Mevlani dhe Ledjana i japin fund rrugëtimit në program! Përse filloi të qante Antonela? - Përputhen

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Seli Seli
  Seli SeliDitë më parë

  U ndan pergjithmon edhe kenga po tregonpo kjo veq po qesh as s merzitet

 • Seli Seli
  Seli Seli6 ditë më parë

  Lediana i jap mashtrim Mevlanit oh sa mir ja beri M

 • xheni osmeni
  xheni osmeni10 ditë më parë

  Sa egoiste kjo ledjana..

 • Hatixhe Xhemo
  Hatixhe Xhemo19 ditë më parë

  Antonela qan per pjesen habibi qe nuk e kendoj dot sepse nuk ka ze por ja vuri ledjanes duke thene qe Mevlanin se la gruaja .

 • Seli Seli
  Seli SeliMuaj më parë

  O mevkan qka e lut b,,,n e saj macen e zez kjoka tjeter si kan thanne perputhem

 • Leonard Veizaj
  Leonard VeizajMuaj më parë

  mevlan pse e le ledjanen

 • Seli Seli
  Seli SeliMuaj më parë

  Lediana mashtruse beri loj me Mevlanin

 • Seli Seli
  Seli SeliMuaj më parë

  Antonela e ndishme kjo esht ne fund me Mevlanit

 • Maja Osmani
  Maja Osmani2 muaj më parë

  Ledjana mevlan😔❣❣❤❤

 • valentina doci
  valentina doci2 muaj më parë

  Komplimente Arjanit...ndersa Melvani beri zgjedhje te gabuar...nuk iu zgjat...

 • Eris Kraja
  Eris Kraja3 muaj më parë

  Sa do shkoje bashk o mevlan me ledianen megjithse jeni larg njeri tjetrit

 • Prizren Prizren
  Prizren Prizren3 muaj më parë

  1:01:19

 • Prizren Prizren
  Prizren Prizren3 muaj më parë

  5:22

 • niemand
  niemand4 muaj më parë

  Ledian ashte nje pristitut e vertet🤮🤮🤮🤮🤮

 • Kei Kei
  Kei Kei4 muaj më parë

  Mevlan kot qe nuk more Antonelen se ajo me rashe i ka puthur qunat ,me mamin tend e kishte kalu shume mire .

 • Albi Zenki
  Albi Zenki4 muaj më parë

  Misioni ma I mir

 • Seli Seli
  Seli Seli4 muaj më parë

  Me kan si Mevlani kurr s isha dal me ket mushke ta humbi kohen ju ktheft asjj Ma mir u kan prej fillimi me Antonelen

 • Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα Παρασυρη4 muaj më parë

  Ledjana ne syt e asaj mashtrim ndaj mevlanit

 • Esheref Seli
  Esheref Seli4 muaj më parë

  a te dy jane sikur dy yllat

 • P H
  P H4 muaj më parë

  althe.info/number/4JTOYm2loGV8fZU/video

 • Sanije Hidraliu
  Sanije Hidraliu4 muaj më parë

  Ledjana ma e bukur😍😍😍😍😍😍😍

 • Elif Elif
  Elif Elif4 muaj më parë

  Po keta qe kur kan dal kan qen te ndar cfar thon njerzit u ndan

 • Edonis Krasniqip
  Edonis Krasniqip4 muaj më parë

  👉🌹❤️💋💞💖👨‍👩‍👦💝😭LM

 • David Martin
  David Martin4 muaj më parë

  MEVLAN Mutlymani i Allahut Gjabil

 • Rise And Shine
  Rise And Shine4 muaj më parë

  Qe ktu e ka pas synimin ledjana mos me qen cift tani gjasme kenget qe kendoj ne prezenc te antoneles 👎 mashtruese mirdite

 • dcoog anml
  dcoog anml4 muaj më parë

  Ua sa me ka prekur Arjani...shume respekt per te gjithe por me shume per mardhenjen e miqesis te Arjanit dhe Mevlanit...por dhe Antonela me keputi shpirtin...

