Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show

Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: althe.info...

Komente

 • Tullio Sanremo
  Tullio Sanremo3 ditë më parë

  Donte na nje gje ajo qe hipi donte te hipte ne vent tjer!

 • erison toska
  erison toska9 ditë më parë

  keni nevoj per nje sken me drita dhe me ngjyra me te white jeni sh dark .. RESPEKT

 • Flutur Mustafa
  Flutur Mustafa12 ditë më parë

  yr4yu568uthuyioiuyy

 • Teodor Dhima
  Teodor Dhima16 ditë më parë

  Ore me para dhe dalloni na pak keta binjaket tani sdallojn fare nuk e mare vesh kush eshte kush

 • Eva Pimentel
  Eva Pimentel18 ditë më parë

  59:59 ❤😍😇

 • Ari Ari
  Ari Ari18 ditë më parë

  me pare nuk ju kam shikuar , tani cdo her ju shikoj bravo cuna , donald boll mir ja ki bo se e le boren

 • BabaJaro K
  BabaJaro K19 ditë më parë

  Min 37:00 Ginjeeen ! lek Ske ba asniher mos llogarit 300€ lek po rrnoft vllai qe t beri me lek dhe po jeton tani ! (facto)

 • Nila Beqa
  Nila Beqa22 ditë më parë

  sa bukur qe kendoka donaldi 👏

 • Vesa Vesa
  Vesa Vesa22 ditë më parë

  Getinjo cun fantastik😍Sa i sjellshem , i mire dhe shume i sinqert😍💕

 • Marina Meta
  Marina Meta23 ditë më parë

  Paake pi i cik o jet

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 226 ditë më parë

  Kta binjaket kur bejne reklamat si plakat thashethemaxheshka

 • Gazi Murati
  Gazi Murati26 ditë më parë

  Duhet ti ftoni dyt mozzik dhe getinjon

 • adelina cani
  adelina cani26 ditë më parë

  Getinjo teper i zgjut❤️ Imitimi Stines lot🤣🤣🤣

 • vstreet
  vstreet26 ditë më parë

  59:58 - 1:00:38 👊🏻

 • Dardan T
  Dardan T27 ditë më parë

  I keni qi motren me Kte puntat . Ska ma tfoortt pz

 • Meri Jubi
  Meri Jubi28 ditë më parë

  Kush u fiksua me levizjet e cunave??? 🙊

 • Suela Kovarik
  Suela Kovarik28 ditë më parë

  Jeni njesha o cuna, plus shumë sexy :)

 • sara mali
  sara mali29 ditë më parë

  Bravo Sonida! Nuk eshte e hijshme as per skene as per moshe po Sellma do me i hy karieres drejt e drejt.

 • Loredana_Mozzik
  Loredana_MozzikMuaj më parë

  Respet

 • 007 Boy
  007 BoyMuaj më parë

  Sa gallate cunat ne rruge😂

 • Car Guy
  Car GuyMuaj më parë

  Ginjen pra ginjen 😂😂

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Deni Lika
  Deni LikaMuaj më parë

  19 vjec duket si 33🥴

 • Deni Lika

  Deni Lika

  13 ditë më parë

  @Menesa Asani 😂😂

 • Menesa Asani

  Menesa Asani

  13 ditë më parë

  SHIF VETEN

 • Kejsi Kellici
  Kejsi KelliciMuaj më parë

  Po di me fitu pare

 • Ilsa Rildi
  Ilsa RildiMuaj më parë

  Une nderkohe qe degjoj Aurelen Bujar Qamilin, dhe kjo qe nuk degjon hic muzik shqip. Wtf 😂😂

