Olsi Bylyku & Jon - Malli (Prod by: Jon)

Argëtim

Produced by: Jon
Lyrics : Olsi Bylyku
Video : Erion Kadriu

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/3EpYEi...
iTunes: music.apple.com/us/album/mall...

Komente: 138

 • Cqnafa Gemini
  Cqnafa Gemini7 ditë më parë

  ❤️🌸❤️🌸☺️🌸❤️🌸❤️🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪🇬🇪

 • Free 1234
  Free 123410 ditë më parë

  Super keng Olsi bylyku

 • Aleks Beatz
  Aleks Beatz13 ditë më parë

  Juli - Jeta kenge me domethenne 😱😱

 • Zoica Veshi
  Zoica Veshi20 ditë më parë

  Olsi superrrrrr😀😃😍🥰🤩

 • Alban Dedej
  Alban Dedej21 ditë më parë

  Leni skecet je per Muzik....

 • Lin Biba
  Lin Biba21 ditë më parë

  Je shum gjigand

 • Sara Adrian
  Sara Adrian23 ditë më parë

  Love this song ❣️🤩

 • FF GUCCI
  FF GUCCI23 ditë më parë

  Amon mboni sub hallall ai qe me ben

 • Adelina Bodi
  Adelina Bodi23 ditë më parë

  Super keng 🇦🇱🧿👍

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video23 ditë më parë

  Supër këngë përshëndetje nga Bulqiza

 • Ermina Gjini
  Ermina Gjini24 ditë më parë

  Super ! 👏👏👏

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui24 ditë më parë

  Bravo te qeoft Olsi Bylyku❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥

 • Evi
  Evi24 ditë më parë

  ❤️❤️💎🌏

 • KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL G24 ditë më parë

  Bravo olsi

 • Butrint Fans
  Butrint Fans25 ditë më parë

  Mega hittt❤️❤️❤️brv ols❤️❤️❤️❤️

 • Orient Fraholli
  Orient Fraholli25 ditë më parë

  Shum keng e bukur mka fiksuar fare bravo olso

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  24 ditë më parë

  💣💣💣💣 superrrr

 • aferdita culi
  aferdita culi25 ditë më parë

  Ma i mira Hit n'ven🤍❤

 • Vlora Berisha
  Vlora Berisha25 ditë më parë

  Üüüüüüü

 • hedllo hellow
  hedllo hellow25 ditë më parë

  Malli on fire🔥💥💥

 • Blerina Lika
  Blerina Lika25 ditë më parë

  Suuuuupeeeeeer 👌Te Shijon muzika edhe teksti👏👏👏👏

 • Sindi Guza
  Sindi Guza25 ditë më parë

  Super olsi 🔥🔥🔥🔥🔥

 • shefi Thartori
  shefi Thartori25 ditë më parë

  Djersit si grip 😂😂

 • Baci London
  Baci London25 ditë më parë

  Ca kongetaresh mer e u bo gjith shiperia kongetar 😂😂

 • Baci London

  Baci London

  23 ditë më parë

  @GD Kaci rrespekte trujt zoti

 • GD Kaci

  GD Kaci

  23 ditë më parë

  @Baci London hahaaaaa ...gjith te mirat,vlla

 • Baci London

  Baci London

  23 ditë më parë

  @GD Kaci e kuptoj o vlla por kemi nevoj edhe ler zanate tjera e jo vetem kengetar por meqe ti paske deshir te jen kengetar shpresoj te behet te gjith😂😂

 • GD Kaci

  GD Kaci

  23 ditë më parë

  @Baci London Shqipëria jonë do jetë 1 vend më i mirë dhe paqësor nëse të gjithë bohen këngëtar.

 • GD Kaci

  GD Kaci

  23 ditë më parë

  @Baci London sepse njeriu do të bëj diçka në jetë. Nëse dikush do të provojë fatin në industrinë e muzikës,pse jo? Asnjë e keqe nuk i vjen shoqërisë Shqiptare.

