BARDHI x ALKETA - MFAL

Stream or Download “TRENDAFIL” on stores 👉🏻 bfan.link/trendafil
Listen the latest music video from Bardhi & Alketa.
____________________________
✔️ Did you subscribe to the SBS's official channel?
Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
Produced By : Çelik Lipa ( SBS Ent )
Melody & Lyrics : Bardhi & Alketa
Executive Prod : Jetmir Agaj
Mix and Mastering : Granit Gashi
Video By : XL Films

Komente: 415

 • Show Bizi Shqiptar
  Show Bizi Shqiptar

  Stream or Download “TRENDAFIL” on stores 👉🏻

 • Bona Ona
  Bona Ona

  Dy kombinime zerash te mrekullueshme ❤❤ Kenga shum e bukur 😍😍 m fal m fal zemra ime, mbaji mend keto kujtimeee.....

 • Pewdiepie Studio
  Pewdiepie Studio

  Bardhi, nje artist qe i ka mungu shum trojeve shqiptare 😍 na kenaqe me muziken tende

 • Klevisa Golikja
  Klevisa Golikja

  [Ref:]

 • brunilda vaja
  brunilda vaja

  Faleminderit per hitet e bukura qe cdo dit ja shton muzikes..jan fjale te ndjera..!

 • ALBANIA VIDEOS 2022
  ALBANIA VIDEOS 2022

  KU PASKE QENE ME PARA MOJ ALKETA <3 SHUM KENGE E BUKUR RRESPEKTE NGA BURGU I VAQARRIT

 • Gloriana Georgieva
  Gloriana Georgieva

  Albanian modern music is the best one in the Balkans! With love from Bulgaria. 🇧🇬 I have this song as a ringtone now. ❤️👏🥰🇦🇱

 • Ledio Osmani
  Ledio Osmani

  Kompletimi i fjales Artist Bardhi 🎨✨ Alketa poashtu ❤

 • azam mohdf
  azam mohdf

  Bardhi fantastik si gjithmon....kush ka dashuruar me shpirt dhe eshte zhgenjyer...nuk mallkon me zemer por me fjale...sepse zemra eshte prap atje🤔🤔🤔Rruge e mbare kush tradheton!!!!!!!!!!!

 • Kledissa Tetovaj💕💍
  Kledissa Tetovaj💕💍

  Mfal mfal mfal zemra ime

 • Roza r
  Roza r

  Thanks or making my night so good, with all these new music, simply amazing love you! ♥

 • TINA ARNOLD
  TINA ARNOLD

  Wooow Adrenalin dhe Emotion qe nga sekondat e par deri ne te fundit te kenges 🔥

 • nieooj gotoy
  nieooj gotoy

  So beautiful song, love from România ✌👍🇦🇩🥰

 • Veronika 851
  Veronika 851

  Sa like shkojne per kete kenge.

 • Kristina Kume
  Kristina Kume

  Keng super jeni te mrekullueshem te dy 🥰🥰

 • Işilay Özdemir
  Işilay Özdemir

  I need it at spotify!!! 😍

 • Guri Mera
  Guri Mera

  Me Fal Me Fal Zemra ime qe nuk ta shpreha dashurine tash veten e mallkoj zemra ime💔

 • Gjakovarja
  Gjakovarja

  Shum keng e mir,rrespekt pafund per te dy,Super Bardhi👏👏⭐⭐

 • ALB TECHNO
  ALB TECHNO

  LIKE KUSH MENDON SE BARDHI ESHTE NJE SUPER TALENT!(ANOTHER LEVEL🔥🔥🔥🔥

 • Mirsa Sulejmani
  Mirsa Sulejmani

  Kenga me e mire e albumit🔥