MatoLale - "Jolie" (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗠𝗮𝘁𝗼𝗟𝗮𝗹𝗲 - "𝗝𝗼𝗹𝗶𝗲" (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeMATOLALE
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/MatolaleJolie

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 & 𝗦𝗜𝗩𝗜
🎵 Beat: 𝗞𝗔𝗕𝗨 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘
🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘 :
Instagram ► matolale

🎵 Connect with 𝗦𝗜𝗩𝗜 :
Instagram ► sivi_beats

🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 :
Instagram ► edlirbegolli

🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► maxproducti...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © MATOLALE & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • MATOLALE
  MATOLALE22 ditë më parë

  ✔ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗧𝗢𝗟𝗔𝗟𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeMATOLALE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MatolaleJolie

 • Erjon Malko

  Erjon Malko

  4 ditë më parë

  E bukur kenga

 • stivi K.P.T

  stivi K.P.T

  6 ditë më parë

  Se no mori malli

 • stivi K.P.T

  stivi K.P.T

  6 ditë më parë

  Kur do besh dis

 • stivi K.P.T

  stivi K.P.T

  6 ditë më parë

  Yll bote

 • Ελενα Καλογερακη

  Ελενα Καλογερακη

  6 ditë më parë

  Stug🖤🖤❤❤💜💜diffurgjrj

 • Joni Joni
  Joni Joni6 orë më parë

  Ca stonature ky koqja.E gjithe kenga autotune dhe aspak talent.

 • Hans van den Berg
  Hans van den Berg21 orë më parë

  why do all these albanian singers have plastic in their faces, videos with women who behave like bad sexworkers? and who thinks that such videos are great? promoting alcohol everywhere?

 • Joni Joni

  Joni Joni

  20 orë më parë

  Not all

 • Nora Kasembi
  Nora Kasembi23 orë më parë

  Yll❤🙏

 • BASS 8D AUDIO
  BASS 8D AUDIODitë më parë

  althe.info/number/yWfaYW1piqlpndA/video 8DAudio Bardhi Gjesti

 • Boraaa Rexha
  Boraaa Rexha2 ditë më parë

  Ajo ada esht per positut dhe jon tja nxjerresh ne televizjonit fytyren se na e ka shpif ekranin esht dhe arjan pacavurja si ajo qe bejne te tilla emisjone ne djall shkofshi te gjith buth qim jeni te gjith po me shum ada.

 • Veto
  Veto2 ditë më parë

  Bukuj bukuj 😅

 • Bukurije Gashi
  Bukurije Gashi4 ditë më parë

  Je kengetari ma i fort

 • Marsida Zajmj
  Marsida Zajmj4 ditë më parë

  Hi is nice,but she😡🤢🤮

 • Boraaa Rexha
  Boraaa Rexha4 ditë më parë

  Na e shpife ekranin televizjonit me ato byth silikoni a ke nen ti moj injorante a po do jesh nga ato te rrugeve

