I gjithe fshati ne lot per Mateon | ABC News Albania

Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente: 100

 • Rozeta Metagiata
  Rozeta Metagiata4 ditë më parë

  Te futet necirk ta shklyej luani si ne misir

 • Rozeta Metagiata

  Rozeta Metagiata

  4 ditë më parë

  Ai avukat qe mbron klodianin duhet te thot duhet te zhduket sa me shpejt avvocato sei bravo qe nuk pranon bravvisimo

 • Pasho Pashai
  Pasho Pashai6 ditë më parë

  O. Ta. Vraf. Zot

 • Himmler Volk
  Himmler Volk10 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 • lindita cuko
  lindita cuko11 ditë më parë

  Te gjithe kemi qar per kete femije. 😢😢

 • Nardi Cani
  Nardi Cani11 ditë më parë

  😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Fernando Rreka
  Fernando Rreka11 ditë më parë

  Ok

 • Mil I. Mèta
  Mil I. Mèta12 ditë më parë

  Zoti e denoft dhe kurr driten me sy e pafsh!!! Ngushllime familjes e Mateot 😢

 • Aida Kaca
  Aida Kaca12 ditë më parë

  Duhet Varur te Kali iSkënbeut ta Shohin të gjithë Bota

 • Dritan Kaziu
  Dritan Kaziu12 ditë më parë

  Ngushellime familjes ZOTI u dhente fuqi dhe i ndimofte ... Amin

 • Lindi Dauti
  Lindi Dauti12 ditë më parë

  ngushllime familjes per voglushin 😭😭😭😭😭😭😭

 • Albina Pllavci
  Albina Pllavci12 ditë më parë

  🤲🤲🕋😥

 • Kristina Jano
  Kristina Jano12 ditë më parë

  Ta varin ne mes te fierit

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA12 ditë më parë

  Nuk gjenden fjal per kete tragjedi ehhhh prindrit e shkret dhe per ate engjell 😢😢😢😢😢 O EDI shpellari ku i ke ligjet mor tè shkerdhefsha pragun me gjith zaon tend tè zencin mallkimet e ketij femije dhe tè prinderve.co ligjin e vdekjes o EDI shpellari

 • Aida Sh
  Aida Sh13 ditë më parë

  Jemi te mire per te qare ne, ne fakt vetem te qajme dime! Duhet shteti te kete institucione dhe te kujdeset per te semuret mendore e mos ti lere te sorollaten te vetem e te bejne krime.Sa nuk kemi shtet ,s'kemi per te pasur as paqe.😢😢 Mateo pushofsh ne parajse engjell i pafajshem.💔

 • ELFRIEDA CНALMERS
  ELFRIEDA CНALMERS13 ditë më parë

  Klodiani ka lindur engjëll si gjithë fëmijët. Por fëmijëria ka një periudhë kritike kur fëmijës duhet ti ndërtohet personaliteti i rregullt. Nëse kjo nuk ndodh dhe fëmija rritet pa iu instaluar dashuria, atëherë ky engjëll i lindur bëhet tepër i rrezikshëm. Fëmija vetë nuk ia instalon dot dashurinë vetes së tij këtë gjë duhet ta bëjnë prindërit dhe ambjenti afër tij. Klodiani nuk ka faj që është ashtu. Si Klodiani ka në tërë botën dhe pothuajse të gjithë kanë kryer krime!

 • ELFRIEDA CНALMERS
  ELFRIEDA CНALMERS13 ditë më parë

  Sa ka si Klodiani por ju jeni në mesjetë: Lexoni libra si ky që të kuptoni: Without Conscience: The Disturbing World of the Psychopaths Among Us by Robert D. Hare

 • drenica Lind veq trima🇦🇱
  drenica Lind veq trima🇦🇱13 ditë më parë

  O edi Rama o klloshar o pler I shqipnis bash me ata tjert n parlament o plera e shkatrut shqipnin o sot qka bohet kshu veq per shqiptaret paska kon dhimja o klodian o pler e Dreqit o hajvan veq njeri s quhesh vdeksh rroft shqiptaria rrofshin shqiptaret 🇦🇱posht Rama basha meta berisha etj horrat e shqipnis 😭😭😭e shkatrun shqipnin e skenderbeut 😭😭😭

