Jeta e çiftit, Rita: Ju tregoj sekretet e Fidanit

Fidan Gashi
Rita Haziri
T'ka rritur nana
Produksioni Arboni


ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 • Yetta Kosovo
  Yetta Kosovo21 orë më parë

  Rita shume dominante diqka e teprume 😉

 • Qama Limja
  Qama LimjaDitë më parë

  Qifti me i bukur ne bote qe shkelqen✨ kudo qofshi gjithmone te lumtur🙏🤲suksese yje💖💖 Rita si gjithmone yll ,princeshë 💎👑❤😘🍓😍🎆

 • Cerr Verr
  Cerr VerrDitë më parë

  Bo bo sa te mir jeni

 • Gjyltere Jashari
  Gjyltere Jashari2 ditë më parë

  sike. ke pas fat moi rita ket. djal. te mir. 👌qift. ibukur ❤️

 • babush babushi
  babush babushi2 ditë më parë

  Kjo qika ftyren si Michael Jacksonit prej operacionve ne ftyre .

 • Honem Honem
  Honem Honem2 ditë më parë

  Niher that qe jon nda shyqyr qe kokan bashk 💑

 • Azemine Halili
  Azemine Halili4 ditë më parë

  Alohi insala jet te dzot o sa buk juni sussss💯

 • bilinas mini
  bilinas mini5 ditë më parë

  T bukur ⭐⭐👑👑

 • dolita windo
  dolita windo6 ditë më parë

  🧿❤️❤️

 • Drita Celaj
  Drita Celaj6 ditë më parë

  Fidan Emer me kuptim (Fidan bime ne filiz)

 • sokin jon
  sokin jon6 ditë më parë

  Fidani ma i ftofen po doket 💔

 • ♡ it's ola ♡
  ♡ it's ola ♡7 ditë më parë

  te bere per njeri-tjetrin 🥺❤💫

 • dolita windo

  dolita windo

  4 ditë më parë

  𝙵𝚒𝚍𝚊𝚗♾𝚁𝚒𝚝𝚊=💕💕

 • ABE tara ALB
  ABE tara ALB8 ditë më parë

  Shum t'ftoft me njani tjetrin edhe pse mundohen me fsheh mos me dhan veten po prap vrehet te fidani qart ne gjuhen e gjesteve edhe te mimikes se fytyres ndersa rita mundohet me kamufllue ose me pshtjellue ama vrehet e sinqerisht po me vjen shum keq se shum çift i bukur.Shpresojm ti kalojn keqkuptimet dhe ju uroj jet te gjat dhe te lumtur bashk.Rrespekt😊

 • adelina

  adelina

  2 ditë më parë

  Spo pajshe mir po mdoket, ti a nuk po sheh po dojn me honger njoni tjetrin e ti po thu t ftoft

 • dolita windo

  dolita windo

  6 ditë më parë

  T bukur ⭐⭐👑👑

 • Blerina Mehmetaj
  Blerina Mehmetaj8 ditë më parë

  Super cift te dy 🌟

 • sokin jon

  sokin jon

  6 ditë më parë

  Zemer jeni komplet ju dua shuuummm si me qen Fmit e mi me pelqeni shum shum

 • Florian Aliu
  Florian Aliu8 ditë më parë

  Qekjo liberta goxha nifar loqke 😂🤪🤪

 • gjyljana ymeri
  gjyljana ymeri8 ditë më parë

  Bukr cifti u plakshit te dy❤❤

 • Sonila Legisi
  Sonila Legisi8 ditë më parë

  Shum cift i mir suksese

 • doliio volay
  doliio volay9 ditë më parë

  Bravo keni zenin shum te mir

 • Alban Gashi
  Alban Gashi9 ditë më parë

  Salute

 • Azem Koka
  Azem Koka9 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • alida flus
  alida flus9 ditë më parë

  Fidani ma i ftofen po doket 💔

 • Klea Klea

  Klea Klea

  4 ditë më parë

  A ja ke mat Temperaturen Fidaniit qe po duket i ftoft

 • Valdete Mehmeti
  Valdete Mehmeti9 ditë më parë

  Qift shum i bukur ju rujt Zoti Dhe vajza ime 8 vjeqare osht tani ka shum deshir mju taku qdo dit i ndexhon këngët e juve qysh mujna mju taku kosov a kini naj ide naj kush ❤💙💯💫

 • Valdete Mehmeti

  Valdete Mehmeti

  2 ditë më parë

  @Prive TV faleminderit 🥰

 • Prive TV

  Prive TV

  9 ditë më parë

  Kontaktoji ne Instagram 😊

 • shahina iseni
  shahina iseni10 ditë më parë

  Ty tka rrit nana 👌👌👌☘️

 • 𝑅𝑖𝑛𝑎 𝑉𝑖𝑠ℎ𝑎𝑗🦋
  𝑅𝑖𝑛𝑎 𝑉𝑖𝑠ℎ𝑎𝑗🦋10 ditë më parë

  𝙵𝚒𝚍𝚊𝚗♾𝚁𝚒𝚝𝚊=💕💕

 • Alb16
  Alb1610 ditë më parë

  Ua ka fal zoti te gjitha ,veçanerisht vajza yll…….