 • GungaGames
  GungaGames5 ditë më parë

  Kong qensh

 • Angjelo Bani
  Angjelo Bani6 ditë më parë

  Ca pidhash ke o Mato

 • mordena rrukaj
  mordena rrukaj6 ditë më parë

  Mirëpo

 • Alvisa Qarri
  Alvisa Qarri6 ditë më parë

  Bravo Zemer ❤

 • alkis fani
  alkis fani6 ditë më parë

  Shume faleminderit 🙏🏽 ❤️ per kete super nice song ❤️❤️❤️

 • Melda ❤️
  Melda ❤️6 ditë më parë

  Ada me 2km ftyr ☹️

 • Artan Fier
  Artan Fier6 ditë më parë

  Aman moj ada sa hyre keng nga metolala moj goce LOVE you. Metolala

 • rody'
  rody'7 ditë më parë

  e ke myt ket muzik sdo bosh muzik me tbukur se kjo

 • Samuel Vata
  Samuel Vata7 ditë më parë

  👏👏

 • nicol nicol
  nicol nicol7 ditë më parë

  sa i tundet silikoni uuu harrova bythet ades 😂😂😂

 • Alesja Muka
  Alesja Muka8 ditë më parë

  Bravoo ada😂😂😂😀😀

 • Roma Italian Bistro
  Roma Italian Bistro8 ditë më parë

  Jolie = silicone

 • Violeta Ferizi
  Violeta Ferizi8 ditë më parë

  Qfar femre si mashkull Pse nuk merrni femra modele natyrale

 • Hana aliu
  Hana aliu8 ditë më parë

  Teksti ✨ Foli Gjith shoqnia po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie Jolie, Jolie problemi i vetem qe kisha ishe ti Jolie, Jolie desha me jetu n'qetsi po pa ty ska qetsi Tani m'thuj me ke ha, me ke pi, me ke rri, me q*, me ke bon, me ke qesh, kon pe don du ta di Mac e zez ishe ti Po prap ca kom per ty vetem dashni Se se tham kurr sesa ndjenja kishim ...? Ata qe sdonin tja dishin tani dun ta prishin Shoqet e kqija vetem kunja pe shtishin Kur t'vija te shpia me tmarr mama mia Ndjenja t'mdhaja himalaja GIA Tani kur eci rruges t'shofi a shpesh njerzit ikin nga dashnia Foli Gjith shoqni la po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie A po t'flet gota veres A pe nin flladin e veres Ën shikim tat dehes Un kam met prap sikur heres paaaaaaaar Me shigjet mke vraaaaaaaaa Zemra mu ka ca Nuk du ta pranoj qe per ty po mendoj Mdel ne cdo shteg ne cdo pem qe shikoj Edhe me cdo femer tjeter qe po shkoj Nuk ndjej mo, si du mo, si shijoj A ishte mallkim a ishte dashni A ishte e bardh a ishte i zi A ish faji im a faj kishe ti Tani nuk e di tani mo sdu me ni se... Foli Gjith shoqnia po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie.

 • Inter Mailand
  Inter Mailand8 ditë më parë

  Thash se le bythet te stoli po i more me vete Ada

 • The Albanian Boy
  The Albanian Boy9 ditë më parë

  Nuk e thu dot r-n mor varikars

 • The Albanian Boy
  The Albanian Boy9 ditë më parë

  Plastik

 • Athina Shebeku
  Athina Shebeku9 ditë më parë

  🥰🥰

 • Lavdie Lavdi
  Lavdie Lavdi9 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Bukurosh Pjetergjokaj
  Bukurosh Pjetergjokaj9 ditë më parë

  E ka vjedh. Naps - drôle de caractère

 • Aurea Krasniqi
  Aurea Krasniqi9 ditë më parë

  Ada 💎

 • Lino Mimini
  Lino Mimini9 ditë më parë

  Shum e ndjer kjo superbalade

 • ana ana
  ana ana9 ditë më parë

  Super urime❤❤

 • Markright
  Markright10 ditë më parë

  Fiks per aden mace e zeze😂😂😂

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku10 ditë më parë

  E bukur kenga o Mato, po me kte femren prej lodre e dhjeve muabetin.me mire mos ta vije Pz

 • Mario GG
  Mario GG10 ditë më parë

  althe.info/number/m6DEeqmlYJ2jqbI/video 👈👈👈 diss Noizy 🔥🔥

 • Ardit Kapaj
  Ardit Kapaj10 ditë më parë

  🍑🍑super pidh o ada

 • Mix Music
  Mix Music10 ditë më parë

  A vtm mu mgjan me draken ky?