 • Sonila Legisi
  Sonila Legisi13 ditë më parë

  Ngushellime. Familjes na ka tronditur shum engjulli vogel pac drit aty ku je 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Nurie Bramka
  Nurie Bramka14 ditë më parë

  Vareni mostren ne mes te fjerit mjaft i torturuat familjaret dhe gjithshqiptaret

 • Adem Kreshta
  Adem Kreshta14 ditë më parë

  ORE PO ATY E KISHIT PLEREN KISH BER GJITH ATO GJERA DHE SDOLI NJE TI QINTE ROPT PO E LAT SA ARITI PLERA TI MERTE JETEN FEMIS GABIM E KENI DHE JU SI KOMUNITET QE E LAT SITUATEN TE ARINTE DERI KETU NGUSHELLIME FAMILJES

 • Luan kaim
  Luan kaim14 ditë më parë

  Ngushellime familes 😭😭😭

 • Shake Gjocaj
  Shake Gjocaj14 ditë më parë

  Po a jan normal mare ata po qysh me myt njerin. Kush ban ashtu duhet te mytur zoti i forcoft familjaret e tije

 • Bruno Bru
  Bruno Bru14 ditë më parë

  Gjunaf po' qa do besh kurvte bije te bije zoti udhent forc dhe ate zoti edenoft ate njeri dhe shteti ta vras

 • Klodiana Bandilli
  Klodiana Bandilli14 ditë më parë

  Ngushëllime familjes 😭😭😭 atij qelbësirit ta presin mishin me gërshërë dhe ti hedhin acid 🤬🤬🤬🤬🤬

 • Dafina Nanushi
  Dafina Nanushi14 ditë më parë

  Ngushellime familjes 😢😢

 • Nadije Selimi
  Nadije Selimi14 ditë më parë

  🥲🥲🥲

 • Malsore 17
  Malsore 1714 ditë më parë

  Ngushllime familjes Zoti u thasht forcen e gajretin ta kalojn ket dhimbje

 • S.D S.D
  S.D S.D14 ditë më parë

  Ngushllime Familjes Ate plehren varne ne sy te gjith njerzimit , oh zot te ishe Enveri gjallë, e mjer toka se c‘njerz po mbanë. 🙏😭😭

 • Holding Lastbreath
  Holding Lastbreath14 ditë më parë

  Jo igjith fshat por gjith shqiptari endajmi bashk kit dhimbje me juve

 • Zoje Ajazi
  Zoje Ajazi14 ditë më parë

  Kush eshte ai njeri qe nuk qa per Mateon na djeg shpirti nuk na zen gjumi jemi bere me stesso po' Nena dhe babai kur ne po' ATA emagjinoje cfar dhimbje kan

 • Clirim Bunga
  Clirim Bunga14 ditë më parë

  Varje per at LEGEN 🥲😡🥲

 • Ardita Biba
  Ardita Biba14 ditë më parë

  Ngushellime familjes 😢

 • Simeon Abraham
  Simeon Abraham14 ditë më parë

  Ngushlime familjes te perzemra zoti e shprbleft at drit me xhenet.

 • lenci bira
  lenci bira14 ditë më parë

  Ngushllime familjes, gazetaret duhet ndjekur me dru

 • Voci Manushi
  Voci Manushi14 ditë më parë

  O zot na rrengjethet neve mishi e jo atyre qe e kane femije e te afterm .😭😭😭😭😭

 • Voci Manushi
  Voci Manushi14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭u prefte ne paqe 🌟❤️🙏🏼

 • fazli fisteki
  fazli fisteki14 ditë më parë

  turp more turp kjo ato duet litar turp edi rames po lyp evrop ballkan hapur

 • Dita Dita
  Dita Dita14 ditë më parë

  Sa edhimshme zoti jav dhaft gajretin familjes edhe nga kosovaa ndajm dhimbjen me ju 😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Anuar Kuci
  Anuar Kuci14 ditë më parë

