FINEM ft. LIGHT - KU JE TI (prod. BO BEATZ x ARLENN)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 𝗳𝘁. 𝗟𝗜𝗚𝗛𝗧 - 𝗞𝗨 𝗝𝗘 𝗧𝗜 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗕𝗢 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭 𝘅 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeFINEM
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FinemLightKuJeTi

____________________________

🎵 Produced by: 𝗕𝗢 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭 & 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Beat: 𝗕𝗢 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭
🎵 Mix/Master by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Lyrics by: 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 & 𝗟𝗜𝗚𝗛𝗧
🎥 Video by: 𝗖𝗜𝗡𝗘𝗠𝗔𝗧𝗜𝗖 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡𝗜𝗔

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 :
Instagram ► itsfinem

🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗚𝗛𝗧 :
Instagram ► nerogreco

🎵 Connect with 𝗕𝗢 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗭 :
Instagram ► bo_beatz

🎵 Connect with 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 :
Instagram ► arlennmusic

🎥 Connect with 𝗖𝗜𝗡𝗘𝗠𝗔𝗧𝗜𝗖 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡𝗜𝗔 :
Instagram ► cinematic.a...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2XWZybl
► spoti.fi/3avpzBs

____________________________

℗ & © FINEM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • FINEM
  FINEMMuaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeFINEM 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FinemLightKuJeTi

 • Muamer Asani

  Muamer Asani

  23 orë më parë

  @GOTV pp

 • Muamer Asani

  Muamer Asani

  23 orë më parë

  @GOTV p

 • Ryfete Gashi

  Ryfete Gashi

  2 ditë më parë

  🤩💏😻🍒

 • asllan.broshka.90

  asllan.broshka.90

  3 ditë më parë

  TOP🇦🇱🇬🇷🔥🔥

 • Taulant lici

  Taulant lici

  3 ditë më parë

  O mad clip einai xaroumenos

 • eticet Zyplie
  eticet Zyplie3 minuta më parë

  U very Ok Song : Bej nje keng me Mandin Nish Tulla ✌✔🌼🕊🕊🕊🕊🕊🌙🌄🕋🌈🔟🔟🔟🔟🔟🔟

 • Leonardo Brakaj
  Leonardo Brakaj22 minuta më parë

  Je fantastik

 • Choose Happinesss
  Choose Happinesss46 minuta më parë

  Στίχοι : [Chorus: FINEM] Ku je ti Najher rri dhe menoj Ku je ti Edhe vera kaloj Ku je ti Un sedi se ku jam Ku je ti, ku je ti Ku je ti Tani vetem jeton Ku je ti Telefonin e zon Ku je ti E di malli po te merr Un po vi [Verse 1: FINEM] Ku je ti as n’ondrra s't'kom pa Ku je ti ne zemer m’ke rra Ti e di per ty kisha vra Ti e di per ty isha vra E pesove ti bone gabime (Gabime) Dhimbja nuk po del as me pije (Me pije) Ta kam bo nji kong tani nije (Tani nije) Noshta ty t’kalon Si heroina Je ti per mu si heroina Hola senorita latina Hajde hajde bashk rrina [Chorus: FINEM] Ku je ti Najher rri dhe menoj Ku je ti Edhe vera kaloj Ku je ti Un sedi se ku jam Ku je ti, ku je ti Ku je ti Tani vetem jeton Ku je ti Telefonin e zon Ku je ti E di malli po te merr Un po vi [Verse 2: Light] Είπες ότι ήσουν μαζί μου για εκδίκηση (No, no, no, no) Μα ποιον εκδικείσαι όταν πληγώνεσαι μόνο εσύ; (No, no, no, no) Σε δέκα θα 'μαι κάτω από το σπίτι σου, μη κοιμηθείς (Baby, no, no, no) Αν δεν είμαι εγώ, δε θέλω να σε ακουμπάει κανείς Τώρα που είσαι εσύ; (Yeah) Δε θέλεις να μας δούνε μαζί (Yeah) Πως το εγώ θα γίνει εμείς; (Yeah) Πες μου που έχεις εξαφανιστεί; (Yeah) Εγώ 'μαι 'δω, μα που 'σαι εσύ; (Yeah) Θα 'θελα μόνο μία στιγμή (Yeah) Μα δεν έχεις χρόνο καν να με δεις Πες μου τι πήγε λάθος , γιατί σε χάνω ;Και [Chorus: FINEM] Ku je ti Najher rri dhe menoj Ku je ti Edhe vera kaloj Ku je ti Un sedi se ku jam Ku je ti, ku je ti Ku je ti Tani vetem jeton Ku je ti Telefonin e zon Ku je ti E di malli po te merr Un po vi