 • Psekshu Merplak
  Psekshu Merplak25 ditë më parë

  Komente tipike kalamojsh edhe adoleshentesh. Kti mund ti vij per mbare me knu se fundja ska ngel halabak pa u bo kengtar ke ne, por ky me muziken ska lidhje, ska origjinalitet, ska asgjo. Mjafton me degju transforminin e tekstit nga SHQIPJA ne DIALEKT KOSOVAR!! Ca lidhje ka kjo gjo??!! Apo meqe osht ne mode edhe futja pa lidhje. Dikur ky bonte skeçe humori dhe deri diku ishin tpelqyshme, kurse tashi mire qe sbo i lek per tqeshur por sbo as per kengtar

 • KRISTI Leka
  KRISTI Leka26 ditë më parë

  😭😍😍🤩👍🤗🥰👌🙀☺️🏅💐🌹😊

 • Janina
  Janina26 ditë më parë

  Sa me pelqen ky Olsi 🤷‍♂️💖💖💖

 • Xhelozja ketu o jed✌️
  Xhelozja ketu o jed✌️26 ditë më parë

  Awwww Sa fiks💜💜💔

 • sehhi vooty
  sehhi vooty26 ditë më parë

  SUPER 🔥🔥🔥🔥🔥👌

 • suljan hajdini
  suljan hajdini26 ditë më parë

  💣💣💣💣 superrrr

 • Engjell Engjellkaja5
  Engjell Engjellkaja526 ditë më parë

  Super malli 😂😍😍😍

 • Artur Hasa
  Artur Hasa26 ditë më parë

  O ols je i papam

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres26 ditë më parë

  Olsi teper bukur hallall flak je gjithmon suksese 🙏🙏❤️

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  26 ditë më parë

  Super kenge😍😍

 • Albert Disha
  Albert Disha26 ditë më parë

  Uh baby ti sa e don Naten von Une e di ca po menon... E lej ca thon Qe per mu ste intereson Un e di mir qe p pret 1 telefon... E di qe tka mar Malli malli malli malli E krejt ca kom ti Fali fali fali fali dashnin per ty se nali Nali nali nali nali E lej ca folin Ani ani ani ani olsi Nuk ka nevoj me marr se vet e ka 1 velar shoqet i ka dhe ma high canten e ka me dollar Mama per ty jam ushtar Mama per ty jam i marr kur ti je vet une vij shpejt se sun e mkapin kto radar une mas teje po luj ku je ma thuj se ti e di qe po vuj Naten pa ty sikur deti pa uje une jam fire ti hajde ma shuj Fiksim nuk e di dashni ap thjesht fiksim Nuk e di a mdon? a xheloz po bon ti ishin? E kur vonoj po mthu kaje kaje kaje E kur je vet po thu hajde hajde hajde vec un e di adrelinen qe ti fsheh Kur vetem jemi ne jon uh baby ti sa e don naten von un e di ca po menon... e lej ca thon qe per mu ste intereson un e di mir qe po pret 1 telefon... E di qe tka marr malli malli malli malli E krejt ca kom ti Fali fali fali fali Dashnin per ty se nali Nali nali nali nali E lej ca folin Ani ani ani ani Olsi Bylyku Ajo o mama po trupin e ka fit Dije me tpa tfik Edhe me tprek tfik bile sa her mvjen ngjit mu ajo mdjeg lit edhe naten mdjersit tamam si me pas grip Ajo nuk e ka friken te karma tipin e ftoht sikur arma stili me nike e me prada pushimet nga skia te palma tu pa Tironen nga plaza story dhurata diamanta po me mu prap kur na ze nata Shfrenhet imagjinata E kur vonoj po mthu ka je ka je ka je E kur je vet po thu hajde hajde hajde vec un e di adrenalinen qe ti fsheh kur vetem jemi ne jon Uh baby ti sa e don Naten von un e di ca po menon... E lej ca thon qe per mu ste intereson Un e di mir qe po pret 1 telefon... E di qe tka mar Malli malli malli malli E krejt ca kom ti Fali fali fali fali Dashnin per ty se nali Nali nali nali nali E lej ca folin Ani ani ani ani

 • Hekuran Allmuca
  Hekuran Allmuca26 ditë më parë

  Bravo ols

 • El Za
  El Za26 ditë më parë

  Great great

 • Denajda Sauli
  Denajda Sauli26 ditë më parë

  Super star

 • Desian Llalla
  Desian Llalla27 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • AmlaAR
  AmlaAR27 ditë më parë

