Përmbledhja Javore 10 | NGOP.TV

Donate: bit.ly/3ge2BCS
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tvRealizuar nga NGOP
©2020 NGOP

Komente

 • Кейси_.
  Кейси_.9 ditë më parë

  Vdiqa duke qesh😂😂

 • Jurgen Jorgaqi
  Jurgen Jorgaqi11 ditë më parë

  I gjyshit

 • xhihad Sulejmani
  xhihad Sulejmani3 muaj më parë

  Ghyshi zevzek e ka ber me mir 😂

 • Hatixhe Alimi
  Hatixhe Alimi4 muaj më parë

  I gjyshit

 • Hatixhe Alimi
  Hatixhe Alimi4 muaj më parë

  Iketi plakut

 • ffbosi
  ffbosi4 muaj më parë

  I babos eshte me i miri

 • Idina8 Idina8
  Idina8 Idina85 muaj më parë

  hahah gjyshi zefzeka e ka bo me te mir hhahahaha

 • Arben Hatia
  Arben Hatia6 muaj më parë

  I gjyshit zevzej

 • Fatbardha Idrizi
  Fatbardha Idrizi6 muaj më parë

  Xhaxhi

 • Marias TV
  Marias TV8 muaj më parë

  sanduici papos eshte me i mire bra ju beft mire

 • Mynyre Shehu
  Mynyre Shehu8 muaj më parë

  I gjyshit zevzek

 • Eljo Huta
  Eljo Huta9 muaj më parë

  i gjyshit peerfekt

 • Fatjon Hysaj
  Fatjon Hysaj10 muaj më parë

  i babos ishte perfekt

 • Orges Halimllari
  Orges Halimllari10 muaj më parë

  I gjyshit ishte me i mir dhe me i bukur

 • Ylli Mance
  Ylli Mance11 muaj më parë

  plaku e ka me te mirin kush e ben avash eshte i fituari si i thone nje fjalie i duruari i fituari

 • sebastjan cano
  sebastjan canoVit më parë

  I gjyshit perfekt fare per zotin😂❤️

 • elinor rexhepaj
  elinor rexhepajVit më parë

  I babos

 • Dejvid Zhula
  Dejvid ZhulaVit më parë

  I gjyshit

 • Marko Aliaj
  Marko AliajVit më parë

  Sandurururuvici i babos se ben dhe sanduvic dhe humor

 • Luis Kushti
  Luis KushtiVit më parë

  Jeni të paparë 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Emelie Sahlsten
  Emelie SahlstenVit më parë

  Sandervici I babos ishte me I mir 🤣🤣🤣😂

 • Frenkli Seitllari

  Frenkli Seitllari

  Vit më parë

  Pooo

 • Eljad Metushi
  Eljad MetushiVit më parë

  i gjyshit

 • Erika Balla
  Erika BallaVit më parë

  KE DREJT BABO

 • Erika Balla
  Erika BallaVit më parë

  JEPI BABO

 • Aiden Gjerdumi
  Aiden GjerdumiVit më parë

  I gjyshiit

 • Rononoa Zorro
  Rononoa ZorroVit më parë

  Paninja e gjyshit

 • Denis Reshlani
  Denis ReshlaniVit më parë

  un them se e gjyshit esht me e mir

 • Arion Qerimaj
  Arion QerimajVit më parë

  I gjyshit me i mir se e krun bythen hahahahahahha

 • Ergi Ismailaj
  Ergi IsmailajVit më parë

  12

 • Erfan Hoxha
  Erfan HoxhaVit më parë

  1 sandërviçi🤣 i babos

 • Elandro Cata
  Elandro CataVit më parë

  Ue edh 1 minutshi me zor po kalon

 • Emine Fetai
  Emine FetaiVit më parë

  A ka fillu

 • Binake Berisha
  Binake BerishaVit më parë

  Une 5

 • andi Shala
  andi ShalaVit më parë

  4 une

 • Manuel Hoxha
  Manuel HoxhaVit më parë

  I am 1 man

 • Monster Gaming

  Monster Gaming

  Vit më parë

  A me ben sub ta kthej

 • Aa Ss
  Aa SsVit më parë

  2

 • Cereal Killer
  Cereal KillerVit më parë

  I pari

Faqja Tjeter