Si nëpër filma/Vrau vëllanë dhe u afrua kur po varrosej, 20 burra në ndjekje të 26-vjeçarit në Dibër

Argëtim

26-vjeçari Florian Tonuzi, i cili vrau me thikë vëllanë e tij gjatë ditës së djeshme në Maqellarë të Dibrës, është arrestuar nga Policia. Burime bëjnë me dije se Tonuzi u arrestua pranë banesës së tij, ku vrau me thikë vëllanë 23-vjeçar Benardin, për arsye që nuk dihen ende.
Burime bëjnë me dije se Florian Tonuzi përpara se të vriste vëllanë e tij, ka dhunuar dhe babain, dhe për këtë shkak konflikti në familje ka agravuar.
Mësohet se 26-vjeçari ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, dhe pak kohë më patë kishte dalë nga burgu, ndërkohë që njihej nga banorët e zonës si një person agresiv.
Fax News ka siguruar dhe pamjet e momentit kur në ndjekje të të riut janë afruar familjarë dhe punonjës të Policisë. Ka qenë nëna dhe motra e autorit që kanë negociuar me të dhe i kanë kërkuar Policisë që i riu të mos dhunohet.
Ai është afruar pranë familjes, në momentin kur po varrosej i vëllai i tij, dhe është pikasur nga ana e të afërmve.
Siç shihet dhe nga pamjet, 26-vjeçari është fshehur në një prej banesave që janë të braktisura në zonë, ku më pas është neutralizuar nga policia. Nëna e të riut ka kërkuar nga punonjësit e policisë, që i riu të ushqehet, dhe të mos dhunohet, ndërkohë që bashkë me Policinë në aksion kanë qenë dhe shumë banorë të zonës.
I riu dyshohet se ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike në momentin kur ka kryer krimin, dhe përgjatë gjithë këtyre orëve është fshehur në banesat e braktisura që ka pasur fshati, duke qenë se e njihte shumë mirë zonën, i ka shpëtuar kapjessë policisë.
Në video shihen disa prej banorëve të fshatit që ngjiten në mur dhe vrapojnë nëpër ara, derisa bëjnë të mundur kapjen e të riut, i cili tashmë do të përballet me akuzën e vrasjes së vëllait të tij.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALthe Channel HERE: althe.info/home/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw.html
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente

 • eri gjyli
  eri gjyli13 orë më parë

  Sa mbrapa jemi ne si popull fatkeqesi e madhe,qe kemi kete kultur dhe arsim..mallkuar qifshin politikanet qe na kan dhen kete arsim,asnje nuk e vlereson jeten e vet,te gjith kerkojn me duar ne xhep dhe shkopinj,nje t armatosur me arm..vetem nje i semur mund ta vras vellain e vet.ska arsye tjeter

 • LLapjani
  LLapjani20 orë më parë

  gjyna per vellerzit tane dhe motrat tona shqiperi une jam nga kosova dhe me dul loti kur e pash ishallah nuk ndodhin kto gjana lutemi nate madhe ramazanit :(

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora21 orë më parë

  Ngushellime familjes

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora21 orë më parë

  Mire nena e tije po keta te tjeret cfare kerkojn.

 • Land Land
  Land Land23 orë më parë

  Vllau qe ka vra vllan asht ma I vdek se ai qe po futet ndhe. Zot na le ment e kres. Ngushllime asaj nane se i ka hup te dy djemt

 • Sakti Gafuri
  Sakti GafuriDitë më parë

  Po si është ë mundur shqiptari ta vret shqiptarin 😱😱😱Zoti i madh na ndihmoftë, ne me Elvisin mundohemi me shpëtuar jetën e shqiptarëve ndërsa këta vriten në mes vete ..Zoti i bekoftë shqiptarët.