 • Ilsa Rildi
  Ilsa RildiMuaj më parë

  Me pelqen cdo puntat

 • Groza PubgMobile
  Groza PubgMobileMuaj më parë

  mashallah ca cuni pz qe eshte me nejt gjithmon kaq i thjesht e i drejt ka me arrit shum me shum ne muzike e ne jet sepse jan te rrall njerzit e famshem qe jan aq te thjesht shumica folin per luksin makinat orat etj etj harrojn nga erdhen ,, thjeshtesia tbon me te dashur per njerzit

 • Mira Kapllani
  Mira KapllaniMuaj më parë

  Ore kjo Selma live kendoi apo me kaset si shumica ? Ahhaahahha

 • GAMES YT
  GAMES YTMuaj më parë

  Kjo Sellma vlla qeka super yll ....cuna rrespekte me ket Sellmen

 • Lis Musaj
  Lis MusajMuaj më parë

  Kto binjaket se len me fol njeriun qe ftojn 😂

 • Kamela kamela
  Kamela kamelaMuaj më parë

  o getinjo me kto fjal na fute ne dhe per se gjalli ma keq se mentor kurtishi 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • Angelax
  AngelaxMuaj më parë

  Humor i lodhur gjimnazi 🤮

 • Axel Aiken
  Axel AikenMuaj më parë

  My donaldi si me zor rro aty shume palidhje e lyan rolin

 • Axel Aiken
  Axel AikenMuaj më parë

  Shume te merzitshem jan keta dhe pa pik respekti

 • leo shahinasi
  leo shahinasiMuaj më parë

  kush e shtyvi videon tek pjesa e getinjos😂😂😝

 • Unix3m
  Unix3mMuaj më parë

  Ghahahahha " po qesh me shikueshmerinë qe ka programi kur ka rrepera t Kosoves "

 • Ndriqim Mehmeti
  Ndriqim MehmetiMuaj më parë

  Shum respekt ma thinet k..

 • olti vl
  olti vlMuaj më parë

  Selma 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Klisjan Gjidia
  Klisjan GjidiaMuaj më parë

  Pse I jepni kaq vemendje genardit dhe soniles

 • Sadullah Tatari
  Sadullah TatariMuaj më parë

  Reperat shqiptar mat mir per momentin 1.mozzik 2.Noizy 3.getinjo 4.don gjoni 5.tayna 6.S4mm 7.buta (Jo aktiv ) 8.fero VLERSONE

 • Sadullah Tatari

  Sadullah Tatari

  Muaj më parë

  @Anisa Veseli hahahah Anisa numër 101

 • Anisa Veseli

  Anisa Veseli

  Muaj më parë

  ANISA

 • Sadullah Tatari
  Sadullah TatariMuaj më parë

  Geti geti zikki zikki

 • Ferizaj Ferizaj 05
  Ferizaj Ferizaj 05Muaj më parë

  A karantina pot bajka njeri me kam ntok apet a se kogja pat nis me fluturu🤣🤣

 • Flamur 86
  Flamur 86Muaj më parë

  EMISIONIN POE PRISHNI ME MUSIK NDERHYRJE DHE SHUPLAKA SPO LENI ASGJE ME NDEGJU OOJJ KATASTROF

 • Dardanian Rap-Drill
  Dardanian Rap-DrillMuaj më parë

  Rreeeeeeeeeeeeeespekt

 • Henri Aliaj
  Henri AliajMuaj më parë

  O selma tqifsha rracen npidh baxhell muti kurv

 • Freedom F
  Freedom FMuaj më parë

  32:28 mlujti kush ma gjen 🔥🔥❤️‍🔥❤️‍🔥🥰

 • Freedom F

  Freedom F

  Muaj më parë

  @Noriega 66 tiran e di qe ka po qita qe osht qitu pe du

 • Noriega 66

  Noriega 66

  Muaj më parë

  ke ne Tirane sa te duash

 • SIEG
  SIEGMuaj më parë

  500K ndjekes !!! 🇦🇱🇦🇱💙💙

 • convict convict
  convict convictMuaj më parë

  Ja kan lodh trurin ksaj sellmes kta binjaket hahahaha ken tu e qmend

 • lule lulee
  lule luleeMuaj më parë

  Te pordh kta

 • Blinera Murati
  Blinera MuratiMuaj më parë

  Ju lumt ,Geti je i madh 💥💜👍

 • Idi Idi
  Idi IdiMuaj më parë

  Bravo ideja dhe ndryshe per shqiperine bravo te gjitheve

 • Renaldo Gremshi
  Renaldo GremshiMuaj më parë

  Super. . Getinjo....

