Bruno shpjegon videon, në një dhomë i zhveshur duke puthur një vajzë… - Përputhen, 18 Nëntor 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente: 880

 • Vanesa Harizaj
  Vanesa Harizaj8 ditë më parë

  Ca e mbani kete azemin kush eshte ky ti tregoj kilet nje femre po eshte ajo po une ja nxirja syt vendit u duket vetja me te mir ketyre kapen pas peshe meshkuj Pa karakter

 • Sadete Baba
  Sadete Baba9 ditë më parë

  Nje vajze 20 vjecare me fjalor te piste, vijani emrin vete

 • Violeta Xhiku
  Violeta Xhiku9 ditë më parë

  Moj Ana mjer nena qe te ka qenke nje vajza shume e eger e pa educate ti me me kete sjellje qe ke asnjehere nuk te mer ndonje djale me kete educate te duket vetja sikur je e zgjuar por je ozot kush do te mare po se besoj te martohesh me kete sjellje Azeri eshte djale shume me educate I urte Azerbaijan dil nga emisioni nuk ka vajza aty per ty me tipin qe ti ke ti je djale I mire te uroj nje fat te mire te pershendes nga Australia 🏆👍🏻

 • Ina Ina
  Ina Ina12 ditë më parë

  Po kjo qenka rrugaqe rrugesh mo vlla

 • Bledar Merja
  Bledar Merja12 ditë më parë

  Bora qenka veshur si kukull barbi

 • Mirela Lela
  Mirela Lela12 ditë më parë

  Oh zot femra rrugace pa piken e edukates 🤮🤮🤮20 vjece ajo ofendon sikur eshte prositute 🤮ky emicjon eshte digjenerim vetem te dashuruar nuk ka aty,se fjala dashuri eshte shume e madhe per ata qe dashurojn me pasteriti jo si keto qe i nderrojn cdo 1vit 🤮

 • alessiado alessiado
  alessiado alessiado12 ditë më parë

  Ana:: quni quni...Po le ta shprehi pra se deri tani spo shof assizhooooo

 • Behar Beki
  Behar Beki12 ditë më parë

  Ana ikom 63 kile 10 here ndoshta 63 kile me krevet

 • Ali Dulla
  Ali Dulla12 ditë më parë

  Bruno me Anen

 • Malvina Mema
  Malvina Mema12 ditë më parë

  Se kam ndjekur fare kte sezon . Po shoh vetem biseden Ana Azem. Me varja qe qenka kjo ana😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Panos Panos
  Panos Panos12 ditë më parë

  AKOMA KTA HARRIXHINJT MO

 • edi musaraj
  edi musaraj13 ditë më parë

  Ça i jep renci kesaj rop qires… 🙈🙈🙈

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore13 ditë më parë

  Bora.fol drejt ku esht ofendim azemit ketu para asaj bishes kjo qenka bish ne vend qe te jet nje femer e brisht

 • Nedzbudin Kadriu
  Nedzbudin Kadriu13 ditë më parë

  Perputh jen

 • jona vibjona
  jona vibjona13 ditë më parë

  zot sa kot esht ber perputhen ska ngel m asnje personazh interesant

 • Risheb Imelak
  Risheb Imelak13 ditë më parë

  Ca lesh mashkulli je o azem kur vet e ofendove i pari? Thuaj shyqyr qe nuk te rrahu ana akoma me teper ti thuash 100 kile

 • Debatik Kuqi
  Debatik Kuqi13 ditë më parë

  Merrni vajza te reja edhe ma me Edukat shum fjalor te shemtun kan

 • Remarco Muraca
  Remarco Muraca13 ditë më parë

  Mjer ato qe i fusin ne shpi kto baxhedha , kto jan femra te xhamave te asmterdamit 🤮🤮🤮

 • BRUNO
  BRUNO13 ditë më parë

  Ana si ajo radjoja e prishun... 😏

 • Muhamet Ramadani
  Muhamet Ramadani13 ditë më parë

  Ste ka hije oj idijote aj nga kosova ka ardh deri te ju e ti sillesh si e mar idijote

 • Selma Dini
  Selma Dini13 ditë më parë

  Ky emision vetem po degjenerohet shume e me shume me cdo Sezon. Dhe Arjani vetem se i ka humbur vlerat e tij si “opinionist” prandaj ka ngel aty ne ate karrige.