  Superrrrrrrrrrrrrrrr

 • digitalb vl
  digitalb vl27 ditë më parë

  e di qe tka marr *mali mali*

 • shkendijat E zemres🔐
  shkendijat E zemres🔐27 ditë më parë

  Waw❤

 • Esmeralda Bylyku
  Esmeralda Bylyku27 ditë më parë

  Super keng....suksese olsi 💫

 • Enkeleda Kaja
  Enkeleda Kaja27 ditë më parë

  Super super kenge ❤❤❤

 • Drift Simulator
  Drift Simulator27 ditë më parë

  malli i pillit te satam,, ropqima, edhe ne pi te fundit te shkaterrimit te botes edhe nuk doni me lan dike me dek pa ja than malli malli,, ropqima fmijaca ropqim shtet,, pse mos me u shtu idiotat si ju kur shteti njek lekun dhe jo kulturen,, ropqim rini ju qisha dekna e ca te keni kushdo qe e permend drogen

 • Bensu Soral
  Bensu Soral27 ditë më parë

  #fiksimmmmm%%%

 • Ledia Prenga
  Ledia Prenga27 ditë më parë

  Super kenge😍😍

 • f❤f
  f❤f27 ditë më parë

  Kujt i kishte mungu Olsi🙏👈

 • f❤f

  f❤f

  24 ditë më parë

  @ema elena zemraa💙💙

 • ema elena

  ema elena

  24 ditë më parë

  Mu🤍

 • Donaldi Bora ❤❤
  Donaldi Bora ❤❤27 ditë më parë

  Bomb🔥🔥🔥🔥

 • Grejsi🧸
  Grejsi🧸27 ditë më parë

  Killled🥴

 • EMJ
  EMJ27 ditë më parë

  Bukur

 • Nona Xp
  Nona Xp27 ditë më parë

  Olsi bylyku si gjithmon flakk🔥🔥❤

 • shqiponja haradinaj
  shqiponja haradinaj27 ditë më parë

  👌🏻❤️

 • Vjosa Llapa
  Vjosa Llapa27 ditë më parë

  Je më i miri❤❤❤❤💫

 • Sergen Cela
  Sergen Cela27 ditë më parë

  Young Jon 💙

 • Vasil Bakaj
  Vasil Bakaj27 ditë më parë

  malli ri ne treg vetm adrenalin 🤣🤣 kush mendon qe esht super mall 🧠🧠🧠🙆🙆🙆🙆

 • Albania Top Talent
  Albania Top Talent27 ditë më parë

  Super hit e ke godit me kete respekte 👌

 • Beatrix Voja
  Beatrix Voja27 ditë më parë

  Hit hit hit bravo Olsi te uroj suksese veq vazhdo

 • Dario Hodaj
  Dario Hodaj27 ditë më parë

  Nuk je per kte sport o vllai

 • Donaldi Bora ❤❤

  Donaldi Bora ❤❤

  27 ditë më parë

  Pse mendon kyt gja olsi ka super za ësht talent

 • Vivaldi
  Vivaldi27 ditë më parë

  Like always killin it 🔥👑

 • Aleks Kurici
  Aleks Kurici27 ditë më parë

  Super bro

 • Donaldi Bora ❤❤
  Donaldi Bora ❤❤27 ditë më parë

  Super hit🔥🔥❤❤

 • Pse Kaq Serioz
  Pse Kaq Serioz27 ditë më parë

  mesiguri don me bo xheloz ish-in 😁

 • Gucci SMURF
  Gucci SMURF27 ditë më parë

  ● Tipin e ftoht si arma

 • Albana Sulo
  Albana Sulo27 ditë më parë

  Bravo Olsi 👏🏻👏🏻 Super kenge… Pershendetje nga Firenze!!

