Irkenc Hyka ft Remzie Osmani - Dasma (Official Video)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - Irkenc Hyka & Aida Baraku
Mix & Master - jojo
Video By Valon Aziri
Styling Remzie - Fjolena

Komente

 • Liljana
  Liljana7 orë më parë

  Po ke 1 motiv per te qare😭....gjej 10 motivi per te qeshur 😂😂😁

 • Serxho Vlore
  Serxho VloreDitë më parë

  Tjeter duam te tjer Na duan me tjeter perfundoi kjo eshte fabula è kesaj kenge terekullueshme bravo per bashkepunimin

 • Liljana
  LiljanaDitë më parë

  ❤Shume kenge e bukur..Po nusja shume e LUMTUR me duket 😂😂

 • bilinas mini
  bilinas miniDitë më parë

  Gjdo gje qe nis me luft ni dit perfundon...

 • Fluffy Play
  Fluffy PlayDitë më parë

  Wowwwww

 • alida flus
  alida flus2 ditë më parë

  Shum e bukur, me kete tekst sa u ringjallen nastagjit e koheve te vjetra 🥲

 • Sadiku Mehmet
  Sadiku Mehmet2 ditë më parë

  irkenc hyka super hit do ishte sikur ta kendoshe vetem ti

 • seiom jvony
  seiom jvony3 ditë më parë

  Kombinim perfekt i zerave ju lumt 💖💥💌

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Ditë më parë

  Sa bukur

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu3 ditë më parë

  Vallah Best Mix. Ju dua shummmm ✨❤

 • Dalip Cuni
  Dalip Cuni4 ditë më parë

  super dueto ju kendoft zemra per gjithmon

 • alida flus

  alida flus

  2 ditë më parë

  Nje bravo per ju 🤗🤗sa me prek kjo keng me vret ne zmr se dhe un u martova pa deshiren time me dike qe nuk e dua 🙄🙄dhe lendova qe dua❤❤

 • Dije Rexhepi
  Dije Rexhepi4 ditë më parë

  Super

 • Amanda69
  Amanda695 ditë më parë

  🖤🖤🖤

 • seiom jvony

  seiom jvony

  3 ditë më parë

  Remzije shum ke dryshu npleqni je zbukuru duhesh mi falimenderu nderhyjret qe ibone

 • Arbresha Sejdiu
  Arbresha Sejdiu6 ditë më parë

  Qfar tekste të lodhta

 • Klodi Reci
  Klodi Reci6 ditë më parë

  Eh ato dashuri qe do ngelin kujtime te forta ne thelsi tr zemres....

 • serry ciok
  serry ciok7 ditë më parë

  djale si hern e pare qe e kam pare 🥺🥺😢

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  3 ditë më parë

  Super bashkepunimi, jeni te mrekullueshem Suksese pafund per ju!

 • Ylvije Lekaj
  Ylvije Lekaj7 ditë më parë

  👌

 • Elisabet Armata
  Elisabet Armata7 ditë më parë

  Se kuptoj pse i beni dislike kjo keng ka kuptim shum t bukur

 • patrizio💋💫
  patrizio💋💫7 ditë më parë

  Super keng 🥰🥰🥰

 • Abi Abibos
  Abi Abibos7 ditë më parë

  Per meralin per zemren ❤️❤️🤩 per rrushin

 • serry ciok

  serry ciok

  7 ditë më parë

  dasmen tone kur un s'dita met mbajt cohu kce ne dasmen tone un po rri vetem tu kaj qysh me kcy ne dasmen time kur ti nuk je me mu sot jam fati i dikujt jteter e na jena harr

 • جدار الموت
  جدار الموت8 ditë më parë

  Super

 • bofooit gojo
  bofooit gojo9 ditë më parë

  Mrekullueshme! ❤️

 • Orada Marku
  Orada Marku9 ditë më parë

  Sa bukur

 • E.F.K
  E.F.K9 ditë më parë

  😭ah sa e ndjej ket keng🥲Mfal o dashni jetes dhe pse fat me dike qe nuk e dua po jetoj me dhimbje 😢.Esht e trisht t jesh femer dhe ti perballosh kto gjera 😭E dua akoma at djale si hern e pare qe e kam pare 🥺🥺😢

 • E.F.K

  E.F.K

  6 ditë më parë

  @Eno Ceka plac mortje

 • Eno Ceka

  Eno Ceka

  7 ditë më parë

  kujt po ja nin se ca do ti shushke

 • Alesja Arse
  Alesja Arse10 ditë më parë

  Nje bravo per ju 🤗🤗sa me prek kjo keng me vret ne zmr se dhe un u martova pa deshiren time me dike qe nuk e dua 🙄🙄dhe lendova qe dua❤❤

