Silva Gunbardhi - HALLA (Prod by ALSKED)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Make Up: Henry Gjata
Stylin: Sezerhairstyle
Style: Aferdita Shehi
Alida Bleta color hair
Tradita Shqiptare Edlira
Andi Murra Akademi
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/hall...
Spotify: open.spotify.com/album/5QS2Xq...

Komente: 402

 • Anton Mirditori
  Anton Mirditori

  Vërtetë talente e rrallë!

 • Heros Margusian
  Heros Margusian

  FANTASTIC VOICE AND MUSIC,SILVA TRUE ALBANIAN DIVA.

 • Erik Sverige
  Erik Sverige

  definitely one of the best Albanian singers and very beautiful woman, too.)))

 • Eva Lico
  Eva Lico

  Kenga shume e bukur per tu degjuar, klipin e shikoj vetem per ate gocen e vogel qe kercen si drite ⭐⭐⭐...

 • Fazley Rabbey
  Fazley Rabbey

  very unique song.

 • Agron Xhelali
  Agron Xhelali

  NORGA: Mbetesh ikonë e muzikës popullore për zërin e bukur melodioz dhe interpretimin e mrekullueshëm.👍👏👏💥🌟

 • Ahmed Mohi
  Ahmed Mohi

  Und ich mache immer noch Fortschritte und boome und eine großartige Stimme, ein Song, der es wirklich verdient, mehr als eine Million Mal gesehen zu werden ❤️ 🇪🇬

 • Anisa Cenko
  Anisa Cenko

  Bravo Silva ke nje ze te mbrekullushem auguri ❤️❤️

 • Klara Kasa
  Klara Kasa

  Silva nje Ze I mrekullushem nje vajze. E thjeshte dhe zemer gjere!¡!!!!👍👍👍👍💐💐💐💐

 • S.P fvc
  S.P fvc

  Hajt mo, shtyhet. Kenge e menduar per dasmat. Kenget duhet te ndihen, jo te behen me 1 qellim.

 • Aida Salla
  Aida Salla

  Sa keng e bukur 👏👏suksese ❤️

 • J. M 1
  J. M 1

  Alskedi njeriu dhe producenti me I shkelqyer qe kurr nuk zhgenjen kengtaret 👏👏🥰 . Silva suksese ❤.

 • Shega Gjata
  Shega Gjata

  Si halla e madhe qe jam po ja mar valles qe tani me kete kenge te kenduar nga silva shum bukur do martoj niper dhe mbesa se kam plot👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Leonida Mema
  Leonida Mema

  Shum e bukur ,bravo me ne fund edhe nje kenge per hallat ,se ju kishte ngelur hatri 👏👏👏👏

 • Aurora Di Bono
  Aurora Di Bono

  Bukuroshe je tj Silva tlumt goja shum faleminderit moj Silva po' halla na den shum mire si halla jeme naten Silva ❣️❣️

 • G3RT
  G3RT

  Vajzat e Andi murres ndricojne si Gjithmone 🥰

 • NEYMAR AQIB
  NEYMAR AQIB

  Love from Kashmir India I love her voice beautiful 💓💓

 • Gezime Badallaj
  Gezime Badallaj

  Te lumt goja se une jam halla e vogel ❤️😘yll🌟

 • Egla Kamperi
  Egla Kamperi

  Bravo Silva kjo keng esht per mua Halla e madhe Zemra ju kendoft 💥💥💥❤️

 • Dashamir Sela
  Dashamir Sela

  Si gjthm nje ze te mrekullushem ❤️