 • Alexander The great
  Alexander The great59 minuta më parë

  Rff

 • redi Pajtoni
  redi PajtoniOrë më parë

  Kenga super ;videklipi 👎🏼

 • elton koloshi
  elton koloshi2 orë më parë

  Finem besoj ta gjesh

 • Ατζελικα Χτ
  Ατζελικα Χτ3 orë më parë

  Ερε ΜΑΝΤΤ 🥀

 • Albana Sinani
  Albana Sinani5 orë më parë

  😍👏👏😍😍

 • ZIKI
  ZIKI5 orë më parë

  Keng shume e bukur

 • denisa tirana
  denisa tirana7 orë më parë

  Nuk para komentoj në ALthe dhe as jam ndjekëse e Finem apo e dikujt tjetër. Por di të them që qeka Hit 🎯 Ça zoni ky çun. Një herë e kam pa në mos gaboj te top channel rastësisht te Shiko kush luan. Interesant. Suksese dhe këngë të tilla pa banalitet do ish ok 👌 Bukur 👏

 • Jasemina Rrapushi
  Jasemina Rrapushi7 orë më parë

  Finem je ti ai qe e ndicon kengen ashtu si je ti

 • HSEN SOLEMAN
  HSEN SOLEMAN10 orë më parë

  🇸🇾🇦🇱🇬🇷

 • uglyy 65
  uglyy 6514 orë më parë

  1:32

 • Makfire H
  Makfire H21 orë më parë

  Shumi mir kenga ishalla iki mate bukra dhe ipelqejm shum emir kenga

 • ItsEriVlog
  ItsEriVlogDitë më parë

  Mlk den pairnaei mera na mhn to akouw einai otk

 • Albania News
  Albania NewsDitë më parë

  talent

 • BISHA . TV
  BISHA . TVDitë më parë

  10ml per 1muj

 • Blake nikt bi wai
  Blake nikt bi waiDitë më parë

  O LIGHT ξέρει αλβανικά

 • Nadire Kaca
  Nadire KacaDitë më parë

  Γιατι εχει αυτο το βιντεο 3,5 dislike

 • Alesio Cico
  Alesio CicoDitë më parë

  👏👏👏👏👏👏finem

 • ema elena
  ema elenaDitë më parë

  *24/7 tu e nigju* ✨🔥

 • Άγγελος Λάσκα
  Άγγελος ΛάσκαDitë më parë

  eimai kai apo tis dio xores

 • Άγγελος Λάσκα
  Άγγελος ΛάσκαDitë më parë

  albgree

 • Denisa Sami
  Denisa SamiDitë më parë

  👏👏👏🌎🌎

 • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ
  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣDitë më parë

  Ωραίο τραγούδι!!!!🙏❤️

 • Problem Gaming
  Problem GamingDitë më parë

  FINEM BABA🇦🇱

 • Jona Jonela
  Jona JonelaDitë më parë

  beautiful song👍👍

 • Stefanos Sozenidis
  Stefanos Sozenidis2 ditë më parë

  1:32 παρακαλώ

 • Aggela Demertzi
  Aggela Demertzi2 ditë më parë

  Το τραγουδι ειναι τελειο απλα οτκ 😉😉😉😉😘😘😘🎁🎁💖💖🙏💖🙏

 • Αντώνης Ξένος
  Αντώνης Ξένος2 ditë më parë

  ♥️🔥🔥🔥🔥

 • Linda I.
  Linda I.2 ditë më parë

  Όποιος υποστηρίζει την Αλβανία και την Ελλάδα να αφήσει σχόλιο

 • K.m K.m

  K.m K.m

  21 orë më parë

 • fantasy 090
  fantasy 0902 ditë më parë

  Ελαα ο finem✨

 • Kurdish Lion
  Kurdish Lion2 ditë më parë

  Nice song. Love from Kurdistan.

 • babis msk show
  babis msk show2 ditë më parë

  althe.info/number/zJfDimWzfHKgoro/video

 • GOTV
  GOTV2 ditë më parë

  10M🎭

 • Karim Benzema
  Karim Benzema2 ditë më parë

  Hajde finem hajde e kam degju 100 her spo na merzitet kenga superr💪💪💪

 • Ελένη Φώτο
  Ελένη Φώτο3 ditë më parë

  Mad clip😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Eymen Demirel
  Eymen Demirel3 ditë më parë

  dua

 • Uesli Gjumsi
  Uesli Gjumsi3 ditë më parë

  Super finem

 • Google Nutzer
  Google Nutzer3 ditë më parë

  Bravo shqipe kenge teper e mire 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰 (edhe flamurrin e greqis deshta me shtu por nuk pe gje haha)

