Propozim nga Greg Rama? Vajza e ish-deputetes: Mami im do dhëndër demokrat - #EXPULS

Argëtim

#rtvora #expuls #adadeda
#EXPULS​​​​ - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00​ në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • Jakov Sollomoni
  Jakov Sollomoni19 orë më parë

  Muti perzihet shume mire ,vetem me mut

 • ching ching
  ching chingDitë më parë

  Njerzit e maruar perdorin kokain njerzit negativ

 • Shpresa Dhima
  Shpresa DhimaDitë më parë

  Cjane keto Chane keto we this so beget come njeriu se me goca e deputetes

 • Kapo Mthirr
  Kapo MthirrDitë më parë

  Ik mi karakurve tqr

 • Kapo Mthirr
  Kapo MthirrDitë më parë

  O politika jote e Di vetem une ca politike do Ti do me u Qi nparlamet

 • Majlinda Nano
  Majlinda Nano2 ditë më parë

  Njerezit e varur nga kokaina jane vetem gjynaf

 • Lazo' O3
  Lazo' O33 ditë më parë

  Hahaha eshte kar fare ky djali.

 • VANGJEL NACI
  VANGJEL NACI4 ditë më parë

  Ne pret atdheu nga ty

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi5 ditë më parë

  Koker ???🤮

 • David Totokoci
  David Totokoci5 ditë më parë

  Ku i ka gjetur Mami 4000€ per tet blere nje varese pervec te tjerave ?????

 • Anjeza Marqeshi
  Anjeza Marqeshi5 ditë më parë

  HAGAHAHAGAHAHAGAHAGA

 • Lu Manipulu
  Lu Manipulu7 ditë më parë

  q

 • Edlira Shahinasi
  Edlira Shahinasi7 ditë më parë

  Nuk i ve rendesi shifrave thote kjo vajza e mamit.... 350€ kostumi pjesa me e madhe e femijeve te taksapaguesve nuk kane leke te blene librat e shkolles🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️.

 • Dod Gjoka
  Dod Gjoka7 ditë më parë

  Po kuj i hin ne pun se si eshte kjo po ti qenke krejtesisht trap si fton ne studjo perte pyt per virgjerin , po qfar politike din kjo po hikeni e cofeni nenje ferre qete dy

 • xhulia names
  xhulia names8 ditë më parë

  Vajza e ciles deputete eshte 🩸e kerpereates

 • Drragoi1
  Drragoi18 ditë më parë

  Kush eshte Albina deda???? Kjo kokrra injorantes. Modele 🤦🤦🤦🤦

 • snake blox
  snake blox8 ditë më parë

  ti nuk shikohesh me sy moj kuqke je gjith selikon shurrat e mutit.mami juaj tja pije shurren PS se e bere mjeke ai sistem. tani e perbuz ku eshte rritur ajo lavire si kasolle lope hajani mutin sistemit te Enverit ok shurravicaaaaa

 • snake blox
  snake blox8 ditë më parë

  po ti moj vajze & mami juaj afrojani pak dashurine babait tend e ajo burrit se e keni harruar se e keni ne shtepi tu shikue burrat e te tjereve laviret e mutit ekeni ardh nga puka e shisni pordha ti dashuro djem per para interes xhoja te behesh dikushi bem mama se te nxhaj ha haaa ok

 • snake blox
  snake blox9 ditë më parë

  po qfar Gregori moj te mban ty ti lavire po pastro pafat e mamit tend po mamin tend dikushi per jeten e kan bere fshataret e saj per sevap edhe sistemi komunist ok Gregori tepallon ca dite edhe te thote ciao te len si Edi grate ha haaa

 • snake blox
  snake blox9 ditë më parë

  po qfar leshi deputetespo qfar moj kuqke mami jot dikushi ajo eshte derguar ne shkolle nga firmat e fshatit edhe nga sistemi socialist tani mami kuqka jote u kthye demokrate kur ka erdh ne rreshen me vite te tera ka ndejt me 1 xhakete okkkkk

 • Spartak Dede
  Spartak Dede9 ditë më parë

  DERRA SI PUNA JUAJ JANE PLEHRA. DHE PJELLA E DEGJENERIT .BAJGA TREG KRIMBASH MEDIATIK.

 • GARENA FREE FIRE BL17
  GARENA FREE FIRE BL179 ditë më parë

  ThuthuQe kot fare boshe

 • suzi koci
  suzi koci9 ditë më parë

  aman sa emission te ulet qe beni si emision Cfar lesh vipe eshte kjo silikoni i gjalla Aman o zot nje cop injorante kembe e kokee

 • Healthy kitchen
  Healthy kitchen10 ditë më parë

  Mami mami mami po baba a ke ty moj vajze???