 • alda alda
  alda alda4 muaj më parë

  mevli shum i mire

 • alda alda
  alda alda4 muaj më parë

  ledjan e pa bes kaurre e poshter

 • bocoy noiu
  bocoy noiu4 muaj më parë

  Nuk meriton nje si Ledjana meriton nje me te mir ti meriton shum mos tlt mos ul koken per dike qe te vlerson.Mevlan tlt hapi syt

 • Albo
  Albo5 muaj më parë

  Hahaah Mevlan leje bre Muziken tlutna. Qka i ke bo zonit kshtu 🤖!!! 😂

 • tomi xherri
  tomi xherri5 muaj më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 ledjana

 • Alren Rubin
  Alren Rubin5 muaj më parë

  Se perqafoi mevli olen dhe aristelen😂

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  4 muaj më parë

  me gjith zemer per te gjith ata qe jane tani ne kete emisjon por edhe per te gjith ata qe kane qene ju pershendes te gjithve rrespekte 😇😇

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt5 muaj më parë

  Te lumt Arjan per fjalet qe i the per mevlanin aq te bukra Rrespekt Arjan Rrespekt 👏👏👌

 • Marjo.
  Marjo.5 muaj më parë

  No one: Not a single soul: Bora: Te shoh te prekur sot

 • Marjana Dedndreaj
  Marjana Dedndreaj5 muaj më parë

  Lediana ka aktru që në fillim. Ban si vajz serioze e asht tall gjithmon me Mevlanin.

 • Seli Seli
  Seli Seli5 muaj më parë

  Psiopate shkurt e tradhtoi der ket djali veq e rrejti gjat programit ti kur je hy ri luftu me Antonelen e sod Mevlani se meriton ket vajz me hanaMevlanit ja deshroj ma t miren

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  5 muaj më parë

  Si shtrige shikon shtaza nuk e di si merret mevlani me te

 • Irena Voka
  Irena Voka5 muaj më parë

  Kenga kot 😜😜😂

 • Seli Seli
  Seli Seli5 muaj më parë

  ANTONELAqan sepse edin kjo se kjo mashtruse po more Mevli qysh t bani budoll i kushtove kang ksj plastike

 • Roberto Tuana
  Roberto Tuana5 muaj më parë

  Antonela antonela Doli vera te ra Dera

 • noki noki
  noki noki5 muaj më parë

  Respekt pa fund per arjanin ta kini nga afer ju te rinjte se I jepni jete se eshte njeri I mbrekullushem dhe meriton dashuri se ishte si nje baba I vertet per ju

 • Arian Azemi
  Arian Azemi5 muaj më parë

  Like per Ledin e Mevlin dhe pse dreqin duhet ta futeshit at mashtrusen ktu tek titulli ne takimin e fundit te çiftit.

 • Arian Azemi
  Arian Azemi5 muaj më parë

  Ledi + Mevli = Perputhje 🙏🏾😍💜🧚‍♀️💑💏💋❤💚💗😍🤲

 • Land Land
  Land Land5 muaj më parë

  Lediana ka tregu cdo moment qe ska asnje pik ndjenje per mevlanin. Thjesht ashtu kan rrjedh gjerat qe lediana u gjend nmes ksaj situate se antonela mund tjet ajo me e perfshira shpirterisht me mevlin

 • Binak Sopaj
  Binak Sopaj5 muaj më parë

  ma shumm emocion antonela sesa lediana

 • asioe kiou
  asioe kiou5 muaj më parë

  me gjith zemer per te gjith ata qe jane tani ne kete emisjon por edhe per te gjith ata qe kane qene ju pershendes te gjithve rrespekte 😇😇

 • Arife Emini
  Arife Emini5 muaj më parë

  Full Autotune

 • bouytt guyt
  bouytt guyt5 muaj më parë

  Arjan, ke zemer te mire, Zoti te ruajt 🙏☝je lidhur goxha me Mevlanin. Ai e meriton respektin.

 • ads 777
  ads 7775 muaj më parë

  Foli demoni me dy fytyra

 • Nobody
  Nobody5 muaj më parë

  O mevlan pse fshihesh gjithmon mbas ledjanes dhe mundohesh qe te dukesh kaq i pafajshem.!! Nuk kam asgje kunder me ty,me pelqen shume si njeri por qe nga fillimi i lidhjes me ledjanen je munduar qe te dukesh si "viktima" dhe ledjana te mbetet keq.Ndoshta ledjana eshte fallco por te gjithe i hypin mbi koke dhe fajsojne ledjanen dhe se mendojn aspak se mevlani a ishte fallco ne lidhjen me ledjanen apo jo!!!!

 • asioe kiou

  asioe kiou

  5 muaj më parë

  thote nje shprehje. Mevlani eshte shume djale i mire dhe i uroj qe ta gjeje ate ndjenje reale🙏🏻 Ledjanen nuk e shoh me Mevlanin! I uroj ta gjeje edhe ajo dashurine! Antonele

 • cookie
  cookie5 muaj më parë

  Si shtrige shikon shtaza nuk e di si merret mevlani me te

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  5 muaj më parë

  Mashtrusa

 • sonila alicka Alicka
  sonila alicka Alicka5 muaj më parë

  Jeni shum te mir te dy Ledijana dhe Mevlani,ju kam shum per zemer dhe ju uroj dashuri te perjetshme bashk sepse vertet e meritoni

 • Erion Rasim
  Erion Rasim5 muaj më parë

  Bravo ledijana emose se emore mevlanin sjalaje antoneles 👌👍

 • Remzije Trshani
  Remzije Trshani5 muaj më parë

  O moj Antonela Hala tu e ngacmu ledianen Bollma se fai asht te ti leje rahat ledianen Ne fund tu pagu

 • L K
  L K5 muaj më parë

  Mos rreni veten me llafe ju jeni bo per njeri tjetrin Zoti mos ju ndafte.Lotet e asj tjetres lote krokodili.