 • DD S
  DD SDitë më parë

  O zot na trypnut e na korit populli shqyptar i shqypnis cka tihet prej jush tu vra pjestart e familes

 • Kuqii tiki
  Kuqii tikiDitë më parë

  Marri eshte me postu ne rrjete sociale kete me siguri pa dijenin e antarve marre marre turppp bre popull i flliqt

 • Mar Ney
  Mar NeyDitë më parë

  Qija root gjith fshati po policia a rakun ben

 • Il3gal Burnout
  Il3gal Burnout2 ditë më parë

  Vllau vllaun ta mbyt e tmerrshme qfar po ndodh keshtu mbysin prinderit mbysin moter vllaun etj etj 😡

 • Albania Smile
  Albania Smile2 ditë më parë

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

 • mark spaqi
  mark spaqi3 ditë më parë

 • Niki Shaho
  Niki Shaho4 ditë më parë

  Mos i dhente zoti asnji tragjedi te kesaj natyre o nene eshkrtet sa keq me ka erdhur o mbretereshe behu e forte ...😥😥😥

 • Albania Smile

  Albania Smile

  2 ditë më parë

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ...

 • lenci bira
  lenci bira4 ditë më parë

  Gjith keta polic pa uniforme

 • oiuet souiu
  oiuet souiu4 ditë më parë

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 • Klinton Rakipaj
  Klinton Rakipaj4 ditë më parë

  Zot na ruaj na te till gjera

 • Alby Bickers
  Alby Bickers4 ditë më parë

  Ska dibran me bes

 • Vlore alb
  Vlore alb4 ditë më parë

  Ahhhhh o zot sa u preka per kte Nene😭😭😭

 • dcoog anml
  dcoog anml4 ditë më parë

  O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  4 ditë më parë

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 • Agim Lushaku
  Agim Lushaku4 ditë më parë

  O mjer ajo nan qe perjtojn kit runa zot prej njerzve t keq 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Mirela So
  Mirela So5 ditë më parë

  Ca ndodh ne shqipni askund sbahet fjale me ndodh😩😩😩😩

 • Ton Taticaj
  Ton Taticaj5 ditë më parë

  Si mundet te ja vesh titullin si neper filma po kush ka dinjitet njieriut ase mundet ta shohin kyt tragjedi

 • Horuni Xhejlane
  Horuni Xhejlane5 ditë më parë

  Oh zot imadh qfar tmerri per nanen sa xhinah oh allah ndimoj nanes se mjer

 • dcoog anml

  dcoog anml

  4 ditë më parë

  O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

 • Gon Dibrani
  Gon Dibrani5 ditë më parë

  Ashte bere pishan gjyna vetem gjaku uj nuk behet don me pa vellane tu i vu shpatllat dheut o zot cfar po na shohin syte se magjinoj dot cfar i ka ndodh asaj falilje mjer prindit cfar u ka ndodhur.

 • Bino Dadi
  Bino Dadi5 ditë më parë

  Njerz pa shkoll shiptar budall

 • Legacyof GjergjKastrioti
  Legacyof GjergjKastrioti5 ditë më parë

  Më arixhinj s'ka ku të vejë.

 • EMA EMA
  EMA EMA5 ditë më parë

  O zot cpo na shohin syt mjer nenzeza nuk ka me keq

 • Z.M. Gatuaj shendetshem
  Z.M. Gatuaj shendetshem5 ditë më parë

  E keni haru rugen e allahit sidomos ju shqiptaret e shqipris me turli far ndytsirash zoti va boft caren

 • Muhamet Karanxha

  Muhamet Karanxha

  3 ditë më parë

  A Nuk ishin ju shqiptart e kosoves baba e vrau djalin shif venin tan e mos na kallzo allahin se e dim vet rrugen ton shif shpin tane ket pun ban

 • North Only
  North Only5 ditë më parë

  Sa gjynah ajo familje. O zot mos e provo askend me kte lloj tragjedije. 💔💔😢

 • Mevlude Kurtishi

  Mevlude Kurtishi

  5 ditë më parë

  😥😥😥😥😥

 • amir lamaxhema
  amir lamaxhema5 ditë më parë

  Njesit amatoresh.Nuk kryhet nje arrestim i tille keshtu.1000 persona civil, i gjithe fshati aty.Siguria e ketyre policeve ZERO.Para tyre ece nje polic ne rroba civile pa jelek antiplumb, keta i shkojne pas, shihet se nuk e kane idene e as planin se si do ta kryejne arrestimin.Nuk sigurojne perimetrin por qendrojne njeri pas tjetrit, nuk kane gas lotsjelles, nuk kane megafon per te komunikuar me te dyshimtin nga nje distance e sigurte per ta, por shkojne si te verber e futen ne nje objekt te cilin nuk e njohin aspak dhe si duket as qe kane marre ndonje informate per te.