  O shtet i felliq po' nuk moret Masa kshu do vazhdojn mostrat shtet i dobet me fuqit etij ngreni nje denim te fort se lat nom ju raft ju pushtetarve kjo fatkeqesi qe ta kuptoni sa e madhe es dhimbja

 • Agostin priftaj
  Agostin priftaj15 ditë më parë

  Vareni I qifsha rropt

 • Zarife Krasniqi
  Zarife Krasniqi15 ditë më parë

  Zoti edenoft at shtaz denim me vdekje. Zoti marrt hak se njeri smundet ngushllime familjes Me var ne litar at pis

 • IS-KO
  IS-KO15 ditë më parë

  Ka bere gjithe kto gjera ne fshate 🙉 Nuk doli nje Buuuuurrreeeee ta ndalote kete Kriminel ???? Ta kishin thyer ne mes ta terhiqini zvare ty thyenin brijte Kriminelite

 • BeR Martin
  BeR Martin15 ditë më parë

  Po mo's u ba I pa mend nuk me intereson nga je behu njeri 100% Jo 10% me trup njeri me lok shejtan

 • Top Hits
  Top Hits15 ditë më parë

  Deshira ime e madhe ishte te me linte policia e burgut qe do shkoj ky 1 ore ne qeli me kte , prerje mishi me gersher dhe mbushje me krip te vuaj pafund plera

 • Lorenc Kodra
  Lorenc Kodra15 ditë më parë

  Ngushellime familjes per engjellin e vogel ... jemi te shokuar te gjithe ..mendimi im per ate moster duhet qe ta varin ne litar ne mes te qytetit ta shohin te gjithe

 • Bujare Tosku
  Bujare Tosku15 ditë më parë

  VARJEEEEEE

 • vaggelis xt
  vaggelis xt15 ditë më parë

  O zooot nuk e ndihmoveee :( Si e lejove te ndodhte kjo :(

 • Cik Peti
  Cik Peti15 ditë më parë

  SHTET ZERO,

 • Behar Alidini
  Behar Alidini15 ditë më parë

  Ngushllime familjes, ,, phera do masakruar para publikut

 • Mimoza Imami
  Mimoza Imami15 ditë më parë

  Kush vret te vritet. Ngushellime familjes

 • xixi Kastrati
  xixi Kastrati15 ditë më parë

  duhet meja qorru syt me nje thik te mreht

 • Adriana Shehu

  Adriana Shehu

  15 ditë më parë

  Ngushellime

 • Mimoza Imami
  Mimoza Imami15 ditë më parë

  Ju prene endrat ne femijeri e tmershme. Te jetoje monstra eshte e pakuptimte.. Ketu nuk jetohet me

 • Mary Oxa
  Mary Oxa15 ditë më parë

  Po te ngrihet gjith shqipria per denim me vdekje madje ta vrasi babai me te njejtn lopat kriminelin

 • Mr Rexha
  Mr Rexha15 ditë më parë

  E gjith shqiperia po qan

 • eduard banja
  eduard banja15 ditë më parë

  U prefte ne paqe engjelli i vogel. I shpreh ne emrin tim dhe te familjes sime ngushullimet me te sinqerta familjes se Mateos se vogel Zoti ja lehtesofte dhimbjen u prefsh ne parajse engjell

 • Ramije Mahmuti
  Ramije Mahmuti15 ditë më parë

  Na ke kputur zemren o engjull dhimbje madhe per familjen , O shtet mer masa per at flliqssir denim me varje para gjith fshatit. Ta shohin tjeret . stop vrasjet e tilla😓😓😓😓

 • TORR NADO
  TORR NADO15 ditë më parë

  🙏🙏🙏ngushellime families.