 • STARS ON OUR EYES
  STARS ON OUR EYES27 ditë më parë

  hahahahahah VIDEO TAGS ▼ malli#1olsi bylyku#1olsi bylyku malli#1Olsi Bylyku#1JonMalli#1best new musicbest new hits 2021fresh hitsbest new hitsenglishhottest music right nownew hitpop hitshottest songthe best music out nowbest music of the momentfrench hitsfrench musicfrench languagebest music of this weekbest music of the yearwhere to find the best music right now a mo Ols sa i lodh qe je

 • Neri YouTuber
  Neri YouTuber27 ditë më parë

  Another level🔥

 • Kristjana Ndoj
  Kristjana Ndoj27 ditë më parë

  Pse ma jep ndjesin mua, sikur po thot me ka marr mali mali 🙄apo ashtu po e thot,se nuk po e kuptoj ,se po e kendon si te ishte nje bebe .! Gjithsesi kenga eshte e bukur me pelqen video montazhi shum 👏

 • Kristjana Ndoj

  Kristjana Ndoj

  26 ditë më parë

  @EGLANTINA BASHA Rendesi ka qe kenga eshte e mire ta shijom ..

 • EGLANTINA BASHA

  EGLANTINA BASHA

  27 ditë më parë

  Mali mali e degjoj dhe une, gjithsesi kenge e bukur

 • Engli Gjini
  Engli Gjini27 ditë më parë

  RESPEKTE NGA ❤️BURRELI❤️

 • KEJSI
  KEJSI27 ditë më parë

  Uh baby ti sa e don Natën von,un e di ça po menon E lej ça thon,që për mu s'të intereson Un e di mir,që po pret 1 telefon E di që t'ka marr malli,e krejt ça kom ti fali Dashnin për ty se nali,nali,e lej ça folin,ani Nuk ka nevoj me marr,se vet e ka 1 velar Shoqet i ka,dhe ma high çantën e ka me dollar Mama për ty jom un ushtar Mama për ty jam i marr Kur ti je vet,unë vij shpejt,se sun ëm kapin kto radar Unë mas teje po luj,ku je ma thuj Natën pa ty sikur deti pa uj unë jam fire,ti hajde ma shuj Fiksim,nuk e di dashni,apo thjesht ty t'kom fiksim Nuk e di a m'don,a xheloz po bon ti ishin,e kur vonoj po m'thu,ka je,ka je,ka je E kur je vet po thu,hajde,hajde,hajde Veç un e di adrenalinën që ti fsheh,kur vetëm jemi ne Uh baby,ti sa e don Natën von,un e di ça po menon E lej ça thon,që për mu s'të intereson Un e di mir,që po pret 1 telefon E di që t'ka marr malli,e krejt ça kom ti fali Dashnin për ty se nali,nali,e lej ça folin,ani Ajo o mama,po trupin e ka fit,dije me t'pa t'fik,edhe me t'prek t'fik Bile sa her m'vjen ngjit mu,ajo m'djeg lit,edhe natën m'djersit,tamam si me pas grip Ajo nuk e ka frikën te karma,tipin e ftoht sikur arma Stili me NIKE,e me PRADA Pushimet nga skia te Palma,tu pa Tironën nga Plaza Story,dhurata,diamanta Po me mu prap,kur na zë nata shfrenohet imagjinata,e kur vonoj po m'thu,ka je,ka je,ka je E kur je vet po thu,hajde,hajde,hajde Veç un e di adrenalinën që ti fsheh,kur vetëm jemi ne Uh baby,ti sa e don Natën von,un e di ça po menon E lej ça thon,që për mu s'të intereson Un e di mir,që po pret 1 telefon E di që t'ka marr malli,e krejt ça kom ti fali Dashnin për ty se nali,nali,e lej ça folin,ani

 • Butrint 👑❤️
  Butrint 👑❤️27 ditë më parë

  🥺🥺sa super🥺

 • esjona caushllari
  esjona caushllari27 ditë më parë

  Olsi keq mvjen lali po akoma kam refrenin e elgitit nmendje 😅

 • Tirana Music Channel
  Tirana Music Channel27 ditë më parë

  Young j is back " JON "

 • Gxx Official
  Gxx Official27 ditë më parë

  Shum ka talent ky djal 👏

 • Sybil Kola
  Sybil Kola27 ditë më parë

  Lololololo loveeee it

 • Elena Jorgo
  Elena Jorgo27 ditë më parë

  My favorite song now ♥️♥️

 • Don franci
  Don franci27 ditë më parë

  Dikush mund tthote: "Anime name please"

 • Afrim Qoku
  Afrim Qoku27 ditë më parë

  Na kalli malli 🔥👏👏

 • VIP.GANGO$$
  VIP.GANGO$$27 ditë më parë

  bravo olso nish je

 • Anni
  Anni27 ditë më parë

  👌

 • FF- LORI_YT
  FF- LORI_YT27 ditë më parë

  Bravo te qeoft Olsi Bylyku❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥

