Klanifornia - Laçjani dashuron Kejvina Kthjellën


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Larisa Rizvani
  Larisa Rizvani21 ditë më parë

  Ja si eshte tipi femeres meatreliste per lek e don mashkullin vk

 • Elian Alia
  Elian AliaMuaj më parë

  Surratet tuaja si kaushë me fara aman sa lekë doni mos t'na dilni më përpara.

 • Arber Pashaj
  Arber PashajMuaj më parë

  jeni fantastik

 • pantera nera
  pantera neraMuaj më parë

  Skam pa aq gelozi femrat per femra sepse eshte e bukur edhe silikon te jet prap e bukur eshte por ni e keqe ne zemer ska silikon se ju merr per siper o graaaa pse ofendoni ni gje te bukur Apo .ca eshte e mir e boni te keqe .ca eshte e keqe ju e boni te Mir fiks ashtu eshte me ju

 • pantera nera
  pantera neraMuaj më parë

  😂😂😂😂😂

 • King Zeci
  King ZeciMuaj më parë

  Ca anije kjo

 • Olti Vlora
  Olti VloraMuaj më parë

  😂😂😂😂😂

 • Marco Baku
  Marco Baku2 muaj më parë

  Shpija shum e bukur

 • Eris Syla
  Eris Syla2 muaj më parë

  E ropt e motres sa lepurushe asht ajo ropt

 • Julian Zhupa
  Julian Zhupa2 muaj më parë

  Klanifornia

 • Altin Riza
  Altin Riza2 muaj më parë

  Ktu je

 • Denis Shena
  Denis Shena2 muaj më parë

  K Gucci Balenciaga k prap Dubai Nusret k prap shoping ju q n ati vendi

 • franc
  franc2 muaj më parë

  Un nuk kuptoj pse kena fillu mu vesh si mexikan.

 • Shaban Koqi
  Shaban Koqi2 muaj më parë

  Mashalla

 • xhuljeta myftari
  xhuljeta myftari2 muaj më parë

  N vbbbbn X Y👮🦩🦔🎄🌬🍇🍉🍌🍒🥝🥬🥒🌶🌽🥭🥑🍇🍉🍏🍌🎂☕️🚗🌋🏤🌃📲🖼❤️💜🖤🧡🤍💛🤎💚🤎💚💔💙🔞💹🇿🇼🇾🇪

 • Mirela So
  Mirela So2 muaj më parë

  Kejvina sikur ka ken mashkull e kthy ne femen duket🤨 silikon i gjall🤨

 • Ujku Prrenjas
  Ujku Prrenjas2 muaj më parë

  NDIQNI DOKUMENTARIN PER 1997 TEK KANALI IM..kliko mbi kallash!....nice video bro!

 • Drita Shpati
  Drita Shpati2 muaj më parë

  Mos e kruni me lacjanet

 • Genti Genti
  Genti Genti2 muaj më parë

  Q

 • Njetri 80
  Njetri 802 muaj më parë

  Cuna keni qen shum te mir jeni ber sdi ca te them uju shikoj se me dilni para gabimisht.. e digjeneruat humurin fare munges fantazie.. sdi ku duhet te qeshja ketu jo vetem nuk qesha po shum e merzitshme..2 xl sa her e shikoja qeshja

 • TheMyz
  TheMyz2 muaj më parë

  Mos i shkruani komente ktyne vrk se i jepni audienc me shum u dhjene ne kele me publicitete futjani adblock edhe nje short tja dhiem kompanin

 • Huhuhu huhuhu Hihu
  Huhuhu huhuhu Hihu3 muaj më parë

  J

 • Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor3 muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Marini Decolli
  Marini Decolli3 muaj më parë

  Hahahahahhhahah o Endro si e pranove nxirri pa brek tani e mrapa

 • Lide Caca
  Lide Caca3 muaj më parë

  Me mir dubelksi qe e Benin ne moment pa pergatitje fare sa kshu

 • TheMyz

  TheMyz

  2 muaj më parë

  po dubleksi

 • COLOMBUS SUS AMOGUS Amogus
  COLOMBUS SUS AMOGUS Amogus3 muaj më parë

  2:00 Pablo Escobar😂😂😂😂😂🤣🤣

 • Klodian Ferra
  Klodian Ferra3 muaj më parë

  Jaiyzh0f

 • Tone Gjinaj
  Tone Gjinaj3 muaj më parë

  h

 • Ald 1
  Ald 13 muaj më parë

  Kejvina ska nevoj me aktru se i ka te perditshme ato situata

 • burim bllaca
  burim bllaca3 muaj më parë

  ??