 • Denis Asllani
  Denis Asllani15 ditë më parë

  Ngushllime familjarve 😢😢😢😢😢😢

 • Romalda sharra
  Romalda sharra15 ditë më parë

  Ngushellimi o zot o zot Nena shpirti nenes cpo heq .femija lulja e jetes .o zot shpirti i nje Engjëlli

 • Ivan Gjoni
  Ivan Gjoni15 ditë më parë

  Ca i bere ketij engjellit i pa mbrojtur o te shqefsha gojen me pinca pisi mutit se e kishte jeten perpara ,por mjer ai femi dhe cfar dhimbje i krijove familjes 😥😥😥😥

 • Dashe Dashe
  Dashe Dashe15 ditë më parë

  Nuk shtet te kishte qen fmija vet qa do bente😭😭

 • Luli Godolja
  Luli Godolja15 ditë më parë

  NGUSHELLIME FAMILJES

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku15 ditë më parë

  Po mirë ore paskeni qënë shumë të duruar dhe të fortë më nji njëri të droguar pse nuk lajmëruar të rrinte mbydhur në psikiatri. se bëri hatan djalit shkret

 • Anila Sula
  Anila Sula15 ditë më parë

  💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭💔💔💔

 • Junior Flesh Junior
  Junior Flesh Junior15 ditë më parë

  Lule duke u rritur,na ka prekur pa masë!

 • Junior Flesh Junior
  Junior Flesh Junior15 ditë më parë

  Pse shumë shtete në Amerikë,kanë dënimin me vdekje,këtu jo,ai do djegur me benzinë,o zot mjerë ata prindër ,mos e provovftë askush!Nuk ka fjalë që të ngushëllon,me këtë krim ,që ka bërë poshtërsira!😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Shpresa Mucaj
  Shpresa Mucaj15 ditë më parë

  Tmerr i njerezis e tmerrshme

 • Mr. Modest
  Mr. Modest15 ditë më parë

  Litarin! Nuk ka kuptim ndryshe! Litari u jep mesazh te tjereve!

 • DJAL NGA SHQIPERIA

  DJAL NGA SHQIPERIA

  12 ditë më parë

  Litari esht pak.....duke i prer mishin dhe tja mbushesh me krip dhe ta djegesh me vajguri pak nga pak ti dali shpirti me gazep dhe ta shikoj gjith populli.

 • Klodiana Bandilli

  Klodiana Bandilli

  14 ditë më parë

  Jo se meriton litarin por torturim deri në vdekje 🙌🏼

 • Klodjan Sina
  Klodjan Sina15 ditë më parë

  Ma sillni i her ne dore aman se mishin me brisk kam per tja pre do ta fus ne makine grirese do ta grij mish per qent ket palaco se paska edhe emrin tim u bo me shku me ndru emrin prej ktij monstre qe zot mos ma nxjerrt para syve se nuk e dij ca do bej 😡😡😡😡😡😡😡😡

 • Hoxhaj 1993
  Hoxhaj 199315 ditë më parë

  E gjith shqiperia po qan per ket engjell😭😭😭 akoma nk m besohet ca ka ndodhur😢😢😢😢

 • Mevlude Ademi

  Mevlude Ademi

  15 ditë më parë

  Zoti e denoft pi tmadhit zot e xhet

 • البنا Albania
  البنا Albania15 ditë më parë

  Pa dashur te ironizoje masakren e fshatit Kozare dhe njeriun qe akuzohet sot per ate ngjarje mbas 10-15 viteve dele edhe ky ke Uniko dhe thote:"Qe se kam bere une ". Nxjerre edhe disa deshmitare dhe hajde kundershtoje. Gjynof ai qe iku femi i vogel. Drejtesi ne Shqiperi nuk ka pas nai here per here kshu ka qene. Ngushullime familjes .

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸15 ditë më parë

  O shtet i degjeneruar ngreni ligje tè forta o flliqesira.

 • Mr. Modest

  Mr. Modest

  13 ditë më parë

  Problem eshte zbatimi!

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸15 ditë më parë

  O Zot cfar dhimbje. ZOTI tè mallkoft o qelbesir. Ta varin me tel me gjema.

