Të qeshura me 'lot' në orën eDeputeti i Lushnjes Sajmir Korreshi duke analizuar situatën e vështirë dhe mjerimin e familjeve shqiptare sipas tij, gjatë diskutimit kur ora shënonte 5:40 e mëngjesit ka 'zgjuar' nga gjumi deputetët të cilët kanë filluar të qeshurat me 'lot'.

Për më tepër shikoni videon.

Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/vendi/te-qeshu...

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • mark musheza
  mark musheza10 ditë më parë

  Qeshin ftyrat e poshtera

 • mark musheza
  mark musheza10 ditë më parë

  Ky Agroni asht nul

 • ('') layla
  ('') laylaMuaj më parë

  Qeshin nga e keqja zagarët si luli e damiani . su vjen mirë cka po flet sajmiri..

 • Maggie Trupido
  Maggie TrupidoMuaj më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Bali Bajra
  Bali BajraMuaj më parë

  Ti fol korrekt, por korrupsionit I duket qesharake. Pikrisht keta Jan Ata peshkat qe vran shqiperin 30vite, njerzt si ty nuk Kan vend ne qeveri, por rambot e te palestruarit.

 • marlon brando
  marlon brandoMuaj më parë

  O lul pse qesh more te qifsha gruan fis qir

 • ilirian cerri
  ilirian cerriMuaj më parë

  Qeshni ore plehra qeshni se buka ne fyt do ju ngecè per problemet qe i krijoni shqiperise

 • M.H
  M.HMuaj më parë

  Po ik e mëso tabelën e shumzimit o Lul, pastaj qesh me ktë alamet djali. Po ti ske cip, se ne kena vite qe qeshim me traplliqet e tua dhe nuk di të skuqesh ti se e ke menjen te pazaret e pista. Bravo Saimir që ua përplase kurvave të parlamentit!

 • Flamengo Campeon
  Flamengo CampeonMuaj më parë

  Mire flet more djal po nuke eshte vendi per ty aty ajo aty eshte stroulla e. egersirave.e projektuar nga komonist me provoj pune qe te harrijen aty si perfaqsus te popullit dhe.ta rjepin sa me leht

 • Luiza Sulaj
  Luiza SulajMuaj më parë

  Po te flisnin dhe te mendonin te gjith deputetet keshtu, atehere Shqiperia do ishte Zvicer e vogel, por ata kan vetem karriken kan parat dhe nuk e shkojn fare mendjen per popullin qe vuan!!!!

 • Genti Mazarit
  Genti MazaritMuaj më parë

  Juve keta qe tregojn te vertetat i beni budallejn ju ropqira mase ju bie jne termet dhe ju zeh brenda te gjithve

 • Genti Mazarit
  Genti MazaritMuaj më parë

  Ore me ca qeshni me te vertetat qe keto jan hallet e popullit po juve duet qir motra te gjithefe plera po do vuani me femiet tuaj ropqira

 • Na To
  Na ToMuaj më parë

  Bravo lushnja murrizi qenka ne parlament kshu i fiton piket PD

 • Ardian Koci
  Ardian KociMuaj më parë

  Shikoni si qeshin me hallet e popullit, me të vërtetën.

 • D. B
  D. BMuaj më parë

  Ne jetojm ne nje vend ku kur flitet e verteta merresh per budalla

 • Gezim Noreci
  Gezim NoreciMuaj më parë

  Bravo respekt nga Gezim Noreci

 • Olsi Kola
  Olsi KolaMuaj më parë

  Me llafe cfare nuk thone keta por kur vene ne poste te hane mutin te gjithe plehra jane

 • Ariona Dhimo
  Ariona DhimoMuaj më parë

  Ka shume drejte por shqiptaret si debila qe jane kur dikush flet realitetin fillojne e qeshin ne vend te mbledhin mendjen se jane ku therret qameti

