Pas incidentit me Stelën, Armando kthehet në studio, ja çfarë ndodhi- Përputhen +40, 11 Qershor 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • AlbBros
  AlbBros2 ditë më parë

  Drama shqiptare vk

 • iluminati Iluminati
  iluminati Iluminati19 ditë më parë

  Ky Armando qenka metevertete cinik,vetem analizonja se si nderhyn....cfare karakteri,eshte per t'u habit.Asnji fije respekti dhe sens mesuesi nuk ka. Nuk kane thene kot pleqet...shkollimi nuk te ben njeri - por vetem te jep nje zeje. Armando psikopati,i ke lexuar komentet negative ndaj teje ne ALthe,me sugjerime ku te pershkruajne ty,si nje "shakllaban" te poezise se Gj.Fishtes,per sjelljet e tua shume te ulta ndaj Steles dhe insistimi yt me kundersulm prej nje gangsteri - per mos me i dhane fundja nje respekt si femer. Te isha ne vend te zonjes,vetem tre fjale i kisha komunikuar me ty dhe me aq,... do kisha mbaruar me ty njehere e pergjithmone dhe asnji minut,nuk do te kisha qendruar para "suratit" tend me sy te cakerdisur dhe gojeshtrember, Tipi si ty nuk i duhen burrerise dhe qyteterimit shqiptar...

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku22 ditë më parë

  aman na hapen barkun

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku22 ditë më parë

  te ka provuar trurin se je materjaliste pse me cimin u lidhe kot ti ja more lindites

 • velina gjika
  velina gjikaMuaj më parë

  O zot ky Armando esht i papar mos te rent ne pjes nje si ky🙄🙄🙄

 • durres albania
  durres albaniaMuaj më parë

  bora shum femer pa lidhje

 • Zana Zana
  Zana ZanaMuaj më parë

  Save keqe ësht kjo gru.

 • Musa Isaku
  Musa IsakuMuaj më parë

  Po kalove lumin i her per heren e dyt ai vjen i turbull dhe smun ta kalosh ma si ce kalove heren e par .

 • Rabiana Sinani
  Rabiana SinaniMuaj më parë

  Armando aty jan te gjithe hipokrit .Ti je shume rrealist dhe keshtu mos u mer me ata se kurr ste kuptojn .....

 • Pllumb Bala
  Pllumb BalaMuaj më parë

  Armando sei la vergogna di tutti noi uomini ☹️

 • Xhoana Vrana
  Xhoana VranaMuaj më parë

  Ne fakt mua si ciuaua mu duk armando deri tashi llafazan i math si ato grat e kqia 😁😁🤣🤣🤣

 • Blerim Kurtaj
  Blerim KurtajMuaj më parë

  Hera par e pash ket program veq ma hupet kohen shum Ju me kan njerzi tmir ne ket mosh se jeni ishit babagjysha ju jeni zero ne jet

 • Diana Allkushi
  Diana AllkushiMuaj më parë

  Armondo je shum shum me vizjon, po ste kupton njeri, je shum me karakter, rri i qet ti meriton nje femer sic je vet, mendoj se lindita te perket ty, kjo stela shum mendjemadhe, armando je njesh dhe ska burr nene qe te te ulin ty😊

 • M H
  M HMuaj më parë

  Ose ky koka i smur menedrisht ose me produksionin ekaa pregadit?!!

 • ajet duraku
  ajet durakuMuaj më parë

  Armando me horizont sa planeti tokë!👍🤝😂😂😂

 • Martin Muca
  Martin MucaMuaj më parë

  O Bora a do naj batanije te mbulohesh se ke ftoht.

 • dortmund dortmund
  dortmund dortmundMuaj më parë

  Armando esht njeri intelegjent

 • dortmund dortmund
  dortmund dortmundMuaj më parë

  Armando njeri me shkoll

 • dortmund dortmund
  dortmund dortmundMuaj më parë

  Po ik pjerdhu o xhuzepe

 • AK 47
  AK 47Muaj më parë

  Mos eshte shenja GAFORE ky Armandua puuu puuuu puuuuu

 • Elba Sani
  Elba SaniMuaj më parë

  Stela femer ideale.Mos e zgjat shume muhabetin me te.

