‘S'kam besim që prokuroria do ta zbardhë ngjarjen’, Bushati flet troç pasi u mor në pyetje nga SPAK

Argëtim

Subscribe në kanalin “News24 Albania”
për më shumë lajme: althe.info
website: www.news24.al/
Ndiq News24 ne facebook : bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 ne instagram : news24al
Ndiq News24 ne Twitter : News24AL
#news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Komente

 • glori glori
  glori glori16 ditë më parë

  Ti buce kok loqe ,po trap ngele

 • Nazmi Behrami
  Nazmi Behrami17 ditë më parë

  Po kqyr policin 24or per ni Deklarat ekan prit ramen qka tuj thot si asht e mutit ne prezenc te policis te veiten kjo shihet se banditat e rames nuk guzojn mej prek pilivija

 • LESH ME TRESH
  LESH ME TRESH17 ditë më parë

  VOTONI 💙 LRE 💙🟢 THURJA 🟢 13 VV 💗💗 BINDJA 💙💙

 • emiljano hodaj
  emiljano hodaj17 ditë më parë

  Bushat muti. Idiot. Te qifsha racen mut. Ku i gjete mendt ti o bythqir muti

 • Altin Riza
  Altin Riza18 ditë më parë

  Se beshit si keni dashur kur ishte sala shkoll private mer dyplloma pa shku ne shkoll te gjith gazetare parlamentare me dyplloma po behet doktorr nje qe nuk shkon ne shko dhe fillon pin ne spital pp ai de vdes te operoj vetem me shkoll private pago nga 5000 euro me dypllom

 • Altin Riza
  Altin Riza18 ditë më parë

  Vetem kundra Edi Rames ke qe 30vite

 • luan xhafa
  luan xhafa19 ditë më parë

  Spihun si i jati bllokmen i ndyre ku mer vemendje dhe ky piseven.

 • Foto Andrea
  Foto Andrea19 ditë më parë

  E dinin se jane te dhene te nga vet ata per revolt dhe destabilizim jane politikanet te koruptuar qe mendojn te kriojne si ne vitin 97 po Shteti sotshme nuk eshte i atyre viteve zbatuesit e ligjeve te beje detyre te zbatohen ligjet.

 • hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi19 ditë më parë

  Arben kraja eshte komuniste

 • Illyrian Blood Eagle
  Illyrian Blood Eagle20 ditë më parë

  Paska te dhena dhe nuk i jep ne zoterim te prokurorise? Ketu ne Itali do ishte akuzuar per pengim ndaj drejtesise. Nje gazetar i ndershem nuk rrefen kurre burimin. Por provat ka detyre ligjore ti direzione. Shkurt muhabetit BABALE 2.0

 • Florim Bajrami
  Florim Bajrami20 ditë më parë

  Ky esht thjesht nje injorant spiun i ruseve e serbeve bashk me pd lsi

 • viktor gjoka fan
  viktor gjoka fan20 ditë më parë

  Te qifsha mamin

 • Fatos Fatos
  Fatos Fatos20 ditë më parë

  O çfar jane keta komunista te qelbur, ky po thote ujku fara e kuqe thote ku jane gjurmat

 • Juljan Bushamaku
  Juljan Bushamaku21 ditë më parë

  Ne burg te te kalbin qen

 • Dallas Tyson
  Dallas Tyson21 ditë më parë

  Bravo Bushati që denonco , rilindja duhet shporrur në mënyrë apsolute kjo farë psikosh,

 • Boston Ashton

  Boston Ashton

  15 ditë më parë

  @Landyn David damn! Took about 20 mins but it reallyworked!!