 • Kuti Samsung
  Kuti SamsungMuaj më parë

  Sa kam qesh me lot por edhe qava me lot nga realiteti qe tha po ndertojm shkolla por ska nxenes 😓😓😓😓😢😢😢

 • Andri Godaj
  Andri GodajMuaj më parë

  A mor lul te qifsha cte mba pragu i deres qe qesh ashtu ty dhe te gjith politikaneve qe ka shqiperia ska ngel me asnj i ri ne shqiperi jan mbushur kolegjet e italis plote shqiptar

 • AMD
  AMDMuaj më parë

  Ky person duhet vene te udheheqi shiprin .pa dyshim bravo bravo

 • Erlis Kila
  Erlis KilaMuaj më parë

  O kovi 😀

 • Règina Merovski
  Règina MerovskiMuaj më parë

  Te lumte goja doli nje shembulle per te gjitha shqiptare 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄☺️☺️☺️☺️☺️

 • Flori Mflo
  Flori MfloMuaj më parë

  Si gjesh gjanuri ,hajduti 😝🤮😜

 • Günter Neurohr
  Günter NeurohrMuaj më parë

  Mire e ke thene,iskte keq,e rilindja beri me keq🤔😲😤

 • Julian Gjoni
  Julian GjoniMuaj më parë

  E qeshra esht e vetmja menyre per ta kaluar posht kete te vertet. Keshtu

 • Dona Donika
  Dona DonikaMuaj më parë

  Bravo e meriton voten qe morenga populli mbas fjaleve duhen vepra fillimi dhe vazhdimi njesoj 🤝🤝🤝🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Giorgio Alba
  Giorgio AlbaMuaj më parë

  Bravo

 • Ckemi mir Mir ti mir
  Ckemi mir Mir ti mirMuaj më parë

  Po qe ka fol drejt ai hahah gjigand ere

 • Ilir Hysa
  Ilir HysaMuaj më parë

  Mbravo për fjaëimin e mbajtur ...poor kam frikë se ato këlishët e xhaxhi Enverit mos do të bëjnë për vete .Se politikanë më të ndyr në rruzullin tokësor sesa në Shqipëri nuk gjen dot si të majtë dhe të djadhtë.Han e pinë ,bëjnë miqësi krushqi me njëri tjetrin për të mbrojtur baltat e tyre .

 • Visit Albania
  Visit AlbaniaMuaj më parë

  Turp

 • Mirvete GASHI
  Mirvete GASHIMuaj më parë

  Bravo Se shipnia eshte ne varferi te skajshme ka krim ka korrupsjn ka vrasje gjith qka te keqe ka e asnje te mir fmit ne shipni qajn per buk goje e Ju ne parlament zgerdhihi more kriminel

 • my opinion .
  my opinion .Muaj më parë

  Bravo per fjalimin e sinqerte dhe per here te pare mbas shume kohesh degjoj realitetin nga nje politikan. 🙏

 • Aida Qoshja
  Aida QoshjaMuaj më parë

  PO ju qite minin ti dhe ATA paten frik dhe u zgjuan mini ka zgjuar jerrin

 • Andrea Paza
  Andrea PazaMuaj më parë

  Ironi e madhe!. Eshte per te ardhur keq

 • ALB JUGU
  ALB JUGUMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Dor Ina
  Dor InaMuaj më parë

  Po sigurisht 7 x 7 = 42 pse mos te qeshi injoranti marjoneta i beri gol babit po se vetem te humbesh doemos deshtaku se ka te gjat jo

 • Miside Koraqi
  Miside KoraqiMuaj më parë

  Bravo Bravo 🥰

 • Julio AL
  Julio ALMuaj më parë

  Ja the o shok po kujt ja the kto darka mos j kapt ishalla vec zgerdhihen aty!!

