë

  Woww kush osht aj tipi ja..... ro..🙉🙈🤮🤮 😂😂😂💪🔥🔥🔥👏

 • Foti Leshi
  Foti Leshi2 ditë më parë

  💪 Ike varrosur te gjith rrepert me kete dis

 • Arben Gjergjai
  Arben Gjergjai2 ditë më parë

  Je i forte bro 👏

 • Mario Kola
  Mario Kola3 ditë më parë

  Pkp ahahahaha po kur te tha noizy ban 5 pompa per me hy ne shpi ska rrejt gja Matolale qe ske shpi dhe jeton ne shpi me qera hik he kar je borgj deri ne fyt 🤭🤭🤭 pse sfol drejt o varros 😏😏

 • Username ;

  Username ;

  4 orë më parë

  Ishte shaka po ku karin merrni vesh ju

 • Valentin Deda
  Valentin Deda3 ditë më parë

  😂😂😂😂😂 ropt je i madh

 • Albin Pajaziti
  Albin Pajaziti3 ditë më parë

  Veq marini bon rap ma mir se kejt njerzt qe jon notr :p no hate just facts

 • Username ;

  Username ;

  4 orë më parë

  @Albin Pajaziti noizy smerret me fansa lal po ja kan ca karin aq shpesh i kapen per kari

 • Albin Pajaziti

  Albin Pajaziti

  2 ditë më parë

  @Rap Vibez & Drill noizy osht shum i vjeter mu shty me kta , kta kan uri edhe jon gati me pelcit secilin mikrofon qka i del perpara ...

 • Rap Vibez & Drill

  Rap Vibez & Drill

  2 ditë më parë

  Shko te kanga 1 her e mir e noizyt merr vaksinen tani e merr dozen e dyt kur ta qet noizy kangen e dyt

 • Albin Pajaziti
  Albin Pajaziti3 ditë më parë

  Po ik more ani u maru bita pe boj accapells aaahahahahhaa

 • Albanian Bass boost music
  Albanian Bass boost music3 ditë më parë

  Super duket si rap i viteve 90

 • corona virus
  corona virus3 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥disi me i mir ne bote

 • Hila TV
  Hila TV3 ditë më parë

  wow me rob shpie sa super

 • Franko Dedndreaj
  Franko Dedndreaj3 ditë më parë

  Jeni aq vari karsa sa per 2 shikime bani dissa 😂😂 keni met n97 prap 🖕🏻

 • Username ;
  Username ;3 ditë më parë

  Veja gishtin kokes mor spillqi Tetoves Rri si burre mbas fjalve qe i qet prej gojes Normal nuk je Varrosi mor kokrra cifutit Kur ta thon mbiemrin, dukesh sikur t’thon m’honksh mutin🌹per ju #mutators qe do vini ktu

 • advv xdigital
  advv xdigital3 ditë më parë

  Tkan dediku keng o jiet🤣🤣🤣#bigvarrosi

 • Ilir Dingo
  Ilir Dingo3 ditë më parë

  NOIZY DHE VARROSI JA KAN MBYLLUR GOJEN TE GJITHE ATYRE QE I KAN BERE DISA . SUKSE "OTR LIND NUK BOHESH MO VLLA" 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • PAJTYM OFFICIAL
  PAJTYM OFFICIAL3 ditë më parë

  sdi pse na ban si gangster ti Varros mete tu sha e u bone Famos a thu ju kam sha dhe une per fam a jeni ju qe na shani q'do kang keni lan nam tu permend TBA-n but can't f**k with the bronx you can't f**k with the Don un dredhi bojlil ti pin kamomil shqipe ske stil me at ftyr si debil gangsterat e londres love Unikatil tash tkam stresu,ma mir dredh naj fitil ti je shum fallco,ti sje rreal je komercial zanin skandal kam zanin brutal n'instrumental

 • Username ;

  Username ;

  3 ditë më parë

  @advv xdigital lott🤣🤣 big 🆙

 • advv xdigital

  advv xdigital

  3 ditë më parë

  Fol per veti thuj atij qe e ke zonin si gomari im kur qohet ne mengjesssss

 • Ff igli
  Ff igli3 ditë më parë

  E makarena spo trem asnjonin 😂😂😂🤫😜😎👌

 • Silver
  Silver3 ditë më parë

  King

 • Lil Leart
  Lil Leart3 ditë më parë

  P9 shkurt e shqip

 • Mustaf Osmani
  Mustaf Osmani3 ditë më parë

  😂😂😂 Pa fjal 👍

 • Milan Tr
  Milan Tr3 ditë më parë

  I ka myt

 • urim halilaj
  urim halilaj3 ditë më parë

  rroft Dibra me krahina

 • Daniela Koci
  Daniela Koci3 ditë më parë

  Auu fuck meritoni fuck don xhoni fuck escobars,merruni me kta bishat tani leje fare skeni shans

 • Kreshnik Veliaj
  Kreshnik Veliaj3 ditë më parë

  Varrosi just shut it down again

 • Kamu Yamato
  Kamu Yamato3 ditë më parë

  Bravo shqipe💪🏻🇦🇱 love this shit bro💪🏻

 • Dani DonSilva
  Dani DonSilva3 ditë më parë

  This is fire

 • ST THE ONE
  ST THE ONE3 ditë më parë

  Gelsi hapi restorant varrosi per me pre shiritin 🥶

 • advv xdigital

  advv xdigital

  3 ditë më parë

  Muti ca ben ?

 • Liku Likjano
  Liku Likjano3 ditë më parë

  Super fare Ska shons te Boi nai kush tjeter ket lloi recitimi

 • Nari Cani
  Nari Cani3 ditë më parë

  Bobobo bravo. Super. Deri. Tani. M bo. Dis varrosi numer 1

 • Artur Cullhaj
  Artur Cullhaj3 ditë më parë

  Kjo duhet me dal konga vitit

 • TheKing
  TheKing3 ditë më parë

  big one

 • King die Rogani
  King die Rogani3 ditë më parë

  E ke dhi

 • Anis Ducati750
  Anis Ducati7503 ditë më parë

  Legjendaaaa 💪🙏

 • 1124 2114
  1124 21143 ditë më parë

  Super diss💯❤

 • Pse Kaq Serioz
  Pse Kaq Serioz3 ditë më parë

  paolo dybala smundet kurr me u bo Legjend si #Maldini 🔥🔥🔥

 • Fjori Fjori
  Fjori Fjori3 ditë më parë

  Shum e kopjuar kjo muzika :hit em up

 • advv xdigital

  advv xdigital

  3 ditë më parë

  E dim vlla mos u mundoni me na bo leksione beati i 2 pac eshte por teksti i shkruar nga ai vet .

 • paola i.m.r.
  paola i.m.r.3 ditë më parë

  Se ke q* profesoreshen ja ke marr ngoj Profesorit. KAKAAAAA I KA MYT 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Big Brother
  Big Brother3 ditë më parë

  Varrosi King je !!!!!!

Faqja Tjeter