Kush është çifti "Baskia" që ka marr vemendjen e shumë ndjekësve!

Argëtim

Të ftuara në "Veç Kes" - Adelina Thaçi, Diellza Sylejmani, Albana Piperku dhe Arstina Kadiu

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► www.youtube.com/c/ATVofficial...


👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Komente: 111

 • Behar Krajkova
  Behar Krajkova2 muaj më parë

  Jeni qifti ma pozitiv qe kam pa naj her faleminderit qe me humorin e juaj na beni te qeshim e ndreqni diten... per momentin jeni ma te pastertit qe mujm me ju shiku me familje.. Respekt e shum perqafime nga Australija🌍❤

 • Sheribane Berisha
  Sheribane BerishaMuaj më parë

  Qift i mrekullushem 🙏🙏 Njeriu i thjesht qdo here Pozitiv Zoti ju Ruajt 🙏👏👏

 • Argjent Aliu
  Argjent AliuMuaj më parë

  More jeni Mbreter per humorin qe beni dhe skeni zevendesues OOOO Baski ... Jeni shum Origjinal dhe ashtu qfare ju njohim edhe jeni me te dashurit nga se edhe shprehni Dashurin ndaj te gjithve qe ju rrethojne . Personalisht ju pershendes dhe ju deshiroj shuuuum shendet edhe te mira

 • rema rema
  rema rema2 muaj më parë

  Jan te mrekullueshëm i adhuroj edhe si persona edhe humorista i ndjeki gjithmon me kënaqësi jon bo pjes e familjeve tona.❤💙

 • Drit Kutleshi

  Drit Kutleshi

  2 muaj më parë

  Il

 • Flora N flora
  Flora N flora2 muaj më parë

  Sa pozitive humor t'mir njerzit e thjesht jane gjithmon perfekt 👌

 • Refik ☝️ Xheladini

  Refik ☝️ Xheladini

  2 muaj më parë

  Shum e Veret

 • Shefqet Azemi
  Shefqet Azemi2 muaj më parë

  Respekt për çiftin Baskia.Më pëlqen sidomos thjeshtësia e tyre dhe temat origjinale aktuale shqiptare.

 • Jozef Nika

  Jozef Nika

  Muaj më parë

  ✋👌

 • N O
  N OMuaj më parë

  Shummmm jeni te mir Respekt Ju pershendes ❤️❤️🇽🇰🇩🇪

 • Daut_Boss
  Daut_Boss2 muaj më parë

  pershendetje nga gjermani jeni te mrekullushem te 4 jen 🌹🌹🌹🌹

 • ValdrinEndrit
  ValdrinEndrit2 muaj më parë

  Humorista perfekt, dhe qka eshte shume me rendesi nuke jane fare mendjemedhenje.Jane shume te afert me njerezit..Bravo.

 • drama queen
  drama queen2 muaj më parë

  Na knaqin shpirti me humor ♥️♥️

 • Sanije Miftari
  Sanije Miftari2 muaj më parë

  Jeni te mrekullushem dhe ju pershendes nga Austrija

 • Ano Nym
  Ano Nym2 muaj më parë

  Ju preshndesim nga Diaspora 🇩🇪🇩🇪🇽🇰

 • Nita.I
  Nita.I2 muaj më parë

  Jeni të mrekullueshem veq suksese e mos u ndalni 🙋‍♀️👍

 • Toli
  Toli2 muaj më parë

  Bravo 👏 baskia jeni te mrekullueshem ju lumte me gjithe grupin respekte

 • Leoni.h.v V
  Leoni.h.v V2 muaj më parë

  Jeni shum të mrekullueshum Respekt per ju 👍

 • Sara M
  Sara M2 muaj më parë

  Sa tmire jeni o Zot, une ju kam bo moti sub edhe i percelli gjithmon humorin e juaj. Paqit shendet e jete te lumtur gjithmon❤️❤️

 • N. Veseli
  N. Veseli2 muaj më parë

  Kesi lloje emisjonesh te bejne te ndjehesh me te veretet mire.........bravo 👏 E per qiftin humorist, humorin e tyre mund ta shikoshe me familje........!