 • Juliana Sinoimeri
  Juliana SinoimeriMuaj më parë

  Bravo Saimir. Ndjehet si emocioni ashtu edhe origjinaliteti jote. Ke prekur problemet e Lushnjes dhe nuk eshte per te qeshur

 • Flor Mema
  Flor MemaMuaj më parë

  Ky zotria ka shum te drejt Bravo 👏 po esht vetem dhe ka te gjith te korruptuar kundra

 • sara 1234
  sara 1234Muaj më parë

  Po po qeshin kto, se per veti jetojne ne lluks, po ne mire na e bejne se faji i jone eshte, se nuk protestojme per hallet tona, per rritje cmimesh, se cdo gje eshte rritur, po dogjojme politik iku sala, cfare thote rama, luli meta,, tash 30 vjet te gjithe vetem kan vjedhur, dhe na kane katandisur si mos me keq, e shkaterruan kete vend, te rinjte po ikin, mbas 10 vitesh veq ne pleqte kemi per te mbetur,

 • Ola Bori
  Ola BoriMuaj më parë

  Idiotet qeshin me realitetin e hidhur

 • ina ina
  ina inaMuaj më parë

  Nuk qeshin per tu tallur por qeshin me arritjet e medha qe fituan 😜😜zgjedhjet prap se ka perparuar vendi shum eh mjere ai popull qe eshte shkretuar vendi me kta kriminele

 • Vjollca Brici
  Vjollca BriciMuaj më parë

  Te lumt goja ato qe qeshin ti shofi ambasadorja dhe ti coj ne spak ate meritojn ndyrsirat majtas dhe djafhtas

 • editr
  editrMuaj më parë

  Është vënd shkërdhat ai aty !!!! Në qoftë se dikush është i çiltër ose i drejt,dhe nuk kërkon fjal të mëdha dhe të bukura për të shprehur realitetin ku jetojmë automatikisht është injorant..

 • Luan Veliu
  Luan VeliuMuaj më parë

  Me cfhot ky deputet nuk eshte per te qeshur o derdimen. Eshte per te qare per te vene kujn e ulerire 24/24/24ore

 • Da Ni
  Da NiMuaj më parë

  Pse mos te qeshin ata e lane vendin ne mjerim nuk u ngopen duke vjedhur ka ikur gjithe populli shqiptar dhe po ikin akoma e gjetshin nga mos e pandefshin do vi dita do ti paguajn se zoti eshte I madh

 • Taip lala Taip lala
  Taip lala Taip lalaMuaj më parë

  Pederastat qeshin Mafiozat Plerat

 • Taip lala Taip lala
  Taip lala Taip lalaMuaj më parë

  Bravo te gjith po ikin nga shqipria

 • Genti Ndreca
  Genti NdrecaMuaj më parë

  Bravo,ke thene vetem te vertetat.

 • ajsaj dfdfdf
  ajsaj dfdfdfMuaj më parë

  Hajde parlamente keta pislleqe qeshin te gjithe pa perjashtim. Turpe shume Turpe

 • Muhamet Musliu
  Muhamet MusliuMuaj më parë

  Respekt nga Kosova zotri deputet. Ua the te verteten e hidhur te gjitheve aty.

 • gjergj kastrioti
  gjergj kastriotiMuaj më parë

  O robqima o turq muta

 • Adriano Andre
  Adriano AndreMuaj më parë

  Mire qe ne parlament paska dale nje deputet qe e di si eshte jeta dhe jetesa qytetareve ne Shqiperi.Bravo...Nuk ka rendesi i kujt partie i perket,po realiteti eshte ky qe ai shpreh.

 • fuck it
  fuck itMuaj më parë

  Lulja qesh. Eshte niveli i llojit qe rri rreth tije, niveli i deputeteve te zgjedhur nga Lulka.

 • yea yes
  yea yesMuaj më parë

  Populli duhet te zgjphet nga gjumi ti shporrin ps e pd en Se Jan hajna e kriminel Edhe vrases edhe rrugaqa me diploma fallco

 • Aferdita Bezhani salaj
  Aferdita Bezhani salajMuaj më parë

  Ata punojne te tere jashte shtetit prandaj qeshin si kush shikon punen e tyre ia kane lene pushtetit vendor ti rreg por edhe ata ikin .

