Seriali H.O.T - Episodi 2 (I Plotë)

Argëtim

Bëj Subsribe: bit.ly/ErmalMamaqiYT
Shiko këtu episodet e plota: bit.ly/SerialiHOT

EPISODI 2
Ne festën e agjensisë Dani detyrohet të festojë me Xhenin dhe Amanden bashkë, teksa prezantohet dhe me të dashurin e Xhenit, në të njëjtën kohë pronari i produktit të reklames. Dani gjen pretekst të largohet nga festa kur jashtë përballet papritur me ish të dashurën e tij Norën, që sapo ishte kthyer nga Amerika.

-Regjia : Bjordi Mezini
-Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi
-Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini

Prodhuan : (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION)

WEB : www.tidi.al
Email : info@tidi.al
Instagram: ermalmamaqi...
Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi!
Ermal.Mamaqi...
ermalmamaqi...
www.linkedin.com/in/ermal-mam...
www.tiktok.com/@ermalmamaqiof...Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në ALthe! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Komente: 291

 • Ermal Mamaqi
  Ermal Mamaqi17 ditë më parë

  Bëj Subsribe: bit.ly/ErmalMamaqiYT Shiko këtu episodet e plota: bit.ly/SerialiHOT

 • Juri Production

  Juri Production

  14 ditë më parë

  Ralizim perfekt 👏👏👏👏👏

 • bimi944

  bimi944

  14 ditë më parë

  @sildi otr ///

 • perparim agushi

  perparim agushi

  14 ditë më parë

  Përshëndetje ku mundem ta shof episodin 3?

 • armela armela

  armela armela

  16 ditë më parë

  Ej Po nxirri me shpejt kto episodet o burre se ne lodhe tu prit😥

 • K K

  K K

  16 ditë më parë

  Gjithe kjo pune pa titra anglisht 😅

 • romana dushi
  romana dushi2 orë më parë

  mut

 • No Reason
  No Reason4 ditë më parë

  7:27 Ghhahaaaaaahahaaaaaaaaaaaa o qrrrrr sa kam qesh

 • Luis Bani
  Luis Bani4 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂🤣🤣

 • CassCass
  CassCass5 ditë më parë

  Ana Lika supper aktoree😍😍🌟

 • Al Beshure
  Al Beshure5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Fatty Davidhi
  Fatty Davidhi8 ditë më parë

  Bravo Ermal

 • Alkisia Metohu
  Alkisia Metohu9 ditë më parë

  Na kenaqet

 • Artur Ahmeti
  Artur Ahmeti9 ditë më parë

  Perdorimi i tepert i fjaleve anglisht, sa per te tjerat eshte veshtire te besh shume ne shqiperi.

 • Anida Dulaj
  Anida Dulaj9 ditë më parë

  Gjeja me cheap qe kam pare.

 • ThatBoyAL
  ThatBoyAL10 ditë më parë

  Ermal Mamaqi e quan veten aktor kur në ç'do film është i njëjti personazh... Ishe mirë si interpretues ne 2XL, mos e tejkalo veten se stomak është ai i shkreti... Mos të flas për reklamat që i ke ç'do 10 sekonda... Thjesht... Dislike! 👎

 • Edi Qosja
  Edi Qosja10 ditë më parë

  Ktë gerten se kemi pa në instagram 😂😂

 • Artjola Artjola
  Artjola Artjola10 ditë më parë

  Bravo bravo bravo shum serial shum i bukur mos ndaloni vazhdoni perpara jeni nisha .

 • Rock girl
  Rock girl11 ditë më parë

  Bravo Kastro Zizo🎙🎶

 • Pub G mobile
  Pub G mobile11 ditë më parë

  🙃

 • Serxho Koka
  Serxho Koka11 ditë më parë

  33:57 violation 🔥🔥🤣🤣

 • Tziga Peroni
  Tziga Peroni11 ditë më parë

  Me mire se serialet turke, veq larg nga kualiteti. Ermal i gjore, je shterrur paksa,

 • Funny video
  Funny video11 ditë më parë

  Xhoda eshte ta hash me rroba 😂😂😂

 • andis tabaku
  andis tabaku11 ditë më parë

  Shume fallco.Nuk ka shije asnje aktor.