 • Drande Mani
  Drande Mani15 ditë më parë

  O Jezukrish 🙏🙏🙏ca tmerri sja kame nigju shoqen noje here un shum persona kisha me penalisu para personite me probleme mendore tu fidhu te mami babi drejtesija etj iky eshte integrimi edukata shkodhim varferija etj po te ishte ni ven te botese ta merre shteti femin qe ti nuke kujdeseshe per te ase ne shpi tane femin vetem sata ma e sidomose ne kete moshe 8 vjec dhe ky sakati ne tru qe ka kry kete tmerre po kujdesen e ase kujte prinrit braktis shtete nuke kujdesete per kete shtrese atere faji do metete jetim Zoti ju forcofte pushofte ne paqe 🙏🙏😭😭😭

 • Flori Gjoni
  Flori Gjoni15 ditë më parë

  Me varje

 • linda Qypi
  linda Qypi15 ditë më parë

  Ku po rriten keta femijë në mes mostrave të varet ne sheshin e qytetit vetëm vajtje

 • N. Veseli
  N. Veseli15 ditë më parë

  Ngushllimet me te sinqerta per familjen. O popull a e kuptoni qe ne Shqipri nuk ka ligje, zhgjohuni nga gjumi.........! Vrasesi pas pak viteve do dali nga burgu me lek.......! Nuk e kuptoni qe edhe po te jeshe jo fajtor duhet blere pafajsin......!

 • Atidza Abdula
  Atidza Abdula15 ditë më parë

  😭😭😭

 • Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz Mercedes-Benz15 ditë më parë

  Ngushllime familjes, ai krimineli duhet te varet,duhet ligji me vdekje

 • Majlinda
  Majlinda15 ditë më parë

  Ta heqin trurin keta gazetaret si ishte me mesime pyetje idiote.

 • Nino Brada

  Nino Brada

  15 ditë më parë

  Po aqe kuptojne aqe horizonte ka.

 • Perparim Metaj
  Perparim Metaj15 ditë më parë

  Gushellime. Familjes. Por. Shteti ka masa. Per. Mendimi. Tim. Tja. Presin. Mishin. Me. Gersher. Ne Mese. Te. Fjerit

 • Nessun Nome

  Nessun Nome

  15 ditë më parë

  Bobobo tmerr tmerr fundi botes ngushellime familjes per kte e gje ll

 • Europaa BE
  Europaa BE15 ditë më parë

  😟😟

 • Zoje Kodraj
  Zoje Kodraj15 ditë më parë

  Denim me varie

 • Andonila Latifllari
  Andonila Latifllari15 ditë më parë

  Varjeeeeèe a ka shtet

 • Nok Jaku

  Nok Jaku

  15 ditë më parë

  Ku me gjet shtetin

 • Edlira Shkurti
  Edlira Shkurti15 ditë më parë

  Ngushellime familjes.😭😭

 • Aulona Gashi

  Aulona Gashi

  14 ditë më parë

  Ngushellime familjes😭😭🤲🤲🤲🤲🕊🕊🕊🥺🥺

 • Sh t
  Sh t15 ditë më parë

  Ket e kisha var midis tirane i mallkuar

 • Isa Bresilla
  Isa Bresilla15 ditë më parë

  Ju lutep gjykates shqipetar ta denoni let kriminel me varje e djegeje.njashtu edhe shoket e tij qe Jan ne per burqe per meso krime

 • Klajdi Lociloci
  Klajdi Lociloci15 ditë më parë

  O zot na ruaj nga budallenjt.ngushellime.vareni monstren.terrhiqeni zvarr

 • Isa Bresilla
  Isa Bresilla15 ditë më parë

  Oj shqiperi me kaq Emer te bukur Deri kur keshtu me derdh gjak foshnjash.nji like Po SA ka qel I ja keput jeten. O shtet I fliqet I droges hajnava Deri ku do shkoni.turp turp gjykoni veten o lideret e popullit shqipetar.

 • egi

  egi

  15 ditë më parë

  Zoteri ne Shqiperi tash e 80 vjet kane rene malet e jane ngrit halet !!!

Faqja Tjeter