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  9 ditë më parë

  O zot sa bukur 👏👏bravo dy artist ⭐⭐ emocion i vertet syt me lot😢😢

 • Lindita Zogaj
  Lindita Zogaj10 ditë më parë

  Be

 • Flora Tahiri
  Flora Tahiri10 ditë më parë

  Remzije shum ke dryshu npleqni je zbukuru duhesh mi falimenderu nderhyjret qe ibone

 • mllop aeet
  mllop aeet10 ditë më parë

  Super bashkepunimi, jeni te mrekullueshem Suksese pafund per ju!

 • Sanane Sanane
  Sanane Sanane11 ditë më parë

  🇦🇱🇹🇷🇦🇱🇹🇷süperrrrr

 • Jonuzi Drita
  Jonuzi Drita11 ditë më parë

  🙃

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen11 ditë më parë

  Pershendetje, nese keni deshire kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss11 ditë më parë

  Super kenge 👏👏

 • mllop aeet

  mllop aeet

  10 ditë më parë

  Gjdo gje qe nis me luft ni dit perfundon...

 • My TV
  My TV12 ditë më parë

  Nëse ju pëlqen kjo këngë, ju lutemi pëlqeni komentin👍

 • hen ko
  hen ko12 ditë më parë

  Ju pergezoj per ket keng, shum bukur kendoni! Por mesazhi sme pelqen. Sdi qysh martohet njeri tu vujt hala dashurin e vjeter.

 • RT44
  RT4412 ditë më parë

  IRKENC HYKA ft. REMZIE OSMANI - DASMA TEKSTI: cohu kce ne dasmen tone kur un s'dita met mbajt cohu kce ne dasmen tone un po rri vetem tu kaj qysh me kcy ne dasmen time kur ti nuk je me mu sot jam fati i dikujt jteter e na jena harru mos i kujto ditet me trishtime e as ata qe t kan lendu mos e deno veten me kujtime sot te gjitha jan harru a e din se sa,a e din se sa sa gjynahe ke mi la sot un faj nuk kam a e din se sa,a e din se sa sa gjynahe ke mi la zemren cope ma ke ba cohu kce ne dasmen tone cohu kce ne dasmen tone kur un s'dita met mbajt cohu kce ne dasmen tone un po rri vetem tu kaj qysh me kcy ne dasmen time kur ti nuk je me mu sot jam fati i dikujt jteter e na jena harru a e din se sa,a e din se sa sa gjynahe ke mi la smuj me gjet si ty un mo a e din se sa,a e din se sa sa gjynahe ke mi la zemren cope ma ke ba cohu kce ne dasmen tone kur un s'dita met mbajt cohu kce ne dasmen tone un po rri vetem tu kaj qysh me kcy ne dasmen time kur ti nuk je me mu sot jam fati i dikujt jteter e na jena harru...

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  11 ditë më parë

  Sot jam fat i dikujt tjeter🎶 e na jena harru 🎶🎶🥺

 • Dupe TV
  Dupe TV12 ditë më parë

  Kjo kong me sugjeroj, Gandi - Ajo Po Don 🔥🔥🔥

 • ata milev
  ata milev13 ditë më parë

  Голяма песен ❤ Bulgaria 🇧🇬 and Germany 🇩🇪 LOVE IT 💪

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  6 ditë më parë

  @hen ko Shqip ke shkruajt po kuptimin ne çfar gjuhe duhet ta kuptojm ?🙂

 • hen ko

  hen ko

  12 ditë më parë

  Sa me fat qe e gjeta kongen Gandi - Ajo Po Don , Duke lexuar komentet

 • analia ♥️❤️
  analia ♥️❤️13 ditë më parë

  Te gjith kemi nga nje te shkuar 😢

 • dielli art
  dielli art13 ditë më parë

  Muzik jevgjish ,…Shqiptaret duhet me kry ADN ,..a jan gabel apo turq

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh13 ditë më parë

  O zot sa bukur 👏👏bravo dy artist ⭐⭐ emocion i vertet syt me lot😢😢

 • Marius Celikja
  Marius Celikja14 ditë më parë

  Arteste. Lindur gjithmon ne maje remzije 👏👏👏👏👏👏👏

 • ShqipesAlwaysLit
  ShqipesAlwaysLit14 ditë më parë

  Konga ime e preferuar Shqip , pas “Gandi - Ajo Po Don”

 • Marinela Mehmeti
  Marinela Mehmeti14 ditë më parë

  👏👏👏 ju pergezoj duet i dy zerave te bukur !!

