Seriali H.O.T - Episodi 2 (I Plotë)

Bëj Subsribe: bit.ly/ErmalMamaqiYT
Shiko këtu episodet e plota: bit.ly/SerialiHOT
EPISODI 2
Ne festën e agjensisë Dani detyrohet të festojë me Xhenin dhe Amanden bashkë, teksa prezantohet dhe me të dashurin e Xhenit, në të njëjtën kohë pronari i produktit të reklames. Dani gjen pretekst të largohet nga festa kur jashtë përballet papritur me ish të dashurën e tij Norën, që sapo ishte kthyer nga Amerika.
-Regjia : Bjordi Mezini
-Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi
-Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini
Prodhuan : (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION)
WEB : www.tidi.al
Email : info@tidi.al
Instagram: ermalmamaqi...
Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi!
Ermal.Mamaqi...
ermalmamaqi...
www.linkedin.com/in/ermal-mam...
www.tiktok.com/@ermalmamaqiof...
Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në ALthe! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Komente: 320

 • Ermal Mamaqi
  Ermal Mamaqi

  Bëj Subsribe:

 • Maldin B
  Maldin B

  Nje leksjon per te ber seri 🤟❤🇦🇱

 • Izuku Midoriya
  Izuku Midoriya

  Shumë episod i bukur sidomos Jonida kur luan, luan në një mënyrë kaq natyrale sa të bën ta shohësh edhe më shumë 😀👏👏🔥🔥🔥

 • E.
  E.

  Nuk është komedi, është një serial kompleks, aspak sipërfaqësor, pavarësisht reklamave. Reklamat janë burim të ardhurash dhe janë të integruara perfekt me serialin.

 • xBrave1 Ardi
  xBrave1 Ardi

  respekt për punen qe beni Vetem vazhdoni me kete serial

 • Valentina Bezhani
  Valentina Bezhani

  Irgen Cela eshte nje aktor tmerrsisht i mire 🤩🤩🤩

 • Ardian Krasniqi
  Ardian Krasniqi

  Bravo Seriali Më i mirë nga Ermal Mamaqi ❤❤

 • Bruno Shkurti
  Bruno Shkurti

  sa serial i bukur , sidomos ajo biseda nga fundi i takimit ishte shum brilant i arrire

 • Sara & Landi
  Sara & Landi

  Filmi më i mirë Po

 • Anonymous Girl
  Anonymous Girl

  Shum serial i bukur😍❤️❤️

 • T-Jay Lato
  T-Jay Lato

  Sa shum te "merr" dhe te perfshin ky serial 🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥🎥

 • Soleil_al
  Soleil_al

  Serial shume i bukur complimenti 👏

 • Bea bea
  Bea bea

  ju lumt më në fund një serial shqip i hajrit 🙌

 • Eno Pelivanaj
  Eno Pelivanaj

  Më habit fakti që njerzit flasin rreklama ajo kjo a e keni iden sa kushton nje produksion si ky , nese shteti do ndihmonte artistet për produksione te tilla do kishte me pak rreklama por fatkeqsisht ktu vetem bizneset te mbeshtesin dhe ato për interesin e tyre . Është për tu vlerësuar si projekt i këndshëm dhe me humor mjaft bët si ekspert kinematografie me kritika boshe .

 • CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻
  CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻

  🔥🔥Love it

 • Mustafa Touati
  Mustafa Touati

  C'e keni vene kete Amosin ne serialet e Mamaqit.

 • R s
  R s

  Ky Jorgo eshte aktori me origjinal ne show..Bravo Jorgo

 • Besi
  Besi

  Epo si serialet turke qe jep Klani , vazhdon edhe me kete ... Te gjitha RRAQE .... Po do Ti qe shqipetari eshte I çuditshem dhe I sheh....mjere ne 😭

 • slida emif
  slida emif

  Shum serial i bukur️️

 • Minushe Islamaj
  Minushe Islamaj

  Shume te sforcuar si aktoret dhe situatat