 • Meritalala Rita
  Meritalala RitaMuaj më parë

  Shume humoret e mira i keni bashk ju ndjek qdo here respekt.

 • I Love 🌍
  I Love 🌍2 muaj më parë

  🇦🇱❤️🇽🇰

 • Mdaklbb Muham

  Mdaklbb Muham

  Muaj më parë

  🇦🇱🇦🇱

 • Refik ☝️ Xheladini
  Refik ☝️ Xheladini2 muaj më parë

  Pershendetje prej Diaspores 🇩🇪🇦🇱

 • Nexha Dvorani
  Nexha Dvorani2 muaj më parë

  Oo mat mirt jeni veq vazhdoni ju pershendes nga gjermanija 💎💎

 • Arita Gerxhaliu
  Arita Gerxhaliu2 muaj më parë

  Ju pershendesum shum jeni humurista te shkelqyer vetem vazhdoni 👍

 • yasio bolo
  yasio boloMuaj më parë

  Shummmm jeni te mir Respekt Ju pershendes 🇽🇰🇩🇪

 • Xh Be
  Xh Be2 muaj më parë

  Jeni shume origjinal bravo

 • Xheje Gashi
  Xheje Gashi2 muaj më parë

  Nuk e paskam dijt qe jan burr e gru sa mir bravo ju qofte u plakshit bashke se me pelqejne vidjot tuaja

 • Mirsad Azemi
  Mirsad Azemi2 muaj më parë

  Shum jeni pozitiv respekt vetem vazhdoni me video

 • Jeton Avdulli
  Jeton AvdulliMuaj më parë

  Jeni mat mir Respekt vete vazhdo 👍🏼👍🏼👍🏼

 • Ndue nora e kelmeidt
  Ndue nora e kelmeidt2 muaj më parë

  Jan i cift i mrekullushim e para asht si njers me marr shemull elle me humor i sho pa lan kurr nja mrapan

 • Florije Rakovica
  Florije RakovicaMuaj më parë

  Jeni te pazavensushem, edhe pse Baskin e njihum ma heret po tash me lulen jeni kompletu taman si humorista. Baski dimijat shume bukur te rrin vazhdo si vjeherr .. Ju pershendes nga Austria! Gezuar vitin e ri 2022, me plot suksese!!💙❤️

 • melindaslovee
  melindaslovee2 muaj më parë

  sa te mire❤️🥺🥺

 • Lendita Kryeziu
  Lendita Kryeziu2 muaj më parë

  Shum humor te mir beni sukses

 • Elmije Shala
  Elmije ShalaMuaj më parë

  Respekt per ju qiftin , vetem vazhdoni na knaqet. Ju pershendes nga Gjermania

 • L M
  L M2 muaj më parë

  Mir mengjes Alarm ai ke hap syt a je kthy ne gjumit prap hahahaha pak hajgare Baski e Lule faleminderit si na pershendetni jeni Super Artist ju duam shum na kenaqet respect per ju pershendesim🌟🌟💎💎

 • swe swe
  swe sweMuaj më parë

  Përshëndetje nga Suedia jeni të mrekullueshme

 • lena
  lena2 muaj më parë

  Ju pershendes nga 🇩🇪

 • Ve Ka
  Ve Ka2 muaj më parë

  O brravo se jeni korrekt e u plakshi se bashku me shendet te mir

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda LajcajMuaj më parë

  Hahahaaaaa Ne mengjes i hapim syt Fenomenale👍👍👍👍👍👍

 • Ahmet Morina
  Ahmet Morina2 muaj më parë

  Ju pershendes nga shipet e kosoves

 • Liridona & Besnik
  Liridona & Besnik2 muaj më parë

  Ju shikoj nga suedi jeni shum te mir veq vazhdoni☺️☺️☺️

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres2 muaj më parë

  edhe mua valla sa kqyri yutuben en dark apo shof naj vidio ta baskis me lulin sidomos baskia kur veshet si vjeherr hahahah shum i ka hie ❤️❤️🤣🤣🤣