 • Adriano Lleshi
  Adriano LleshiMuaj më parë

  o Armand ti thu je gjeni .je kundra rrymes .na ne Shkoder atyne si ty i thojm kundrabetal

 • ELIANA SYKAJ
  ELIANA SYKAJMuaj më parë

  Armando me shkrin me Lot 😂😂😂😂i shkreti

 • Martin Gabaj
  Martin GabajMuaj më parë

  Armando je shum mbrapa si mashkull qe je terhiqu prap se offendove veten qe u ktheve prap

 • Uarda Zabeli
  Uarda ZabeliMuaj më parë

  Po shkoni hiqeni ate femer te ndyre drrogaxhije do na shpjegojne kjo jeten qr ka 10 vite

 • Uarda Zabeli
  Uarda ZabeliMuaj më parë

  O armand je zotni .nicja el...te pershendet

 • Elvis Biba
  Elvis BibaMuaj më parë

  Nese gjendja adekuate tejkalon subkoshiencen pseudo analitike te devijimit abdominal te situates prezente me faktore jorrethanor qe ndikojne ne rezonancen psikike te personit perball, kjo sjell paralize.cerebrale te hemisferes se djathte te trurit te vogel 😄

 • Luan Kadrija
  Luan KadrijaMuaj më parë

  O Armandno ti duhesh me shku te nji shtall te lopve eh aty ka mundsi që te përputhesh

 • liriana shyti
  liriana shytiMuaj më parë

  O zot I madh shum e shumtuar kjo si dhi e eger ta shpif

 • Anita Mazenko
  Anita MazenkoMuaj më parë

  Of at

 • Kaltra Duka
  Kaltra DukaMuaj më parë

  Ca ha ky armando pr mgjes, gazeta?

 • agi prifti
  agi priftiMuaj më parë

  U

 • Maze Rami
  Maze RamiMuaj më parë

  Ky sikur ka vajtur per agjend aty 😂😂😂

 • anna anna
  anna annaMuaj më parë

  Shum sinqert asht Armando do shikoni kohen po thot verteten vetem se xehet

 • Bill Imeri
  Bill ImeriMuaj më parë

  Largoheni Armandon që të mosë merremi me idiotizëm!!!

 • R s
  R sMuaj më parë

  Armando eshte fallco, hajvan dhe dhe I semur psiqik..cfar turi shtremti

 • Abc Abc
  Abc AbcMuaj më parë

  Armando dhunon verbalisht gjithe studion, mendo pastaj per Stelen se ca i punon. Moj Olsa injorante te dhjefsha klikimet qe merr ti duke kthyer kete dhunues femrash ne emision 💩💩💩.

 • Emi Mario
  Emi MarioMuaj më parë

  Kti armandos I eshte shtrembru goja nga qe flet shum shume edhe Pam lidhje

 • Vladimir Shyti
  Vladimir ShytiMuaj më parë

  Sa e peshtir kur nje gje nuk shkon sshkon sh pa kuptim

 • valdet ademi
  valdet ademiMuaj më parë

  O bora po pse mani ksi psiko nemisjon turp qfar sjellje armando duhet larguar menjeher turp

 • Mandi Xhanari
  Mandi XhanariMuaj më parë

  o hiqeni kete rop qire se na i shpifi

 • Mandi Xhanari
  Mandi XhanariMuaj më parë

  ky armandua ceka nje rrot k???? nje injorant po hiqeni se qenka nje pler

 • Ana Ana
  Ana AnaMuaj më parë

  Armando; perfaqesuesi me i mire i injorances mashkullore ne planet, jo ne Shqiperi dmth😱😱😱😱

 • yubifer
  yubiferMuaj më parë

  Armando mashkulli me injorant turp ky mashkull eshte dhe mesues

 • Dimi Shehu
  Dimi ShehuMuaj më parë

  Se di cili mashkull do e duronte kete stela😒

 • Refki Ahmetaj
  Refki AhmetajMuaj më parë

  Kjo pul po genjej shum se e mban veten sikur te ishte e vetme femer ne bot.hec moj se vet nuk din qka do!!!!!!!!!!!!

 • coser ali
  coser aliMuaj më parë

  olsa duhet te hapi parti pensjonistash me Kujtim xhuzin seshpejti ne kuvendin e shqiperis

 • Jam Kush Jam
  Jam Kush JamMuaj më parë

  Armandos bravo i qofte qe vjen edhe ballafaqohet!!! Stela sillet sikur s’ka bere asnjeher komente kot!!! Boll e kryqezuat Armandon!!! Hem doni barazi hem doni trajtim preferencial!!! Cila eshte moj goce 40+ vjecare??????? Hem e vini Armandon ne shenjester hem pretendoni qe te reagoje i qete pas ofendimeve direct dhe indirect???? Armando me thene te drejten s’duhej te kishte reaguar verbalisht me keta qe e sollen ne emision per ta provokuar!!!!!!

 • Violeta Lala
  Violeta LalaMuaj më parë

  Ky fajin e tij ja leshon kesaj sepse ky e ka gojen shum te gjate

 • Violeta Lala
  Violeta LalaMuaj më parë

  Ky esht 0 mga mendja

 • Sabi Baliaj
  Sabi BaliajMuaj më parë

  Si...Salsano...in Portokalli...him ...o god..

