Melisa - Inati (Official Video)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Melisa - Inati (Official Video)
Behind the scenes: althe.info/number/3HirZ55rinePfL4/video


Music - Irkenc Hyka
Lyrics - Irkenc Hyka & Lorenc Hasrama
Mix & Master - Jojo

Komente

 • Fabio Sadiraj
  Fabio Sadiraj2 ditë më parë

  Melisa eshtr yll

 • Sose Dushku
  Sose Dushku2 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤💟💟😘😘😘😘💜💜💜💗💗💗💗💗🙊🙊🙊🙊🙉💓💕💕🙊🙊💞💕💋💋😻😻😻🙊💙💙💟💕💌💙💜💚❤💛💛🧡🤍🤍🤍❤🧡💚💙💜🤎🖤🖤🤎❣❣💝💋💋💋😻😻😻🙉🤍🤍😇🤍❣💘💘😽😽💓❤🤍💌💜🖤🖤🤎💜💙💙💟💟💎💎💎

 • ledi bregu
  ledi bregu2 ditë më parë

  tani presim bashkpunim me lek plepin ose mc beharin

 • Mustafa Cena
  Mustafa Cena3 ditë më parë

  🤩

 • Drita Dragushi
  Drita Dragushi6 ditë më parë

  Melisa te dua shum je shum e mir 💖⭐❤❤❤💖⭐😊🤩😘

 • Muhamet Beshello
  Muhamet Beshello8 ditë më parë

  Super kenga super zeri bravo melisa per aritjet e tua i meriton sepse vertet ke talent 🤌❤❤❤❤

 • Nertil Luli
  Nertil Luli9 ditë më parë

  Duhet tja di per nder Melises,dje gjyshja ime u ngrit nga karrikja me rrota pasi kishte 20 vjet e paralizume,sapo degjoi kengen e Melises u cua dhe hoqi nga priza kompjuterin.

 • Ervin Muka
  Ervin Muka10 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🤩😏🤩🥰🤩🤩🥰🤩🥰🤩😎😎😎😎😎😎😎😘😘😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🙄🤗🤗😍😍😍😊😊😊😊😊😊😀😀😀😀😀😆😆🤗🤗🤗🙂🙂☺️😗😗🥰🥰🥰🥰

 • Xhuli Coku
  Xhuli Coku10 ditë më parë

  Keng emocionuse

 • Lisa Merdini
  Lisa Merdini11 ditë më parë

  Je shume e mire Melisa dhe zerin shume te embel

 • Esmeralda Fsharri
  Esmeralda Fsharri12 ditë më parë

  Melisa- Inati Ty o ka t'vjen inati, inati, inati, inati Sa her un po dal Vet ke dasht ti zemer na t'dy me u nda Ty o ka t'vjen inati, inati, inati, inati Se po m'don hala Njo si un ti djalo kurr mo s'ki me pas (Ayayayay) Se ki leht, ti ke harru qe pa mu Se ki leht, se ke vlersu qe t'kam dasht Vertet ke menu qe ma mir je vet Ku meti, kjo dashnia jon Ku meti, thoje se pa Mu ske jet po per Ty nuk paska vlejt E tash ti lali-lali Shum o ka tvjen inati Se na nuk jena mo Pa mu ca ki me bo Ty o ka t'vjen inati, inat, inat, inati Sa hеr un po dal Vet ke dasht ti zemеr na t'dy me u nda Ty o ka t'vjen inati, inat, inat, inati Se po m'don hala Njo si un ti djalo kurr mo s'ki me pas (Ayayayay) E tash ti lali-lali Shum o ka tvjen inati Se na nuk jena mo Pa mu ca ki me bo Ty o ka t'vjen inati, inati, inati, inati Sa her un po dal Vet ke dasht ti zemer na t'dy me u nda Ty o ka t'vjen inati, inati, inati, inati Se po m'don hala Njo si un ti djalo kurr mo s'ki me pas (Ayayayay)

