Marjona Metohu - A Isha (Kenga Magjike 2021)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/Aisha
Marjona Metohu - A Isha (Kenga Magjike 2021)
Music: Bruno
Lyrics: Fifi
Produced by: Threedots Production


A ISHA

Nga sot te dua larg meje,lejova t'genjehem
nga nje njeri si ty ,pse mke shty?!
Te ta besoje jeten,sa i padrejte je
Doje vec me m'lendu,E mke mohu

Edhe kur rrija ne heshtje,e dija t'verteten
Shpirti ka me mu thy,keq nga ty
Beja sikur s'kuptoja,prap po vazhdoja
me dhimbjen me jetu,pse te kam duru

A isha,o zemer a isha
ne shpirtin tend a isha
me thuaj a isha
per ty keq veten e lija,ca tbo dashnia
mu me ka denu,pse e kam leju


A isha ,o zemer a isha
ne shpirtin tend , a isha
me thuaj a isha
Ty kaq te lige nuk te dija,ca tbo dashnia
mu me ka denu

Diten e nisja vetem,naten po vetem
me duket me kane mallku,syte e tu
Ato qe dashurova,pse ju besova
E tani qe kam shku,a ki me u pendu?!

Edhe kur rrija ne heshtje,e dija t'verteten
Shpirti ka me mu thy,keq nga ty
Beja sikur s'kuptoja,prap po vazhdoja
me dhimbjen me jetu,pse te kam duru

A isha,o zemer a isha
ne shpirtin tend a isha
me thuaj a isha
per ty keq veten e lija,ca tbo dashnia
mu me ka denu,pse e kam leju


A isha ,o zemer a isha
ne shpirtin tend , a isha
me thuaj a isha
Ty kaq te lige nuk te dija,ca tbo dashnia
mu me ka denuKomente

 • Dorina Pojani
  Dorina Pojani20 orë më parë

  Super kenge Mariona

 • anggels egzist
  anggels egzistDitë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • eljana buci
  eljana buciDitë më parë

  Si ka mundesi qe Kenga magjike nxjerr Kenge me te bukura se festivals I kenges

 • alert ceka
  alert cekaDitë më parë

  shum bukur kendon marjona

 • omur onur
  omur onur2 ditë më parë

  Awasome 👌it touches me so much😔.even I dont understand any word of the lyrics .

 • Vini Torolari
  Vini Torolari4 ditë më parë

  Shum bukur Marjola A isha

 • Valentina Alushi
  Valentina Alushi5 ditë më parë

  Super kenge, e meritonte cmim

 • Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi5 ditë më parë

  Nje ze i embel dhe i mrekullueshem.Bravo Marjona.

 • soy yo
  soy yo6 ditë më parë

  Para nosotros en casa 2do lugar en voz y canción. Te seguimos escuchando 9/10

 • FF Leandro
  FF Leandro7 ditë më parë

  Do te puth ne buz

 • Servis Tosku
  Servis Tosku7 ditë më parë

  Komplet gjerat reale nravo na kenaqe sikur je brenda njerzeve sidomos femrave te gjora qe lendohen nga shumica e barbonavet...

 • Meli Meli
  Meli Meli8 ditë më parë

  Kjo kenge dhe ky tekst "REAL", duhet te fitonte :-*

 • Nygra Kato
  Nygra Kato8 ditë më parë

  I love you ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Kemi xana
  Kemi xana8 ditë më parë

  si tdenoj ty nuk e di je bukuri je si zemer tdu shum

 • Besa Petriti
  Besa Petriti9 ditë më parë

  Super kenge! Muzika ,teksti,kengetarja ne perfeksion.

