Dramë në Mirditë/ Rrufete dhe stuhia vrasin 250 krerë bagëti - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
VizionPlusTv
Këto pamje të rënda vijnë nga fshati Zaj në njësinë administrative Selitë në Mirditë…Si pasojë e motit të keq me reshje të forta shiu e rrebeshi si dhe rrufe ka bërë që qindra krerë bagëti të ngordhin. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së premtes rreth orës 17 e 30. Banorët e zonës tregojnë ngjarjen e rëndë.Si pasojë e vetëtimave dhe rrufeve kanë ngordhur 250 krerë bagëti. Përveç dëmit të madhe ekonomik të paktën ka shpëtuar bariu i zonësBanorët i janë drejtuar autoriteve vendore për ndihmë.Ne i kemi kërkuar bashkisë të ndihmojë me sa të ketë mundësi. Mbi të gjitha bagëtitë ë ngordhura duhet të largohen menjëherë nga fshati. NGORDHIN 250 KRERE BAGETISTUHIA E BRESHRIT GODET ZONEN E MIRDITES

Komente

 • Komenti Komenti
  Komenti KomentiMuaj më parë

  sic bon shpiat e termetit ti japin dhe dhent keti tjetrit furgonin traktorin dyqanin

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  FATKEQSI JUROJ GJITHTEMIRAT

 • miriana crasta
  miriana crastaMuaj më parë

  Me vjen shume keq ishalla e ndimon shteti

 • Nok Jaku

  Nok Jaku

  Muaj më parë

  Ku me gjet shtetin

 • Rrebeli
  RrebeliMuaj më parë

  Shteti duhet ta dëmshpërblei që të qëndroi në këmbë prap kët njeri puntor .

 • Sefer Sina
  Sefer SinaMuaj më parë

  O,sa,,keq

 • luiza cani
  luiza caniMuaj më parë

  Gjynah ca me bo

 • Denis Kaja
  Denis KajaMuaj më parë

  Shyqyr ka shpetu bariu 100 mij lek ne muaj

 • ermal hatellari
  ermal hatellariMuaj më parë

  O zot i math ca i beri ati bariut 😢Mire qe desh e vrau rrufeja por ja hodhi dem punen e 1 jete.Shteti duhet ta ndihmoj.

 • Zulqufli Iljazi
  Zulqufli IljaziMuaj më parë

  E mbështes apelin tënd dhe solidarizohem me ju.

 • Florie Hyka
  Florie HykaMuaj më parë

  Shyqyr qe kan shpetuar njerezit ndihmoni o zot

 • Soni Pepa
  Soni PepaMuaj më parë

  Gjynaf pse nuk bije ne parlametn rrefeja

 • Nok Jaku

  Nok Jaku

  Muaj më parë

  Nuk bie rrufeja ne hale

 • selami hamza
  selami hamzaMuaj më parë

  Nuk bie rrufeja te politikanet por te keto bekumet

 • zini arapi
  zini arapiMuaj më parë

  Ishalla tu ndimojn po ne fier kure na mbyti vjosa te ndimat na i vodhen hajdutet e deputeteve dhe ne qe u demtuam nga permbytja nuk na ndimuan do vi ndima juaj deri te administrata dhe do raportojn qe e ndimuam personin qe u demtuan bagtit dhe ti nuk mer ndim mua dhe dy shoket e mi na tallen 8 muaj mbase 8 muaje me thirren ne emergjencen e prefektures i firmosi prefekti dhe mora ne telefon k.bashkis me tha qe do gjej menyren dhe do ti jap leket e permbytes ne shqipri del me i math bishti nga sqepari dhe populli eshe torturuar 30 vjet dhe do torturoet te si mora dot une 8 muaj flisja me skretarin e ministrise ne telefon nuk beet me shqiperija se 30 perqind e popullit kan ngelur ne shqiperi ose populli ndershem shtypet ne shqipri

 • Ergita Filaj
  Ergita FilajMuaj më parë

  Faleminderit te madhit Zot🙏 qe keni shpetu vete. E lutem qe edhe Bashkia Mirdite te ju ndihmoj.