 • Ejup Neziri
  Ejup Neziri11 ditë më parë

  Schrott

 • Filan Fisteki
  Filan Fisteki11 ditë më parë

  Reklam, reklam, reklam, as 5% Hot!!!

 • OnTour Albania
  OnTour Albania12 ditë më parë

  Emri i kolones zanore?

 • Hopscotch gaming
  Hopscotch gaming12 ditë më parë

  Sot e msova dhe un we po ta cosh butonin lart ske nevoj ta mbash shtypur 🤪

 • Land
  Land12 ditë më parë

  Seriali REKLAMA

 • Rihana Terziu
  Rihana Terziu12 ditë më parë

  Shume mesazhe te verteta…

 • CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻
  CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻12 ditë më parë

  🔥🔥Love it

 • Eriola Paja
  Eriola Paja12 ditë më parë

  Duket si rreklame 50 minuteshe. Ska ngjarje, ste perfshin fare. Mendja fokusohet tek tabelat Lufra, Pavaroti, Mistik, Reka. Pffff

 • xhoni omg
  xhoni omg12 ditë më parë

  23:16

 • Albania Alb
  Albania Alb12 ditë më parë

  Xhoda me i miri😂👍

 • viiont eooiy
  viiont eooiy12 ditë më parë

  39:36 nuk e dija kete fjale te re "kimatografike"

 • Tomi Punmira
  Tomi Punmira12 ditë më parë

  6:49 dobet me ndricimin. Fytyra e aktoreve ne hije

 • Teo Kotici
  Teo Kotici12 ditë më parë

  te lutem episodin 3 ermal

 • me&you
  me&you13 ditë më parë

  Tmerr. Realizim koti. Doni me per Belulin? Jo se ka publicitet ;) . Pffff. Telefilm I lodhshem.

 • 187 Music
  187 Music13 ditë më parë

  Reklam 49min nuk kisha pa naj her

 • ff len4ils
  ff len4ils13 ditë më parë

  Episodi 3 ok kurr

 • xhulio
  xhulio13 ditë më parë

  👏

 • Arsen Hoxha
  Arsen Hoxha13 ditë më parë

  Një film që flet vec për reklama.....mbi të gjitha reklamonn vec reklamon ...jo lufra jo restorante ......si shumë bajat😕😕🤢

 • R s
  R s13 ditë më parë

  Ky Jorgo eshte aktori me origjinal ne show..Bravo Jorgo

 • NOOB FF
  NOOB FF13 ditë më parë

  😈

 • Fito Fito
  Fito Fito13 ditë më parë

  Te kenaq xhodaa

 • R s
  R s13 ditë më parë

  Ky Amos po over act..prisja me shume nga ky..shume komercial dge teatrik..Gezim Rudi shume mire

 • Gentiana Braha
  Gentiana Braha13 ditë më parë

  Xhoda lot

 • Bruno Shkurti
  Bruno Shkurti14 ditë më parë

  sa serial i bukur , sidomos ajo biseda nga fundi i takimit ishte shum brilant i arrire

 • ADENISA SINANI
  ADENISA SINANI14 ditë më parë

  Kur del seria 3? mezi pres ta shoh

 • Persi Kamberaj
  Persi Kamberaj14 ditë më parë

  Pse jo natyral artistet e vjeter shume te kontraktuar......keta kane bere filma shume te bukur ne kushte te veshtira.....regjia e dobet ndoshta. ..sdi

 • Palush Naci
  Palush Naci14 ditë më parë

  Super Xhoda. Respekte 👍

 • Skerdi Rrapollari
  Skerdi Rrapollari14 ditë më parë

  Jo Jo kete gerten se kemi pa ne Instagram 😂😂😂😂

 • bam
  bam14 ditë më parë

  Produkt artizanal kosi

 • qlirim krasniqi
  qlirim krasniqi14 ditë më parë

  Respekt.

