Zef Beka & Resmije Krasniqi - E lus zotin - Fenix/Production (Official Video)

Argëtim

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane
Tex : Vida Kunora
Ork : Xhavit Hajdari
Qifteli : Gent Hoxha
Organizator : Rrustem Xhekaj​​
Edition general: P.M. Fenix Tirane
Video/production: Studio Fenix Tirane
Powered by OnAir.FM

Komente

 • Gjon Lazri
  Gjon Lazri2 ditë më parë

  Lpsj

 • kamaqo
  kamaqo2 ditë më parë

  Respektee respekte per kete duete te perkryer.U pershnes nga Avganistani.

 • ismet brahimi
  ismet brahimi3 ditë më parë

  Ĺàjeť

 • Rebellious Spirit
  Rebellious Spirit3 ditë më parë

  Pershendetje nga nje Berats qe jeton ne Londer, syte me lotojne nga kenge si keto qe burojne nga shpirti, jeni kengetar 1sha si edhe shume te tjere nga Veriu Kosova dhe Maqedonia

 • Fejzullahi Nazmi
  Fejzullahi Nazmi6 ditë më parë

  Zemra ju kendoft shum Bukur

 • Faik Boja
  Faik Boja6 ditë më parë

  Ju lumte goja dhe ju kendofte zemra gjithmone

 • numer one
  numer one6 ditë më parë

  Kenget tua ZEF JANE KENGE QE SHARRONE FAMILJEN E KUSHE FAMILJE NUKE E HARRON EDHE KENGE PER TA KENDONE NNE BANKETETE E PARA JETA JUAJE FILLONE

 • numer one
  numer one6 ditë më parë

  Lumi kushe qe NANE E BABE NUKE I HARRONI EDHE KENGEN PER PRINDRITE E TYRE KENDONE

 • L B
  L B9 ditë më parë

  U knoft zemra

 • Miridon drenica
  Miridon drenica10 ditë më parë

  555

 • Skender Shabani
  Skender Shabani10 ditë më parë

  Bravo

 • Klevis Erebara
  Klevis Erebara10 ditë më parë

  3

 • Lefterie Dema
  Lefterie Dema11 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • ff elison
  ff elison12 ditë më parë

  Shume e bukur kenga Ju knoft zemra ju pershendes

 • Jana Prenga
  Jana Prenga13 ditë më parë

  Ju kendofte zemra Dhe Juve! po tpara vida kunores 👌👌👌👌

 • Luftar Elezi
  Luftar Elezi15 ditë më parë

  Ah te lumte goja ty dhe asaj motre ju kendofte zemra

 • Dona Toli
  Dona Toli15 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • majlinda lazri
  majlinda lazri15 ditë më parë

  Shuuuum bukur bravo

 • Gasper Gjinaj
  Gasper Gjinaj16 ditë më parë

  6

 • Ur Gjk
  Ur Gjk16 ditë më parë

  Ju lumt!

 • lula ramaj
  lula ramaj16 ditë më parë

  ju pershendes nga mergimi besa shum e verte kshtu ndihem tegjithe goja u lumte e zemra u kndofte 🙏🙏🇦🇱🇦🇱

 • Visar Mustafa
  Visar Mustafa18 ditë më parë

  shum mir zel bek 9

 • My Home
  My Home18 ditë më parë

  🤗👌👍👏👏👏👏

 • Vetem E Jotja
  Vetem E Jotja18 ditë më parë

  Ska kengetar me i mire se Zef Beka. Ka nje ze te mrekullueshem., qfar kange pom permallon per nanen edhe qe e kam gjall.

 • Dukate Dani
  Dukate Dani19 ditë më parë

  Ju mbajte Zoti me shendet se jeni te papame!

 • Bashkim Tafani
  Bashkim Tafani19 ditë më parë

  Po pije the po gjaj ju knofte zemra 30vjet imekrim rroshin shin shqiptaret ku to qe jane

 • Lek Culaj
  Lek Culaj20 ditë më parë

  Ju kendoft zemza suksese ne jete

 • Fatmir Martinaj
  Fatmir Martinaj20 ditë më parë

  Aju knoft zemra gjithmon dy bylbyla

 • Fadil Bushi
  Fadil Bushi20 ditë më parë

  Zemra ju këndoftë, na kënaqët me këto këngë të bukura..!