 • lume xhylani
  lume xhylani2 muaj më parë

  Jeni shum tè mir rrespekte

 • drama queen
  drama queen2 muaj më parë

  Beso bolll mir ke lue rolin e vjehrres veq vazhdo

 • Blerim Hajra
  Blerim Hajra2 muaj më parë

  Jeni mat mirt Pershendetje

 • Nijazi Dalipi
  Nijazi Dalipi2 muaj më parë

  Je shum i fort edhe jeni tmir

 • Orchidee Orchidee
  Orchidee Orchidee2 muaj më parë

  Legenda e neve

 • Nazife Beqiri
  Nazife BeqiriMuaj më parë

  Jini shum tmir edhe po dokni shum mir

 • Ali Thaqi
  Ali ThaqiMuaj më parë

  Respekt per baskin 👍👍👍

 • Albert
  AlbertMuaj më parë

  Suksese shum te mir jeni Baskia respecte vetëm vazhdoni me humor se humori asht me te leme nuk asht met bleme bravo.

 • Bekim Gashi
  Bekim Gashi2 muaj më parë

  ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi jeni shum te mir bravo 👏👏👏👏

 • bilishu aliss
  bilishu alissMuaj më parë

  Ju preshndesim nga Diaspora 🇩🇪🇩🇪🇽🇰

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi HatixheMuaj më parë

  O flm ju pershendesim dhe ne juve tfala nga stuttgarti

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosaMuaj më parë

  Jeni te mrekullushem dhe ju pershendes nga Austrija

 • dolita windo
  dolita windoMuaj më parë

  Jeni te mrekullushem dhe ju pershendes nga Austrija

 • Kaltrina Berisha
  Kaltrina BerishaMuaj më parë

  Qfare qifti 🤩🤩👏👏

 • FullRed Drenic
  FullRed DrenicMuaj më parë

  Qifti simpatik dhe me natyral ne trojet tona :D Respekt per qiftin Baskia .

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  Muaj më parë

  Ca burr llafazan si grua

 • Sh Pc
  Sh Pc2 muaj më parë

  😂😂😂😂👍👍👍❤️❤️

 • Lendita Da
  Lendita DaMuaj më parë

  Ooo Kush nuk ju don juve ju jeni 💎💎💎💎💎

 • MyTvHome
  MyTvHome2 muaj më parë

  Shum te fort Jeni,,,

 • Mdaklbb Muham

  Mdaklbb Muham

  Muaj më parë

  🤍🤎

 • Faxha Faxha
  Faxha Faxha2 muaj më parë

  16:08 Hahaha sila gruje seka, edhe une e kam nje qe 0.001 sec qet krejt prej tragit 😄😄😄

 • Lindita37 LL
  Lindita37 LL2 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂❤️❤️😘😘👏👏👍👍🇺🇸🇺🇸

 • Muhamet Ibrahimi
  Muhamet Ibrahimi2 muaj më parë

  Urime dita 28 nentori dita flamurit shqiptar

 • Gjakovarja
  GjakovarjaMuaj më parë

  Jeni dy Yje shum tmir jeni qofshi te Lumtur jeni nisha⭐⭐🍀🍀🙏

 • Rot Und Schwarz
  Rot Und SchwarzMuaj më parë

  Baskijen e njohim qe 20 vjet

 • Tafa Gona
  Tafa GonaMuaj më parë

  Shum te mir jeni rrespekt ju pershendes nga Austria

 • Lindita37 LL
  Lindita37 LL2 muaj më parë

  Hahaha valla boll mir po Te rrin roli vjehrra ani kur po thu Ku moj Qysh moj hahahahha baSkia

 • Zymber Brahaj
  Zymber BrahajMuaj më parë

  Respekt

 • Gona Alija
  Gona AlijaMuaj më parë

  1 jeni suksese ne jett

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani2 muaj më parë

  Hahah shka kam kesh qe tha baskia ajroplani Spota nalakla alarmin hahaha😂😂

 • HARIS OFFICAL
  HARIS OFFICAL2 muaj më parë

  Baski e gjeta macen🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • SIA TWINSS
  SIA TWINSS2 muaj më parë