 • Elmedina Dina
  Elmedina Dina5 muaj më parë

  O po mir ta ka kthy mevlani si mem vet mu oj antonel shtrig

 • Vera Miza
  Vera Miza5 muaj më parë

  Haha sa friz ka pi ledjana kur dha takimet me vajzat per mevlin

 • Rahman Bekteshi
  Rahman Bekteshi5 muaj më parë

  Lediana ka dashuri per Mevlanin,,sa shqiptaret per Olsen

 • Pren Karaqi
  Pren Karaqi5 muaj më parë

  Çfarë emri është ky ore ?

 • Mevli Official
  Mevli Official5 muaj më parë

  Faleminderit te gjithve per mbeshtetjen 😙🙏

 • Alma Leka
  Alma Leka5 muaj më parë

  Sa ka vujt kjo antonela shkret tu e pa mevlanin 😔

 • Alban Strakosha
  Alban Strakosha5 muaj më parë

  Mevlani është me plot gojën Burr! Do na mungoj shumë

 • Aida Sina
  Aida Sina5 muaj më parë

  Uaaaa o zot si rrin akoma mevlani me kte perzotin ledjana sigurisht nuk e don

 • Rina Mia
  Rina Mia5 muaj më parë

  Pata shkruar me heret se nuk me pelqen Antonela dhe uroj qe Mevlani ta merr Ledianen. MIREPO tash sinqerisht po bindem se Lediana nuk eshte per Mevlanin, se Antonela vertet ishte e eger, e ashper, e drejtperdrejt - tipare, qe pakkush i kupton - POR ama vertet ka ndjenja per Mevlanin! Te tjere na duan, te tjere i duam e me te tjere perfundojme - thote nje shprehje. Mevlani eshte shume djale i mire dhe i uroj qe ta gjeje ate ndjenje reale🙏🏻 Ledjanen nuk e shoh me Mevlanin! I uroj ta gjeje edhe ajo dashurine! Antonelen e shoh me Mevlanin, uroj ta shohin dhe ata dyte vete🙏🏻 Bora eshte shpirt njeriu dhe gershetimi me i bukur i mençurise dhe bukurise! Arjan Konomi eshte koka me e mençur qe kam pare ne TV-ne shqiptare dhe i lumte!

 • gamw thnmamasou
  gamw thnmamasou5 muaj më parë

  Mashtrusa

 • Ganimete idrizi
  Ganimete idrizi5 muaj më parë

  Kush mendon se Lediana duket sikur e ka ndruar gjinin 🙈😂

 • para laçi
  para laçi5 muaj më parë

  lediana je fallco krejt po krejt

 • nieooj gotoy

  nieooj gotoy

  5 muaj më parë

  🍀

 • Vjollca Hysa
  Vjollca Hysa5 muaj më parë

  Keqardhje per Mevlanin dhe Lediana qe nuk dolen cift te drejt per drejt ashtu sic jan po lan nje pershtypje sikur kan nevoj ne thojza mosmirnjohes dhe ajo esht Lediana

 • ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt
  ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt5 muaj më parë

  Tani nuk po kujtojm ky ishte aktrim qe bet gjith keta muaj sikur ishit lidh ju te Dy hajde hajde humbim koh lot me ket emison leshi

 • Fatmir Gjeloshi
  Fatmir Gjeloshi5 muaj më parë

  Oooo mevli hiqe Mendjes Peshkun se Ajo noton neper ujra Si Peshku maaaa kap x5 edhe Vazhdo Rrugen Mor djal

 • Er Mela
  Er Mela5 muaj më parë

  Ledjana shum fallco

 • Rudina Marku
  Rudina Marku5 muaj më parë

  Mevlani meriton me shum se si me duket kjo Ledjana fallco fare

 • Mia Mia
  Mia Mia5 muaj më parë

  Mjer Mevlani që ngeci me ty

 • Mia Mia
  Mia Mia5 muaj më parë

  Aman o lediana familja familja ti kur hyre i kishe nzjerr jasht dhe po na ban si familja fanatike

 • Mia Mia
  Mia Mia5 muaj më parë

  Mevlani ka humbur një yll

 • Mia Mia
  Mia Mia5 muaj më parë

  Antonela je vajz e shëlqyer lum ai djal që do të ket fat se do ja bësh ditën 1000 je si rreze dielli dhe si drita e hanës 🌟☀️👏❤️

 • L K
  L K5 muaj më parë

  Ozot qofshi gjithmone bashke dy yje.

