Rita & Fidan - A po pina kafe

Argëtim

Download / Stream: bfan.link/a-po-pina-kafe

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Teksti&Muzika : Nurtel
Producent: Florin Haliti

Follow Produksioni Arboni on…
FB: smarturl.it/ArboniFB
Subscribe: smarturl.it/ArboniSub

© & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved

Komente: 407

 • ProduksioniARBONI
  ProduksioniARBONI14 ditë më parë

  Download / Stream: bfan.link/a-po-pina-kafe

 • Naile Elshani

  Naile Elshani

  2 ditë më parë

  M

 • Selvie Saiti

  Selvie Saiti

  6 ditë më parë

  @Fadil Picari mo it fdtr po htkioyulfg

 • Fadil Picari

  Fadil Picari

  7 ditë më parë

  Shume e bukur

 • Pipo Popioo
  Pipo Popioo2 orë më parë

  Sukse me ket keng Po Te mir jen Zoti ju rujt qifti Ma mir qe Egziston

 • Didar Memishoska
  Didar Memishoska10 orë më parë

  🏅🎖️🏅🎖️🤑🤑🤑🤑🤑🔥🔥🔥🏆🏆🏆🏆❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙

 • Eda Limaj
  Eda Limaj14 orë më parë

  Ze te mrekullueshem keni yje Rita💓Fidan A po pina kafe☕ Qofshi gjithmone te lumtur💕🙏

 • leonita
  leonita16 orë më parë

  Qifti ma i mir në bot

 • Oltian Sadrija
  Oltian Sadrija3 ditë më parë

  Me dy fjal u kry kejt kanga

 • leonita
  leonita3 ditë më parë

  Qifti i bukur

 • GameOver Bi_***
  GameOver Bi_***3 ditë më parë

  mashallah sa bukur kenga shum fort ju lunt

 • 💜Pa Ndjenja💜
  💜Pa Ndjenja💜3 ditë më parë

  2.6M Views

 • skender kryeziu
  skender kryeziu3 ditë më parë

  Te lumt gija

 • Sahadete Rrustemi
  Sahadete Rrustemi4 ditë më parë

  Shum tbukur jeni 👌🤲👍

 • Liridona
  Liridona4 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👌👌👌👌👌

 • Idaver Beluli
  Idaver Beluli4 ditë më parë

  Alo

 • Violeta Kola
  Violeta Kola4 ditë më parë

  Edhe nusja e axhes ju ndjek shumeee bele edhe e kendonn 👌👌👌❤❤❤❤❤

 • Violeta Kola
  Violeta Kola4 ditë më parë

  Cok gyzal ❤❤❤❤❤❤❤

 • Violeta Kola
  Violeta Kola4 ditë më parë

  Ska ku shkon me bukur per Zoten bravoooo ❤❤❤💋💋❤💋❤👌👌👌👌

 • Luan der pro
  Luan der pro4 ditë më parë

  Shummm bukur julumt ❤❤

 • Erina qerimi
  Erina qerimi4 ditë më parë

  Bravo jemi mat mirt te vitis ju duaaa shumm cift

 • hasgjeta elona
  hasgjeta elona5 ditë më parë

  Super kenga yje jeni cifti keni ze shum te bukur te dy💖💙🦋💥🌹🌟💕💕

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

 • Suet Patel
  Suet Patel5 ditë më parë

  0

 • Lina Era
  Lina Era8 ditë më parë

  Rita bash kurrgjo s'je,, kembet e holla, e barkun e madh, si nje film vizatimor quhet spang spong. Edhe gojen shume e shtrembron.

 • Alma Shehu
  Alma Shehu8 ditë më parë

  Çifti ma i bukur në botë😍😍😍😍😘😘☺☺☺

 • gjejlane bulica
  gjejlane bulica8 ditë më parë

  Vellau im nuk e don familjen po ju don juve

 • Emiljano Pipero
  Emiljano Pipero8 ditë më parë

  Super muzuk❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱

 • Ajete Rexhepi
  Ajete Rexhepi9 ditë më parë

  😇😇😇😇😇😇😇🥰🥰🥰

 • Edisa Elshani
  Edisa Elshani9 ditë më parë

  💋😭💋💋

 • Asja Aliu
  Asja Aliu9 ditë më parë

  Jeni te Mrekullushem Sukseset mos ju mungofshin asnjeher.