 • •Bad Boy•
  •Bad Boy•Muaj më parë

  🔝Hallall Vlla ke fol Realitetin Shqiptar🇦🇱 le te Zgerdhihen kto Vk🤣

 • yea yes
  yea yesMuaj më parë

  Lulzim basha asht tradhtar i shqupris

 • Alban fier
  Alban fierMuaj më parë

  Ju qifsha ropt

 • EQUILIBRIUM衣⚖️
  EQUILIBRIUM衣⚖️Muaj më parë

  Keta qeshin me kllounet qe kan ven vet aty imagjinoni ç’far soji jan ti sjellesh ne pushtet

 • Oliver Hart
  Oliver HartMuaj më parë

  Realitet i ulur kembe kryqe

 • Oliver Hart
  Oliver HartMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Jona duraj
  Jona durajMuaj më parë

  Hallall qumështi i nënës dhe hallall emri DEPUTET!

 • Mitrovica Shqipria
  Mitrovica ShqipriaMuaj më parë

  Respekt

 • ADRIAN Cecollari
  ADRIAN CecollariMuaj më parë

  Ja te cohet populli me garruzhde dhe tenxhere kunder ketyre e tju bjere ne koke pa te shohim pastaj sa mir do sillem me Ne.. Prit prit se ngadale po ju vjen dita dhe juve.. Ta shikoni popullin mir pastaj te gjalle do ju haje me gjith makinat qe dispononi.

 • Bar restorant Ardjan sulo
  Bar restorant Ardjan suloMuaj më parë

  Oo bobo cna gjeti cna gjeti

 • Tetis Mehja
  Tetis MehjaMuaj më parë

  I vetmi qe foli gjerat sic jan.e kto qeshin.per te ardh keq

 • ADRIAN Cecollari
  ADRIAN CecollariMuaj më parë

  Si qesh gomari Gjekmarkaj.. Injorant analist per te pastru halet e parlamentit..

 • Aida Qoshja

  Aida Qoshja

  Muaj më parë

  🤤😃

 • Marsela Osmani
  Marsela OsmaniMuaj më parë

  Qeshni me hallet e njerezve Qeshni

 • Besnik Hoxha
  Besnik HoxhaMuaj më parë

  Bravo more deputet, qe fol per realitetin, te tille deputet I duhen shqipes.

 • Hasani Tr
  Hasani TrMuaj më parë

  Po qeshni qeshni me ralitetin se kshu eshte ju rrini noper vilae su interesojne hallet e popullit turp tu vie qe qeshni me ralitetin e shiptarve ju wifsha nerin e familjeve dy parve dhe atyre qe ju kane votuar turp turp

 • Era N
  Era NMuaj më parë

  Basha harron se eshte krye opozitar 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Aq i painteresuar eshte sa nuk di as te aktroje

 • Era N
  Era NMuaj më parë

  Shyqyr!!! Nje ze i realitetit!

 • Da Da
  Da DaMuaj më parë

  Te lumt goja djale. Realiteti medet per kete popull.

 • Bahiti Nerimane
  Bahiti NerimaneMuaj më parë

  Ata punojn për vila e tyre o zoti deputet dhe u vjen çudi kur flet ti

 • Mile_d 2020
  Mile_d 2020Muaj më parë

  Kryetari opozites qesh me denoncimet qe ben deputeti i tij qeverise..ka marre fund ska opozite.

 • Mile_d 2020
  Mile_d 2020Muaj më parë

  Pse mos zgerdhihet Luli se po i behet vone per shqipatret qe lejne lesht neper spitale dhe vecanerisht keto 2 vitet e fundit..a kaqol a kaqol.