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy14 ditë më parë

  Gandi - Ajo Po Don, osht keng per gjith femrat 😈😈

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  13 ditë më parë

  ♥♥♥♥♥♥♥

 • Enver Krasniqi
  Enver Krasniqi15 ditë më parë

  Athu a e din Nexhati se shkoj Remzija me Irkencin?🤣🤣 Suksese, zemra u këndoft 🍀👏👏

 • cqvio doli
  cqvio doli15 ditë më parë

  Gjdo gje qe nis me luft ni dit perfundon... 😏

 • Sene Sene
  Sene Sene15 ditë më parë

  Tamom jena harru!

 • Areck Veracruz
  Areck Veracruz15 ditë më parë

  Haha funny music

 • Areck Veracruz

  Areck Veracruz

  14 ditë më parë

  @zijuiy wttuy ?

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  14 ditë më parë

  kce ne dasmen tende Un po rri vetem tuj kajt Qysh me kcy ne dasmen time Kur ti nuk je me mu Sot jam fati i dikujt tjeter E na jena harru

 • misuyy fong
  misuyy fong15 ditë më parë

  Nje duet super Nuk e prisnim kete super hit !!

 • 🐝Vlͥonͣjͫate
  🐝Vlͥonͣjͫate16 ditë më parë

  Sot jam fat i dikujt tjeter🎶 e na jena harru 🎶🎶🥺

 • cqvio doli

  cqvio doli

  15 ditë më parë

  Woooooow 😱 Volltreffer!

 • yuitr loing
  yuitr loing16 ditë më parë

  Ju pergezoj per ket keng, shum bukur kendoni! Por mesazhi sme pelqen. Sdi qysh martohet njeri tu vujt hala dashurin e vjeter.

 • WorldWide Videography
  WorldWide Videography16 ditë më parë

  Sa me fat qe e gjeta kongen Gandi - Ajo Po Don , Duke lexuar komentet

 • Violeta Frroku
  Violeta Frroku16 ditë më parë

  Dy zera qe te ngrohin shpirtin...zemra ju kendoft gjithmon e jet❤️❤️ super keng complimenti 👍👍

 • misuyy fong

  misuyy fong

  15 ditë më parë

  Gjdo gje qe nis me luft ni dit perfundon... 😏

 • Cooking Fever
  Cooking Fever16 ditë më parë

  Wow.... true

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj16 ditë më parë

  Mrekudhi

 • yuitr loing

  yuitr loing

  16 ditë më parë

  Dueti me i bukur me fantastik bravo artist me te mir suksese te metejshme 👏👏🤗🤗

 • Rvve Duio
  Rvve Duio16 ditë më parë

  Ju pergezoj per ket keng, shum bukur kendoni! Por mesazhi sme pelqen. Sdi qysh martohet njeri tu vujt hala dashurin e vjeter.

 • Nora kitchens
  Nora kitchens16 ditë më parë

  oooo çfarë muzike 🥲🥲🥲 ju lumtë super duet 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 • Olga Pesto
  Olga Pesto16 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Deina Lisca
  Deina Lisca16 ditë më parë

  Awesome😊

 • Dr. Gerhard Werner
  Dr. Gerhard Werner16 ditë më parë

  Teksti shqip: Qohu kce ne dasmen tende Kur une s'dita me te mbajt Qohu kce ne dasmen tende Un po rri vetem tuj kajt Qysh me kcy ne dasmen time Kur ti nuk je me mu Sot jam fati i dikujt tjeter E na jena harru Mos i kujto ditet me trishtime As ato qe t'kan lendu Mos e deno veten me kujtime Sot te gjitha jan harru A e din se sa, a e din se sa Sa gjynahet ke me i la Sot une faj nuk kam A e din se sa, a e din se sa Sa gjynahet ke me i la Zemren cope ma ke ba Qohu kce ne dasmen tende Kur une s'dita me te mbajt Qohu kce ne dasmen tende Un po rri vetem tuj kajt Qysh me kcy ne dasmen time Kur ti nuk je me mu Sot jam fati i dikujt tjeter E na jena harru A e din se sa, a e din se sa Sa gjynahet kam me i la S'muj me gjet si ty un ma A e din se sa, a e din se sa Sa gjynahet ke me i la Zemren cope ma ke ba Qohu kce ne dasmen tende Kur une s'dita me te mbajt Qohu kce ne dasmen tende Un po rri vetem tuj kajt Qysh me kcy ne dasmen time Kur ti nuk je me mu Sot jam fati i dikujt tjeter E na jena harru

 • Tung Tung
  Tung Tung16 ditë më parë

  Ohaaaa digju zemrrr

 • Its social tv
  Its social tv16 ditë më parë

  Woooooow 😱 Volltreffer!