 • Ismajl Behluli
  Ismajl BehluliMuaj më parë

  urime

 • fatjola pashollari
  fatjola pashollariMuaj më parë

  Imagjino ta kundershtoje nje femije kte Armandon🤔🙏Zot ruje femijen dmth

 • Kumsjei Hshsjsj
  Kumsjei HshsjsjMuaj më parë

  Armando me qene profesor ?? O toke sdi si po na mban ,mjerim femijet tane ne duart te kujt i kemi , shum Psikopat ne ballkan jane ne vende pune ku merret dituria , ne perjashtim qe kemi dhe njerez t'mire..Armando nuk je pasqyre e mire ik nga emisioni dhe Meru me ndonje tjeter profesion ,Jo jooo mesues e profesor joo

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Ma Njerez Hajvana se ne ket Emision skam pa askund.. Armandi me pasurine e palundshme 2 milion Euro 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Tjetri ben Reklama ish Gruas, Femrat gati te gjitha Katastrofe 🤦‍♀️🤦‍♀️, Xhiiiiimiiiiiii bre Macok.. Cka sben Njeriu per Lek 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Mimoza Bala
  Mimoza BalaMuaj më parë

  edhe nje termin te psikiatri dhe psikologu

 • Mimoza Bala
  Mimoza BalaMuaj më parë

  o armando shko ne neurologji rregulloje shendetin tend

 • Mimoza Bala
  Mimoza BalaMuaj më parë

  ky armando bash rast i humbur ,bash po bindem qe eshte tipik i semure mendor njeri me komplekse,sa i perket steles shum e edukuar dhe e matur e pjekur me shum qendrim te mir

 • Mimoza Bala
  Mimoza BalaMuaj më parë

  shum keq qe e paskan kthy ket armandon ,katastrof kjo qenie njerzore

 • Call of duty Al
  Call of duty AlMuaj më parë

  Emision leshit 🤮🤮🤮

 • Tesa Tesa
  Tesa TesaMuaj më parë

  Largoni armandon

 • Crypto Mind
  Crypto MindMuaj më parë

  ARMANDO I SJELL NE AJ TE GISHTIT TE GJITH ATO ZHULAQET DHE ME 3 FYTYRA ATY BRENDA. BRAVO ARMANO TREGOJA VENDIN KTYRE SPORDHJAKEVE SIKUR JA TREGONDE VENDIN SHQIPJA

 • MAKSIM DEMIRCANI
  MAKSIM DEMIRCANIMuaj më parë

  Armando Esht me njeshi ktu.

 • Geranto Muci
  Geranto MuciMuaj më parë

  Personazhet jane fallco jane te blere nga top channel,ky emision nuk jep asgje per shqiptaret 🙈nderpiteni sa me pare!

 • Juli JC
  Juli JCMuaj më parë

  Iku nje emisjon me armandon 😂

 • cristiano ronaldo
  cristiano ronaldoMuaj më parë

  armando esht 1 te tjeret jan vk per ty e shofim emisionin o plak je i madh

 • Brian Brian
  Brian BrianMuaj më parë

  O armando o psikopat

 • Lum Berisha
  Lum BerishaMuaj më parë

  Idiot me diplom Armando

 • Isuf Bytyqi
  Isuf BytyqiMuaj më parë

  Pytjet qe i shkrun osla kundra armandos besoj kuptojn edhe femijet

 • AlbOn View
  AlbOn ViewMuaj më parë

  Fillimisht ata nuk janë adoleshentë, dikush që ha fara në shëtitore=pedonale di të flas me me fjalë siperiore të rrugës fjalët e Armandos ishin shumë burrërore. Arjan KONDOMi nuk ndihet burrë prandaj i mundohet që ti japë drejtë Stelës pa merit. (Qyteti Vlora = diçka e përbashkët për mos folur për gjininë e Arijanit) Thuaj më fal! Gjëra kopshti… Ti thoshte më fal se më bëre me fol realitetin! Ai nuk është fëmij, në raste të tilla nëse i thua më fal i bën më keq asaj, (kokëboshe 40 vjeçe) Stela duhet të thoshte faleminderit se ai tha MË FAL për gjininë! Nëse edhe kjo tani qenka trans Stela trans ose e infiltruar sa për të mbushur skenën pa qëllimin e përputhjes me dike për të vazhduar jetën. Ajo nuk përfaqëson femrat thjesht ka llojin e gjinisë Ajo përfaqëson se do ta… komandojë burrin pa të drejtën e barazisë gjinore!

 • Besnik Lamcaj
  Besnik LamcajMuaj më parë

  Na plasi trapi kush del e kush hyn aty ne ate portal kurvash

 • Dauti Adem
  Dauti AdemMuaj më parë

  Nuk kam koment për stelen. Sa lakuriqe është aq edhe kokë boshe është. Armando ki kohë ti të mirresh me stelen është kokë e kam huq fare.

