Zbulohet ish-bashkëshorti KRIMINEL i Arjola Demirit, i përfshirë në “masakrën e Bllokut

Aktorja Arjola Demiri ka folur gjithmonë rreth vështirësive që ka kaluar në jetë dhe problemeve me ish bashkëshortin.

Komente: 35

 • Enis Golis
  Enis Golis4 muaj më parë

  Gjithmon keto bukuroshet lidhen me kriminelet dhe perfundojn te ndare nje dite 😱

 • Habib Krasniqi
  Habib Krasniqi4 muaj më parë

  Bravo të qoftë,je një grua zonjë Respkte

 • Shpresa Celaj
  Shpresa Celaj4 muaj më parë

  Mirë ja ke berë, kush fytyrë të tradhtonte ai, një zonjë si ti. Bravo, vazhdo se je fituese!

 • Adrian Tupi

  Adrian Tupi

  4 muaj më parë

  Aroja asht nji femer heroin te dua shum Arjola jam fansja jote kam dy fmi dhe un ashtu i kam rrit vet Mos u dorzo asnjihe se Zoti ka me ta shperbly te uroj fitore me ❤️🙏🙏🥰🥰🥰👍

 • Niku Pali

  Niku Pali

  4 muaj më parë

  Hahaa kush fiton mor tapo i nda me ty

 • Klodjan Stefanidhi
  Klodjan Stefanidhi4 muaj më parë

  Si gjithmon dikur ishite i mir ai po sote esht kundeshtar

 • Besri Sharanja
  Besri Sharanja3 muaj më parë

  Te perzgjedhurit tuaj ne BBV....

 • Marije Mamja
  Marije Mamja4 muaj më parë

  Arjola kurr ma mos u kthe per at njeri mos te Riten femijet me at edukat me frymen e tij

 • Zana Berisha
  Zana Berisha4 muaj më parë

  Forca Ariola

 • Rudy Vat
  Rudy Vat4 muaj më parë

  Me fotoshop duket mire por ne BBV duket sikur ka shkuar per te prere dru ne mal...

 • ALBANA HAXHILLARI
  ALBANA HAXHILLARI3 muaj më parë

  Sa i frikshëm fytyra e këtij njeriu si është e mundur që atëherë ARJOLA nuk ka mundur të dallojë këtë person të frikshëm sa "ENIGMË " njohja e vendimi i tyre brënda një javë të merrnin një vendim të shpejtë pa u njohur ende se me kë e akoma pa ditur mirë se kush është në të vërtetë ky njëri. Kam shumë dyshime se vallë e ka bërë nga frika e jo nga dashuria për të e ndoshta e ka rrëmbyer e s'ka pasur më mundësinë ta lërë më ,deri kur ajo vetë personalisht e njohi kush është në të vërtetë .MENDIMI IM PERSONAL

 • Cristina
  Cristina4 muaj më parë

  Po po!

 • Papà
  Papà4 muaj më parë

  Te kane pelqyer leket ne fillim prandaj ke perfunduar si bajge.

 • Niku Pali
  Niku Pali4 muaj më parë

  Ajo n an tjeter ska nej pa .....

 • Brunilda Gjoza
  Brunilda Gjoza4 muaj më parë

  Po kjo foli vete

 • nimet lama
  nimet lama4 muaj më parë

  vec edh porshe ka vozit ne tiran e para ket nuk e pasni tregu kur ka qen me ajax boshnjakun

 • Behare Vila
  Behare Vila4 muaj më parë

  C,far gabimesh beni ,, jo Ariola un jam fansia jote,,, krejt kemi vuajtur prej burrave ,, por per femijet ai esht babai ifemijeve tuaj,, problemet e tua me bashke shortin zgjidhi vet,, pastaj pse pacilibrim.

 • Majlinda Deda
  Majlinda Deda4 muaj më parë

  PO ISHALLA PO BASHKOHEN PER HIR TE FEMIVE 🤗🤗

 • Tasha Zeqiri

  Tasha Zeqiri

  4 muaj më parë

  Arjola una grande donna di maiuscola Complimenti

 • Liliana Cardaku

  Liliana Cardaku

  4 muaj më parë

  Uaaaa

Faqja Tjeter