 • Olgert Dhespollari
  Olgert Dhespollari14 ditë më parë

  Boosa titullin e kenges se Kastros do na e thote njeri. Na ka fiksuar keq.

 • joana hodaj
  joana hodaj14 ditë më parë

  a di gje njeri pse kjo klea me acaron😂

 • fygf gugg
  fygf gugg14 ditë më parë

  kush e kendon kengen ne fund te serialit ?

 • Newnew
  Newnew14 ditë më parë

  Super serial super aktrim nuk ndihet fare qe po shikojm serial 1 ore

 • Cadomerjall
  Cadomerjall14 ditë më parë

  the whole series i just a huge advertisement xdd

 • Albaniangirl
  Albaniangirl15 ditë më parë

  Bravo Ermal,t dhjefsha dalina buzin me ket serial ⭐️⭐️⭐️⭐️

 • Alketa Caca

  Alketa Caca

  5 ditë më parë

  @Tomi Punmira ...realiteti shqiptar " lakuriq ". Chanalet TV nëse nuk kanë sponsor....

 • Tomi Punmira

  Tomi Punmira

  12 ditë më parë

  Eshte thjesht nje kopje tjeter. Cfare te duket profesionale te ky serial?

 • kosovë
  kosovë15 ditë më parë

  Menxi spo e près episodin e 3të😍

 • Lindita Baftijari
  Lindita Baftijari15 ditë më parë

  Klea ❤️❤️❤️

 • Samsung Sam
  Samsung Sam15 ditë më parë

  Shum i bukur treqesh xhirime fantastike film si jasht shtetit bravo shipria po hecen perpara...

 • NEXUS_51_
  NEXUS_51_15 ditë më parë

  39:36 nuk e dija kete fjale te re "kimatografike"

 • NEXUS_51_

  NEXUS_51_

  15 ditë më parë

  @ION Kitchen lot🤣🤣

 • ION Kitchen

  ION Kitchen

  15 ditë më parë

  Mendova se e degjova une gabim por paska thene vertet keshtu 😂😂😂😂

 • Emrush Sinani
  Emrush Sinani15 ditë më parë

  Nje nder qka ka shqierija dhe trojet ku ka shqiptar ermal mamaqi esht aktori me i mir

 • Enigert Gerti
  Enigert Gerti15 ditë më parë

  Sa mka perfshi ne sken ajo goja megi pojanit ahahh perfect keni ber super film 🤗🤗

 • juliana trimi
  juliana trimi15 ditë më parë

  Ky serial m demoralizon vec tradhti😂

 • Rinor Haziri
  Rinor Haziri15 ditë më parë

  Melodia me kitar??

 • Elton Turuku
  Elton Turuku15 ditë më parë

  Xhoda ylli serialit deri tani 🤣

 • Alketa Caca

  Alketa Caca

  5 ditë më parë

  ... kaq origjinal. Vërtet një aktor i veçantë.

 • F Suma
  F Suma15 ditë më parë

  Ky serial vetem me jeten me shqipni ska lidhje flet per nje jet paralele

 • pascuci pascuci
  pascuci pascuci15 ditë më parë

  Nuk e di pse sja vendoset emrin reklama

 • F Suma
  F Suma15 ditë më parë

  Shtroni naj viz per Inisin se I ka fiksim

 • Erberen Torte
  Erberen Torte15 ditë më parë

  Bravo

 • slida emif
  slida emif15 ditë më parë

  Shum serial i bukur️️

 • Ahmet Hoxha
  Ahmet Hoxha16 ditë më parë

  Nje film vetem per reklama

 • Eraldooo Ymey
  Eraldooo Ymey16 ditë më parë

  Reklame apo serial ishte ky

 • Niko Niko
  Niko Niko16 ditë më parë

  Super super super bravo Ermal.