 • klea❤sy bukra
  klea❤sy bukra5 muaj më parë

  TE dua ISI

 • klea❤sy bukra
  klea❤sy bukra5 muaj më parë

  Barvo melvi

 • klea❤sy bukra
  klea❤sy bukra5 muaj më parë

  😙😙😙😙

 • Valbone Ibishi
  Valbone Ibishi5 muaj më parë

  Ngutu o Lediana se Antonela esht ne pritje per nje mundesi te dyt se ajo esht lteme esht lepak per Zotin i lepitet , se ajo nuk ndrydhet si ty mos vono se behesh von tani.😘😘🍀🍀

 • Xhuliano Cili
  Xhuliano Cili5 muaj më parë

  Mevlani cun 1sh respkt mevlani

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj5 muaj më parë

  Shum emocjonuse ky serial si do mos kto kohet fundit ☺

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj5 muaj më parë

  Uroj te keni fat dhe mbarsi ne jete Mevlani Lediana u dua shum 💝💝💝💝❤💝❤💝❤❤❤💜💖💖❤❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜❤💜💚💚💜❤💜❤💜❤

 • f.h h
  f.h h5 muaj më parë

  bravo mevlan per pergjigjen qe i dhe antoneles

 • f.h h
  f.h h5 muaj më parë

  bravo Arjan per fjalet qe the per mevlanin fjalet me te sinqerta dhe lotet si kristal aq te paster dhe te sinqert.

 • f.h h
  f.h h5 muaj më parë

  nena olsa lindi djal mbas 9 muajsh dhe djali e ka emrin Mevla..

 • Sabi sabi
  Sabi sabi5 muaj më parë

  Njeri shum shum i sinqert dhe i drejt ...mevlan je 1sh..larg ledjanes nk meriton nj njeri si ajo 👏👍

 • Alesia Imeri
  Alesia Imeri5 muaj më parë

  Kurr nuk do isha prekur per nj aty tek perputhen por per Mevlanin srz mu Duk sikur mu keput nj pjes nga zemra 🥺🥺

 • E.E Lk
  E.E Lk5 muaj më parë

  Mevlan suksese nje keshille kur kendon mbaje me shume ate microfon afer gojes dhe mos e heq aq shpejt pa mbaruar fjala se dukesh sikur te ishe Duke kenduar fallxo

 • A. A
  A. A5 muaj më parë

  Meti shkaterru trut kjo Lediana, po te isha Mevlani X me 🔒do ja kisha ber qa eshte kjo kshtu te lodh trurin

 • Alma Dukaj
  Alma Dukaj5 muaj më parë

  Bravo Mevlan ja dhe kenga per Antonelen .Ju do ishit nje cift i persosur .Zgjodhe njeriun e gabuar Ledianen.

 • Dritan Golemi
  Dritan Golemi5 muaj më parë

  Bora kerkon lotet e krokodilit tek Mevlani

 • Dritan Golemi
  Dritan Golemi5 muaj më parë

  Ledjana fizik burri

 • Dritan Golemi
  Dritan Golemi5 muaj më parë

  E veshtire kjo Ledjana e bukur so hana 😂

 • Lo ve
  Lo ve5 muaj më parë

  Bora: por perpara se te filloni te qani do tju flas pak per Perla shop 😂

 • Lo ve
  Lo ve5 muaj më parë

  Ajo miza qe levizka sa andej ktej do jete Olsa 😂😂

 • Lo ve
  Lo ve5 muaj më parë

  Mevlani sikur ishte me barr qe i zgjati 9 muaj 😂😂😂

 • L Gashi
  L Gashi5 muaj më parë

  Krejt ket perputhen e kam shikuar vetem qe mevlani ka qen aty i deshiroj fat ne jet

 • Daniel Peca
  Daniel Peca5 muaj më parë

  Si trans je moj ledjana kur flet e lun. Koken si budalle magaric

 • Dark Fire
  Dark Fire5 muaj më parë

  Mevlani esht shum njeri I mir mendoj se esht shum i dashurum me ledjanen. Shpresoj te kalojn bashk sa me shum , por tek ledjana shikoj shum fallcitet, esht femer egoiste dhe shum tangerllikse! Mevlani meriton nje femer qe din vertet te rrespektoj dhe te doj, jo me ledjanen sepse do zhgenjehet. Rrespekt te madh per arjan konomin 🌹😘

Faqja Tjeter