 • Landyn David

  Landyn David

  16 ditë më parë

  Not sure if anyone gives a damn but last night I hacked my gfs Instagram password by using Instaplekt. Find it on google if you care

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra21 ditë më parë

  Bravo Bushati

 • Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim Arkaxhiu21 ditë më parë

  JU JENI FYTYRA ME E NDYRE NE SHQIPERI

 • london g london g
  london g london g22 ditë më parë

  Ore ky rama esh psikopat ishalla humbet te shpetojn njerzit

 • Nazmi Allushi
  Nazmi Allushi22 ditë më parë

  Shko o Bushat o lepires i ilir metes o babale prit ti jape dhe sateme nje dekorate

 • Nardi Andi
  Nardi Andi22 ditë më parë

  Po kush te paguan me shum o bushat se je vesh firmato ti oooooo

 • Ben Johnson

  Ben Johnson

  21 ditë më parë

  Mbase i ka lene gjyshi Hysni Kapo, babain e tij e dekoroi ilir meta ka qene i madh ne sigurimin e enver hoxhes

 • Pashk Nokaj
  Pashk Nokaj22 ditë më parë

  Z. Bushati, jeni një fsnik bushatli, e përse jo edhe një gazetar i nderuar i pamvarur.

 • Manol Semini
  Manol Semini22 ditë më parë

  Eshte zverdhur nipi hysniut

 • Bilbil Muca
  Bilbil Muca22 ditë më parë

  Z bUshati bravo tani shkoni tek metà merni dekoraten bushti i madh e morì nje dekorat shkon tek mullixhiu

 • Ilir Vlora
  Ilir Vlora22 ditë më parë

  Ja doli dhe krimbi komunist te shpetoje vendin

 • Lulezim Rizaj
  Lulezim Rizaj22 ditë më parë

  Nipi YSNI KAPOS bravos DEMOKRAT I VERTET PO ATE BESON SHQIPETAR TY

 • Altin Riza
  Altin Riza22 ditë më parë

  Do te sekostrojn cdo gje

 • Altin Riza
  Altin Riza22 ditë më parë

  Per me zverdh

 • Altin Riza
  Altin Riza22 ditë më parë

  Ti je mafioz

 • Altin Riza
  Altin Riza22 ditë më parë

  Ti do fut ne burg shkerdhat

 • duma kiki222
  duma kiki22222 ditë më parë

  Kur krimi shkon shume lart krimi ngelet pa fajtor....Ke te drejte. Te fusim brenda nje here ata qe shkaterruan vendin ne 97 . Ate qe vrane bijte e nenave ne Gerdec e 21 janar etj... E pastaj sigurisht kush vodhi votat.

 • Don Fernando

  Don Fernando

  19 ditë më parë

  kush do i fusi? ai Rama moterqiri qe i dhashe dhe voten vetem per 21 janarin dhe asgje sberi? me jep nje emer kush do i fusi ne burg qe ti jap voten. se atij fisderrit nuk ja jap mo

 • Arjana Kuka
  Arjana Kuka22 ditë më parë

  Ah moj Gazetare k.....a

 • Arjana Kuka
  Arjana Kuka22 ditë më parë

  Nje mender 💩💩💩💩💩 si puna jote, do ti vij momenti..

 • Frenk Luli
  Frenk Luli22 ditë më parë

  Po ca denoncusi je ti o injorant dhe thua qe sdorezon prova ah ma la lale doli nji tjeter babale

 • Arben Lacka
  Arben Lacka22 ditë më parë

  FLET KY KELYSH KOMUNISTI TURP PER DEMOKRATET

 • Arben Lacka

  Arben Lacka

  22 ditë më parë

  Une mundi te jem me PS por une jam QE 30 VJET jashte shtetit dhe mendoj NDRYSHE NGA ty.une NUK te ofendoj edhe se ti mendon NDRYSHE

 • Etland Bicprendi

  Etland Bicprendi

  22 ditë më parë

  @Arben Lacka ke mungesë logjike totale! Ti tingëllon si antikomunist në komentin e parë por duket qartë se je me PS, partia e sigurmsave dhe nostalgjikëve të enverit!