 • Mimoza Mimoza
  Mimoza Mimoza10 ditë më parë

  Kam tradhetuar po jo skam tradhetuar. Genjeshtare

 • Ledy Ledy
  Ledy Ledy10 ditë më parë

  Me vjen turpe te jeme shqiptare kur shikoje qe taksat e mia per arsimin e ketur bushtave e familjaret hajdut qe kan . Ti shapiste nuk ke hankesa por un kam hankese qe ti jeton me taksat e djersen ton

 • Vali Zyka
  Vali Zyka10 ditë më parë

  I blen mami 4000 euro 1 varse me taksat e tona se nuk mendojn per femijet qe se kan mudesin me ngen ushqim po mendon per varse 4000 ero gjakpires

 • rexhaj qamil
  rexhaj qamil10 ditë më parë

  Z.ada.kam nje urim perty mbaje porosin e mamit segjaja maeshenjt nejet.esht mos ban kompemis me gregorin se I ka ngja babit keta nuk imbaj grat I ndrrojn si jevgjit kuajt

 • Sali Rerza
  Sali Rerza10 ditë më parë

  Po mire moj vajze te jesh e virgjer eshte nje moral do te thote qe ti nuk je perdale e cuar dore me dore

 • Kledia Janaqi
  Kledia Janaqi11 ditë më parë

  Cop idiote bashk me mamin

 • Gezime Llanaj
  Gezime Llanaj11 ditë më parë

  Sa e shpifur🤮🤮

 • Greta R
  Greta R11 ditë më parë

  Thuthuqe

 • productions 04
  productions 0412 ditë më parë

  E edukuar para kamres se mbas kamres e then karroten

 • Jehona Asani
  Jehona Asani12 ditë më parë

  Gazetar ce nuk ka fare respekt kundrejt nje femre , vazhdon dhr insiton ta dij kur e ka humb virgjerin.nje femer ,.le qe eshtr mungese totale rrspekti por duhet urgjentisht ti.mbyllet emisioni turp

 • Marie Kanini
  Marie Kanini12 ditë më parë

  Me kembe perpjete si mami

 • Hotel Velkom
  Hotel Velkom12 ditë më parë

  E ftuara ,drejtuesi te dy kot fare ,pyetjet mizerje fare

 • Hotel Velkom
  Hotel Velkom12 ditë më parë

  Pyetje koti,,, pyetje boshe

 • Anife Jeshili
  Anife Jeshili12 ditë më parë

  sorry por regullo vetullat, form te shpifur

 • Zef Kola
  Zef Kola13 ditë më parë

  Ja ka bler mami me leket e popullit varsen phu t q...... robt

 • Agim Ramadani
  Agim Ramadani13 ditë më parë

  A e ke humbur virgjinitetin

 • Agim Ramadani
  Agim Ramadani13 ditë më parë

  Po kjo eshte pytje pa lidhje nuk pytete , per jeten private kjo eshte mungese kulture spo doni me ec perpara

 • Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj13 ditë më parë

  Ky gazetari don atë vajzë që e rrahi në shpulla surratit.

 • Baba Tomorri 1
  Baba Tomorri 113 ditë më parë

  Po përse je ngarkuar kështu moj gocë ?

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  5 ditë më parë

  Per te shitur pak pordhe

 • Mike Siegenthaler
  Mike Siegenthaler14 ditë më parë

  Rama dhe embrionat maskarenj duhet zhdukur nga Toka 🇦🇱 net ikin per Bangladesh 🇧🇩

 • Halil Celaj
  Halil Celaj14 ditë më parë

  Greger qenka si Fernandeli, Fernandeli ishte njii aktor i madh qe kalujtur shum filmi.Dhe ka thene: Un me fetyren prej Gomari kam bere botdn te buz’qeshe..Kujdes zonjush se ketij jaka anda mashum meshkujt ,eta han te dashurin.

 • Edmond Kazazi
  Edmond Kazazi14 ditë më parë

  Na plasi kari se asht vajza e ish depotetje na hanget bolet

 • The Real Deal
  The Real Deal14 ditë më parë

  7:44 opa skema kunja tha noizy mesa duket e paska pas noizy kte

 • The Real Deal
  The Real Deal14 ditë më parë

  Esht shum e embel i am in love with her 😍

 • pranvera mustafaraj
  pranvera mustafaraj14 ditë më parë

  U sa te lymtur qe dukeni te gjithe ju qe doni te beheni me emisionet tuaja

 • suzi koci
  suzi koci14 ditë më parë

  Po e bukur gjith plastike Ikni more plerat e ndyre E ka pire metmikeshen time Mos genje o trape