 • Selma Dini
  Selma Dini13 ditë më parë

  Kur Bora pyet Arjanin per “skandalin” e “Brunos”, ai mundohet tmos qesh sepse e din shume mire qe Olsa ja ka fut kot per “shikueshmeri”

 • TheAlbanianLanguage
  TheAlbanianLanguage13 ditë më parë

  Mroma te gjithve!

 • SwayZe Rhino
  SwayZe Rhino13 ditë më parë

  Meshkujve shqiptar i iken truri po te jete nje femer inteligjente qe ka cfare te thote dhe nuk do tja di kush flet i pari mashkulli apo femra. Ana, te jesh si te duash, vazhdo perpara se shqiptarve nuk ju mbyllet goja neper kafe nga 8-9 ore ulur duke shellyer dhe nuk i pelqen kur kthejne pergjigjie femrat ne televizion. E kupton cfare behet ketu apo jo..

 • Alba Meha
  Alba Meha13 ditë më parë

  Shkoi Ada dhe la fjalen "vajze e dashur" 😂

 • roblox chanel
  roblox chanel13 ditë më parë

  Vajaza dhe djema dini anglisht shacke chacke your boty

 • roblox chanel
  roblox chanel13 ditë më parë

  Vajza the djaema

 • Esmeralda Mushi
  Esmeralda Mushi13 ditë më parë

  Bravo, rinia shqiptare! Me keto emisione qe po behen,vetem skandale ka. Punoni,lexoni libra.Mos shikoni Perputhen.

 • Andy G
  Andy G13 ditë më parë

  Rini qe po degradon cdo vit e me shume!

 • M W
  M W13 ditë më parë

  Azemi dashka nuse me verte i shkreti 🤣 ik ne shpi o mavri se i le leket rrugve

 • franchi Ecuador
  franchi Ecuador13 ditë më parë

  Bravo azem hiqa masken kesaj baxhelles

 • Albania🇦🇱
  Albania🇦🇱13 ditë më parë

  Ana dukesh e rritur ne fukarallek Edhe Kur ke ardh en perputhen te Asht dukt vetja si mbretneshe faktikisht je dhom nga pamja jo 100 kile Por 500 kilshe dukesh njeri psikopat

 • edi edi
  edi edi13 ditë më parë

  Ana peshen nuk e ka problem po prape e permendi qe eshte 63 kg. Per nje "çimçakëz" si e quan ajo shume u revoltua

 • Noein
  Noein13 ditë më parë

  There are so many research data that show less success and mental wellbeing in children raised by a single parent. In USA, data have shown that especially boys raised without the figure of the father tend to end up in crime and/or in prison.

 • Alb16
  Alb1613 ditë më parë

  Cope mishi me dy sy Ana.....

 • KristinaFejzo Fejzo
  KristinaFejzo Fejzo13 ditë më parë

  Nuk e di per ju por une po mendoj ku duhet ta hedh ate firmen per vrasjen e atij mostres

 • alb 123
  alb 12313 ditë më parë

  o zot i madh o zot

 • Sorin Dumi
  Sorin Dumi13 ditë më parë

  Skandaloze femer

 • Spring Love
  Spring Love13 ditë më parë

  Albi njeri nga cunat me te zgjuar dhe te pjekur aty brenda🙌🏼✨

 • time techno
  time techno13 ditë më parë

  Bobo sa ka ra shikueshmeria olsa do presi damaret

 • Spring Love
  Spring Love13 ditë më parë

  Bravo Albi i ke folur tamam ashtu si duhet anes🙌🏼respekt per ty🌟

 • Renato Lala
  Renato Lala13 ditë më parë

  Oj Lop rrace 🤣🤣🤣🤣

 • Nevila Rubjeka
  Nevila Rubjeka13 ditë më parë

  Gjeja me e bukur ne takim qeni i Devit🐶😍

 • ela musa
  ela musa13 ditë më parë

  Efi normal qe ska xhelozi se eshte bere njesoj copy paste operacionet plastike si gocat Vip Shqiptar. 3 gocat e tjera yje . Efi thjesht plastik

 • lyrics song 💜💗
  lyrics song 💜💗13 ditë më parë

  Me beni subcribed ju lutem

 • Ronis craft shop
  Ronis craft shop13 ditë më parë

  Perfundimisht keta tipa meshkuj dhe femra jane llumi i shoqerise,sa te lodhshem,te merzitshem dhe bajat.