 • Kel Basha
  Kel BashaMuaj më parë

  Armando je bo per formatim. Duhet te pastrohesh nga virusi🤔

 • denis Ramadani
  denis RamadaniMuaj më parë

  Shum te drejt ka armando sepse kto femra te kota spo duroen si te hin ne program ju ritet menja sikur jan adoleshente turp te ju vi

 • Xhulio20 Gjona
  Xhulio20 GjonaMuaj më parë

  Hahahahha Armando legjenda mos e nxirrni

 • Sh. Kelmendi
  Sh. KelmendiMuaj më parë

  Serjozisht ky sosht mir sdi qysh punon ky me fmi tmerr

 • Xhulio20 Gjona
  Xhulio20 GjonaMuaj më parë

  Stela arrogante ewww blaa blaa ta shpif kjo lloj femre

 • Sh. Kelmendi
  Sh. KelmendiMuaj më parë

  E keni lodh ket vajz me ket budall Stela aman mos u mir me ket psikopat

 • K Kasaa86
  K Kasaa86Muaj më parë

  O shoku ke ikur per lesh ti do freksion dhe nderrim gomash se ike te djegura fare 🤣🤣

 • anxhelo barjamaj
  anxhelo barjamajMuaj më parë

  ky armando esht per ne big brother dhe kam besim se e fiton

 • Meli Na
  Meli NaMuaj më parë

  Armando nje nje monster .

 • Lorik De
  Lorik DeMuaj më parë

  Samiu:kemi nje eksampel Armando: jepi o izet jepi

 • Toni Kid
  Toni KidMuaj më parë

  20:19 Po ti moj ca shikon ashtu sikur të kam ngrënë bukën.....

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  Bravo Armando .👏👏👏

 • Isabela Stefani
  Isabela StefaniMuaj më parë

  Ky mashkull eshte urrejtje. Nje psikopat i dukshkem. Narcisist deri ne vdekje. Mu do me vinte turp ta kisha per fmi ket funderrin mashkull. Si e lejoni ket lloj dhune psikologjike. Si sju vjen turp se jeni dhe program ku CEO i keni femra. Si lejoni ket lloj sjellje un nuk e di.

 • Meri Merkaj
  Meri MerkajMuaj më parë

  te dhjefsha ne emisjonmoj buce rrugeve qr ke prur njebushtrani dhe bushtre si ty olsa

 • Meri Merkaj
  Meri MerkajMuaj më parë

  ke te drejt stela po kush e futi ne studo dhe turp te ket stafi i perputhet dhe ne krye olsa muametit se ka mar para nga nje idjotqe nuk ja vlennje injorante dheolsesturpin ta mbash per vete olsa jo televizjonit top cenellit

 • Nertila Fjerza
  Nertila FjerzaMuaj më parë

  Ky Armando si stalking ma beso 😂😂!

 • Enkeleda Caci
  Enkeleda CaciMuaj më parë

  Dedektivi Gaxhed (Armando)😎🤣🤣🤣sa mire ja gjete peofesionin o Arjan hahaha edhe une dedektiv po thoja e kisha harruar ate filmin ne Cartoon...

 • Claudia Bella
  Claudia BellaMuaj më parë

  Armando esht per te ardhur keq dhe mbi te gjitha esht i rrezikshem per veten dhe per te tjeret

 • Jasari Ferdi
  Jasari FerdiMuaj më parë

  Ki Armando plas magarin e jo njeriun hupnja ket mut

 • Ximi Zuka
  Ximi ZukaMuaj më parë

  Osâmes je njeri m’ai dobt ner te gjith mashkujt IKEA veq livdon vetem turp qa flet

 • Jasari Ferdi
  Jasari FerdiMuaj më parë

  Nuk e kuptoj pse i ktheni kto psikopata ta prishin krejt diten let shon li mut Armando se i hupni vlerat si program shum te mir

 • Ana Ines
  Ana InesMuaj më parë

  Hahahahah humor kjo pjes

 • Myrvete Beqaj
  Myrvete BeqajMuaj më parë

  Po kete idjot pse e mban

 • Lili Arapi
  Lili ArapiMuaj më parë

  Armando pa llogjik fare llafazan e mbajn kot duhet te perjashohej me koh

 • No Name
  No NameMuaj më parë

  Rikthimi i Armandos 💪😂😂 sikur te ishte dhe Naum legjenda car team do benin 😂

 • Bora Zemani
  Bora ZemaniMuaj më parë

  Faleminderit të gjithëve për perkrahjen qe më bëni dhe shum faleminderit që e pelqeni ket kanal tim personal zoti ju bekoft te gjithëve

 • E D
  E DMuaj më parë

  Karmando

 • Sara Hoxha
  Sara HoxhaMuaj më parë

  ky armando eshte narcizist i gjall

Faqja Tjeter