 • Zarema Abdulaeva
  Zarema Abdulaeva9 ditë më parë

  Marjona te dua )

 • Merita Bujku
  Merita Bujku9 ditë më parë

  Such a beautiful song! ❤🥰💫

 • ألمانيا ولعقليا جزائرية
  ألمانيا ولعقليا جزائرية10 ditë më parë

  Nje elvana e re ka lindur . ❤

 • Valmira Daci
  Valmira Daci10 ditë më parë

  Super kenge

 • Bonne Chance
  Bonne Chance11 ditë më parë

  Super keng super ze super super mvje keq qe se fitove ti e meritoje

 • L. Lilien
  L. Lilien11 ditë më parë

  Nuk e di qe sa her jam duke e ndëgju ket këng, aq me pelqen. Jo vetem kënga, pamja e kesaj këngëtare, performanca, zëri, texti, e kompletume. Suksese me tej dëshiroj. Persh nga Austrija. ❤🌹🍀

 • THE SQUAD TEA
  THE SQUAD TEA11 ditë më parë

  favourite song

 • Be🐬mira
  Be🐬mira12 ditë më parë

  Beja sikur skuptoja prap po vazhdoja me dhimjen jetoja🎶🎶😭😭

 • Dea Dea
  Dea Dea12 ditë më parë

  Me ke shtuar shum vite jet me kte keng ylll je

 • Valentin Lleshaj
  Valentin Lleshaj12 ditë më parë

  Kur do jesh pjese e Eurovisionit ????????? Po te presim me ♥️ 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Irma Peti
  Irma Peti12 ditë më parë

  Per mendimin tim kjo ishte nje nga kenget me te bukura

 • Simoskristo Kristo
  Simoskristo Kristo13 ditë më parë

  Shum e bukur kenga ah kjo dashuria esht e bukur por por ka dhe lot ne zemer😪

 • Lamiya H
  Lamiya H13 ditë më parë

  Hi guys. Does anyone know what language is this? Thanks in advance 🌹

 • Lamiya H

  Lamiya H

  13 ditë më parë

  @Jonida Dedja Thanks! It's beautiful 😍

 • Jonida Dedja

  Jonida Dedja

  13 ditë më parë

  Albanian language!

 • BAKU WS WORLD
  BAKU WS WORLD14 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤HELLO FROM AZERBAİJAN

 • Marjeta Koni
  Marjeta Koni14 ditë më parë

  Kjo keng me ka pelqy shum suksese te metejshme

 • soy yo
  soy yo14 ditë më parë

  Bellísima voz.......desde Venezuela

 • erxsi-fan
  erxsi-fan14 ditë më parë

  Super na keneqa suksese

 • Erisa Durmishi
  Erisa Durmishi14 ditë më parë

  Super keng urime ❤❤

 • Elida Kaiku
  Elida Kaiku14 ditë më parë

  Super kenge ,super ze ❤❤❤❤❤suksese te metejshme e dashur 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌👌👌👏👏👏👏

 • Nardi Elezi
  Nardi Elezi15 ditë më parë

  Doli hiti veres 👏

 • Besiana Reci
  Besiana Reci15 ditë më parë

  Kjo eshte kenga ime e preferuar nga kenga magjike 2021 . Bravo Marjona Metohu 👏❤️

 • Eraa Era
  Eraa Era15 ditë më parë

  Super suksese moter kshu vazhdo ke super zee❤❤❤❤🎶🎶

 • Christina L.
  Christina L.15 ditë më parë

  Can't stop listening to this song, it's perfect! Te lumte! ❤️

 • Stiljana Fasho
  Stiljana Fasho15 ditë më parë

  Ah ca tbon dashnija 😥

 • Liljana Zema
  Liljana Zema15 ditë më parë

  Te lumte moj vajze !

 • Dori Keshi
  Dori Keshi16 ditë më parë

  Kjo eshte afersisht si kenga a Alban Skenderaj me Arilena Ara-n Aisha

 • Eligers Gjoza
  Eligers Gjoza16 ditë më parë

  Ca konge o zot fiks per mu me bone me qa rrushi do pres damaret fare ......shum ze special edhe vete yll femer qenke 😍😍😍😍

 • Muzike
  Muzike16 ditë më parë

  Jo keq, por eshte larg nga kenga Bosh.

 • Vlora News
  Vlora News16 ditë më parë

  Bravo, e gjen veten cdo grua te kjo kenge, urime

 • Neli Myftaraj
  Neli Myftaraj16 ditë më parë

  Superrrŕrrr😊☹️😞

 • Bona Kruja
  Bona Kruja16 ditë më parë

  Suksese suksese një këngë tepër e bukur dhe zëri yt i mrekullushëm.