 • bocoy noiu
  bocoy noiu9 ditë më parë

  They are such a mood

 • Idaver Beluli
  Idaver Beluli9 ditë më parë

  Aeuvilc

 • Smel Morina
  Smel Morina10 ditë më parë

  Shummmm shum bukur suksese

 • Èlmà Àliû
  Èlmà Àliû11 ditë më parë

  O ja u hanksha zemratt Po te mir jeni o allah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  9 ditë më parë

  sbeurhurnru5rurutjrur8jd

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide12 ditë më parë

  Kenga shum e mir 👍🏻

 • CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻
  CHITUS💙⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻12 ditë më parë

  Bravo duet fantastik

 • aswer huio
  aswer huio12 ditë më parë

  Suksese shum keng e mir

 • Esmeralda Peqini
  Esmeralda Peqini13 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💣💣💣

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  12 ditë më parë

  👸🥰 🔥🔥🔥

 • Sejdi Berisa
  Sejdi Berisa13 ditë më parë

  Shum bukur 👍👍👍🇦🇱🇽🇰

 • xhelal 123
  xhelal 12313 ditë më parë

  Shum tmir fustan I e paske ❤️

 • aswer huio

  aswer huio

  12 ditë më parë

  hoem9e

 • Zürcher
  Zürcher13 ditë më parë

  Hiti

 • Riad Amxbdkdbghu
  Riad Amxbdkdbghu13 ditë më parë

  jdgjdHjasdfffuf

 • Ramize Sherifi
  Ramize Sherifi13 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • elheme meha
  elheme meha13 ditë më parë

  kalee kalee

 • Shkelzen Mergja
  Shkelzen Mergja13 ditë më parë

  Dttcdidu❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Hazir Krasniqi
  Hazir Krasniqi14 ditë më parë

  G🏞🏞🏞🌋🏩🚆🚜💺🕘🌚

 • Riad Amxbdkdbghu
  Riad Amxbdkdbghu14 ditë më parë

  Am7mMiei

 • Riad Amxbdkdbghu
  Riad Amxbdkdbghu14 ditë më parë

  sbeurhurnru5rurutjrur8jd

 • opzz xsin
  opzz xsin14 ditë më parë

  Poo sa tmir jeni bree ma rita sheqer krejt ❤❤

 • Elton Gorqaj
  Elton Gorqaj14 ditë më parë

  Na mènaqet ju lumte goja.

 • Elton Gorqaj
  Elton Gorqaj14 ditë më parë

  Ju dua shumè qifti me i Mirè suksea👰🤵❤

 • Ptao Tom
  Ptao Tom14 ditë më parë

  👸🥰 🔥🔥🔥

 • Imer Aliu
  Imer Aliu14 ditë më parë

  Ju Lumt Rita dhe Fidan❤💖👏🏻👏🏻👏🏻

 • Njomza Behluli

  Njomza Behluli

  12 ditë më parë

  @opzz xsin u yy0zy Ujiuulukuuuggg 9g

 • opzz xsin

  opzz xsin

  14 ditë më parë

  Poo zemer jeni te mbrekullushem vullkan jeni 👌👌👌

 • Kenan Kenan
  Kenan Kenan14 ditë më parë

  hoem9e

 • Kenan Kenan

  Kenan Kenan

  14 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💞💞💝💝💝💝💝🎤🎤😊

 • Kenan Kenan

  Kenan Kenan

  14 ditë më parë

  jowmie

 • Riad Amxbdkdbghu
  Riad Amxbdkdbghu14 ditë më parë

  Sjfudjfuhfu

 • Xhemail Mustafa
  Xhemail Mustafa14 ditë më parë

  Kenge e mir per vesh si mo kon keng moderne qytetare....

 • Rustem Seferaj

  Rustem Seferaj

  14 ditë më parë

  Fti8

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  14 ditë më parë

  Zoti ju rujt i bafshi vjet te lumtura gjithmon çift perfekt ‍‍

 • Erlina Mustafa
  Erlina Mustafa15 ditë më parë

  A mukan ta marr qesi reje te mir si yll esht

 • Sevi Hasani
  Sevi Hasani15 ditë më parë

  Jeni të mrekullueshëm 🌟🌟

 • Cassie
  Cassie15 ditë më parë

  cilen do kenge qe e qesin qifti rita dhe fidani behet super hit edhe zerat pershtaten shum