 • Ruzhdi Alla
  Ruzhdi Alla13 ditë më parë

  Opo mikela eshte si eshte me Te tipin e saje po' deri tani ajo po' eshte me e sakta nga te gjitha aty me me kembe ne tok bravo miki

 • Besnik salihu
  Besnik salihu13 ditë më parë

  Blehav ka 1 orbit e mos shtyhen

 • Behar Beki
  Behar Beki13 ditë më parë

  Efi tu ka rrit mendja shum ta pshurii gojen a more vesh o pom vjen keq qe nuk jom pjes e perputhen ja kisha mbyll gojen kejve njo ka njo edhe me kishun eliminu po sum kish hanger leshi veq isha hi ne perputhen me kallzu qe menjemadhsija nuk tbon njerri po te bon kafsh more efi ncnc marre qka pot doket vetja deri pram ke hanger buk e salam te lopes sot kishe une diqka

 • enshuldigon danke
  enshuldigon danke13 ditë më parë

  Ana nxori qenin per xhiro dhe beri e takimin na plasi kjo na plasi ajo thot ana sic flet perdite 😂😂😂eee zott mblidhidhit o goc😂

 • Gilda Decker
  Gilda Decker13 ditë më parë

  Sa shkoni bashke ana-dejvi 2 bullafiqa 🤣🤣

 • glauk nami
  glauk nami13 ditë më parë

  Ana la hy në përputhen për t'i dërguar mesazh të dashurit që do të përputhet me atë akoma. Karakter i papërballueshëm = stres falas për partnerin

 • MIXED VIDEOS
  MIXED VIDEOS13 ditë më parë

  Nuk kam 100 kile po 60 thot a nfakt shihet si ti kishte 150😂😂😂

 • Mimoza Brahimaj
  Mimoza Brahimaj13 ditë më parë

  Ky konomi kujton se eshte i zgjuar por !!!!! Nuk eshte

 • Donaa S
  Donaa S13 ditë më parë

  Boring boring 🤨

 • Vjollca Hysa
  Vjollca Hysa13 ditë më parë

  I drejtohem Arianit si opionist esht ndryshim i madh nga vajzat shqiptare me vajzat e Europes esht shum i madhe vajzat nuk kan edukat Azemi ja te drejt te reagoj ne momentin qe nuk tregon respekt per nje mashkull ajo nuk duhet te kerkoje burr dhe dashuri pik

 • shemsedin murati
  shemsedin murati13 ditë më parë

  ana eshte e pjekur dhe pak si e djegur po duket si papagalli im blu

 • Leo Popi
  Leo Popi13 ditë më parë

  Shyqyr Albi qonka gjall 😆😊

 • 〘Albania〙 〘king〙 kraja
  〘Albania〙 〘king〙 kraja13 ditë më parë

  Emision bordello televizion koti, mire thote Edi Rama jeni kazan.

 • Pimi Krasniqi
  Pimi Krasniqi13 ditë më parë

  Azem tka ardh koha me ec bac se u bone bajat

 • Lula Krasniqi
  Lula Krasniqi13 ditë më parë

  Gjithqka po shofim amo perputhje joo

 • Mia Mia
  Mia Mia13 ditë më parë

  Oreee jam 63 kilee 😂😂😂

 • never say never
  never say never13 ditë më parë

  Mikela personi me i drejtperdrejt ne emision

 • Merita Gashi
  Merita Gashi13 ditë më parë

  Bravo Devi per mesazhin 😌

 • Julian Fier
  Julian Fier14 ditë më parë

  Fmra vrkn ka aty brenda po dhe mshk disa aty vrkn jan si bruno 🤮🤮🤮🤮🤮🥶🥶🥶🥶🤪🤪🥶🥶🥶🥶🤪🤪🤪🤮🤮