 • Albert Hyseni
  Albert Hyseni16 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Aferfita Uka
  Aferfita Uka16 ditë më parë

  Dasht Zoti ta merr gjdo kush ata qe e Dashuron

 • laskin riubn
  laskin riubn16 ditë më parë

  Gjdo gje qe nis me luft ni dit perfundon... 😏

 • Ermela Jaho
  Ermela Jaho16 ditë më parë

  Ahhhhhhhhhhhhhhh I ka ren pikes

 • Anxhela Meta
  Anxhela Meta17 ditë më parë

  Dueti me i bukur me fantastik bravo artist me te mir suksese te metejshme 👏👏🤗🤗

 • Ardit Hysenaj
  Ardit Hysenaj17 ditë më parë

  Ende pa fillu me ndegju kangen kur lexova emrin Irkenc hyka Remzie osmani e dita se ka me qen ekstra Keng e bukur ju lumt ❤️❤️

 • LORA Gora
  LORA Gora17 ditë më parë

  hhaha oh bre qashtu Zoti e ka dasht. oh kon shkrume. haha. Dashni vjen veq me martes. kani kani....frajera keni pas e tash vajtoni.

 • laskin riubn

  laskin riubn

  16 ditë më parë

  Si ajo shprehja: THJESHT DHE BUKUR!

 • Geshalk Gagigeaa
  Geshalk Gagigeaa17 ditë më parë

  Ku esht mesazhi njerezor tek kjo keng?????? Qe nje femer kalon 500 burra dhe ne fund martohet me dike dhe do qaje per ate qe ka lene????????? Katastrof

 • Angela Selimi
  Angela Selimi17 ditë më parë

  Po ku ju vajti mendja qe te bashkoheni ju te dy.Dy rryma te ndryshme muzikore por qe jane perputhur perfekt me njera tjetren.Bravo

 • antonio matishi
  antonio matishi17 ditë më parë

  super kenge ju lumte

 • Klajdi Muca
  Klajdi Muca17 ditë më parë

  Ne diall shkoft 😡😡😡😡😡😡😡

 • Genti Hoxha
  Genti Hoxha17 ditë më parë

  Ufff cafr na bere na ktheve ne mira kujtime qe te vrasin shpirtin cdo dit e nga dal😢😢😢😢😢😢💔💔💔

 • Megzon Dragusha
  Megzon Dragusha17 ditë më parë

  Parja edhe magar pot bojke

 • Ronaldo Caka
  Ronaldo Caka17 ditë më parë

  🤧🤧🤧

 • ❦ꨄ 𝐴𝑙𝑑𝑎 ꨄ❦
  ❦ꨄ 𝐴𝑙𝑑𝑎 ꨄ❦17 ditë më parë

  Ndodh ne jet qe smarim ate qe duam / Nuk marin as ata qe na duan 😢😢

 • DJ Maggikal
  DJ Maggikal17 ditë më parë

  e gjeta ket kong duke degjuar "Gandi - Ajo Po Don"

 • Max Lxtd
  Max Lxtd17 ditë më parë

  Rremzie Osmani e paarritshme

 • Zaim Zaim
  Zaim Zaim17 ditë më parë

  Uaaaaa ,cfare zhgenjimi,. Kaq pak klikime kta dy kengetar te mrekullueshem. Pffff ,duan femra lakuriqe.

 • TV SENI 🕴️
  TV SENI 🕴️18 ditë më parë

  Nga ajo qe kuptova. Nga vidjoja ,ishin nda se skishte la burri enet 😜😜😂😂

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo18 ditë më parë

  Si ajo shprehja: THJESHT DHE BUKUR!