 • Shkodran Berisha
  Shkodran Berisha16 ditë më parë

  Suksese Kênga ma e mira e festivalit pa diskutim e pranueshme shum për vesh super Kêngê vetem ushtroje pak ma shum shum Kêngê e mir suksese

 • Laureta Comeau
  Laureta Comeau17 ditë më parë

  Sa kenge e bukur! Jetoj jashte dhe e zbulova rastesisht kete kenge dhe nuk ngopem duke e degjuar. Muzike jashtezakonisht e bukur, interpretim shume i mire!

 • leonora tomo
  leonora tomo17 ditë më parë

  Shumë e bukur.

 • Rovena Dervishi
  Rovena Dervishi18 ditë më parë

  Shkelqeve sot te kenga magjike. Suksese

 • Dorina Xhufi
  Dorina Xhufi18 ditë më parë

  Super kenge suksese

 • Hristina Hristova
  Hristina Hristova18 ditë më parë

  Супер песен

 • Kanyshay Anarbaeva
  Kanyshay Anarbaeva18 ditë më parë

  Привет из Кыргызстана 🇰🇬🇰🇬😘❤️❤️ 27.05.2021

 • Kanyshay Anarbaeva
  Kanyshay Anarbaeva18 ditë më parë

  Есть кто понимает? Перевод можно?!

 • Lindo Belo
  Lindo Belo19 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏

 • Eljana Buci
  Eljana Buci19 ditë më parë

  e adhuroj ket keng

 • Algoritm Necunoscut
  Algoritm Necunoscut20 ditë më parë

  Suuuuuuuuupeeeerrr i love you

 • Algoritm Necunoscut
  Algoritm Necunoscut20 ditë më parë

  Suuuuuuuperrrrrrrr iem e fun

 • Angel Angel
  Angel Angel20 ditë më parë

  1 nder kenget me tbukra te Festivalit ket Vit😍🤍

 • ALISIA VEIZI
  ALISIA VEIZI20 ditë më parë

  Kenga me e bukur. Suksese ne jete💖💖💖💖

 • GalicianBanshee
  GalicianBanshee21 ditë më parë

  Marjona to festivali 2022. Amazing singer and song. 🖤👏

 • Norel Zaimi
  Norel Zaimi21 ditë më parë

  Refreni super 👏👏👏👏👏👏

 • Elfrida Hoxha
  Elfrida Hoxha21 ditë më parë

  😭

 • elena xhixho
  elena xhixho21 ditë më parë

  Perlee

 • erka jaupaj
  erka jaupaj22 ditë më parë

  Fiksim me eshte bere kjo kenge🤩😍

 • Lilit Ab
  Lilit Ab22 ditë më parë

  Super👍красотка❤❤❤❤❤

 • Et Nny
  Et Nny23 ditë më parë

  Amazing song Hi from Romania 🇷🇴

 • vugi JAMAL
  vugi JAMAL26 ditë më parë

  Amazing good music. I'm from Azerbaijan 🇦🇿

 • armando aliu
  armando aliu26 ditë më parë

  shume kenge e bukur, Nje bravo, dhe veshja shume serioze, jo egzagjerime, zeri dhe timbri shume perfekte!

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao26 ditë më parë

  Super👍

 • Lilit Karapetyan
  Lilit Karapetyan27 ditë më parë

  What language is?