 • Lumturi Sinan
  Lumturi SinanMuaj më parë

  Shyqyr qe ka shpetuar bariu

 • Lulzim Krasniqi
  Lulzim KrasniqiMuaj më parë

  Zoti ju nihmoft e jau paste len bereqetin mrapa. E dashte Zoti e Shteti tja nihmoj sa do pak. Se ju paske ken ran shume

 • Lumturi Sinan
  Lumturi SinanMuaj më parë

  SubhAnallah

 • Mace Arush
  Mace ArushMuaj më parë

  O sa gjyna tu ndimoj shteti do zoti

 • Shpetim Gjuzi
  Shpetim GjuziMuaj më parë

  Bo bo gjynof i shkreti

 • adriatik ozoreanu
  adriatik ozoreanuMuaj më parë

  Eudhu bilahi mine Shajtani raxhim

 • Bardhyl Kuci
  Bardhyl KuciMuaj më parë

  Vertet kush Adhuron dicka tjeter vec Allahut. Allahu do ja veshtirsoj jeten. I lutemi Allahut zotit botrave qe ktyre tua letsoj hallin dhe ju dhent udhzim ne fen e tij Amin

 • Bardhyl Kuci

  Bardhyl Kuci

  Muaj më parë

  @Enea Dervishi cdo njeri do jap llogari per fjalet qe nxjerr nga. Gija ti apo un qofsha

 • Enea Dervishi

  Enea Dervishi

  Muaj më parë

  Po ik orre Kokre Injorantit çlidje ka feja ktu ajo esht nje fatkeqsi naturore edhe Keshilla jote i mungon atij çlidhje ka nje shqiptar me Fen Arrabe feje shqiptatit esht Shqiptaria.....

 • Edvin Nebiu
  Edvin NebiuMuaj më parë

  Shume e dhimbeshme

 • VAGA Official TV
  VAGA Official TVMuaj më parë

  Gjynah por kjo eshte lajm i rralle Boteror

 • Ilir Muskaj
  Ilir MuskajMuaj më parë

  Oooohhh sa keqardhje!

 • Nikos Al
  Nikos AlMuaj më parë

  Më vjen shumë keq 😓🙏, zoti ju ndihmoftë të përballoni humbjen e madhe që ju ka goditur 🙏🙏

 • Luli Veizaj
  Luli VeizajMuaj më parë

  O zot sa gjynah😢😢😢😭😭

 • Flamengo Campeon
  Flamengo CampeonMuaj më parë

  Qeverrija to kethej.dhente kok me kok mos tu jap olgarkve atehere quhet qeverri,da shikojem

 • Dhurata Rinxhi
  Dhurata RinxhiMuaj më parë

  Sa keq ,duhet patjeter ndihma e qeveris

 • Saimir Gjoni
  Saimir GjoniMuaj më parë

  Sa keq gjynah shume

 • Viktor Hida
  Viktor HidaMuaj më parë

  Sa gjynah shyqyr qe ska vdekje ne njerez Zoti i rujt dhe shteti i ndihofte 🙏🙏🙏

 • Franga Peraj
  Franga PerajMuaj më parë

  😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

 • O. Bani
  O. BaniMuaj më parë

  Mire qeveria spo mendon per ta por po i godet dhe perendia!

 • Age Gjoni
  Age GjoniMuaj më parë

  Sa gjynah

 • Lejla Mahmutaj
  Lejla MahmutajMuaj më parë

  Oh sa gjyna ..shyqyr qe ska pas fatkeqsi ne njerez te pakten e dhimshme😪

 • f.h h
  f.h hMuaj më parë

  zoti ju ndihmofte me vjen shum keq edhe per bagetine po shuqyr qe ja mir njerzit.shteti duhet ti ndihmoj me pa tjeter.tja zevendesoj bagetin nje me nje

 • Sokol Dhima
  Sokol DhimaMuaj më parë

  E dhimbeshme, o shtet shite nje nga veturat me te liren qe keni dhe ndihmojeni ate malesor sepse nuk te kerkon asnje harxh per te mbajtur familjen e vet