 • numer one
  numer one21 ditë më parë

  Nanese ivjen erURIN OS.E SH....... ose po......ose fe.....

 • Selvije Maloku
  Selvije Maloku21 ditë më parë

  Valla kanga. Me ven shum e mir se qashtu edhe vet jetoj jasht Me ven tvetin nuk ka po qysh ukan jeta e veshtir me jetu jena munu me pas ni jet matemir po me mall tfamiljes shum shtir. Ishalla bahet mir kosova e ma nuk del kerkush jasht kosoves

 • Xhyke Aga
  Xhyke Aga21 ditë më parë

  Dua te baj te lumtur

 • Noeli Ileon
  Noeli Ileon21 ditë më parë

  Super hit

 • Noeli Ileon

  Noeli Ileon

  21 ditë më parë

  Per ne gurbetqart super hit se ju atje sja dini shijen😢😢

 • Tonin Qarkai
  Tonin Qarkai21 ditë më parë

  Zemra ju kendofte gjith jeten

 • numer one
  numer one21 ditë më parë

  Vetem i bante dikushe tjeter i dergonte edhe vendin e nene qe i vogel mose ta mesonte

 • numer one
  numer one21 ditë më parë

  Kur ka ken ajo e re nuke ka flet ase nje me ne

 • numer one
  numer one21 ditë më parë

  Aroma nanes tashe ma ka ike nuke hane mjese ase nuke hane darke po i shteret zorra ne bark

 • Gjemajl Popaj
  Gjemajl Popaj22 ditë më parë

  Ju shkon shum dyve Mos u ndalni sepse qenkeni BA duet I shkelqyer

 • Vitore Kacorri
  Vitore Kacorri22 ditë më parë

  Jo kaq shumë këngë të ndjeshme 👏

 • Leonard Marashi
  Leonard Marashi22 ditë më parë

  o kndofte zemra

 • Gorra Srinivas
  Gorra Srinivas22 ditë më parë

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618606976

 • Avni Murra
  Avni Murra22 ditë më parë

  Shume bukur ju lumte goja.

 • Zulkufli Zenuli
  Zulkufli Zenuli22 ditë më parë

  👐👐👍👍🔥🔥

 • leke.ndue. Zefi
  leke.ndue. Zefi23 ditë më parë

  zemra ju knoft

 • Eme Lleshi
  Eme Lleshi23 ditë më parë

  Ju knof zemra na knaqet me kte kag te bukur na por mallut por venlindje ton ku kemi lind e ritur 🙏🙏😢

 • Flori Mflo
  Flori Mflo23 ditë më parë

  Ju kenfofte 💤 no koment 😭😭😭😭❤🙏🙏🇦🇱

 • Avni MURATI
  Avni MURATI23 ditë më parë

  U kendofte zemra gjithe jeten. Po e nigjojme shpesh me shume malle

 • Xoni Ilazi
  Xoni Ilazi23 ditë më parë

  Drita e syve jeni

 • Nida Nida
  Nida Nida23 ditë më parë

  Bravo ju qoft si bilbila jeni ju kendovt Zemra gjithmon 🙏💫

 • Filloreta Gecaj
  Filloreta Gecaj23 ditë më parë

  si gjithmon zef neka din ku te godet ju lumt goja qe te dyve qe na beni te ndihemi krenar ze bilbili ti gjithmone ke dit me ke te besh duet e ksaj rradhe paske goditur fort edhe ti vet gjithmone me kenget tua na ke percjell diçka por ksaj rradhe me mbushe syt lot nderime ty ZEF BEKA dhe ksaj zojes REMSIJE KRASNIQI ZOTI JU RUJT e zemra ju knoft📿📿

 • Suana kaquri
  Suana kaquri24 ditë më parë

  Zoti ju bekoft e zemra gjithmon ju knoftê rrespekt

 • DORI Neza
  DORI Neza24 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰😌😌😌😌😌