 • Arben Lacka

  Arben Lacka

  22 ditë më parë

  @Etland Bicprendi per ju NUK eshte problem se te gjithe ish komuniste keni ne PDdhe shani PS

 • Etland Bicprendi

  Etland Bicprendi

  22 ditë më parë

  Çfarë lidhje kanë këtu demokratët? Bushati po denoncon krijimin e një partie shtet! Bushati ka qenë kritik i ashpër i PD kur ajo ishte në pushtet! Si gazetar me integriter Bushati do të jetë i pari që do sulmojë Bashën nqs ai në pushtet shkel ligjin!

 • redokhs 63
  redokhs 6322 ditë më parë

  Bravo BUSHAT!

 • N Veseli
  N Veseli22 ditë më parë

  O me.vjen keq e.duhet per te ardhe keq se shume Gazetar e shume.Politikaj burimet e inf .i kan ne Athin e.Beograd qe i marrin.edhe instrukcjonet nga keto vende ......! Ju duket disi apsurd po kjo eshte e vertet shume e hidhur .....!

 • Mimoza Mano
  Mimoza Mano22 ditë më parë

  Bravo Bushat ben Gazetari te paster.

 • Mimoza Mano
  Mimoza Mano22 ditë më parë

  Bravo Bushat gjithmone I drejte.

 • Sonny vl
  Sonny vl22 ditë më parë

  500 gazetar rrotull nje injoranti dhe vetem nje buçe gazetare ben pyetje, e dini se kush eshte ajo buçe?

 • Etland Bicprendi

  Etland Bicprendi

  21 ditë më parë

  @Sonny vl o trim anonim! Si i tillë, pra pa emër, ti nuk ke arsye të ofendohesh! Për cilën drejtësi e kishe fjalën ti shok: atë të sigurimsit arben kraja apo atë tjatrën e udhëhequr nga djali i shokut nesip ibrahimi?

 • Sonny vl

  Sonny vl

  21 ditë më parë

  @Etland Bicprendi o trim , une e kisha me gazetaren buçe dhe ti ofendove, thjesht more nje pergjigje . Here tjeter shif punen tate o trim. Persa i perket a jam i kerkuar apo lerja drejtesise sepse tipa sy ty qe hane mut ka shume. More vesh o cub i Bicprendajve.

 • Etland Bicprendi

  Etland Bicprendi

  21 ditë më parë

  @Sonny vl ndërsa ti padyshim ose je i kërkuar jashtë vëndit e fshihesh në Shqipëri ose je tregëtar drogrash! Rrjedhimisht je me pësin e bandave dhe banditëve!

 • Sonny vl

  Sonny vl

  21 ditë më parë

  @Etland Bicprendi e nxore koken qe je me PD o bythqim

 • Adriatike Mara

  Adriatike Mara

  21 ditë më parë

  @Etland Bicprendi hahahaha 🤣🤣🤣

 • Halim Bregu
  Halim Bregu22 ditë më parë

  He mor Bushat Fallxhorja Na Thuaj nga Anon Peshorja Likja te Dekoroj Baban Mos i kurse Fjalet mor Azgan

 • Etland Bicprendi

  Etland Bicprendi

  22 ditë më parë

  O sufllaqe po Andi Bushati ka sulmuar shumë herë më tepër Berishën kur ishte në pushtet se sa sulmon ramën!

 • Thanas Dajko
  Thanas Dajko22 ditë më parë

  Partia Socialiste ( E Punes ) the most criminal organization in the human mankind.

 • Sherbet Biba
  Sherbet Biba22 ditë më parë

  Ky spaska nje pik gjak ne fytyr kujdes teshkosh te spaku nukeshte si te sdudjat televizive.