 • Shqip
  Shqip10 ditë më parë

  👌🏻

 • Elvira Syla
  Elvira Syla11 ditë më parë

  Te gjitha gocat e perputhen po bëjn kënge

 • All Technology Hack
  All Technology Hack11 ditë më parë

  Bravo Super Kenge 👏

 • Aneta Kanani
  Aneta Kanani11 ditë më parë

  Je me i miri❤❤❤❤💝

 • Ina Beluli
  Ina Beluli11 ditë më parë

  Qyyy kjo esht komplet plastike qia ropt 🤣🤣🤣 ta ka prish audicionin 🤣💙

 • Sara Lo Bello
  Sara Lo Bello11 ditë më parë

  shum keng koti

 • Klea Panariti
  Klea Panariti11 ditë më parë

  Car e ke aden

 • Klaudia Kalemaj
  Klaudia Kalemaj11 ditë më parë

  Kot fare.hahabababbabababahahahahahabababbababababahahahahahahahahahah

 • Teo
  Teo12 ditë më parë

  My song

 • Teo
  Teo12 ditë më parë

  althe.info/number/2525fJeze6WqqbY/video

 • Veri Kulla
  Veri Kulla12 ditë më parë

  Waaaawww

 • Mirjeta Lokaj
  Mirjeta Lokaj12 ditë më parë

  Selikon 👎👎👎👎👎👎👎👎

 • BERISHA
  BERISHA12 ditë më parë

  💪💯🤘🤘

 • BERISHA
  BERISHA12 ditë më parë

  💪💪😌

 • Mira Hajdari
  Mira Hajdari12 ditë më parë

  Shum e bukur kenga po shum Po pse ke mar Aden se e ka prish fare vdjoklipin pz

 • Shkelqim Rabia
  Shkelqim Rabia12 ditë më parë

  O mato lale je super i pasur o lali ke lek o lali ke lek

 • Shkelqim Rabia
  Shkelqim Rabia12 ditë më parë

  O je kapo

 • Shpresa Xhelo
  Shpresa Xhelo12 ditë më parë

  Uuuuuuuuuu😋😍😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🙄

 • Rama Ik
  Rama Ik13 ditë më parë

  Vari trapin si gjithmon

 • Vesa Beqiri
  Vesa Beqiri13 ditë më parë

  Ada e përputhen

 • Luli Cana
  Luli Cana13 ditë më parë

  Po ti flet si thuthuq o lumadh... po sado qe te shtiresh per keng ti. Asnjeher se si OTR...NOIZY

 • Bim Bimma
  Bim Bimma13 ditë më parë

  How is it possible that nobody talks about her ASS

 • Privat Jetski
  Privat Jetski13 ditë më parë

  Ajo vajza në fillim është shumë bukur

 • Juxhino Uka
  Juxhino Uka13 ditë më parë

  Te ishte me noizyn ky ja kishte mar noizy aden 😂😂😂😂

 • ROMAN 3
  ROMAN 313 ditë më parë

  ma leht bohem un astronaut se matolale kengtar

 • anekk21
  anekk2113 ditë më parë

  E bukur kjo kenga

 • Thor God of Thunder
  Thor God of Thunder13 ditë më parë

  Kang e vjedht

 • Roal Arlo
  Roal Arlo13 ditë më parë

  A smun gjete ni femer taman qe ka fal zoti po mer ni te krijuar nga Dora njeriut

 • Il Volo
  Il Volo13 ditë më parë

  Meshkuj plastike jane disa, pa vlere, perderisa iu japin rendesi ketij silikonit qe nuk pelqen veten e saj duke u bere silikon e gjitha.Mos u ul afer zjarrit moj se do te te shkrij silikoni 😯

 • Xhesika Mlloja
  Xhesika Mlloja13 ditë më parë

  Perfekte a doni me shtu gja tjeter besoj se jo😅

 • Armand Mehmeti
  Armand Mehmeti14 ditë më parë

  Kenga me e dobet e Matos dislike this 👎🏻👎🏻

 • MigiAl 💗
  MigiAl 💗14 ditë më parë

  Te gjithe komentojne Aden dhe Mato por pjesa me violine eshte super , pjesa me e vecante ☝👏

 • Eli Im
  Eli Im14 ditë më parë

  Ca keng kari tipik tekst vari karsash

 • Gaming Albania
  Gaming Albania14 ditë më parë

  Ca i plq ksaj ades aman trupi si pllazem e ftyra si kal😂😂

 • Hamidona BalkanLove
  Hamidona BalkanLove15 ditë më parë

  Hey kjo ajo gora e Plastikes prej Emisionit

 • Rikardo Bello
  Rikardo Bello15 ditë më parë

  😊❤️

 • eioshen boboi
  eioshen boboi15 ditë më parë

  Super keng super vokal 🤗

 • eva en
  eva en15 ditë më parë

  Nuk me intereson nqs ada ka bere operacione thjesht di qe i kane dale bombe dhe duket super yll

 • Endri Likmeta
  Endri Likmeta15 ditë më parë

  po ky me perputhsat e shit

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  15 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💯💯