 • suzi koci
  suzi koci14 ditë më parë

  Amanda se na i shpifet me keto femra qe e ema ka pireegjakun e popullit kjo femer jeton me parate e vjedhura nga e ema Haram ju befshin ylli i bythes kjo Ik se na i shpifet

 • ioanna122
  ioanna12214 ditë më parë

  Po vajz shum e bukur gjith plastik i ka fry buzet

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan14 ditë më parë

  Po normal qe ju behet me maje ketyre kjo ha taksat tona me cte mundet ku ka punuar kjo ndo njere ikan ardhur leket nga qielli mo po futjani ketij populli budalla politika eshte mashtrim moj cupe do behesh mashtruse

 • Astrit Ahmetaj
  Astrit Ahmetaj14 ditë më parë

  Kjo eshte kokra e budallackes

 • Loris Anika
  Loris Anika15 ditë më parë

  Popo meshkujt dojn qe ti te shkojsh me 100 dhe te merr per grua ty. Hec more shko te mami yt.

 • Loni Betoni
  Loni Betoni15 ditë më parë

  Buzet i paske ba

 • paul paul
  paul paul15 ditë më parë

  Ja KU vene paret tona, kurva injorante etj etj, mos me keq

 • Anila Çela
  Anila Çela15 ditë më parë

  Gazetat qe nuk di te artikuloje fjalët. 🤦🏻‍♀️

 • Enoeno Kapa
  Enoeno Kapa16 ditë më parë

  Sa e mir e embel e thjesht e edukuar.. sa fort e dashkem . Jet e shnet oj bije

 • Αγγελικη κρητικα
  Αγγελικη κρητικα16 ditë më parë

  NDOSHTA NUK I NGJAN BABAIT PO KTHEJE TI BOJE DEMOKRAK 50 KOMUNIST U KTHYN DEMOKRAT

 • natyre_animal_11 love
  natyre_animal_11 love16 ditë më parë

  Je si amelsin pershendes nga fush arrezi

 • natyre_animal_11 love

  natyre_animal_11 love

  6 ditë më parë

  Jo nuk e kam kusherir po qe ka nje fetyr te embel e engjellore e shohin te gjith Prindrit e saj kan vite qe jan larguar nga fush arrzi u thjet njeka intervisten e saj me pelqeu

 • Dori D

  Dori D

  6 ditë më parë

  Kusheriee do e kesh.

 • Kei Kei
  Kei Kei16 ditë më parë

  Po ku niveli i kesaj ,e ku eshte Greku Rama .Ada 24 ore te mban Greku ,pastaj bye bye bye ke mami .Pastron parate e mamit ,dhe thote punoj .

 • 19 98
  19 9816 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • K L
  K L16 ditë më parë

  Fare fycke e bija e deputetes...E nxori pafytyre mamin..Shqiptaret nuk rregullojne dot dhembet,ajo i ble te bijes 4000 euro dhurate.

 • K L
  K L16 ditë më parë

  Cfar gomar gazetar.!,,, pyetje vetem per klokime..

 • Ir Si
  Ir Si16 ditë më parë

  Me Noizy merru ta fusi karin ne goje

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce16 ditë më parë

  O u hengesh ate qe ben socja listet ne megjes ti dhe mamin mos ta ka ven mamas dhe ty mos ta ka ven djali rz es dhe te ka xhgenjyr po te rroft shkolla moj i njorante moj tamam mami ka vjrdhurndaj ti ble se ka vjedhur si saliu dhe ta vent socjalisti

 • slightly. 00
  slightly. 0016 ditë më parë

  Ore ky sdi te flasi ca gazetari esht ktij i merret goja

 • Ardian Gjata
  Ardian Gjata16 ditë më parë

  Mami deputete 4 mi euro varse populli shqiptar pagun taksat

 • Curraj Eperm
  Curraj Eperm16 ditë më parë

  Eh moj goce djemet e socjalisteve jane specjaliste per qdo gje po punen e partise e lekun e kan mbi gjithqka ku ka specjalist ne bote si nje socjalist ku jane me lek droget me lek kurvash me lek korrupsjonit mos u habit me leke hashashit ku ka shqiptare socjaliste tash tet vjet qe nuk u mor me fituer lek me hashash pra jepi mundesin vetes banu me leke haaaaAASAAAAAAAAAAAA

 • Shpresa Dhima
  Shpresa Dhima17 ditë më parë

  Po kujt I duhet so je no goce

 • Merjeme Kalaja

  Merjeme Kalaja

  7 ditë më parë

  L

 • Shpresa Dhima
  Shpresa Dhima17 ditë më parë

  Sa keq mendon Manmi

 • Titanic Titan
  Titanic Titan17 ditë më parë

  Cfare pret nga nje gay moderator?