 • Sulo Pavlo
  Sulo Pavlo3 muaj më parë

  Kejviana eshte vegjitarjane

 • Albina Prifti
  Albina Prifti3 muaj më parë

  0 laco nuk e ke me ciden

 • Ledjaballa Ledja
  Ledjaballa Ledja3 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff3 muaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Lenc Cali
  Lenc Cali3 muaj më parë

  hjhh

 • Besnik Oboc
  Besnik Oboc3 muaj më parë

  Te shkretet kameraman ca kan pare😂😂

 • Majlinda Mucaj
  Majlinda Mucaj3 muaj më parë

  Apartamenti 2xl eshte nona

 • Muhamed Balaj
  Muhamed Balaj3 muaj më parë

  a i bone noj gjo posht apo vetem fjal po shkep per me na ba kurioz??😂

 • Mond Toma
  Mond Toma3 muaj më parë

  😘😘😘😘

 • Agim Dervishi
  Agim Dervishi3 muaj më parë

  9

 • mirjana Kaja
  mirjana Kaja3 muaj më parë

  Shum humor i bukur 10or me te qeshr

 • good shit
  good shit3 muaj më parë

  Apartamenti 2xl ka qen fantastik

 • kevin trampa
  kevin trampa3 muaj më parë

  Nuk e di kush qesh me ju

 • Manushaqe Baci
  Manushaqe Baci3 muaj më parë

  Gc wo

 • Ili Mustafaj
  Ili Mustafaj3 muaj më parë

  Pse su qit

 • yugioh yuri
  yugioh yuri3 muaj më parë

  😂😂😂

 • torestudio1997
  torestudio19973 muaj më parë

  keta i kane rene ne qaf HUMORIT .

 • qen ne shitje qen ne shitje
  qen ne shitje qen ne shitje3 muaj më parë

  shumë pjesë koti vete ajo me profesorin eshte e bukur

 • qen ne shitje qen ne shitje

  qen ne shitje qen ne shitje

  3 muaj më parë

  😠😠

 • Djana Xhafa
  Djana Xhafa3 muaj më parë

  Ffcvcb

 • Fjorida Hasani
  Fjorida Hasani3 muaj më parë

  Pjesa e dy

 • Liridon Mehmeti
  Liridon Mehmeti3 muaj më parë

  👍

 • Albania Game
  Albania Game3 muaj më parë

  Ky esht I mash fare po si I jep kong qingji hahahahahaha👋😂😂😂😂

 • yugioh yuri
  yugioh yuri3 muaj më parë

  HaHaHaHaHaHaHaHa

 • yugioh yuri
  yugioh yuri3 muaj më parë

  FRANC BOSSI AND PABLO ESCOBARO

 • Sheila Tare
  Sheila Tare3 muaj më parë

  Ik moj Kjevana se ti e dashke vetem per monedhat e arit ti I do vetem per dollaret 💵💵💵💴

 • ermand mece
  ermand mece3 muaj më parë

  Humor vk

 • ShqiponjaGames
  ShqiponjaGames3 muaj më parë

  Me mungon 2xl

 • dash veliu
  dash veliu3 muaj më parë

  Ahahahah minchiaaaaaaa piciot

 • Drion YT
  Drion YT3 muaj më parë

  Apartamenti 2xl asht humor tamani

 • Drion YT
  Drion YT3 muaj më parë

  Sa kot pa lidhje bajn humorin keta

 • uran nura
  uran nura3 muaj më parë

  Saliberisha

 • Alket Ago
  Alket Ago3 muaj më parë

  Humour me te keq nuk kam pare vetem artista nuk quhen keta

 • Granit Grand
  Granit Grand3 muaj më parë

  Lesh humor

 • Denis Daullja
  Denis Daullja3 muaj më parë

  dguerrwj🥔🤗🌭🍶❤💗🍙🍵🍆🌶

 • Adres Ere
  Adres Ere3 muaj më parë

  Se ke shum para 😂😂😂😂

 • bwsnik bwsnik

  bwsnik bwsnik

  3 muaj më parë

  poiutrewwqlkjhfdssbnnxzMv.jsa fjlllkgmnxxzzzixzzcbmyrejufd

 • Albanian UK
  Albanian UK3 muaj më parë

  Ket kejvinen e kisha q* deri n at mas sa syt nga jeshil me ja ba t kuq edhe me hec shtremt nja 2 jave.