 • Sami Krasniqi
  Sami Krasniqi5 ditë më parë

  Turp policis te shqipris Merrni mesim nga policia KOSOVES MJERA AJO NAN MEPA DJALIN ASHTU PO EDHE AJDJAL MOMIR MOSME QEN ????

 • Cenalia Cenalia
  Cenalia Cenalia5 ditë më parë

  Kta s jan shqiptar..magjyp.mundet

 • Rock girl
  Rock girl6 ditë më parë

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 • United Kindom
  United Kindom6 ditë më parë

  Vareni mes dibrës a vritet vllai sdo e kesh pa vlla ti ska munci po nuk i merret jeta tjetrit edh pa e pas vlla qofte edhe i huj o bakterie toksore o kafshëri vetem Xhaxhi ju rregullonte ju po do ćohet nga varri per tipa si puna jote 😡😡😡😡😠😠😠😠

 • Eralda Alda
  Eralda Alda6 ditë më parë

  Ah mjer nana 🥺🥺🥲🥲mu coptu zemra me ket vidio skam fjal me teper

 • Andy White
  Andy White6 ditë më parë

  Fack news albania

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα6 ditë më parë

  O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

 • Rock girl

  Rock girl

  6 ditë më parë

  Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 • jetmir jetmir
  jetmir jetmir6 ditë më parë

  çfar primitivizmi

 • hbgt32
  hbgt326 ditë më parë

  Zakona burrash malsor

 • Lulzim Tusha
  Lulzim Tusha6 ditë më parë

  Me vjen kec sepse gjith bojme gabime ai me siguri se ka vra qellimisht vellain e tij po nga depresioni. Shteti duhet ta trajtoje mir dhe jo ta futin ne burg .

 • Leonardo Bregu
  Leonardo Bregu6 ditë më parë

  Vetem nga veriu..ndodhin keto gjera ..po pse keshtu o popull..vret vellai vellan..ne prag te rrinis..sa gjynaf..

 • Kok Derri
  Kok Derri6 ditë më parë

  Qr cfar njerezish rrit ai vend

 • kastriot marku
  kastriot marku6 ditë më parë

  Mjere ZEMRA e te shkretes NENE

 • Ranco Goa
  Ranco Goa7 ditë më parë

  Kjo eshte nderhyrja e shpejte e Shqiperis 😂😂😂 mjere atyre persona qe i bie nje fatkeqsi se keta keshtu si veprojne nuk ka shans qe ta kapin ..

 • Saimir Canaku
  Saimir Canaku7 ditë më parë

  Ah sa gjynof ajo non i biri i vret te birin edhe del e kerkonme policin te birin e vet pupu i dhont zoti forc ishalla

 • Fatjon Vathi
  Fatjon Vathi7 ditë më parë

  kur skan granat me vete mja u hedh policve ke kamt

 • Fatjon Vathi
  Fatjon Vathi7 ditë më parë

  mos na voni shum thot si me qan tu vra derr te eger

 • Fatjon Vathi
  Fatjon Vathi7 ditë më parë

  i paska dhan shejat vaaksina anti covid 19

 • Savvas Muraci
  Savvas Muraci7 ditë më parë

  🤔🤔🤬😡

 • Big Bang
  Big Bang7 ditë më parë

  Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 • Ilmi Zeka
  Ilmi Zeka7 ditë më parë

  Oh njerez duhet te jeni te duruar mos perdorni duart dhe armet se nuk vlen pendimi mbrapa eshte teper vone rahmet ipaste shpirti

 • linda linda
  linda linda7 ditë më parë

  Ah moj Nen e shkret kam qar per ket Nen si mbaj dot lotet. Shum me erdhi keq Allahu I dhasht forc🤲🤲

 • Toni Kolombo

  Toni Kolombo

  4 ditë më parë

  Amijn ishalla don zoti une skam fjal vec muj me than ngushllime familjes the zoti n xhenet gjalijn 💐💐💐💐

 • Toni Shehu
  Toni Shehu7 ditë më parë

  Kam i shok ne itali ka probleme i bojn gjilpera cdo jav mos me marr gjilpera te vret nuk ka shtet ne shqipri teper von gjynaf 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ss divizion
  ss divizion7 ditë më parë

  * HORROR TE NA SHQIPTARËT....... sa inatë më vjen * ⚔️🇦🇱⚔️

 • MrMuli90
  MrMuli907 ditë më parë

  TMERR !!! qka po ndodh me rinin Shqiptare dikur ishte rinia ma e mir ballkan ... kjo ndodh krejt nga Depresioni pa pun pa asgjë...