 • andreas gabriil
  andreas gabriil3 ditë më parë

  Top

 • Albanian Boy
  Albanian Boy3 ditë më parë

  Cjan kto grekt e karit ku jan shqipet

 • Eri Sheqeri
  Eri Sheqeri3 ditë më parë

  Si heroina qe nuk liet esht kjo keng

 • Motto
  Motto3 ditë më parë

  althe.info/number/4IPJooB9h2mZrMg/video 😲

 • Elsa caterina06
  Elsa caterina063 ditë më parë

  Muzike shum e bukur.bravi

 • Eri Sheqeri
  Eri Sheqeri3 ditë më parë

  Nje keng qe nuk harroet let 💕💖

 • Roseldo shabani Roseldo
  Roseldo shabani Roseldo3 ditë më parë

  😎

 • Marianna X
  Marianna X3 ditë më parë

  LIGHT 🔥

 • αλεξανδρος γκαζεπης
  αλεξανδρος γκαζεπης3 ditë më parë

  😀😀😀😀😀👍👍👍👍👍👍

 • Alvi
  Alvi4 ditë më parë

  Bos bos finem mbreti

 • Alvi
  Alvi4 ditë më parë

  Finem bej kenge o bos

 • Alvi
  Alvi4 ditë më parë

  Je Bos kenga me e bukur

 • Ejsi Fejzo 👑❤️🌹💋🍯💞🥺
  Ejsi Fejzo 👑❤️🌹💋🍯💞🥺4 ditë më parë

  🤗😇🥺

 • Mad clip 🕊️
  Mad clip 🕊️4 ditë më parë

  ❤️✌️💪

 • panos koniarhs
  panos koniarhs4 ditë më parë

  Τέλειο

 • Άγγελος Ξενάκης
  Άγγελος Ξενάκης4 ditë më parë

  Ο light το απογείωσε το κομμάτι. Ο τύπος είναι όπως το after burner στα αεροπλάνα..Οπότε μπαίνει δεύτερος το τραγούδι απογειώνεται . Το ίδιο έκανε στο stars με toquel- ghetto santa με thug slime - iced out με billy sio - χιλιόμετρα με άλλους τρεις κλπ... ...είναι τυπάς...!

 • Redi

  Redi

  2 ditë më parë

  o finem ennoeis

 • Αδαμάντιος

  Αδαμάντιος

  3 ditë më parë

  Dostoevsky+++

 • Alexandra

  Alexandra

  3 ditë më parë

  Ξεκάθαρα

 • Lina Shabani
  Lina Shabani4 ditë më parë

  💖💖💖😙

 • brianmucatf06
  brianmucatf064 ditë më parë

  Ku je tiiii edhe vera kaloj ku je tiiii

 • Sona Vata
  Sona Vata4 ditë më parë

  a love you😍😍💜❤💖💖

 • Labinot Zulfaj
  Labinot Zulfaj4 ditë më parë

  , ♥️❤️♥️❤️

 • Jonida Celaj
  Jonida Celaj4 ditë më parë

  “Ku je ti “ ? Une isha ne Astir me makinen time me kengen tende ne sfond dhe ti ishe shtrire ne sedilen e shoferit te makina jote dhe u cove per te pare kush isha une , me ngule syte dhe ike duke xhiruar gomat !

 • Reshat Sallauka
  Reshat Sallauka4 ditë më parë

  🚀🚀🚀🚀

 • Lina Shabani
  Lina Shabani4 ditë më parë

  😗😗😗😗😗😗😗😗💖

 • Kledisa 😜
  Kledisa 😜4 ditë më parë

  🔥💖💖

 • m1gel 7
  m1gel 75 ditë më parë

  Πολύ καλό μπραβο💪💪💪💪

 • Kela Kasa
  Kela Kasa5 ditë më parë

  🙈🥰🥰🥰

 • Alexandra Pologeanu
  Alexandra Pologeanu5 ditë më parë

  Komme aus Rumänien aber ich liebe Albanische lieder

 • Klodian Klodian
  Klodian Klodian5 ditë më parë

  Sa bukur

 • Bασιλικη Αλεξανδροπουλου
  Bασιλικη Αλεξανδροπουλου5 ditë më parë

  Τελειο 💖💖💖💯💯💯💯💯

 • Αδαμάντιος
  Αδαμάντιος5 ditë më parë

  Όλο το νέο σου στυλ είναι ότι ρόκαρα πέρσι 🥶🥶

 • maria-sofia Papadrosou
  maria-sofia Papadrosou5 ditë më parë

  althe.info/number/uWfacpuFh5-pZ5U/video

 • Βορειος Πολεμιστης
  Βορειος Πολεμιστης5 ditë më parë

  Πρώτη φορά μου άρεσε τραγούδι του λαιτ... Είναι τέλειο σε παραδέχομαι αυτήν την φορά...Η ζωή θέλει Ρυθμό χρώμα και στυλ...Με της βριζές δουλειά δεν γίνεται είναι πολύ χαμηλο το επίπεδο.