 • Ella Ella
  Ella EllaMuaj më parë

  Me vjen shum keq qe pjesen e abortimit dhe historis Te shtatzanis e kthyen ne tallje dhe Pa pik respekti per kte histori turp.....

 • Elea Mustafa

  Elea Mustafa

  Muaj më parë

  E vertet

 • El Chapo

  El Chapo

  Muaj më parë

  true

 • Ideali Yt 21
  Ideali Yt 21Muaj më parë

  si kuptoj kta binjaket pse gjithmon sa her ftojn dike duhet te tallin k...in me se zben 🤷‍♂️

 • Rifat Elshani
  Rifat ElshaniMuaj më parë

  E pasket kall Ma shum qisi sene qitni ♥️♥️😂

 • lm9kle lm9kle
  lm9kle lm9kleMuaj më parë

  Sa bukur shum kshu jashta pjesa me mire e emisjonit super

 • Nazi Kuci
  Nazi KuciMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣 e keni mbyt💪👏 Geti rreperi me origjinal dhe me i thjeshte❤👏

 • Shefqet Isufi
  Shefqet IsufiMuaj më parë

  Bravo djema teper funy 👍👍👍👍👍

 • mario mario
  mario marioMuaj më parë

  Ska dal pasteeer

 • mario mario
  mario marioMuaj më parë

  Sesht ben mir

 • mario mario
  mario marioMuaj më parë

  Ore cka zeri na fundi qe del si me miza

 • Loco Elvis
  Loco ElvisMuaj më parë

  Geti ma i miri

 • Mand Spahiu
  Mand SpahiuMuaj më parë

  Kjo esht shkerdhy di qeni

 • Baba Ani
  Baba AniMuaj më parë

  Gips koka baba Respekt

 • UNKNOW
  UNKNOWMuaj më parë

  Hekni kto zerat qe qeshin na le ta degjomi

 • ALABANIA USA
  ALABANIA USAMuaj më parë

  Rrespekti mbi tgjitha

 • ALABANIA USA
  ALABANIA USAMuaj më parë

  Hahahahaha ca skeme😂😂😂

 • ledh
  ledhMuaj më parë

  ku asht kanga mos ta niiiiin kuuu

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe ShqipeMuaj më parë

  Shum respekte per ju 😂

 • Tiso Besi
  Tiso BesiMuaj më parë

  Getinjo esht artist fantastik shum njeri i thjesht

 • Elton Cakrri
  Elton CakrriMuaj më parë

  Respekt per Binjaket super emision👏👏

 • ARDIJAN GASHI
  ARDIJAN GASHIMuaj më parë

  A ky getinjo ish bosh ksi klloshari I karit ,, mos e thirrni Ma ket pen laperic

 • χhιηdι
  χhιηdιMuaj më parë

  Nje super reper i nenvlersuar

 • Anxhela Hoxha
  Anxhela HoxhaMuaj më parë

  19 kjo si 29 qr

 • El Chapo

  El Chapo

  Muaj më parë

  hahhahahha ska naj gjo😂

 • Joni gaming
  Joni gamingMuaj më parë

  40:50 cllevio serbiano

 • Joni gaming

  Joni gaming

  Muaj më parë

  Dhij qka me ba une tash

 • Goat

  Goat

  Muaj më parë

  Dhefsh-dhefsha n'ta.