 • Eri Skora
  Eri Skora16 ditë më parë

  7:26 7:32 🤣😂😂

 • EddI
  EddI16 ditë më parë

  he daniel he p9 😂

 • Albrim Krasniqi
  Albrim Krasniqi16 ditë më parë

  I kam par te dy episodat ky nuk esht serial po thjesht po ben publicitet lokale hotel etj keshtu qe kot esht.!!!

 • Endless
  Endless16 ditë më parë

  kur del 3 ?

 • BARVIN
  BARVIN16 ditë më parë

  Mosssss ca pjese e le Ooooo Ermoloooo fut pjesen e 3 shpejttt 😡

 • Internet Explorer
  Internet Explorer16 ditë më parë

  🤮

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen16 ditë më parë

  Pershendetje miq, kaloni ne kanalin tim per receta gatimi super te shijshme 🥰

 • Erzen Rami
  Erzen Rami16 ditë më parë

  Super me ka pleqyer shume

 • Ervis Ndoj
  Ervis Ndoj16 ditë më parë

  O Mamaq...qa ke dash me ba?? Qa mesazhi a filosofie ka ky...filmim????

 • T. Nelaj
  T. Nelaj16 ditë më parë

  Me plqen bravo, ishalla bhet me shpesh,

 • game
  game16 ditë më parë

  O ERMAL PSE DERQIN E LE DJ ?

 • Fatjon Murataj
  Fatjon Murataj16 ditë më parë

  Ti o plak ma shum bo reklama si perputhen ca bo kshu

 • LB B
  LB B16 ditë më parë

  Po Maksi qenka "Fredi" i Pallatit 176 :D.

 • sonila xhindoli

  sonila xhindoli

  16 ditë më parë

  Mu mduket si jari te flori🤣apo i njejti esh me fredin😝😝

 • 100M views
  100M views16 ditë më parë

  Ky sesht serial esht reklam biznesesh vlla 🤣🤣🤣🤣

 • Diletta Bellini
  Diletta Bellini16 ditë më parë

  Vetem klea huta aktron si profesionoste kta tjeret skandal shum te sforcuar

 • Izuku Midoriya
  Izuku Midoriya16 ditë më parë

  Shumë episod i bukur sidomos Jonida kur luan, luan në një mënyrë kaq natyrale sa të bën ta shohësh edhe më shumë 😀👏👏🔥🔥🔥

 • Aldahysenaj gokgoz
  Aldahysenaj gokgoz16 ditë më parë

  Ku mund ta gjej filmin 2 gisht mjalte🙋‍♀️🇦🇱🇹🇷

 • Mateus Sadiku
  Mateus Sadiku16 ditë më parë

  Bravo Ermal super film

 • Maldin B
  Maldin B16 ditë më parë

  Nje leksjon per te ber seri 🤟❤🇦🇱 Respete njerez 💣🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

 • KRISTI KRISTI
  KRISTI KRISTI16 ditë më parë

  ❤🔥👍

 • girl girl
  girl girl16 ditë më parë

  t ishte albano bogdo aty do ishte perl fare

 • Minecrafter
  Minecrafter16 ditë më parë

  Pjesa e par me e bukur

 • StAr's Channel
  StAr's Channel16 ditë më parë

  qenka dhe monika ❤

 • Minushe Islamaj
  Minushe Islamaj16 ditë më parë

  Shume te sforcuar si aktoret dhe situatat

 • STELINA Broshka
  STELINA Broshka16 ditë më parë

  Bravo

 • Ola Ola
  Ola Ola16 ditë më parë

  Meqe ra fjala kush ka lek ktu ?? 😂😂😂😂

 • olta osmani

  olta osmani

  7 ditë më parë

  Hahahaha po gjete kalo nanj e ktej hahahahah

 • Marjo Hysenlliu
  Marjo Hysenlliu16 ditë më parë

  film reklamash

 • Marku Niko
  Marku Niko16 ditë më parë

  Ana sa super aktore 🤣😂🤣😂

Faqja Tjeter