Dafi Derti ft Erion - Oj Lule (Prod. Alsked)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
Listen and watch the latest music video from Dafi Derti & Erion.
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗗𝗔𝗙𝗜 𝗗𝗘𝗥𝗧𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeDafiDerti
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/DafiDertiErio...
____________________________
🎵 Produced by: 𝗔𝗟𝗦𝗞𝗘𝗗 (𝗙𝗟𝗔𝗦𝗛 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖)
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗔𝗟𝗦𝗞𝗘𝗗
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗔𝗜𝗔, 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡, 𝗗𝗔𝗙𝗜 𝗗𝗘𝗥𝗧𝗜
🎵 Voice sample: 𝗥𝗘𝗬
🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
📌 Choreography: 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗠𝗨𝗥𝗥𝗔
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗗𝗔𝗙𝗜 𝗗𝗘𝗥𝗧𝗜 :
Instagram ► dafiderti
🎵 Connect with 𝗘𝗥𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► iam_erion
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗦𝗞𝗘𝗗 :
Instagram ► iam_alsked
🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► maxproducti...
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
___________________________________________
℗ & ©️ DAFI DERTI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente: 192

 • Empire Of Mind
  Empire Of Mind

  Zeri i ketit erionit ngjan fiks si NANA qe kendon Dreams , Let it Rain etc 🔥 keep it up more songs from you ke shum ze t vecant n tregun muzikor shqiptar!

 • aldo vuka
  aldo vuka

  The best Albanian song 🇦🇱

 • Vip Show
  Vip Show

  Ti Shqiptar që po lexon ditë të bukur të uroj, ditë të bukur e jetë të mbar Dashuria Per Atdheun uron gjdo Shqiptar 🇦🇱🇽🇰

 • Klevian Postol
  Klevian Postol

  I’m feeling this!! It’s a hit for sure.

 • حسن عبدالله
  حسن عبدالله

  @Dz sipas El-Bara bin Azib, Allahu qoftë i kënaqur me të, ka thënë: "I Dërguari i Allahut, paqja dhe bekimet e Allahut qofshin mbi të, ishte më i favorizuari nga njerëzit në fytyrë dhe karakter më të mirë". Kjo është transmetuar nga Al-Bukhari. Jaberi, Allahu qoftë i kënaqur me të, është pyetur: “A ishte fytyra e Pejgamberit a.s., si shpatë? Ai tha: Jo, ai ishte si dielli dhe hëna. Transmetohet nga Buhariu

 • Tufayeal Hussan
  Tufayeal Hussan

  I can't Understand the songs, but I love so much the lyrics 🥰from Bangladesh 🇧🇩

 • Zenel Domi
  Zenel Domi

  E keni myt fare me kete hit 🔥🔥🔥🔥 bravo

 • jam une😎
  jam une😎

  Ajo muzika ne fund esht fiksim🥰🥰

 • Fran Baci
  Fran Baci

  LOVE the song, it’s fire!!!!! 🔥

 • Denis Joca Violinist
  Denis Joca Violinist

  Suksese, shume e bukur. Na kujtove femirin me kte kongen 😅🤗👌

 • ildodeejay albania
  ildodeejay albania

  Kjo po qe esht super kenge... 👏👏👏

 • DEF Boyz
  DEF Boyz

  Zjar qe nga fillimi ne fund 🔥🔥 Repi ne tjeter nivel

 • Adela Turtulli
  Adela Turtulli

  Bravoo Erion🔥🔥 Big talent💪

 • Mergim Nela
  Mergim Nela

  Keep up the good work 👏 🙌 👍 🇦🇱🇺🇲🇽🇰 .

 • xiki
  xiki

  Klip ma t fort skam pa dej sot suksese ✌🔥🔥🔥

 • Bledi Nurce
  Bledi Nurce

  Vertet shume kenge e bukur ia vlen..Erion suksese..

 • Lejdon Cekolli
  Lejdon Cekolli

  Bobo plako, this song is 🔥🔥🔥🔥💣. Suksese erion dhe dafi.

 • SHQIPERI ETNIKE
  SHQIPERI ETNIKE

  🇦🇱👏🇦🇱👏SHUM KENG E BUKUR JU LUMT SHQIPE🇦🇱👏🇦🇱

 • Gjonpaulo Celaj
  Gjonpaulo Celaj

  Super keng🔥✨

 • Nesi Mullalli
  Nesi Mullalli

  Suksese Erion shume bukur 🔥🔥