 • Riad Amxbdkdbghu
  Riad Amxbdkdbghu16 ditë më parë

  sjjuutAieur

 • Albiona bardhaj
  Albiona bardhaj17 ditë më parë

  Sa të mir qe jeni ju dua ❤️❤️

 • Edmond Mondi
  Edmond Mondi17 ditë më parë

  A jan prap bashk sa mir

 • Ibadete Luma
  Ibadete Luma17 ditë më parë

  Shume e mire

 • Cassie

  Cassie

  15 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰

 • Nexhibe Canullari
  Nexhibe Canullari17 ditë më parë

  ❤❤👍👍👍👍💕💕💕💕💕

 • ❤💤👈
  ❤💤👈17 ditë më parë

  Apo pina kafe☕🍬♥️😘😉👌💤🥰👈se mka zan dashnija 👈♥️♥️👄👄😇💤👈

 • Λιρικα Στεργιο
  Λιρικα Στεργιο17 ditë më parë

  Poo zemer jeni te mbrekullushem vullkan jeni 👌👌👌

 • Valmira Ukshini
  Valmira Ukshini17 ditë më parë

  😃🥰

 • bowen voowy
  bowen voowy17 ditë më parë

  Zoti ju rujt i bafshi vjet te lumtura gjithmon çift perfekt ‍‍

 • Mali Lesa
  Mali Lesa18 ditë më parë

  BRAVO 🤗

 • Ardit Kuburja
  Ardit Kuburja18 ditë më parë

  Supeeer

 • Berk kırca
  Berk kırca18 ditë më parë

  Shumë shumë mir . Pershendetje nga turqia

 • Nafie Bytyqi
  Nafie Bytyqi18 ditë më parë

  💙♥️🌹🌹

 • bowen voowy

  bowen voowy

  17 ditë më parë

  pot mir dyt amo kjo qika tepeeer

 • Blendi Blendi
  Blendi Blendi18 ditë më parë

  Shum maj mir ky djali si kjo en trup sitomos 0

 • Teuta Hodolli
  Teuta Hodolli18 ditë më parë

  🌹🌹🌹🌹🌹

 • keta_keta❤
  keta_keta❤18 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰

 • Esa Ersa
  Esa Ersa18 ditë më parë

  Sa e bukur natyrale aman Rita mos u bo si tjerat me 10000 nderhyrje se jon bo servis

 • Nest Lacinej
  Nest Lacinej19 ditë më parë

  bravo coppia perfeto ju knoft zemra

 • love
  love19 ditë më parë

  Superrrrrrr😍😍😍❤❤❤❤👌👌👌❤❤❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏👑👑👑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👌❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • alma alma
  alma alma19 ditë më parë

  Cfare cifti jeni syri keq mos u pafte 😍😍🙏🙏

 • Joanna
  Joanna19 ditë më parë

  Ju lumt goja jeni te mrekullushom kush jau ka inatin plast🥰🥰

 • Naime Hajdari
  Naime Hajdari19 ditë më parë

  Sa te mire qe jeni! Cfare t'ju thote i ziu njeri! Edhe 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 here tju degjoj e tju shikoj nuk ngopem! Ju dua shume ju lutem beni nje kenge per krahinen time nga Vlora!🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Idaver Beluli
  Idaver Beluli19 ditë më parë

  Armrme

 • Iliriana Alikaj
  Iliriana Alikaj20 ditë më parë

  Bravo ju qoft..

 • Joanna

  Joanna

  19 ditë më parë

  Spektakel 👏👏👏👏👏 👍👍👍👍👍

 • abdilamit Murati
  abdilamit Murati20 ditë më parë

  me te bukrit ne bot paci jet te gjat dhe te lumtur gjithmon bashk 🤴👸🥰👍👍👍😍

 • liza rraqi
  liza rraqi20 ditë më parë

  pot mir dyt amo kjo qika tepeeer😍👌🏼👌🏼🔥

 • Gufrane Silejmani
  Gufrane Silejmani20 ditë më parë

  Veq vazhdoni qishtu shuuum mir jeni

 • Gufrane Silejmani
  Gufrane Silejmani20 ditë më parë

  apo pina kafe se mka zan dashnija tu tu tung e ki se po dal me shoqe tmija😂jeni mat mirt ju dua shuuuuuuuuuuum qifti ma i bukur eshte rita dhe fidani

 • VALBONA LEPURI
  VALBONA LEPURI20 ditë më parë

  O te mir jeni zani juj me hek stresin jeni yje

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu20 ditë më parë

  Jeni shkelqimi i telefonit tim♥♥♥

 • Ariana M
  Ariana M20 ditë më parë

  Kenga shum e mir 👍🏻

 • Èlmà Àliû
  Èlmà Àliû20 ditë më parë

  💖💖

 • Klodjana Merka
  Klodjana Merka20 ditë më parë

  Shum bkr suksese te metejshme👏👏👏👏👏

 • Albanesa Kermeni
  Albanesa Kermeni20 ditë më parë

  0l

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  20 ditë më parë

  wow, that playback is worser than the german ones xD

 • Idaver Beluli
  Idaver Beluli20 ditë më parë

  Aq

 • arzu pervin
  arzu pervin21 ditë më parë

  Bok gibi 🤮🤮🤮 that's not music. Sorry......

 • diana sejdiu
  diana sejdiu21 ditë më parë

  katastrof

 • Sejhan Shkreta
  Sejhan Shkreta21 ditë më parë

  Teper e bukur kega ju dua

 • Muri a Secco Genova
  Muri a Secco Genova21 ditë më parë

  Spektakel 👏👏👏👏👏 👍👍👍👍👍

 • BİLAL FENER
  BİLAL FENER21 ditë më parë

  Mükemmel olmuş. Türkiye'den selamlar. 🇹🇷🇦🇿🇽🇰🇧🇦🇦🇱

 • Krasniqi Kujtesa

  Krasniqi Kujtesa

  19 ditë më parë

  n::mn:;:

 • Ramazan Allgjata
  Ramazan Allgjata21 ditë më parë

  Ju lumt goja

 • Bora Ajvazi
  Bora Ajvazi21 ditë më parë

  0

 • Xhulia
  Xhulia21 ditë më parë

  Cfare cifti jane 👌😍😍

Faqja Tjeter