 • Visit Albania
  Visit Albania13 ditë më parë

  👍

 • Enisa Shuli
  Enisa Shuli13 ditë më parë

  Kenga me e bukur qe kam ngju🎶🎶😍😍😁

 • Kristian Dushi
  Kristian Dushi13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Kristian Dushi
  Kristian Dushi13 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Dea Dea
  Dea Dea13 ditë më parë

  Pika e dobet e melises qe kurr se tregon esht kerthiza e prer keq nga mamija 😂

 • Gjyle Kadrijaj
  Gjyle Kadrijaj13 ditë më parë

  Melisa mbreteresha kush te komenton shum keq ATI/asaj i Vjen inati ktuqe kush e do melisen te me shkruaj mua koment dhe 👍 te dua melisa te dua fort aq shum 😍😍😘😘💓💓💕💕💕💞💞👸

 • Ardiana Uka
  Ardiana Uka16 ditë më parë

  ke mujt kur ke than o ka tvjen inati kur po dal ne nje rrug me kafe duke hec dhe nje djal duke te shiku me inati kishe qe po del hahahah ish dal mir melisa 😍

 • Zajaku Erson
  Zajaku Erson16 ditë më parë

  Bravo

 • Zajaku Erson
  Zajaku Erson16 ditë më parë

 • swet swet
  swet swet16 ditë më parë

  Bravo melisa super ze 👏👏👏👏👏💫❤

 • Arsen Coku
  Arsen Coku17 ditë më parë

  Shum bukur suksese

 • sqream
  sqream17 ditë më parë

  سبليتجيت

 • 👑Kledisa_Lyric👑
  👑Kledisa_Lyric👑18 ditë më parë

  1:58

 • Enki Spahiu☺️
  Enki Spahiu☺️18 ditë më parë

  Melisa je kengtarja me e mire ne bote😘

 • Ardiana Uka
  Ardiana Uka18 ditë më parë

  edhe muzika e mir ama veshjet pom pelqejn shum

 • Ridi
  Ridi19 ditë më parë

  Super kg Hit Presim hitin e rradhes 👏👏🥰🥰🥰

 • Alteo Anaid
  Alteo Anaid19 ditë më parë

  Je e vetmia qe rri vetem duke u zgerdhi jot pa lidhje

 • denizcinin yolu
  denizcinin yolu19 ditë më parë

  oovvvvvvv gooddddddddddddddd

 • Arsh Jandu
  Arsh Jandu20 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi20 ditë më parë

  Bravo ! 👏👏👏🎤

 • Elisa Duro
  Elisa Duro21 ditë më parë

  ♥️♥️💋💋

 • Vasilika Mihallari
  Vasilika Mihallari22 ditë më parë

  Suksese. Shume e bukur kenga.

 • Xhulja Kodra♥️
  Xhulja Kodra♥️23 ditë më parë

  Kenget i ben sa vjen e me te bukura Melisa nuk e shaj me kurr qe prej Anes ! ❣❣

 • Aida Vathi
  Aida Vathi26 ditë më parë

  Talent lind nuk behesh bravo melisa👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Elda Balla
  Elda Balla27 ditë më parë

  ATA FLOKET KOT FARE

 • Lyrics video
  Lyrics video28 ditë më parë

  Super keng melisa ;)💖😉

 • Kosovare Salihaj
  Kosovare Salihaj28 ditë më parë

  Loqka jem 🔥🔥🔥🔥🔥😍😍❤❤

 • Mateo shqau
  Mateo shqau28 ditë më parë

  Bravo zemer❤❤❤

 • Tahir limani
  Tahir limaniMuaj më parë

  @ajsladauti

 • Adriana Gjelaj
  Adriana GjelajMuaj më parë

  Shum bukur vashdo keshtu melisa

 • marsi
  marsiMuaj më parë

  Kenge pordhe.

 • DepressedGirlButHappy
  DepressedGirlButHappyMuaj më parë

  Sa gezohem qe Andi pot dojka mete vertet ku o Sindi qe thojke dyshoj qe ke me shkel altar e ajo single vet o

 • Linda linda
  Linda lindaMuaj më parë

  Te lumte Melis e ke mbyt 🔥

 • xhejd 😁
  xhejd 😁Muaj më parë

  Super kenge me pelqen shum 💘❤❤❤❤❤

 • Hiba Bouida
  Hiba BouidaMuaj më parë

  Inssta???