 • Festjana Vela
  Festjana Vela6 ditë më parë

  Good song

 • Driz Gjata
  Driz Gjata6 ditë më parë

  😇😇😇😇😇

 • Driz Gjata
  Driz Gjata6 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Driz Gjata
  Driz Gjata6 ditë më parë

  Mezor po pres kongeen e rradhes nga finemi

 • Driz Gjata
  Driz Gjata6 ditë më parë

  Digje

 • George Litsinios
  George Litsinios6 ditë më parë

  🇬🇷🇦🇱

 • Timos
  Timos6 ditë më parë

  Καταπληκτικό, σε ένα ή σε δύο μήνες θα έχει πάρει 20 εκατομμύρια views

 • its_eri
  its_eri6 ditë më parë

  Finem is the best

 • Judokazz
  Judokazz6 ditë më parë

  εδω βλεπουμε εναν απιστευτο καλιτεχνη με τρομερη φωνη και παρουσια ο αλλος ειναι ο light που χαλαει το κομματι

 • Judokazz

  Judokazz

  Ditë më parë

  @Albion Cala ρε φίλε εγω βλέπω τον light μπροστά στον φινεμ μέτριο προς κακό γιαυτό και τον έχει βάλει να λέει λίγα λόγια βέβαια αυτό είναι υποκειμενικό αλλά όντως χαλάει το τραγούδι

 • Albion Cala

  Albion Cala

  Ditë më parë

  Όχι φίλε μου, και οι δύο είναι υπέροχοι.

 • aretta_doda🍯
  aretta_doda🍯6 ditë më parë

  E duaaa kte keng😭❤❤💥

 • Ylber Sefa
  Ylber Sefa6 ditë më parë

  vetem ky njeri qe ska lidhje me muziken , i ka ra zanatit nqaf 🤦‍♂️

 • Nikolas Memas
  Nikolas Memas6 ditë më parë

  ΑΠΛΆ ΤΈΛΕΙΑ..❤❤ΚΟΜΜΑΤΆΡΑ.

 • andria lovedeep
  andria lovedeep6 ditë më parë

  πολύ ωραίο

 • ylli shehu
  ylli shehu6 ditë më parë

  Shum keng e bukur bravo

 • Gaming video roblox zapeto
  Gaming video roblox zapeto7 ditë më parë

  Light πρέπει να σουλεπει ο mad clip

 • Καίτη Σιγάλα
  Καίτη Σιγάλα7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

 • Καίτη Σιγάλα
  Καίτη Σιγάλα7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

 • Driz Gjata
  Driz Gjata7 ditë më parë

  Ju rujt zoti sshqipe me fammilje Amin

 • Καίτη Σιγάλα

  Καίτη Σιγάλα

  7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

 • Ujku Blu
  Ujku Blu7 ditë më parë

  Ku je o finem na morri malli ja fansi yt dhe i solos

 • Καίτη Σιγάλα

  Καίτη Σιγάλα

  7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

 • maribela turtulli ♥️
  maribela turtulli ♥️7 ditë më parë

  Na jan shtu grekt ku I kemi shqiptart

 • Καίτη Σιγάλα

  Καίτη Σιγάλα

  7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

 • butrinti meri
  butrinti meri7 ditë më parë

  Ku je ti ga koha more finem

 • Teampls Batman
  Teampls Batman7 ditë më parë

  Light ❤️

 • Καίτη Σιγάλα

  Καίτη Σιγάλα

  7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

 • Ola Ceka
  Ola Ceka7 ditë më parë

  Beautiful

 • Καίτη Σιγάλα

  Καίτη Σιγάλα

  7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

 • Ola Ceka
  Ola Ceka7 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩

 • Ersiana Latifi
  Ersiana Latifi7 ditë më parë

  Ελλάδα albania❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Καίτη Σιγάλα

  Καίτη Σιγάλα

  7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

 • Zafiria Volioti
  Zafiria Volioti7 ditë më parë

  αρε mad clip

 • Καίτη Σιγάλα

  Καίτη Σιγάλα

  7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

 • Zafiria Volioti

  Zafiria Volioti

  7 ditë më parë

  telio

 • Dea Eli
  Dea Eli7 ditë më parë

  This is scroll song you hear u have body

 • Καίτη Σιγάλα

  Καίτη Σιγάλα

  7 ditë më parë

  althe.info/number/mXy4gYmMm4qblbY/video&ab_channel=AcKtv

Faqja Tjeter