 • Florja Bardhoku
  Florja Bardhoku7 ditë më parë

  Qfar njeriu a vritet vellaj po dhe aj varur pse me lan me jetu at mut

 • Vana Gk
  Vana Gk7 ditë më parë

  Car benimore lerni policin te nej punen e vet

 • Lina Lana
  Lina Lana7 ditë më parë

  Cfar eshte kjo te filmohet eshte e ndaluar

 • Romario Bebeto

  Romario Bebeto

  5 ditë më parë

  Jo

 • Lina Lana
  Lina Lana7 ditë më parë

  😢😢😢😢🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓

 • Lina Lana
  Lina Lana7 ditë më parë

  O zot Ma ndimo 😞

 • Landi Buci

  Landi Buci

  5 ditë më parë

  amin

 • Ivan Gjoni
  Ivan Gjoni7 ditë më parë

  Po ca mos e prek more futi dajak qelbesires

 • Lindi London
  Lindi London8 ditë më parë

  Ca policie kena

 • sara 1234
  sara 12348 ditë më parë

  O. Zot na ruaj ment e kokes, po pse se kan qetesuar, ta kishin lene dhe ne varrim te vellait, se paska dashur te afrohet, afer shtepise, se veq zemra e tij e. Zoti e din sa do te jete penduar, po droga i ben kto pune

 • dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhok8 ditë më parë

  A nuk ekan zen

 • Albania Durres
  Albania Durres8 ditë më parë

  O njerez luteni zotit mos ta keni kurr ket rrisk te keq ..e mjer ajo nene e shkrete ce gjeti

 • Gieto Nikaj
  Gieto Nikaj8 ditë më parë

  Gjithcka munet te jet por profesonalizem Policoro nuk ASHT kur te GJITHA flasin e NUK din se si veprohet ne taste te tilla

 • resul kllogjri
  resul kllogjri8 ditë më parë

  Oooo Zot sa keq po më vjen për kët nënën plasa

 • Tina Bonheur
  Tina Bonheur8 ditë më parë

  Shpresojme mos digjojme te tilla rastesh o Zot.😢

 • Emilia Emi
  Emilia Emi8 ditë më parë

  Pse e lendoni dy her ate nen

 • Ilda Baba
  Ilda Baba8 ditë më parë

  Rrespskte ..per forcat blu qe bojne nje pune te rezikshme ..bravo cuna Azgan.

 • Ilda Baba
  Ilda Baba8 ditë më parë

  O njerzit e Perendis ...Jo me gjakenxetesi .

 • Rosana Roch
  Rosana Roch8 ditë më parë

  Histori e trishte,ngishllime nenes e babait

 • JIMMI ALBANIA
  JIMMI ALBANIA8 ditë më parë

  Shum ngjarije llimshme as hasmit tim.mos i ndollt mio gje me vra vllau vllan apo fisin e vet 😢😢

 • Ermal Zeneli
  Ermal Zeneli8 ditë më parë

  Sa ke ska me ku te shkoj

 • Luljeta Zoto
  Luljeta Zoto8 ditë më parë

  Oooo zot sa kam qar ,zoti i dhent forc ksaj nene ,o Allah jepi sabren ksaj familje ne kto dit te bukra ramazani ,Allahu ishalla ne xhenet e pranoft djalin qe vdiq

 • RedKinG88

  RedKinG88

  7 ditë më parë

  Gjysma e asaj që ke shkruar është arabisht

 • big albania
  big albania8 ditë më parë

  votoni ramen papunsi drog vjedh kshu

 • Daniel Qevani

  Daniel Qevani

  8 ditë më parë

  Shqipria esht maruar arme droge vjedh chrimenella ne shqipri ka shum turp turp

 • Blerina Avdiaj
  Blerina Avdiaj8 ditë më parë

  E shkreta nene si ka fuqi e rri ne kembe.