 • kokekrisuri
  kokekrisuri22 ditë më parë

  O nipi Hysni Kapos, o i biri Hamdi Sigurims Bushatit. T’qifsha mamin se e ke ma t’mir se motrën. Këlysh i Komunisto Berishjan. 🤮

 • kol popaj
  kol popaj23 ditë më parë

  Problemi me i madh i juaji eshte se nuk ju beson populli, te tjerat cka thoni ju jane perralla me mbret

 • Durim Mici
  Durim Mici23 ditë më parë

  Kta jan kelysht esaliut

 • Kristaq Shtembari
  Kristaq Shtembari23 ditë më parë

  Ti je shkrdhat gazetar ti je spiuni Pd

 • M illapoT
  M illapoT23 ditë më parë

  Pler

 • Alexandros Marku
  Alexandros Marku23 ditë më parë

  Une besoji qe Votim ne Shqiperi dot ket korrupsjon ndaji Votimesh As Spak as prokuroria zbë punen e duhur Jan te shitur te gjith pas xhepit

 • Mariglen Meta

  Mariglen Meta

  22 ditë më parë

  Te lumt goja or mik

 • Kujtim Baloshi
  Kujtim Baloshi23 ditë më parë

  Babale e dyte njerezit nuk jane budallenj qe mos te kuptojn cfare po ndodh si salianji dhe ti.

 • Don Fernando

  Don Fernando

  19 ditë më parë

  @redokhs 63 ky po tallet aq sa edhe vete po e mendon sesi e tha kete

 • redokhs 63

  redokhs 63

  22 ditë më parë

  Ik mor RROTE K...RI! E ke me gjithe mend apo tallesh?

 • Marco
  Marco23 ditë më parë

  E ke ne gjak maskarallekun,jeni te dekoruar nga hajduti.

 • Artur Llanaj
  Artur Llanaj23 ditë më parë

  Komunist i vogël ANDI Bushati

 • edua Shqiperin
  edua Shqiperin23 ditë më parë

  Bushat pse je zverdhe vene nje dite qe shkone ne bangen e akuzuar

 • Petros Braci
  Petros Braci23 ditë më parë

  Kadale me brek te mbushura me mut,nga prokuroria,eshte zverdhur i tere,i dridhet zeri.

 • Martina Ciaoni
  Martina Ciaoni23 ditë më parë

  Sa i besueshem je.... Ti je pjella e kriminele ve qe nga HYSNI KAPO deri tek babai I dekoruar nga nje pseudo president si ky qe kemi ne... qe cdo gje mund te jete... Por president JO 👎

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza23 ditë më parë

  Duhen ekstraduar ne USA kriminelet

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza23 ditë më parë

  RAMA ESHTE FAJTOR EDHE VELIA

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza23 ditë më parë

  Ketu jane VJEDHUR te DHENAT PERSONALE TE NENSHTETASVE, AMERICAN, EU.CANADA ETJERA. VELIA DO HIDHET NE GJYGJ NE USA, EU,CANADA ETJERA

 • Artur Murra

  Artur Murra

  23 ditë më parë

  Po ti ku I more te dhena si bushati dhe ti qytetarja

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza23 ditë më parë

  KU JANE AMBASSADOR HIPOKRIT KU ESHTE EU KU ESHTE DIASPORA KU ESHTE AMERICAN AMBASSADOR KIM

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza23 ditë më parë

  VJEDHIN INFORMACIONIN PERSONAL. DO TI HUDH NE GJYGJ

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza23 ditë më parë

  BRAVO BUSHATI

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  22 ditë më parë

  @Adriatike Mara POPULLI SHQIPTARE ESHTE KOMUNISTE, MENDUAM SE FEMIJET DO NDRYSHONIN. TE GJITHE JANE TRADHTARE QE VJEDHIN SHESIN PASURITE E SHQIPTARE. TASHTI ME NJE POPULL QE SHET VOTEN SKE SHPRESA TJETER VEC SE TI SHIKOSHE KOMUNISTE E KELYSHAT TE VRITEN ME NJERI TJETRIN. VETEM KESHTU SHPETON SHQIPERIA

