Bruno shpjegon videon, në një dhomë i zhveshur duke puthur një vajzë… - Përputhen, 18 Nëntor 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente: 870

 • Lifestyle 1
  Lifestyle 1

  Ngushullime per familjaret e 8 vjecarin Mateo😭

 • Meriii
  Meriii

  Nga gjithe puntata sot me pelqeu mendimi Albit per Anen. Bravo Albi👏👏👏👏

 • Lisena Merdhoçi
  Lisena Merdhoçi

  Sa gjynah rini e djegur 20 vjeçare qe flasin per jeten kur duhet te jene duke e jetuar ate.Skane folur nje here per udhetime,per eksperienca pune,per shoqerin,per veshjen,per shkollen,per gjuhe te huaja,per zhgenjimet e para,per enderrat sa gjynah

 • ndikim
  ndikim

  There are so many research data that show less success and mental wellbeing in children raised by a single parent. In USA, data have shown that especially boys raised without the figure of the father tend to end up in crime and/or in prison.

 • Saimir rakipaj
  Saimir rakipaj

  ngushellime familjarve te mateos

 • flori mumajesi
  flori mumajesi

  The company also announced plans that would have done to mark your goal by creating new goals and goals and what they all should be doing with their cust business model and you can expect them from your company to make sure they know what they are willing with your business partner for you when they have made a commitment to them as the company is working with your team

 • HASTA LA VISTA KS
  HASTA LA VISTA KS

  💥Një ditë do të takohemi në udhëkryq,

 • n avdyli
  n avdyli

  Ana vajze e re, edhe e bukur, i kisha sugjeruar qe te mos mendoj t'i zvogeloj cicat por te kujdeset t'a zvogeloj gjuhen, sepse ajo do i sjell me shume probleme.

 • zultan aliju
  zultan aliju

  Te pakten thuajni Nje Ngushllimi per Mateon 8 Vjecar 😥😥😥

 • Flutura Haxhiu
  Flutura Haxhiu

  Ana sa fillove me na pelqy tpaska bo keq pushimi paske marr jermin

 • Selma Dini
  Selma Dini

  Kur Bora pyet Arjanin per “skandalin” e “Brunos”, ai mundohet tmos qesh sepse e din shume mire qe Olsa ja ka fut kot per “shikueshmeri”

 • sinani Sinani
  sinani Sinani

  Un mendoj qe po te dalin ne takim cunat me njeri tjetrin per shoqeri do ke't me shum humor dhe emocione 😂😂

 • Spring Love
  Spring Love

  Albi njeri nga cunat me te zgjuar dhe te pjekur aty brenda🙌🏼✨

 • Dhurata Zenelaj
  Dhurata Zenelaj

  Mikela sot po' flet sakte te lumte asaj Anes i duhet nje dush i ftohte 🥀🤣

 • Elena Kondili
  Elena Kondili

  Albi 👏 per ato qe the,ke fol si burrat!

 • Anna Condi
  Anna Condi

  Keto gocat nuk kan pike emocioni ne takime me djemte.emision I deshtuar kete sezon

 • Desi Fype
  Desi Fype

  Sa I ka ardhur goja kesaj Efit, Zot Sa llum jane… cfare fjalori ne të tille orari?!! 🤯

 • EROOH
  EROOH

  Ana eshte shum mendjemadhe dhe djallzore per mendimin tim vet fakti qe e ka dhe tatuazhin « Devil 666 » ma jep pershtypjen e nje femre te « pa kuptueshme » dhe shum te veshtire sot po e shoh se me te vertet eshte 20 vjeqe dhe sillet si shum me pak se aq.

 • alb 123
  alb 123

  e kan bo efin sikur ca esht duhet te jesh femer ne rradh te pare ste ben vetem bukuria çe do nje femer si ju ju jeni tellash i madh

 • Σού
  Σού

  Xaxaxaxaxa Endri je super fantastik.... Vetem ti me knaq...ngelem duke degjuar anen dramatike te te gjithe ,dhe kane humbur humorin...