 • Anton Pushka
  Anton Pushka15 ditë më parë

  Geng geng Mato lale

 • ola ola
  ola ola15 ditë më parë

  sa e shemtur kjo ada

 • the world
  the world15 ditë më parë

  🤣🤣🤣 e ballsamosur fare Ada

 • D. B
  D. B15 ditë më parë

  Matolale do jet konkurent u perputhen 😂

 • Stela Feneri
  Stela Feneri15 ditë më parë

  Bobo plasen tani neper keng kto

 • Alessio Pepe
  Alessio Pepe16 ditë më parë

  Qia ropt po ai transi ca ben aty

 • elo shkembi
  elo shkembi16 ditë më parë

  😋😋😋😋

 • Jackson Timer
  Jackson Timer16 ditë më parë

  Kujt ja more leket borxh per ket videoclip ksaj rradhe kryeropqir 1mijleksh

 • Sara Allkoci
  Sara Allkoci16 ditë më parë

  Foli Gjith shoqnia po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie Jolie, Jolie problemi i vetem qe kisha ishe ti Jolie, Jolie desha me jetu n'qetsi po pa ty ska qetsi Tani m'thuj me ke ha, me ke pi, me ke rri, me q*, me ke bon, me ke qesh, kon pe don du ta di Mac e zez ishe ti Po prap ca kom per ty vetem dashni Se se tham kurr sesa ndjenja kishim ...? Ata qe sdonin tja dishin tani dun ta prishin Shoqet e kqija vetem kunja pe shtishin Kur t'vija te shpia me tmarr mama mia Ndjenja t'mdhaja himalaja GIA Tani kur eci rruges t'shofi a shpesh njerzit ikin nga dashnia Foli Gjith shoqni la po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie A po t'flet gota veres A pe nin flladin e veres Ën shikim tat dehes Un kam met prap sikur heres paaaaaaaar Me shigjet mke vraaaaaaaaa Zemra mu ka ca Nuk du ta pranoj qe per ty po mendoj Mdel ne cdo shteg ne cdo pem qe shikoj Edhe me cdo femer tjeter qe po shkoj Nuk ndjej mo, si du mo, si shijoj A ishte mallkim a ishte dashni A ishte e bardh a ishte i zi A ish faji im a faj kishe ti Tani nuk e di tani mo sdu me ni se... Foli Gjith shoqnia po mthot Po un asaj nuk i folii Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy Emocione qe mi dhe ti Jolie.

 • Xhulian Tako
  Xhulian Tako16 ditë më parë

  O mato u bëre dhe ti llumi përpithit?🥲🥲

 • kolim jone
  kolim jone16 ditë më parë

  Super keng super vokal 🤗

 • Mirjan Shkurti
  Mirjan Shkurti16 ditë më parë

  ADA JE SUPER ME E MIRA NE PERPUTHEN DHE NE KLIP BRAVOO❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Velgisi B
  Velgisi B16 ditë më parë

  O cna plasi kari

 • FF GABRIEL 55
  FF GABRIEL 5516 ditë më parë

  O mato lale je fansi ime me pelqehn kenget tuja

 • JACOB OSMAN
  JACOB OSMAN16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💯💯

 • Mobishop Diona
  Mobishop Diona16 ditë më parë

 • FF Legjendari
  FF Legjendari17 ditë më parë

  Si ka mundsi qe e ka ba kaq bukur kengen BRAVO 👑 MATOLALE 🔥

 • Isksy
  Isksy17 ditë më parë

  1:05 shikoni nje gje

 • Isksy
  Isksy17 ditë më parë

  1:05

 • Mag Ic
  Mag Ic17 ditë më parë

  Gjinaf I shkreti sja var mo njeri tani qe iku nga noizy

 • barbiixff
  barbiixff17 ditë më parë

  E mbyti silikoni at 😂😂😂

 • 𝔈𝔯𝔰𝔦_𝔦𝔡𝔞𝔞🍯
  𝔈𝔯𝔰𝔦_𝔦𝔡𝔞𝔞🍯17 ditë më parë

  Ada shm fallco

 • albaniaaaaaaaaaaaaa
  albaniaaaaaaaaaaaaa17 ditë më parë

  te mendosh qe ajo ska flok🤣🤣🤣🤣🤣

Faqja Tjeter