 • Geg Toska

  Geg Toska

  17 ditë më parë

  Albanien language

 • ברטה נפטליאב
  ברטה נפטליאב28 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰❤

 • Toni S
  Toni S29 ditë më parë

  Talent 100% 😱😲😱😲😲😲😲

 • Hdbxb Hdhx
  Hdbxb HdhxMuaj më parë

  👍👍👍👍👍👌👌👌👌🥀🥀🥀🥀🥀❤️❤️❤️❤️

 • Viola Prendi
  Viola PrendiMuaj më parë

  Canti da Dio sei bravissima sempre

 • Sheqere Gjata
  Sheqere GjataMuaj më parë

  Bravooooo

 • Bes Neziri
  Bes NeziriMuaj më parë

  Super keng bravo vetem suksese 🤩👌🏻👏🏻👏🏻

 • Laura Mihai
  Laura MihaiMuaj më parë

  Nice song 😍 I'm listening to you from Romania ♥️♥️

 • Black Beats
  Black BeatsMuaj më parë

  Superr🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲

 • Keta Kasneci
  Keta KasneciMuaj më parë

  Super kenge bravo

 • New Born Prishtina
  New Born PrishtinaMuaj më parë

  Tani e degjova kete kenge shume e mire spo ndalem duke e ndegjuar ter diten, vetem vazhdo ☺️😍😍❤️

 • radu vasile morosan
  radu vasile morosanMuaj më parë

  Beautiful women....beautiful song 😍

 • digitalb vl
  digitalb vlMuaj më parë

  mishi kokrra kokrra

 • Majlinda Kolaveri
  Majlinda KolaveriMuaj më parë

  A Isha o zemer A isha ... Mariona ❤ vetem suksese. SUPER GJITHCKA tekst@muzik @interpretim. 💥💥💥

 • Marjona Metohu

  Marjona Metohu

  Muaj më parë

  Faleminderit Majl! 🙏🏼♥️

 • Bert Spahiu
  Bert SpahiuMuaj më parë

  keng shum e bukur😢😢😢😢😍😍😍😍

 • Marat Kazaryan
  Marat KazaryanMuaj më parë

  ❤️❤️❤️🥰🥰🥰😍😍😍❤️♥️🧡💞💕💕💋💋💋👩‍❤️‍👩👨‍❤️‍👨🌹🌺

 • Moni Ghazaryan
  Moni GhazaryanMuaj më parë

  Շաաատ լավն է 😍😍😍

 • Sara Zavalani
  Sara ZavalaniMuaj më parë

  B5g6

 • Vladimir Qosja
  Vladimir QosjaMuaj më parë

  Po dhe mua tik toku mevlanit

 • Ela2914
  Ela2914Muaj më parë

  what language is it

 • Geg Toska

  Geg Toska

  Muaj më parë

  Albanien

 • Alber Cela
  Alber CelaMuaj më parë

  Hajde keng hajde,Super🙂

 • Anxhi M
  Anxhi MMuaj më parë

  Mua m’solli tik toku Mevlanit ketu😂😂

 • Jonida Shani

  Jonida Shani

  22 ditë më parë

  Dhe mua 😀

 • Joanabushkola Joanabushkola

  Joanabushkola Joanabushkola

  Muaj më parë

  dhe mu🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Hermine Margaryan
  Hermine MargaryanMuaj më parë

  Kataryal dzayn❤❤💋💋💋💋💋BRAVO

 • vale vale
  vale valeMuaj më parë

  lovely

 • Anara Taalai
  Anara TaalaiMuaj më parë

  So beautiful 🤍

 • Brunilda Rakipi
  Brunilda RakipiMuaj më parë

  Sukse zemer ! Ti je talent 👏👏👏

 • Viola Prendi
  Viola PrendiMuaj më parë

  Come sempre sei bravissima sempre

 • Music World
  Music WorldMuaj më parë

  💓💓💓💓💓💓💓i love you

 • Marjonatore
  MarjonatoreMuaj më parë

  Mijera here qe e degjoj kete kenge. E dashuruar edhe njeher si heren e pare me vokalin tend, me kenget e tua dhe me faktin qe je artistja ime e preferuar. E dua këtë këngë ashtu sikurse ty. ❤ Meriton mbështetje maksimale nga të gjithë dhe dua të të shoh sa më lart. Vetëm çmimi mungon tani.🥺💕❤

 • Henri Sinani

  Henri Sinani

  Muaj më parë

  KkkKkkk

 • Mark Marku
  Mark MarkuMuaj më parë

  Un pas nje muji i shoh emrin tu menu se asht Elvana Gjata❤.Nice kanga😍

Faqja Tjeter