 • Adriatike Mara

  Adriatike Mara

  22 ditë më parë

  @Kacurri Linza po ai fytyre e felliqur ska turp del në ekran e mbron Ilir hajdutin... pse Nuk flet per videon Meta-Prifti ku e pa gjithe bota pazaret e felliqura. Ne jemi popull i vogel e njohim mire njeri-tjetrin. Saliu e dogji shqiperine Na percau në veri jug në te djathte e te majte... Rama e beri hajdutin President tani i thone njeri tjetrit te çmendur. Vend i mar peng nga krimi dhe korrupsioni. Lulushi as per të ruajt makinat në parkim nuk vlen jo me te drejtoj vendin! Ti i thua Bravo ketij fytyre të peshtire 🤮

 • Artur Murra

  Artur Murra

  23 ditë më parë

  @Adriatike Mara jo se ka qene bir i komu por bemat qe po ben akoma me Saliun e I lirine armik I betuar I shqiptareve te mire qytetarja

 • Kacurri Linza

  Kacurri Linza

  23 ditë më parë

  @Adriatike Mara PO TE GJITHE JANE KOMUNISTE, POR KA TRADHTARE KOMUNISTE QE SHESIN PASURITE E SHQIPTARE. TASHTI RAMA EDHE SOCIALISTE KANE KRYER KRIM QE PEEK SHTETAS TE HUAJVE. DO EKSTRADUAR

 • Adriatike Mara

  Adriatike Mara

  23 ditë më parë

  Bravo i thone gomarit kur del nga balta, por bravo si klysh komunisti qe është di mire ti lepije b... Ilir floririt

 • Rame Rrahmani
  Rame Rrahmani23 ditë më parë

  Bravo Bushat je Gazetar I madh gjithmon ke mbajtur anen e te se drejtes dhe te viktimes, ke denonsuar aty ku duhet Kurse kta qe te shajn ty jané ose pas, ardhes komunistash ose antar te PS ose kultivues droge ose vet perdorues ose Jan antar te grupe e kriminale te Shqipris

 • Armando Xhika

  Armando Xhika

  22 ditë më parë

  Harove te thuashe te kete kujdes nga babai tij se ka qene pelle e komunizmit kriminel i shikut mos ngatero shqiptaret ne rracen e ketij barboni se ky e ka ne dienej spiumllekun e ka mesuar babi si te vjedhi te dhenat e njerezve dhe partive kundershtare per te ber shantazhe po iku koha e saliut e pa ndeshkimit tani ka SPAK TE DREJTUAR NGA USA

 • Marco

  Marco

  23 ditë më parë

  Jane kolege te babes

 • Istref Zeqiri
  Istref Zeqiri23 ditë më parë

  Ti je nji,berishijan e je falloso shpresoje prokuroria tè mare te pandeur.

 • Etland Bicprendi

  Etland Bicprendi

  22 ditë më parë

  Idiot sa ka shkruar dhe folur Andi Bushati kundër Berishës ti i ke jetuar sekonda në këtë botë!

 • Pellumb Aslani
  Pellumb Aslani23 ditë më parë

  Ti je nje biri bushtre o legene o ibiri nje spiuni oshkerdhate

 • Vivi Papi
  Vivi Papi23 ditë më parë

  pse me budallalleqet tuaja do merret SPAK

 • Vivi Papi
  Vivi Papi23 ditë më parë

  Me qe eshte she shkullashku sigurisht qe eshte nje babale e re

 • Sander Lilo
  Sander Lilo23 ditë më parë

  Ky vuan per te qene ne plan te pare, eshte ne DNA e komunistave te felliqur por do ti dale shpuar, ky i sherben presidentit (cmimi i dekurates se babait)