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd10 ditë më parë

  T bukur ⭐⭐👑👑

 • Veliqi Resmie
  Veliqi Resmie10 ditë më parë

  ❤️💙

 • Pashke Shtufaj
  Pashke Shtufaj10 ditë më parë

  Zemer jeni komplet ju dua shuuummm si me qen Fmit e mi me pelqeni shum shum

 • Kosherjaa _
  Kosherjaa _10 ditë më parë

  Fidani ma i ftofen po doket 💔

 • Daily Things
  Daily Things10 ditë më parë

  Paska dhe emer fidan 🤣🤣🤣🤣🤣

 • alida flus

  alida flus

  9 ditë më parë

  Te dyt shum tbukur❤️❤️

 • Dario Hoti
  Dario Hoti11 ditë më parë

  une para disa javesh kisha lexu se "ndahet cifti i njohur Rita dhe Fidan" prej nje faqe facebookut kurse tash po shof se as para 24 h ju kan leshu nje interviste e perbashket: cila eshte e verteta ? Apo u pajtuan shpejt se pse kishin me ba intervisten ?

 • Drin Shala
  Drin Shala11 ditë më parë

  shum qift i bukur jeni vllaqko 👌❤️❤️❤️❤️😍🥰🥰🥰

 • ed_ ghost1067
  ed_ ghost106711 ditë më parë

  More kishe Jan nda kta nejse jeni shum tmir ishalla gjith bashk jeni veq edhe kto portale shum me rrjet

 • Rinesa Beqiri
  Rinesa Beqiri11 ditë më parë

  ❤💋❤

 • M. Morina
  M. Morina11 ditë më parë

  Kush beson qe ketyne sju shkon gate lidhja thumb up 👍

 • Imer Berisha
  Imer Berisha11 ditë më parë

  💗💗💗💗❤️❤️

 • Sadri Tafaj
  Sadri Tafaj11 ditë më parë

  Liberta bane tlutem ni kod veshje se kshtu e zhveshur ne televizjon me dal nuk ja vlen se ti a po udheheq program apo po e ekspozon trupin tend

 • Dete Gashi
  Dete Gashi11 ditë më parë

  ❤❤

 • E.A
  E.A11 ditë më parë

  Te dyt shum tbukur❤️❤️

 • Leda Gabri
  Leda Gabri11 ditë më parë

  Rita bukuri natyrale Shqiptare

 • Hatije Saljiji
  Hatije Saljiji11 ditë më parë

  Qifti shum simpatik

 • Hatije Saljiji
  Hatije Saljiji11 ditë më parë

  Spikerja pak ma me kulltur te veshja me falni per rekllamen

 • Flurim Kryeziu
  Flurim Kryeziu11 ditë më parë

  Bravo keni zenin shum te mir

 • Red Sus
  Red Sus11 ditë më parë

  Sa bukure si yje çifti 🌹🌹

 • Bledi Gjini
  Bledi Gjini11 ditë më parë

  Jeni ✨✨👏👏

 • Melisa Gorani
  Melisa Gorani11 ditë më parë

  Mat mirët❤️

 • Val
  Val11 ditë më parë

  Qift I mergullushim 💙❤

 • Florent Miftari
  Florent Miftari11 ditë më parë

  Mendjemadh ky Çuni Nashte vaksinen e ka zbulu

 • Naide Bellagoshi
  Naide Bellagoshi11 ditë më parë

  Qift shum i mir ishalla ju shkon gjith mir👍

 • Tefta Kola
  Tefta Kola11 ditë më parë

  Kan nje karkter te dy shum shum te mire Marshalla. Per te dy

 • Ona Karavidaj
  Ona Karavidaj11 ditë më parë

  Cift shum i bukur ❤❤

 • Dendina Ajvazi

  Dendina Ajvazi

  5 ditë më parë

  Aqq

 • Adi Veizaj
  Adi Veizaj11 ditë më parë

  Rita detajiste mos esht virgjeresha ne horoskop?

 • reta Krasniqi

  reta Krasniqi

  11 ditë më parë

  Po virgjeres osht

 • Horuni Xhejlane
  Horuni Xhejlane11 ditë më parë

  Pojuv shoh pak mete ftofur ishallah jeni bashk saher jeni shuuuum te mir 🤗💓

 • Edra Spahija
  Edra Spahija11 ditë më parë

  🧿❤️❤️

 • arnisa Gashi
  arnisa Gashi11 ditë më parë

  jeni me te bukurit

 • Halime Gashi
  Halime Gashi11 ditë më parë

  shum bukur mashaallah zoti ju rujt shum me pelqeni po te dyt veq kjo rita me qet fystan shum te shkurtur hiq spom pelqen vetem qet fustan se per ndrysh shum tmir jeni

 • Gente Bella

  Gente Bella

  11 ditë më parë

  Kur ja ka len burri vet ju cfare problemi keni...hec e shiko punt e tua

 • Mirsada Selimaj
  Mirsada Selimaj11 ditë më parë

  🌟🌟🙏

 • dolita windo

  dolita windo

  4 ditë më parë

  T bukur ⭐⭐👑👑

 • Buna Kshmbsh
  Buna Kshmbsh11 ditë më parë

  Sa t mire te dyte😍

 • Arlinda AR
  Arlinda AR11 ditë më parë

  😍😍😍

 • Eliona Rexhepi
  Eliona Rexhepi11 ditë më parë

  Shum bukur rita fidani shpresoj tju shkoj gjithmon keshtu dashuria

 • Rrushe Hajdaraj

  Rrushe Hajdaraj

  11 ditë më parë

  Hi

 • Merita Rrustemaj
  Merita Rrustemaj11 ditë më parë

  Qifiti maj bukur estrad

 • Dashi Puci
  Dashi Puci11 ditë më parë

  Sa vukur

Faqja Tjeter