 • G Greca
  G GrecaMuaj më parë

  Ky eshte realiteti ne Lushnje dhe ne gjithe Shqiperine .Une nuk e kuptoj perse qeshni ju zoterinj e zonja te nderuara deputet te Kuvendit .Tu vije turp me kete xhest ke keni bere dje ne Kuvend .Mjere populli nga kush pret te qeveriset .Ah moj Shqiperi e mjera shqiperi kush po te drejton ty

 • Ona Ona
  Ona OnaMuaj më parë

  Qeshin plerat e ps se kam miliona e makina luksoze se han qyl never restorante e populli eshte ne mjerim

 • Servis Tosku
  Servis ToskuMuaj më parë

  Oooo te lumte palla tyyyy ore birii nenesss Bravooooo.te jene te gjithe jeshtuu.jo.laramanee.hajne vjedhin e vetem dhjesin qe e hengeshin po vete...flm

 • SPIRO CACA
  SPIRO CACAMuaj më parë

  O.qeshe.luli.si.kone

 • Erion Erion
  Erion ErionMuaj më parë

  je imall per ate zot te lumt goja je bur

 • Nertil Tili
  Nertil TiliMuaj më parë

  Bravo tamam ja the te gjith qeshin ato bythqirat qe ju qihen grat dhe ato hajdutet

 • Tina Guri
  Tina GuriMuaj më parë

  Qesh se s'qaj dot ,i thone kesaj.....

 • Mariglen Geni
  Mariglen GeniMuaj më parë

  Qeshin kto se thon dhe ne keshtu kemi then ne fillim po pastai heshtem se leku te ben per vete a mjer ky popull ne dor te kujt kan ra 😈😈

 • Klara Klara
  Klara KlaraMuaj më parë

  Bravo doli një deputet që flet me mënd në kok edhe rezultatin 👌

 • Erand Admin
  Erand AdminMuaj më parë

  Po ai lul piçkmotra per ca qesh

 • Elisjan Seitaj
  Elisjan SeitajMuaj më parë

  Qeshni o horra qeshni.!

 • Elbasan Albania
  Elbasan AlbaniaMuaj më parë

  Po rama eshte ne gjume , kjo do te thote pirth se lirohesh , tamam qeshin me popullin

 • mimoza gramo
  mimoza gramoMuaj më parë

  E telumte goja

 • Tatjana Bardhi
  Tatjana BardhiMuaj më parë

  Ky po thote realitetin katastrofik qe eshte ne Shqiperi ato e kthejn ne humor

 • Pullumb
  PullumbMuaj më parë

  Rrofsh ore zotni ti flet rrealitetin po keta qeshin se e din se jan hajdut te rregjur me vete thon po ky cfar po thot spaska per te vjedhur me e din hajdutet ku ka me vjedhur sa per keta qe tha si bjen ndermen asnjerit

 • Barije Florida
  Barije FloridaMuaj më parë

  Ky qe flet per te ber te tjeret te qeshin jepu ti fukarenjve te han behu human

 • mer
  merMuaj më parë

  Dash sula nuk esht per te qesh po per ta degjuar dhe mesuar kushedi sa njeres po i japin te drejt sot

 • Halim Borici
  Halim BoriciMuaj më parë

  qeshni o rrozgo or zagare or njerez pa personalitet

 • Europaa BE
  Europaa BEMuaj më parë

  Flet serjoz ky edhe këta deshirojnë ta kthejnë në qesharAke

 • ladi jata
  ladi jataMuaj më parë

  Si skan pak seriozitet u qifsha ropt deputet kurva edhe kur duan voten bej si kurva ..

 • mer
  merMuaj më parë

  Mos qesh luli po djoje dhe fol dhe ti mos ik nga parlamenti ky jemi ne populli i thjesht kte gjuh flasim dhe kuptojm sqoje dhe ti na gjumi edi ramen apo po fle dhe vet

Faqja Tjeter