 • krrozer
  krrozerMuaj më parë

  25:00 per ramazan birr bravo be

 • 333 mix
  333 mixMuaj më parë

  me kete pjesen neper qztet e paski bo zjarme koki knaqe hahaha

 • Serxhio Miraka
  Serxhio MirakaMuaj më parë

  Pse u ndave nga super nektarina bora zemra qe ja heksha nektarinen apo per fame

 • Joker 29
  Joker 29Muaj më parë

  Getinjo ose mu duk mu ose mu duk mu geti se pinte birren se esht me ramazan?

 • Aria Xhemo
  Aria XhemoMuaj më parë

  What a terrain entertainment ?

 • Joanna Usa
  Joanna UsaMuaj më parë

  Getinjo loqka me i miri nga Te gjith Respect ❤️🥰😘

 • MrSearch
  MrSearchMuaj më parë

  thy e kan 😂😂

 • Dionis Baja
  Dionis BajaMuaj më parë

  BABA GETINJO 🦁

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • the mask

  the mask

  Muaj më parë

  sna do kari plak

 • Altin _btw

  Altin _btw

  Muaj më parë

  Jo

 • Dop10 1
  Dop10 1Muaj më parë

  Vec me musafir nga Kosova behet gjithcka OnTop,ata jane another level😍

 • No Sleep

  No Sleep

  13 ditë më parë

  Po jo kari on top esht edhe pa kosovar t karit po puna esht se ju ju duket ashu nga qe vetem katunin tuj nifni dhe katunart tuj se per t shqiperis s keni haber fare se ju jeni shum out

 • Dardanian Rap-Drill

  Dardanian Rap-Drill

  Muaj më parë

  @convict convict seshte e vertet, e thene nga nje "kosovar"

 • convict convict

  convict convict

  Muaj më parë

  Kosove shqiperi jena vllazni mos bo dallime se nanen ta qiu

 • Ledion Ledion

  Ledion Ledion

  Muaj më parë

  Ateher pse nuk i bëni në Kosov,po vini dhe shpenzoni kot 5 euro te dogana për të ardhur ne Shqipëri 😃😃😃

 • Fatmir Az

  Fatmir Az

  Muaj më parë

  Mos ban dallime rajonale se gjith jem shqiptar, mjaft mo me ndarje e dallime pa lidhje, ishte nje emision i mir u kunaqem me kaq edhe le te mbesin, nuk ki nevoj te shprehesh ashtu, kur ne gjith shqiptart pretendojm ndonjeher mu bashku, mundov nese mundesh me shpreh dashuri kombtare jo urretje

 • VIDEO INTERESANTE AL
  VIDEO INTERESANTE ALMuaj më parë

  How to create tv show like xing me ermalin part 1

 • v
  vMuaj më parë

  Xing me ermalin 2.

 • v

  v

  Muaj më parë

  @the mask qiky po.

 • the mask

  the mask

  Muaj më parë

  jo cdo emision humori esht xing me ermain

 • Mariglena Muharremi
  Mariglena MuharremiMuaj më parë

  Emisioni me i bukur deri me sot me mbretin e repit

 • Loredana_Mozzik

  Loredana_Mozzik

  Muaj më parë

  Respekt 😂😂

 • Bledar Troci
  Bledar TrociMuaj më parë

  Bravo getinjo

 • Tomi Vlora
  Tomi VloraMuaj më parë

  Cuna keni ber nje super xhiro , hallall

 • Alekks Tirona
  Alekks TironaMuaj më parë

  Priteshe me shum

 • Vipat Shqiptar
  Vipat ShqiptarMuaj më parë

  Kan tall shum karin kta klyshaf

 • unikkatil
  unikkatilMuaj më parë

  Getii ma i miri je veq vazhdo❤❤

 • Joni king
  Joni kingMuaj më parë

  Getinjo babush 👑

 • GAMES YT
  GAMES YTMuaj më parë

  😍😍

Faqja Tjeter