 • ajla tomorri
  ajla tomorriMuaj më parë

  Inati is a very good

 • Francesca シ
  Francesca シMuaj më parë

  Gurl, u got that Nora Istrefi smile!!

 • Αλεξάνδρα 13
  Αλεξάνδρα 13Muaj më parë

  Super kenge suksese Melisa ❤️❤️❤️

 • Snucci Mane
  Snucci ManeMuaj më parë

  Zot na ruj kjo keng

 • DD BELLA
  DD BELLAMuaj më parë

  O melisa kete kenge inat se mos e ke ber per fationi se ty po te vjin inat inat ti pse po me don hala vet ki dash ti zemer me u nda per fationin se ate e kishe pasur inat edhe me ate u ndante se loka te vjin inati se te dy nuk jena mo pa mu qa ki me bo

 • DD BELLA
  DD BELLAMuaj më parë

  Kenge e bukur shume dhe kercimet super

 • Festim Alisufi
  Festim AlisufiMuaj më parë

  Kenga e bukur melisa

 • Festim Alisufi
  Festim AlisufiMuaj më parë

  Kenga eshte e bukur bravo melisa😘😘😘😘😘

 • Zeni Beshaj
  Zeni BeshajMuaj më parë

  Super keng bravo te qift

 • FIONA ALESIA
  FIONA ALESIAMuaj më parë

  Je yll zmr te kam shum xhan 😚😚😍😘😇😻😽😻😻😻😻

 • Kadirova Nargiza
  Kadirova NargizaMuaj më parë

  Super 👍👍👍👌👌👌👌

 • Ido Jaku
  Ido JakuMuaj më parë

  Shum bukur ke kenduar melisa

 • Assïl Assïl
  Assïl AssïlMuaj më parë

  I love you🤤🤤🤤🤤🤤🤤

 • Limone Hoxha
  Limone HoxhaMuaj më parë

  Melisa e embel karamele e bukur sikur zana e mire si hena❤️💋😍🥰♥️

 • Koshi Bora
  Koshi BoraMuaj më parë

  Bravooooo💕😍😍 meliissaaa💕🌸💓Ⓜ

 • Ferit Sorra
  Ferit SorraMuaj më parë

  Super keng kenga me e bukur e melises kjo "inati"💕

 • noela bed girls
  noela bed girlsMuaj më parë

  Bravo zemer 💗💗💗💗 te dua

 • Visar Berisha
  Visar BerishaMuaj më parë

  Zerin perfeck

 • Luis Zeqiri
  Luis ZeqiriMuaj më parë

  ksaj here sdole cullak deshun si me kongen e par qe ta fshin prej youtubit bravo

 • besjan Sulemani
  besjan SulemaniMuaj më parë

  Bravo melisa

 • Ergi Xhelili
  Ergi XheliliMuaj më parë

  Si mendoni do ishte bukur nje keng mevli ft melisa

 • dolita windo
  dolita windoMuaj më parë

  Wow🤩🥺Shummm kenge e bukur🥺💞Te adhurojjj🥺💞Love youuuu✨

 • Zhani Braha
  Zhani BrahaMuaj më parë

  Wow🤩🥺Shummm kenge e bukur🥺💞Te adhurojjj🥺💞Love youuuu✨

 • Nazmije Limoni
  Nazmije LimoniMuaj më parë

  ❤😘🤩🤍🤍❤❤❤❤😘😘😘😘❤

 • Varvaruc Maria
  Varvaruc MariaMuaj më parë

  Super melissa 🤩🤩🧡

 • Shkelqim Osmani
  Shkelqim OsmaniMuaj më parë

  Sa bukur😍 bravo👏 melisa

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  Ore po qe qenka e bukur kjo kenga..... bravo!