 • Mario GG
  Mario GG27 ditë më parë

  althe.info/number/m6DEeqmlYJ2jqbI/video 👈👈 diss noizy 🔥🔥

 • ZINKO GO
  ZINKO GO27 ditë më parë

  Olsi thot kam Range Rover Velar, ke video del nje Range Rover Evoque 😂😂😂😂

 • App Version

  App Version

  23 ditë më parë

  Nuk ka nevoj me marr se vet e ka nj velar jo e kam

 • Denis Muca

  Denis Muca

  27 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 • Kuka

  Kuka

  27 ditë më parë

  Ironi dmth

 • _.kejs1._ YT
  _.kejs1._ YT27 ditë më parë

  zjarr

 • Queen 13
  Queen 1327 ditë më parë

  SUPER 🔥🔥🔥🔥🔥👌

 • ina_ani :)
  ina_ani :)27 ditë më parë

  Shume e bukur ❤❤

 • Antea Blido
  Antea Blido27 ditë më parë

  Supeeer👏👏👏👏👏

 • ØLSI GAMING
  ØLSI GAMING27 ditë më parë

  Super muzikë bravo

 • 123 45
  123 4527 ditë më parë

  Urime Olsi bravo👏👏❤️

 • Baby Koka
  Baby Koka27 ditë më parë

  E ka mbyt Sa like shkon per ket super kenge Zoti ju rujt krejteve ❤️

 • olti kertusha
  olti kertusha27 ditë më parë

  Urime olsi suksese

 • Grin Rexhepi
  Grin Rexhepi27 ditë më parë

  Per Olsin spo flasim Super po edhe ky djali koka Kogja Kengtar i fort a din kush naj keng te tij tjeter.

 • Dome Niko

  Dome Niko

  26 ditë më parë

  Young-j ka qen me grupin grand thugz ka koh qe ska nxjer keng te reja

 • Ronny Shijak

  Ronny Shijak

  27 ditë më parë

  Young J - ka qene anetar i grupit Grand Thugz dhe ka shume kenge te pelqyera per Shqiptaret ne vitet 2010-2013. Pervec vokalist ka qene dhe producent

 • Skerdilajda Murati

  Skerdilajda Murati

  27 ditë më parë

  Young J -ma rrembeve zemren, mon amour, te dua, dashurise nuk i fshihem dot, prap e dua, nese neser vdes etj

 • Sona Sonamatia
  Sona Sonamatia27 ditë më parë

  Super muzik mezi e prita qe doli

 • KRISTIANA MALUMA
  KRISTIANA MALUMA27 ditë më parë

  😍😍❤🍁

 • malbora kotarja
  malbora kotarja27 ditë më parë

  Shume autotune

 • Era Xhepa
  Era Xhepa27 ditë më parë

  7 minuta ,☺️👍

 • MBIZZ
  MBIZZ27 ditë më parë

  Nese tka mar malli per dike thuaj bre qe tmungon

 • Nils Alla
  Nils Alla27 ditë më parë

  Ka per te qen super hit

 • Arsen Bajrami
  Arsen Bajrami27 ditë më parë

  🔥🔥💥

 • Donaldi Bora ❤❤
  Donaldi Bora ❤❤27 ditë më parë

  Super 🔥🔥🔥

 • Dorina*🧸
  Dorina*🧸27 ditë më parë

  E di qe tka marr malli malli🎶🎶😍❤

 • flori mumajesi
  flori mumajesi27 ditë më parë

  The company will have to understand what you're doing and we will have the opportunity to be successful with your team members with a strong market presence within the company will not be able to get the product manager to help with your business partner with your team members who are willing with them because they're going through a great time to make the decision easier because they're going through your own company through your business partner with your company before the end because you have the opportunity you want to know them through the work process with the company to ensure you will need to be able to get the product you want to know them all together in terms of what you're doing in the next generation or future generations who want them to provide you to the future is going well with the company to make the decision to make a decision about your business partner with your company before you begin working with your business partners and your family members who are interested with what you're looking for when you are doing something that you have to understand the importance to your customers to get them through this process for years now to make sure you have a good decision about the company will be responsible