 • Ylli Rama
  Ylli Rama23 ditë më parë

  Bushati eshtenje felliqsir

 • Klark Rama
  Klark Rama23 ditë më parë

  O klyshi metes dhe saliut kazan plherash

 • Genti Genti
  Genti Genti23 ditë më parë

  Normale sepse ne krye te SPAK eshte Znj.Hajna kukulla e Edi Rames. Qysh ne fillim kur Hajna u vendos ne krye te SPAK i gjith populli reagoi kunder saj sepse erdhi nga policia e Drejtorit Ardi Velia ne krye te SPAK. Ajo dihet boterisht qe cilido eshte ne kupolen e policise jan njerezit e besuar te Qeveris ne pushtet. Bushat nderime dhe e ke bo si burrat e ke kryer punen e gazetarit Madje me punen si gazetar e vendose edhe SPAK me shpatulla pas murit dhe ky veprim do te tregoj qe SPAK eshte 100% i kapur nga Edi Rama. Te lumte Z.Bushati!👏👏👏

 • Qerim Lumi
  Qerim Lumi23 ditë më parë

  Ik MORE bir komunistit kriminel

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku23 ditë më parë

  ca ka goj ky te flasi bllokmen kur ne mbanim rradhen per tullonin ktij i vinte sallami me mish qenji ik ore pirdhu

 • sotir musaku
  sotir musaku23 ditë më parë

  O kelyshi Metes po servil ngele tere jeten

 • Artur Manellari
  Artur Manellari23 ditë më parë

  Megjithatë pak në breke po e bën, se aty ku je futur nuk është si te open, apo të Fevziu...

 • Niko Koci
  Niko Koci23 ditë më parë

  SA DILETANT E INJORANT GAZETAR, PRANDAJ SHQIPERINE E KANE BERE FERTELE..SE ESHTE MBROJTUR NGA GAZETAR SI PUNA E KETIJ.

 • Artur Manellari
  Artur Manellari23 ditë më parë

  Po pse të besojmë ty në O Bushat? Pse e lodh këtë popull? Pse tallesh me Prokurorinë? Po të kruhet ai muhabeti... Në Itali nuk kam dëgjuar kurrë një gjë të tillë... Kurrë Pra ky fenomeni ka prova por nuk i tregon... Është vepër penale të mos kallzosh një vepër penale kur je në dijeni të fakteve të kësaj vepre penale... Kjo nuk është gazetari

 • Artur Manellari

  Artur Manellari

  17 ditë më parë

  @Genti Genti çfarë të kisha shkruajtur në lidhje me sekretin e burimit?!! Spak bëri kërkesë në gjykatë për të detyruar lapsin të nxjerrë burimin, dhe kërkesa u pranua nga gjykatësi... Gjithë të mirat

 • Pashk Nokaj

  Pashk Nokaj

  22 ditë më parë

  Do ti tregojë në gjygjë, se nuk ka besim tek prokuroria

 • Genti Genti

  Genti Genti

  23 ditë më parë

  @Artur Manellari eshte mendimi yt qe Bushati eshte medioker dhe ndoshta une ndaj te njejtin mendim me ty ose jam plotesisht kunder mendimit tend por ne kete rast po flasim per nje fakt qe ka ndodhur tashmë me te dhenat. Bushati mund te jet kokrra e psikopatit por ne kete rast kemi nje çeshtje shume serioze dhe e faktuar tani qe quhen "te dhenat e 910 mije personave" dhe ky eshte krim. Prokuroret duhet vetem te kryejn detyren duke zbuluar kush ka lidhje dhe ti çoj ne burg kaq. Pastaj nese do te flasim per Bushatin si individ hajde e shajm te dy sebashku nga mengjesi deri ne dark 24 ore. Por mos ngaterro individin me çeshtjen "te dhenat e 910 mije personave " qe eshte e faktuar tashmë sepse jan dy gjera krejtesisht te ndryshme. Kjo tema nuk eshte per individin si Andi Bushati por kjo tema ka lidhje vetem me çeshtjen e faktuar kriminale "te dhenat e 910 mije shqipetareve". Kaq,mbyllet diskutimi.