 • Imer Sadikaj
  Imer Sadikaj24 ditë më parë

  ❤ ju kendoft🌹🌹

 • Hane Hotaj
  Hane Hotaj24 ditë më parë

  Ju knoft zemra se na knaqt e lot 😭😭😭😭❤️😘😘😘

 • Fatime Gashi
  Fatime Gashi24 ditë më parë

  Ah zemra ju kendoft kush keni Bab e Nan shkoni vizitoni jeta spo vyke pa Bab e Nan veq ishalla ne boten tjeter bashkohem me ta kam shum shum mall per ju

 • Samir Samir

  Samir Samir

  20 ditë më parë

  dkdgdks

 • Samir Samir

  Samir Samir

  20 ditë më parë

  dudjefwifhsdi

 • Samir Samir

  Samir Samir

  20 ditë më parë

  fwiegeieheiedgieysiehjdjrjgktsjrheiehdidhtit

 • naruto fiordi uzumaki
  naruto fiordi uzumaki24 ditë më parë

  Zëmra ju knoftë e ju gzoftë. Rrespekt dhe ju përshëndes. Qamil Rrustemaj.

 • Luis Mziu
  Luis Mziu24 ditë më parë

  Këngët e shiptarve të gëzojn zemrën

 • R. Avdyli
  R. Avdyli24 ditë më parë

  Rrespekt të Plotë ju këndoft ZEMRA.

 • Lek Toma
  Lek Toma24 ditë më parë

  Bukur shum u lumte 💞❤️🦅🇦🇱

 • Klejsi Merdhoqi
  Klejsi Merdhoqi25 ditë më parë

  Ju kendoft zemra n'a. Ngjallet emocionet se vertet kemi shum mall per vendlindjen 🇦🇱❤️

 • Pjeter Rakaj
  Pjeter Rakaj25 ditë më parë

  dueti qe prisja

 • Shkurte Parduzi
  Shkurte Parduzi25 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon 👏👏🌟🌟

 • Shqipe Sadiku
  Shqipe Sadiku25 ditë më parë

  😥😥😥

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla25 ditë më parë

  Ma degjoni amanetin,mos lakmoni kurre kurbetin....!!

 • Gazmend Shabanaj
  Gazmend Shabanaj25 ditë më parë

  ahhhhhh kurbet qofsh mallku se shum famlje i ndave te gjall .....po kshu i erdh ... po ju lumt goja dhe kendofshi me te mira

 • Osman Rizaj
  Osman Rizaj25 ditë më parë

  Zef beka nanes

 • antoneta gj
  antoneta gj25 ditë më parë

  Të dyve ju shkon shumë me këndue bashkë bravo keni një zë të shkëlqyer .

 • Leon Nuhiu
  Leon Nuhiu25 ditë më parë

  @ c.c.

 • Mimi Mimi
  Mimi Mimi25 ditë më parë

  Qoft mallku ky kurbet i zi qe po i dishrojm per se gjadhi bab e nan

 • Gjok Smakaj
  Gjok Smakaj25 ditë më parë

  Ylle te kena zef beka duhet te jena krenare qe te kena ne Lezhe krenaria jone.

 • Bejtush Beqiri

  Bejtush Beqiri

  4 ditë më parë

  Bejt Beqiri zemrà juknoft po mir po knoni oj Rese

 • Jurgen Smakaj
  Jurgen Smakaj25 ditë më parë

  Skam fjale per zef beken pa diskutim djale zotni edhe kengetar i perkryer lum ata qe e marrin ne dasma....

 • Christi Pjetri
  Christi Pjetri25 ditë më parë

  Zemra te kendofte more Zef Beka se na knaqe zemren kush ta kete inatin i plaste kokrra e zemres.....😜😜

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj25 ditë më parë

  Suksese 🍀🙏🏻zemta ju kendoft gjith mon

 • Radiodernek U.S.A
  Radiodernek U.S.A25 ditë më parë

  Nerazumijem tex ,al melodija mi se svidza!

 • Dario Muli
  Dario Muli25 ditë më parë

  Ju lumtë goja shqipe

 • Alfrew Fertulokfyhgd
  Alfrew Fertulokfyhgd26 ditë më parë

  Ju knofte zemra tane jeten 🙏🙏🙏🙏

 • Nexhdet Qufaj
  Nexhdet Qufaj26 ditë më parë

  O zemra ju kendofte gjithmone.