 • Laureta Myrtaj
  Laureta Myrtaj14 ditë më parë

  Ana nje vajze k'xxx shume pa edukate e pacipe me ngjan si ata meshkujt e rruges

 • Julian Fier
  Julian Fier14 ditë më parë

  Ikni more barbonat dhe bucet e shpifura aty brenda emision vrkn mu emision burdello yyyyyyyyyyyt 🥶🥶🥶🥶🥶🤪🤪🤪🤮🤮🤮🤮🤮🥶🥶🥶🤪🤪🤪🤮🤮🤮🤮

 • dita Wien
  dita Wien14 ditë më parë

  Ngushllime familjes ishalla zoti i forcon se dhimbje shumm e madh per krejt botn😭😭😭😭😭😭

 • X67
  X6714 ditë më parë

  Ana impulsive 😂😍

 • Drita Gorana
  Drita Gorana14 ditë më parë

  Ana shume rrugace u tregove, ke marr kot ...Azem je zotni vlla..

 • shemsedin murati
  shemsedin murati14 ditë më parë

  bora sa here nuk i konvenon haj bojm reklam na e shpife

 • Kri Kri
  Kri Kri14 ditë më parë

  Ana ke fillu me fol cik si fshatare! 😉 Permbaje veten se ne fillim u shfaqe si goc me edukate e pjekur e shprehur por di te them qe thjesht te duket vetja sikur je e pjekur , genjen veten sikur di shume nga jeta por me beso je akoma ke A! Yyyyy sa e vogel je , ke kohe shuumeeee per tu pjek! Ne cdo takim thua isha me nerva isha nervoze isha ne stres? Ca ke mi goc ke fmit pa buke??? Aman mos kerkoni mu rrit para kohe po shijojeni moshen qe keni! Nese je me nerva dhe ke kaq strese shko ke psikologu mos humb kohe ktu!

 • alessiado alessiado
  alessiado alessiado14 ditë më parë

  Mikela spiune madhe esht por shum pozitive gjith kohes duke qeshur sa njeri i lumtur 😂

 • Taqo Kola
  Taqo Kola14 ditë më parë

  Ana na dole me shume pordh moj pipirick😂😂

 • Krenare Avdiu
  Krenare Avdiu14 ditë më parë

  Ngushllime familjes mateos

 • Begu Begolli
  Begu Begolli14 ditë më parë

  Ana qenka si ajo thenja, Dhi e coft e bisht perpjet ahaha. po ik ore paloje pak se nuk je aq sa ti selektosh vetem 1-2 veta nga gjith ata. ju paska lshu goja madje thoshte s kam pa takimet o bo bo qfar Vip kjo agjenden e ngjeshur.

 • Lonna
  Lonna14 ditë më parë

  Mjer kujt do i bjeri ne pjes kjo Ana🤦‍♀️

 • fatiko spaho
  fatiko spaho14 ditë më parë

  Po rugace kini mare me bora cdo prisni tjeter vec fjale ofenduse

 • fatiko spaho
  fatiko spaho14 ditë më parë

  Ana pa edukat fare

 • Dina Dina
  Dina Dina14 ditë më parë

  Programit i ka iki lezeta fare

 • Mark Anthony
  Mark Anthony14 ditë më parë

  E di une pse e kan Fut Anen aty sepse si do fillojn te promovojn Acain One , pas ca ditesh do filloj Ana te flasi per Acai One , Kishte filluar me pare Ada te fliste por qe Iku.