 • xristos keramitzis

  xristos keramitzis

  8 ditë më parë

  Car te beje.tia fut gjumit???.

 • Keta Bushi
  Keta Bushi8 ditë më parë

  E zeza nan😭😭

 • Adriana Hunci
  Adriana Hunci8 ditë më parë

  A zot i madh sa keq si per at qe mbylli syt si per kte ngushellime familjes e zoti ishalla e sheron gjynah

 • Berti Mejdani
  Berti Mejdani8 ditë më parë

  o popull kurvvv ai beri ate qe zduhej ber ju cf e ndiqni ate ne ate mynyr o kurvaa bura

 • Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi8 ditë më parë

  Ooooo zot qfar katastrofe......kjo esht nje dhimbje e madhe te veash vellane tend....shum keq ai qe vrane njeri per mua esht katastrofa me e madhe ne planet pa mar parasysh vellan apo dike tjeter.....nuk guzon te marresh jeten e tjetrit

 • Desara Bala
  Desara Bala8 ditë më parë

  Shqipëria që ndërtoi Sali Berisha , out control !

 • bho _

  bho _

  8 ditë më parë

  rama do. Na Permiresoje. Rracen. Me Bangladesh

 • Gjergj Koka
  Gjergj Koka8 ditë më parë

  Oh sa mire me kene shqiptar

 • Bere KSMS
  Bere KSMS8 ditë më parë

  Duet nenshtroet n psikiateri \ te pij ilaqet qetcomit po nuk ben hajr tregoi mjekut ti ndrroj ilaqet

 • Linda Kaci
  Linda Kaci8 ditë më parë

  OOOH ZOTI IMADH MOS NA SPROVO. NGUSHELLIMET E PERZEMERTA ALLAHU JU RUJTE. ALLAHU ☝

 • S P
  S P8 ditë më parë

  Heee po ecni more se 1 asht nuk jan 100 se nuk mundet me sulmu se aj asht i pendum dhe ka humb kontrolin se e ka nxan gjaku qfar ka ber prandaj nuk ju sulmon jam i bindir te jeni te bindur ...

 • S P
  S P8 ditë më parë

  Ket tip duhet mos me lshu kurr nga burgu dhe mos me i ardh keq kti muti.

 • Zef Bregu
  Zef Bregu8 ditë më parë

  O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

 • My Love
  My Love9 ditë më parë

  E MJERA NEN Ç’PO I SHOHIN SYTE 😭😭😭😭😭😭😭

 • Toni Malocaj
  Toni Malocaj9 ditë më parë

  Mos na sprovo o zot ..e shkreta ajo grua ..po i kjan te dy per nji dit..hall per dekmin e hall per gjallin.

 • Lidjon Gjergo
  Lidjon Gjergo9 ditë më parë

  ajde bageti ajde qe me ps arme ai boti i griu te gjitje edhe do te te quhej nje tragjedi e madhe kure mos e bani me ket gabim lejeni policine te beje punen e vet.

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai9 ditë më parë

  Shkojn me armë për të kapur një njeri ça bëhet turp

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai9 ditë më parë

  Fatkeqësi e madhe më vjen keq për të dy djemtë

 • Daut Hasani
  Daut Hasani9 ditë më parë

  Keqardhje per nanen e shkret mundohet me e mbrojt me gjitha forcat e dhimbshme.

 • Jorge Ochoa
  Jorge Ochoa9 ditë më parë

  Aksion si ne kohen e diktarures komuniste

 • Alma Culaj
  Alma Culaj9 ditë më parë

  Kur e dine qe ka probleme mendore si i shkojne te gjithe pas kaq pa takt.

 • Fran Kasneci
  Fran Kasneci9 ditë më parë

  Mjer prinderit zoti ti forcoj

 • xhulio martini
  xhulio martini9 ditë më parë

  Ca bahet kshtu po si vritet vllau mor tqr

 • Some Time
  Some Time9 ditë më parë

  O zot jepi force ksaj familjes se i paska rone nje halle shume i madhe

 • Nilda Gjoni
  Nilda Gjoni9 ditë më parë

  jan tu marr dibranet kot vrasje nje pas njeshme qe ne dibranet mbahemi per njerz te mir e te rrespektushem

Faqja Tjeter