 • perla Gold
  perla Gold26 ditë më parë

  Sa bukur 👑👑

 • Valentin MOLLA
  Valentin MOLLA26 ditë më parë

  Shum e bukur, ju kendoft zemra 🇦🇱🇦🇱🇮🇪🇮🇪

 • Xhuli Sinani
  Xhuli Sinani26 ditë më parë

  Super keng 🥺🥺🥺😭😭😭

 • Fran Marku
  Fran Marku26 ditë më parë

  .

 • b h
  b h26 ditë më parë

  Ju Lumt Resmije

 • Sneki
  Sneki26 ditë më parë

  Zemra Ju knoft

 • Ana Matraxhi
  Ana Matraxhi26 ditë më parë

  Duhu1376dy588igitifigirjgkgir94

 • Ana Matraxhi
  Ana Matraxhi26 ditë më parë

  🎈

 • Shefket kadriu
  Shefket kadriu27 ditë më parë

  juv lumt shum e bukur kenga brravo

 • Plorin Mexhaj
  Plorin Mexhaj27 ditë më parë

  Bravo ju kendofte zemra je i madh Zef Beka

 • Luani Luani
  Luani Luani27 ditë më parë

  Zemra ju kendofte ⭐️⭐️👍👍

 • ŠEKI SKENDEROVIČ
  ŠEKI SKENDEROVIČ27 ditë më parë

  Fenomenalni ste aferim

 • Nazmi Pacolli
  Nazmi Pacolli27 ditë më parë

  Ju lumt jeni shum te mir RESPEKT

 • HG 14
  HG 1427 ditë më parë

  Ju knofte zemra 👏👏👏

 • losti boy
  losti boy27 ditë më parë

  Kang me fjal te rralitetit

 • bouytt guyt
  bouytt guyt27 ditë më parë

  Ju bekofte Zoti ate ze te mrrekullushem!! Kanga e mire pa fund, shume e permadhshime, Zef je i pa zavensueshem!! Super artisti i Tropojes. (((SUKSESE )))

 • klajdicanada
  klajdicanada27 ditë më parë

  Zemra you knofte gjithmone , Duet I perkryer !!

 • fatmira muja
  fatmira muja27 ditë më parë

  Shum kang e bukur

 • Agim Allaraj
  Agim Allaraj27 ditë më parë

  Jeni te mir tamam shiptar hallall jo ato lakurice tu a djeg me spec djeges

 • t.v. 45

  t.v. 45

  26 ditë më parë

  Te lumte pushka agim ky eshte identiteti yn shqiptar , 🇦🇱👍👍👍💗

 • Gashi Arbijas
  Gashi Arbijas27 ditë më parë

  Ju kendoft zemra Vella Zef Beka moter Remsije kang Mallangjyse 🇦🇱🇦🇱😥😥🙏

 • Kela Biba
  Kela Biba27 ditë më parë

  A sa mall kemi per aromat e prindérit tan e per venden ton kurbeta na ndau nga vendi Jon nga familjaret tan 😢😢🙏🙏🙏Ju lumt goja

 • Albana Rrustaj
  Albana Rrustaj27 ditë më parë

  Knofshi sa kofshi sa bukur bravo Kurbeti i zi n’a largoj me venin tone t’lumte goja Vlla Bashke me kolegen Sh bukur 👌🏻🇦🇱🇫🇷👏🏻👏🏻👏🏻🔥🔥🦅🦅🦅🕊🤔🤗🙋‍♀️👋🏻🎲🥀🥀🌷🌷🎊🎉👌🏻

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  27 ditë më parë

  Ju knoft zemra o zot

 • t.v. 45

  t.v. 45

  27 ditë më parë

  Felicitation kompatriote , por shki ti bejsh qe 40 vite ne mergim , c'est ainsi le peuple albanais ,rrugve te dynjas kosvari nga malsia e gjakoves

 • Lume Isufi
  Lume Isufi27 ditë më parë

  😢😢😢

 • Lume Isufi

  Lume Isufi

  27 ditë më parë

  😢🇦🇱🇦🇱

Faqja Tjeter