 • Artur Manellari

  Artur Manellari

  23 ditë më parë

  @Genti Genti gazetaria është pushteti i katërt në demokraci, po të jetë mediokre dhe manipuluese jep efekte katastrofike ( Bushati për mua është mediokër, mendimi im) në shoqëri,spak va coi piedi di piombo, thonë në Ital e matur dhe jo instiktivei,sic duhet të jetë,dhe këtu e mbyll duke ju uruar gjithë të mirat

 • Genti Genti

  Genti Genti

  23 ditë më parë

  @Artur Manellari pastaj qahet populli pse gazetaret nuk bejn punen e tyre dhe kur gazetari ben punen e tij sulmohet nga populli. Po jo more njeri se je gabim. Kurr nuk sulmohet gazetari. Gazetari mbrohet nga populli. Populli sulmon vetem vrasesin ne kete rast politikanet. Çe keni kete mendësi kaq te ulet more njerez se na hoqet trurin. Njeriu analizon,llogjikon,merr informacione dhe pastaj kritikon. Por kritikohet politika jo gazetari. Shqip shqip fare,troç fare,a e kupton çka do te thot kjo me te dhenat?? Kjo me te dhenat eshte identik si ne komunizem me spiunat qe fusnin njerez te pafajshem ne burg per inate,kapriço,per te kapur gruan e x te bukur. Eshte shume e rend kjo ngjarja e te dhenave dhe Shqiperia duhet te çohet ne kemb. Keshtu te dhenash perveç PS me duket se paskan edhe partit e tjera edhe te gjith duhet te shkojn ne burg dhe te gjitha ata qe kan lidhje me vjedhjen e te dhenave nuk duhet te lejohen kurre por kur them kurre kurre qe te punesohen me ne institucionet publike. Kurren e kurres.

 • Artan
  Artan23 ditë më parë

  E ke eksperjence nga gjyshi dhe babai .eshte mesuar ky te zbuloj se dhe babai u dekorua nga Meta..

 • Fatmir Sula
  Fatmir Sula23 ditë më parë

  Miii Halesh Bushat.Kelysh Komunizmi,hiqesh si demokrat😾

 • Aurel Vollaku
  Aurel Vollaku23 ditë më parë

  Kete e tradheton fytyra

 • Irena Dervishaj
  Irena Dervishaj23 ditë më parë

  Te nxinn fttyra qe ke fallsifiku cdo gje

 • Sofije Merko

  Sofije Merko

  22 ditë më parë

  Po.ti.o.bushkak.dukesh.gjë.në.çere.se.kush.j🤦🤦

 • Artur Murra

  Artur Murra

  23 ditë më parë

  I ka ikur gjaku krejt nga pislleqet qe me Salen ka bere qytetarja

 • Irena Dervishaj
  Irena Dervishaj23 ditë më parë

  Sa e ke gojen brisk moj klodiana lala,brisk po si moj ti goje brisku si nuk e permende ndonje here kur kreu i pd kercenoj kryeprokuroren,apo si nuk e zuri goja jote briskuuu nuk e ke zen me gojen tate ata te lsi qe u kapen me formulare karta identiteti dhe nje cante me lek,sa poshte e shtie vehten duke qene gazetare duke fol vetem atje ku ti dooo

 • Arber Kastriot
  Arber Kastriot23 ditë më parë

  Si ka mundsi qe ju godisni vetem ne nje ane? Ti je militant partie. Koleget e tu opinionist jane tashme kandidat pd-se

 • Lksk Jssjue
  Lksk Jssjue23 ditë më parë

  Duket qe esht i trembur ,po nejse ,do ta kaloji me te vjella 😂😂😂😂😂😂

 • Besnik
  Besnik23 ditë më parë

  Per te ardhur keq Politikanet edhe gazetaret shqipetar jan te gjith korrupetuar vec lozin me popullin e varfer

 • Forza Juve
  Forza Juve23 ditë më parë

  Vetem klodianes i bucet zeri bravo Klodi kta tjeret si miza ne lluc me kto mikrofonet

 • lepur li
  lepur li23 ditë më parë

  Bushati I biri i nje qen bir qeni spiun i komunizmit

 • ela ela
  ela ela23 ditë më parë

  Ik mir FTYRE E NDYRE Si Baba jote je DHE TI plere

 • MrAligator72
  MrAligator7223 ditë më parë

  sapo ilir meta dekoroi xhelatin mehdi bushati ndodhen shume cudira. valle a eshte rastesi dhe kjo?????