 • Gramoz Dedaj
  Gramoz DedajMuaj më parë

  e ke zerin te bukur melisa lleshi me pelqen kenga melosa😎👸😎👸

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Muaj më parë

  ❤kengtare, mjeke, kercimtare ca te mungon ty o yll

 • Erjona Ndreca
  Erjona NdrecaMuaj më parë

  Melisa te uroj suksese me tej bravo bukuroshe

 • Kanita❤️Dua
  Kanita❤️DuaMuaj më parë

  T'lumtë Melissa paq gjithmon suksese o 🌟 qe shkelqen gjithmon ❤

 • Oana
  OanaMuaj më parë

  si gjithe kenget e melisses fjalt e njejta bäää smuj e shoh ket femer e zdralr

 • Mike Saraft
  Mike SaraftMuaj më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩🧩🧩🧩🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Aurora Divanis
  Aurora DivanisMuaj më parë

  Sh bukur kendon melisa yll

 • Zhani Braha
  Zhani BrahaMuaj më parë

  Se dija qe kendoje kaq buku🤩Loveee youuuu jetttt🥺💞

 • Razie Kupa
  Razie KupaMuaj më parë

  😜🤪😜🤪😗🥰😍😘🤩💋💋

 • Razie Kupa
  Razie KupaMuaj më parë

  Melissa me te vertet ti je nje vajze shume e bukur te dua shume te kam ndjekur ne perputhen deri sa ike prej aty

 • Fjoralda Vengo
  Fjoralda VengoMuaj më parë

  Melisa të dua je këngetarja ime e preferuar 😘😘😘😘😘❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💜💜

 • Marinela Zeqaj
  Marinela ZeqajMuaj më parë

  althe.info/number/v5WpgHVwm3V5eKY/video ⬅️

 • Adia anak
  Adia anakMuaj më parë

  Ore po qe qenka e bukur kjo kenga..... bravo!

 • Tale Fregjaj
  Tale FregjajMuaj më parë

  Me duket se ke dal ma shume me kcy se sa me kendu

 • Keisi Zhuzhi
  Keisi ZhuzhiMuaj më parë

  ❤kengtare, mjeke, kercimtare ca te mungon ty o yll

 • marsi

  marsi

  Muaj më parë

  Harrove profesionin numer 1 kokerr K...umbulle.😂😜

 • pajtim kolgjini
  pajtim kolgjiniMuaj më parë

  Shume bukur Melissa

 • Ernesa Shehu
  Ernesa ShehuMuaj më parë

  Urime gënga re😗

 • Namnjoon honey
  Namnjoon honeyMuaj më parë

  Pse.mduket mu se kongt qe ben melisa ia dedikon Fatjonit. "Ty te vjen inati se mu ske me me mpas"😂lot pz melis "po du me ndrru venin, venin spo du me nejt aty ku tpermenin emrin , emriin spo du me nejt aty." Kjo ka qen per perputhen😂😂😂😂

 • blue beach
  blue beachMuaj më parë

  Ka te vjen inati sa here une dal nga perputhen 😂,,detikuar Fationit

 • Ditari nje vajze
  Ditari nje vajzeMuaj më parë

  Bravo

 • Alkida Haziraj
  Alkida HazirajMuaj më parë

  Bravo melis je yll

 • Mikea
  MikeaMuaj më parë

  O Vacezela Shqiptare ❤️ Ne krahasim me Anen..

 • Durim Hoxha
  Durim HoxhaMuaj më parë

  Vajti ne përputhen per fam po ik mo u be .enjhr je gtare kjo

 • Durim Hoxha
  Durim HoxhaMuaj më parë

  Injoranca sa inat e kam ca i plq kësaj aman

 • Durim Hoxha
  Durim HoxhaMuaj më parë

  Injoranca sa inat e kam ca i plq kësaj aman

 • Ami Lela
  Ami LelaMuaj më parë

  😜

 • Zemrie Kaleci
  Zemrie KaleciMuaj më parë

  Te lumt melisa💛💟

 • Kristina Jwr
  Kristina JwrMuaj më parë

  Melisa je super

 • luissheta
  luisshetaMuaj më parë

  Je shume e mire @melissa lleshi

Faqja Tjeter