  I prapt baskia 😂

 • Viz
  Viz2 muaj më parë

  i qelum syt hahahahahahha llegjend

 • Flamur Berisha
  Flamur Berisha2 muaj më parë

  👌👍👋

 • Selvije Avdiu
  Selvije AvdiuMuaj më parë

  Ju pershendes nga franca jeni shum te mir

 • Methie Xhemalie
  Methie Xhemalie2 muaj më parë

  Sun Po fol pi dhomve 😂😂😂😂

 • Arta Gervalla
  Arta Gervalla2 muaj më parë

  Qyy sdin me qit kafe Din din ani mir😁😁

 • Selime Mustafa
  Selime Mustafa2 muaj më parë

  👍

 • Ibadete zalam
  Ibadete zalamMuaj më parë

  shum te mir jini

 • Ikballe Cakolli
  Ikballe Cakolli2 muaj më parë

  Kjo gruja jote si me zor me detyru me ba humor,nuk i shkon hiq

 • Lindita37 LL
  Lindita37 LL2 muaj më parë

  Hahahhahahahhahah lulja koka Sikur une Qishtu ju perzina burrit kur Te hym ne kerr maroj ti I the ma ashtu ma Kshtu Qy kerri Qy su nale 😂😂😂😂

 • Xh Kerolli
  Xh KerolliMuaj më parë

  😂😂😂😂

 • enver visoka
  enver visokaMuaj më parë

  Baskia qet kafe gjith haahhaahh

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremiMuaj më parë

  Sqarojav ka dy her Baski.

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim ShabaniMuaj më parë

  Prsh....ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit

 • Omer Elezi
  Omer EleziMuaj më parë

  Jav Kam lakmi qe keni dashuri mes veti

 • Muharrem Hyseni
  Muharrem Hyseni8 ditë më parë

  Ju pershndes nga zvicrra jeni te mrekullueshum zoti ju dhasht shnet te dyve

 • Ejup Januzi
  Ejup Januzi2 muaj më parë

  po bre baski se le me fol hiq moderatorin te bani pytje ti nuk dhe edhe shum informata per ju si familje sa fmi keni apo diqka tjeter ti vet vet fole nuk te kan thirr me ba humor apo ti ju bojshe pytje atyre ne emisjon jo shum ne rregull per mu ashtu mu dok

 • Ejup Januzi

  Ejup Januzi

  Muaj më parë

  @Hava Smajli po a me vika shum keq se edhe une jam ni prej atyre qe skam fmi po zoti ka boll per te gjith ati veq i mbeshtetem

 • Hava Smajli

  Hava Smajli

  Muaj më parë

  nuk kan fmij 🤗 Zoti mos i lasht pa fmi as kta dhe as nje qift ne bote

 • Mr. Man
  Mr. Man2 muaj më parë

  Moderator spo durohesh a si mu kon i gjakoves bre djal ti me at folme!

 • L M

  L M

  2 muaj më parë

  nuk ka fjalor gjakove Ardi si me kan boshnjak i lindur ne Kosov hahaha duket por si person ësht super djal i mir i respektuar respekt per 2 Moderatoret

 • Mimo momo
  Mimo momo2 muaj më parë

  😅😅😎😍🤔😑😑

 • Liridona
  Liridona2 muaj më parë

  Rrespekt per Baskin shum i fort veq duhesh me gjet dhe nje bashkpuntor qe te afrohet pak se kjo nusja jote katastroff nhumor

 • fehat llabjani
  fehat llabjaniMuaj më parë

  A asht singull kjo spikerja

 • Mehreme Isufi
  Mehreme IsufiMuaj më parë

  Mfal po a kan fmi kta se kur nuk flasin per familje

 • Luis Beka
  Luis BekaMuaj më parë

  Te dyt shume simpatik , por lulja Ma shume..

Faqja Tjeter