 • 🇦🇱albania
  🇦🇱albania14 ditë më parë

  Po çfar pëlqimi moj kjo ban reklama ishit

 • Ioana Myrtaj
  Ioana Myrtaj14 ditë më parë

  Hiqeni kte Endrin 🤮

 • Lela e
  Lela e14 ditë më parë

  Ana eshte shume e pjekur, qe ne momentin qe beri tatuazhin: Devil666

 • Elvis Shkodrani
  Elvis Shkodrani14 ditë më parë

  Hajde emision degjenerate hajde

 • Ina Gjura
  Ina Gjura14 ditë më parë

  Mendova qe ne nisjen e programit do te jepej nje ngushllim familjar per humbjen e vogelushit Matteo😭😭😭😭😭😭 por si duket jan poshtersira te gjith e para Bora qe nuk e la mesazhin promcional nje moment e me fol per at engjell qe e vrau psikopati pa pik meshire turp e presim te ngrihet populli ne kemb per ate voglush ska me njerzi Qofsh i xhenetit i vogli Matteo 😭😭😭😭😭

 • Violeta Rozgari
  Violeta Rozgari14 ditë më parë

  Mbylle bucen ti mos e mbroni nje emision burdellash

 • Indrit Resulaj
  Indrit Resulaj14 ditë më parë

  Do kesh ngjar nga jotem ti moj ana prandaj ka marr edhe rrugen yt ate qe ka ikur nga syte kembet.. ska pas nga ja mbante me i shkreti

 • Linda 123
  Linda 12314 ditë më parë

  Efi si e mbron Brunon 🤣🤣 Avokatja boll se le nam 🤧

 • Kela &Er

  Kela &Er

  13 ditë më parë

  🤣🤣

 • Albano Groshi
  Albano Groshi14 ditë më parë

  Mikela pse eshte akoma ketu😂😂😅

 • internet daja
  internet daja14 ditë më parë

  Ku i keni marre keto nga rruga as ne rruge nuk lejohet ato fjale DHE ME E FORTA KJO BORA THOTE I PERDORNI JASH EMISIONI POR JANE NE AMBJETIN E TOPIT APO NUK I DIN BORA EDHE SIKUR TE ISHTE JASHT ESHTE .........DEGJENERIM total . cfare ben leku pranohet cdo gje program IDJOT

 • Aliasi Opaj
  Aliasi Opaj14 ditë më parë

  Urime Olsa skenarin per prime, tatuazhi i Brunos😁 Boren e ktheve ne lexuese reklamash te lumt perseri. Ana „karakteri“ me i madh ne emision ne krahasim me gjoksin se moshen. Ishi po te kishte nevoj per ty do ishit bashk Ana, nevoja qe ka nje ish per ishin eshte te ike sa me larg njeri tjetrit nese vertet jan bere i“sha“.

 • alba grillo
  alba grillo14 ditë më parë

  Nuk shifet me ky emision. Un per vete eshte puntata e fundit qe shoh.

 • LaaL Info
  LaaL Info14 ditë më parë

  Prsh miq , ju ftoj te kaloni ne kanalin tone per informacionet e fundit 🥰

 • LaaL Info
  LaaL Info14 ditë më parë

  Prsh miq , ju ftoj te kaloni ne kanalin tone per informacionet e fundit 🥰

 • Martin Muca
  Martin Muca14 ditë më parë

  Kjo Ana qeka shum femer e ulet. Kan marr lloj lloj femre vk aty qe po felliqin femren shqiptare.

 • Klajdi Lociloci
  Klajdi Lociloci14 ditë më parë

  Leng groshe jeni.po na plasni Fort ne se kush shkoi ne hotel dhe me ke shkoi.po hiqni ATA flliqsira nga ekrani

 • Ergys Dautaj
  Ergys Dautaj14 ditë më parë

  Ana balena blu ka i duket vetja kush e di se çka, e kjo Bora sdin me ke e ka djalin e po perputh njerez ketu pfffff..njerz pa seder

 • Fellenza Tobli
  Fellenza Tobli14 ditë më parë

  Sedi gjith veres ketu ben tur per te zgjedh go cat dhe mendoj llumin e gjith vendit keni mbledh vetem shikoni gjuhen we fls skan education komunikimi esht zero sikur jan rritur ne rruge djemt jan me te permbajtur kusre per efin o njerz ajo esht nr lidhje me brunon nga e njeh brunon ajo aq mire we u hodh per videon sa e pa u be keq nuk hame bare Hiqeni nga aty

 • Marsida Zajmj
  Marsida Zajmj14 ditë më parë

  Tamam si grosha qe hengret ju ben goja terr-terr-teeeerrrrrrrrrrrrrrr😂

Faqja Tjeter