 • Катя Андруневич
  Катя АндруневичMuaj më parë

  Offfff sa gjynaf shume

 • Dallandyshe Seitaj
  Dallandyshe SeitajMuaj më parë

  O zot i math shiko gjithcka 🙏🙏🤲

 • Alketa Muco
  Alketa MucoMuaj më parë

  Ooh sa gjynah 🙏

 • Milan 99
  Milan 99Muaj më parë

  Nuk i bije POLITKANEVE TANE, skkon ke HALLEXHIU ,MIRE thone nuk bien rrufeja te (POLITIKANET)

 • cris Rea
  cris ReaMuaj më parë

  Jemi te vetmit ne ne shqiperi qe themi ngordhi ,gjithe bota e qyteruar thote vdes kur vdes nje kafshe pra me respekt sepse ato jane bashkeudhetare dhe bashkejetuese me njeriun perse te themi ngordhi pra ka nje kuptim pegiorativ.

 • Rudina Gjetaj
  Rudina GjetajMuaj më parë

  Si mund te mbys rrufeja 250 Dele pernjeher cudi.

 • Kim, Gaxha

  Kim, Gaxha

  Muaj më parë

  😂😂😂😂🐐👍

 • Smith Selimi

  Smith Selimi

  Muaj më parë

  S jane dele qorre, hapi syt mir

 • Lili Adamo
  Lili AdamoMuaj më parë

  Si ka mundesi qe vetem tek kafshet dhe shyqyr zotit asnji prekje njerezish nga stuhite votoni votoni PS sepse do tju vije ne ndihme kur te vijne zgjedhjet e tjera jepni voten ujqerve te PS ata do tju ngrejne gjendjen ekonomike tani mos prisni gje Ra termiti dhe nuk Kane strehuarfamiljet me shtepia prej dy vjetesh por flejne neper cadra

 • Hajri Vladi
  Hajri VladiMuaj më parë

  Zaiss

 • Idajet Sulejmeni
  Idajet SulejmeniMuaj më parë

  ME VJE SHUM KEQ PER KETE NDODHJE,

 • Rozalita
  RozalitaMuaj më parë

  Sa keqe 😒 Dhe shyqyre qe ka shpetuare i Zoti Dheneve 😒

 • Rozalita

  Rozalita

  Muaj më parë

  @Buci Bruno Flm pere korigjimin 💥 Po me kryesoria dhe me rendesishmija eshte qe shpetoi njeriu 💥Apo jo ?? Ndryshe munde te thuash ( Bagetiaaaa ) ju prsh dhe te keni nje mbremje te Bukure 🙋‍♀️

 • Buci Bruno

  Buci Bruno

  Muaj më parë

  Dhive jo dhenve

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis TzimarasMuaj më parë

  Shteti I mutit duhet ti zevendesoi gjen e gjall me kushte lehetesuese njerzit

 • Ana 2222
  Ana 2222Muaj më parë

  O zot sa gjynah

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣Muaj më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢😢😢

 • Ali Smaka
  Ali SmakaMuaj më parë

  Zoti te ndihmoft o burre malsie

 • Kim, Gaxha
  Kim, GaxhaMuaj më parë

  Sesht e pa degjuar, shummm her, sidomos ne bjeshket larta ndodhin, ishallla ska vktm ne njerz, 😓🙏,

 • Arta Apostoli
  Arta ApostoliMuaj më parë

  Sa gjynah 🥺🥺

 • Genta zh,itali
  Genta zh,italiMuaj më parë

  Uuuuuaaaa sa keq

 • Jmmy Hasibra
  Jmmy HasibraMuaj më parë

  Bo bo sa gjinof ezot ndimoje se esht gjunof

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusMuaj më parë

  Po nuk ja.vra u shteti por nga Zoti fatkeqësi eshte ku vriten njrez 🙏🙏🙏

 • neri cota
  neri cotaMuaj më parë

  e pabesushme 😢😢

 • Suela Alda
  Suela AldaMuaj më parë

  Awww sa keq

Faqja Tjeter