 • Andi 1

  Andi 1

  8 ditë më parë

  mw te qi ropt ty

 • William William
  William William17 ditë më parë

  E virgjer ne vrim te veshit,por edhe ktu dyshoj 😂

 • Felix Hayes

  Felix Hayes

  3 orë më parë

  dont know if anyone cares at all but I just hacked my girl friends Instagram account using Instaportal. Cant link here so search for it on google if you care

 • William William

  William William

  3 ditë më parë

  @OT 125 👍🏻

 • OT 125

  OT 125

  3 ditë më parë

  po ca dini ju mor 🤏🏻

 • ioanna122

  ioanna122

  14 ditë më parë

  Hahahahahahahahaha

 • Erlind Zefi
  Erlind Zefi17 ditë më parë

  Pse rren moj ku asht e virgjer ajo

 • antonio Alonge
  antonio Alonge17 ditë më parë

  Qr sikur kan kap qiellin me dore

 • Dritan Ilirjan Lamaj
  Dritan Ilirjan Lamaj17 ditë më parë

  Bravo vajze shqiptare.

 • Osman Kuci
  Osman Kuci17 ditë më parë

  Tralala me bishta prasi 😃

 • Hondo Hondo

  Hondo Hondo

  13 ditë më parë

  Se kjo vjen nga tragjasi

 • NOSLİV İSİV
  NOSLİV İSİV17 ditë më parë

  Car bytjesh ben ku kokra e pederastit Po ti ronaldina car moshe ke pas kur ta kan plas tapen per her te par car moshe e ke umbur virgjerin ronaldina

 • Alketa Keta
  Alketa Keta17 ditë më parë

  tralala zura nje gale

 • Hondo Hondo

  Hondo Hondo

  13 ditë më parë

  Do tja rris tja bëj djal ose ngjal

 • Alketa Keta
  Alketa Keta17 ditë më parë

  edhe ty te kishim mangut ne politike megjithese ju ben grida profesjoniste karjere

 • Xhoziana Dhimpali

  Xhoziana Dhimpali

  12 ditë më parë

  Po vajza e kujt deputetëve është? se po e mbaja sekret mamin!! se nuk hedhim fall e kujt është ... se janë shtuar shumë tani..

 • Service Tools
  Service Tools17 ditë më parë

  ku kan perfundu taksat e mia 😐 kjo do behet e imja ti mar taksat mbrapsh 😞

 • Dur 1

  Dur 1

  13 ditë më parë

  😂

 • bert latifi

  bert latifi

  15 ditë më parë

  ..o cna paskan hik taksat per lesh ....mami sqeka marre fare me ty spaska pas kohe fare kjo e paska humb shume here virgjerine 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ... po pse moj bibe si do u thush kalamajve qe ke qene pak e qime kur je martuar me baben e tyne .... o ti qeke koqe nga mendja ....beji yzmet mamit dhe trupit se mendja paska hik heret.....

 • Birgit Cangonja

  Birgit Cangonja

  16 ditë më parë

  🤣 suksese

 • Service Tools
  Service Tools17 ditë më parë

  😮

 • Alo Cimi
  Alo Cimi17 ditë më parë

  Pernot i bi me dor tu pa fotot e ksaj

 • Fatmir Lame

  Fatmir Lame

  14 ditë më parë

  @Loni Betoni GJONI TOPIA , O ZOGU TI DO KAR DHE KAMZHIK,, TE PERSHENDES DUKE TE SHKERDHYER GJALL E VDEKUN ,, KLM , TUNG , ROPT NE PITH NGA TI KESH ,,

 • Fatmir Lame

  Fatmir Lame

  15 ditë më parë

  @Loni Betoni TOM TALUSHI NDOC KAJELLI NANEN NE PILL AI QE MA HEDHI ,,

 • Loni Betoni

  Loni Betoni

  15 ditë më parë

  @Fatmir Lame A ma mir te biesh nga kali e te vritesh apo te qihesh ne byth e te rritesh

 • Fatmir Lame

  Fatmir Lame

  15 ditë më parë

  @Alo Cimi FEMRA TE BUKURA KA ME MIJRA , POR NUK BEN ROBI SI PEVERS ,

 • Alo Cimi

  Alo Cimi

  15 ditë më parë

  @Fatmir Lame je gabim vllai mos I fol djalit ashtu ktu gjith ai pill ti thu kari ktij kari atij

 • Nona Nona
  Nona Nona17 ditë më parë

  Ta ka bler Mami me djersen e popullit shqiptar varsen e vloririt ty. Turp.....

Faqja Tjeter