 • Adi Metohu

  Adi Metohu

  3 muaj më parë

  Po po 😏 do çaloj gomari nga veshet

 • Tirane Tr
  Tirane Tr3 muaj më parë

  3rtfttti7666

 • ff fre fire
  ff fre fire3 muaj më parë

  Me keq ardhe te madhe

 • Nikola Deda
  Nikola Deda3 muaj më parë

  🤢🤮 humor burgu me mire mos beni fare

 • Darlin Rusi
  Darlin Rusi3 muaj më parë

  Llqlpnxms

 • erald punavija
  erald punavija3 muaj më parë

  Vk

 • Toni Sei
  Toni Sei3 muaj më parë

  Vk vk vk vk vk vk vkvkvk vk

 • Fergus McCarthy
  Fergus McCarthy3 muaj më parë

  I ndrroj rrobat pa u lare

 • Nik Niku
  Nik Niku3 muaj më parë

  Eskort si ne humor edhe ne jeten reale 🤣

 • Ger Beno
  Ger Beno3 muaj më parë

  Jeni shum vk.

 • jehon bravo
  jehon bravo3 muaj më parë

  Pse e kan Zerin me te trashe se nje zdap mashkull keto femrat post viteve 2000

 • BRUCE LEE

  BRUCE LEE

  3 muaj më parë

  @Adi Metohu kane bere gojore dhe i jane zgjeruar kordat zanore

 • Adi Metohu

  Adi Metohu

  3 muaj më parë

  @jehon bravo ore keto duan burr qe 12 vjece ti thua cigarja 🤣

 • jehon bravo

  jehon bravo

  3 muaj më parë

  @Adi Metohu jo cigarja

 • Adi Metohu

  Adi Metohu

  3 muaj më parë

  Hormonet ne ushqime 🤣

 • Cel Line
  Cel Line3 muaj më parë

  Mos e lui❤❤ duje

 • Fatos Lanaj
  Fatos Lanaj3 muaj më parë

  Ky aktor ose humorit , simbase meje i shkone te bei rolin e hitlerit , ose dhe te hamet zogut ,

 • Peshkimi dhe Natyra
  Peshkimi dhe Natyra3 muaj më parë

  Jan perzi aktrimi me byth ,😷

 • Andi 82
  Andi 823 muaj më parë

  Albano e pse je bere si maç? te keqen vllai.

 • Adriana Simoni

  Adriana Simoni

  Muaj më parë

  Kam qeshe me shume me komentin tend se me kto😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Vivai Hysenaj

  Vivai Hysenaj

  3 muaj më parë

  Me lot per zotin kam qesh me shume me batuten tate se me keta 🤣🤣🤣

 • Kulture Vulture
  Kulture Vulture3 muaj më parë

  Koker kucke

 • Ardjan Mbrrice
  Ardjan Mbrrice3 muaj më parë

  Humor leshi

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO3 muaj më parë

  ahahahahahahhahaha ik o deputa

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO3 muaj më parë

  das

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO3 muaj më parë

  ahahahhahaha

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana3 muaj më parë

  Bossi nga Laci asht i papam

 • Artnck 12
  Artnck 123 muaj më parë

  mos e humbisni althe.info/number/nYvKeKp_aKaHnqY/video

 • Ervin AG
  Ervin AG3 muaj më parë

  Qija ropt kan mar fame kto kurvat qe qihen me lek se kjo dy fjali sdi ti lidhi bashke.

 • Dance Marin
  Dance Marin3 muaj më parë

  Te isha une kameraman me kishte petll0a

 • Klodi Dina
  Klodi Dina3 muaj më parë

  CER HUMORI ENE NE HALE Nuk Shifet ktheje APARTAMENTIN o TURO.

 • Julian Fier
  Julian Fier3 muaj më parë

  Po se engre ha te tenden pastaj mir moj budalle 🤣🤣🤣🤣😱

 • Leshe Preshe
  Leshe Preshe3 muaj më parë

  O franci nuk ecet me makin tu fol ne telefon. Ketu vetem humor ska. Me mir vendoseni +18

 • london boy
  london boy3 muaj më parë

  Po kejvina po thote te verteten se ktiminelat ka pas dashnore 😂

 • Ent Bard
  Ent Bard3 muaj më parë

  Katastrof. Ngritje nervash, jo humor.

 • Servete Xhaferri
  Servete Xhaferri3 muaj më parë

  Do me vdek me shpejt

 • Marjeta Popa
  Marjeta Popa3 muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️🤩

 • Marjeta Popa
  Marjeta Popa3 muaj më parë

  ❤️❤️

 • why not
  why not3 muaj më parë

  Ku eshte humori??

 • Labi Mena
  Labi Mena3 muaj më parë

  Oreeee lepurush

 • 19 98
  19 983 muaj më parë

  🔥🔥Kejvina 🔥🔥 Flak Je🔥🔥

Faqja Tjeter