 • Diana Katundi

  Diana Katundi

  23 ditë më parë

  👍👏👏👏🙋‍♀️

 • Selfo Rrokaj
  Selfo Rrokaj23 ditë më parë

  Ky ka eksperiencë për thashë e theme se rrjedh nga një familje e ish bllokut dhe sigurimit të shtetit Turpi I madhë për kanalin televiziv që e paguan këtë Bushat hafije

 • Foti Sula
  Foti Sula23 ditë më parë

  bobobobobo i paska fytyra fare,po keshtu eshte kur mashtron njerzit dhe i tmerron.e gjidh kjo behet qe njerzit te votojne pd.mbrapa hekurave eke vendin qelbenaik burre!!!

 • VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTI23 ditë më parë

  Letër higjienike e Lales se shpifur.

 • Adriatike Mara

  Adriatike Mara

  23 ditë më parë

  Po kush e beson këtë klysh blloku? Del në mbrojte te Ilir shtangistit. Anal-ist i “pavarur” me i shpifur se politikanet....

 • TORR NADO
  TORR NADO23 ditë më parë

  😂😂😂🤣🤣🤣 Militanteve te rivdekies po u iken mendia i ka zen frika..dhe po nzierin bushatin te shitur. PO DONI TE NA MBUSHNI MENDIEN QE PSE KY PO FLET TE VERTETEN QENKERKA I SHITU🤣🤣🤣🤣

 • K L
  K L23 ditë më parë

  Nuk te mjafton egersia e babi Mehdiut qe ju kafshonte veshet te burgosurve ? Prape "KAZE" ju ne cdo pushtet... SPAKU duhet te jete I besuar apo jo ?

 • Fatos Ruko
  Fatos Ruko23 ditë më parë

  Bushat dukesh pak i trembur

 • André Cela
  André Cela23 ditë më parë

  Bravo bushati keshtu e dune te babzitur e in ne fame

 • Yllka Malo
  Yllka Malo23 ditë më parë

  O bushat je i madh

 • Erion Beqirllari
  Erion Beqirllari23 ditë më parë

  te gjith gazetaret dhe televizionet duet je jen per popullin dhe jo per shtetin bravo bushati

 • Liliana Saliasi
  Liliana Saliasi23 ditë më parë

  Ky si i jati ai torturonte ne kohen e Enverit tani ky vjell vrere per njerzit e ndershem

 • Papo Bala

  Papo Bala

  23 ditë më parë

  O sufllaqexhie,po ti ke akoma gramozin,apo harroni ju sufllaqexhinjte.Apo djali i kristaqit nuk quhet,kristaqi qe engjell,ikni ore letyra.

 • Spiritual Gangster
  Spiritual Gangster23 ditë më parë

  Keshtu duhet te veprojme mos te lejojme lojera te pista me shtetin tone zoti qoft me ne .

 • Liliana Saliasi
  Liliana Saliasi23 ditë më parë

  Aman hiqini lalen nuk ja degjoj dot zerin

 • Etland Bicprendi

  Etland Bicprendi

  22 ditë më parë

  Ishalla të bëhet njerkë ose kunatë ose nuse e djalit që ta dëgjosh edhe më shumë edhe nga më afër!

 • Artur Murra

  Artur Murra

  23 ditë më parë

  Po dhe lala bindjen e Bushatit te sales ka por hakun mos I ja hani Lales eshte eksperte si hoxga per cfar flet por e prish me banden e sales perse kjo eshte qytetarja

 • Chrysanthi Agora
  Chrysanthi Agora23 ditë më parë

  E mer bushat u katandise edhe ti leter bythe?

Faqja Tjeter