 • Elshani S.
  Elshani S.18 ditë më parë

  - më falni po un në këtë këngë vetëm " Gjynah " dhe " Qysh " po ndëgjoj , gjithqka në Lidhje me Fejën ?! jo Falemnderit , vazhdojm tutje duke kërkuar Muzikë të Pastër Shqipe

 • Jorida Bregasi
  Jorida Bregasi18 ditë më parë

  ohh zot nuk e di as vete se si me rrodhen lott😢kaq emocionuese kjo kenge💔

 • Albiona Beqiri
  Albiona Beqiri18 ditë më parë

  ❤❤

 • Alma 1
  Alma 118 ditë më parë

  Yjeee të dy , si në zë ashtu dhe në pamje.👏🏻👏🏻👏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  18 ditë më parë

  Shum zemra prek kjo kange .suksese e gjitha te mirat ne jet 🍀🙏🏻

 • Vito Vito
  Vito Vito18 ditë më parë

  Kenga shum e bukur dhe emocionuese por mesazhi nuk eshte shume real sepse ne kohet moderne nuk besoj se ka ndonje arsye pse dy persona qe duhen mos te perfundojn bashke.

 • Armando Cela

  Armando Cela

  12 ditë më parë

  Neser sperfundojn ska qen e shkruar ose me sakt sesht dashuri e njeanshme esht vetem nga nji person dhe normale qe sdo perfundojn

 • BONA KEVIN
  BONA KEVIN18 ditë më parë

  REMZIE & IRKENC -- DASMA. TEKSTI: Qohu kce ne dasmen tende Kur une s'dita me te mbajt Qohu kce ne dasmen tende Un po rri vetem tuj kajt Qysh me kcy ne dasmen time Kur ti nuk je me mu Sot jam fati i dikujt tjeter E na jena harru Mos i kujto ditet me trishtime As ato qe t'kan lendu Mos e deno veten me kujtime Sot te gjitha jan harru A e din se sa, a e din se sa Sa gjynahet ke me i la Sot une faj nuk kam A e din se sa, a e din se sa Sa gjynahet ke me i la Zemren cope ma ke ba Qohu kce ne dasmen tende Kur une s'dita me te mbajt Qohu kce ne dasmen tende Un po rri vetem tuj kajt Qysh me kcy ne dasmen time Kur ti nuk je me mu Sot jam fati i dikujt tjeter E na jena harru A e din se sa, a e din se sa Sa gjynahet kam me i la S'muj me gjet si ty un ma A e din se sa, a e din se sa Sa gjynahet ke me i la Zemren cope ma ke ba Qohu kce ne dasmen tende Kur une s'dita me te mbajt Qohu kce ne dasmen tende Un po rri vetem tuj kajt Qysh me kcy ne dasmen time Kur ti nuk je me mu Sot jam fati i dikujt tjeter E na jena harru

 • Linda gashi
  Linda gashi18 ditë më parë

  Super bashkepunimi, jeni te mrekullueshem 🌟🌟Suksese pafund per ju!👑👑👑👑👑❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Astrit L
  Astrit L18 ditë më parë

  A tu qifsha rropt cna kujtuat tani ,Po ik cna kujtut tashi do e boj nje vrasje

 • Nesic Ana
  Nesic Ana18 ditë më parë

 • Dojet Bolliu
  Dojet Bolliu18 ditë më parë

  Te mrekullushem te dy artistet suksese

 • Jim Jimi
  Jim Jimi18 ditë më parë

  Bravo Prefekt 👑🇦🇱👑🇦🇱👐✌️

 • Junida Cara
  Junida Cara18 ditë më parë

  Super bashkpunim

 • qesh pa limite loti vu
  qesh pa limite loti vu18 ditë më parë

  o te lumt goja moj remzie osmani e irkenc hyka🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺pseeeeeeee me kyt teks pseeeee😔😔😔😔😔😔😔

 • Alba Alba
  Alba Alba18 ditë më parë

  😍🖤

 • Mondi Tare
  Mondi Tare18 ditë më parë

  Respect nga greqia 🇬🇷❌🇦🇱

 • Ida Koleci
  Ida Koleci18 ditë më parë

  Kto vargje te shkruara per mu... vec une kur nuk isha fati yt.... sdo jem fati i askujt tjeter!!! Suksese kenga super.

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja18 ditë më parë

  Kush lenden do lendohet nje dit ☝️😭 Ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn PA motiv femrat e socme Jan msu le nji mer rrespekt nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy ☝️🤫😭💓 suksese Kong prekse

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj18 ditë më parë

  Shum zemra prek kjo kange .suksese e gjitha te mirat ne jet 🍀🙏🏻

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy18 ditë më parë

  Remzie. Je. E gjitha kohrav. Te lumt.

Faqja Tjeter