Situata del nga kontrolli, Ritvana lë programin, Mikela konfliktohet me Jurgenin - Përputhen

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Agim Bala
  Agim Bala10 ditë më parë

  Ska perse te kerkoj falje se femer 5000lekshe eshte

 • Jovan Ligori
  Jovan Ligori11 ditë më parë

  Si mu duk n fillim nga kembet me atlete sikur ishte ridvana 😂😂😂

 • Troi Troi
  Troi Troi11 ditë më parë

  ADA PROSTITUT DUKET ASIQARE QE ESHTE PLASTIKA ME SHIT TRUPIN PER ME BE GJITHE KET PLASTIK NE TRUP FTYRE E GJITHA SILIKON ESHTE

 • Troi Troi
  Troi Troi11 ditë më parë

  Ky far ARGJENDI Mut njeri shum fallco ju nuk e njiheni po ky cdo fjale genjen ky eshte mashtrus me gjithe at Pinokun RIDVANEN

 • Troi Troi
  Troi Troi11 ditë më parë

  Ritvana si me qen Bineq me vllaun e Mevlanit dyt Ftyrat si mi gdhend me sopat 😄 🤣

 • Troi Troi
  Troi Troi11 ditë më parë

  DIHET QE JU TE SHQIPERIS FEMRAT VINI NE KOSOVE VEQ PER LEK JENI TE PA FTYRA PA MORAL RRUGAQE TE FLLIQURA QE NAJ FLLIQET KOSOVEN TUHH SA MA LARG ME JU PAS AQ ME MIR EDHE 100 KUFIJ I KISHA VNU VEQ MOS ME NA ARDH NE KOSOVE

 • soiung toiue
  soiung toiue12 ditë më parë

  Emision degjenerimi ku te degjeneruarit i jep kuptim dhe vlere.

 • Dl Najada
  Dl Najada12 ditë më parë

  po artani sesht per aty njeher fare Artani te shkoje te bej llaç .

 • Lati Prezja
  Lati Prezja13 ditë më parë

  Po ik o bashkim e ada se ekeni plafiku ju .pse e mohoni ..shani dhe tjeret ..ada sa me nji me nji pu pu goca v l

 • viiont eooiy
  viiont eooiy13 ditë më parë

  Me shume Artani ngjan me Ridvanen sesa me Mevlanin 😂

 • Sabit Isakaj
  Sabit Isakaj13 ditë më parë

  Ju qe toleroni ofendimet me te felliqura te Jurgenit, juve nuk ja vlen as te ju shikojne femijet tane! Turp ju qofte!

 • soiung toiue

  soiung toiue

  12 ditë më parë

  44:15 i sygjeroj toles te perdor deoderant

 • Lolo 82
  Lolo 8213 ditë më parë

  Artan = rrot k

 • Lolo 82
  Lolo 8213 ditë më parë

  A e qive o bashkim

 • Ama M.
  Ama M.14 ditë më parë

  Padashur të justifikojë Ritvanën, por profesor doktor Arjan adhamudhit nuk i lejohen këto komente. Një tufë meshkujsh budallenj keni mbledhur aty dhe nuk merren masa. Meshkuj palaço.

 • ALBERT MANCHINI TV
  ALBERT MANCHINI TV14 ditë më parë

  Ti alvisa ku ke vajt me cunat pse kerkon aq llogari bashkimit

 • TR TR
  TR TR14 ditë më parë

  Qeka fut servis cimi te perputhen

 • viiont eooiy

  viiont eooiy

  13 ditë më parë

  Argjendi si supermeni sa her qe do tvej Ridvana ne shpi me vrap ai

 • Fatmir Gjeloshi
  Fatmir Gjeloshi14 ditë më parë

  Jurgenit ysht mbledh ofendimi prej mikeles sepse mikela e beri xerro nemision sepse Ajo ndoshta ysht nen zerro kshtu qe ja ka rras biçes per pesmi Lek edhe per asnji Lek qihen femrat ju ka Hy majasili npith apo ntru nuk kuptohet akoma

 • bocoy noiu
  bocoy noiu14 ditë më parë

  Bashkim je me i miri...skuadra Alvisa Mikela dhe Ridvana bashke me Melisen jashtë.....po luajnë se jane bere shoqe te ngushta

 • Oana
  Oana14 ditë më parë

  Oj tola po tlutem dil nga perputhen ore qe ma shpifeeee , A e din qka eshte Deodorant? Po si ste vjen gerrdi prej vetess

 • Rama Bajram
  Rama Bajram14 ditë më parë

  Ju te perputhen ju ka len mendja tash duhet te ju pyetin cka ngren

 • sui sui
  sui sui14 ditë më parë

  Po ky arjani e teproi me ritvanen... Apo skenar qe ritvana te ikte meqe ajo tha I kam thene olses te le programin.. dhe olsa ka thene lere mere ne kete menyre...

 • best- one
  best- one14 ditë më parë

  Ritvana e din produksioni Bora sa me than qe ne nuk dim azgje 🤦‍♀️🤦‍♀️ o zot gjith genjeshtra

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  14 ditë më parë

  respekti per veten jo me per te tjeret 😂🤣

 • rosíe M
  rosíe M14 ditë më parë

  spiunlluçet e vogëla je king Arjan

 • egzon
  egzon14 ditë më parë

  44:15 i sygjeroj toles te perdor deoderant

 • Geni,në,kohë Koko
  Geni,në,kohë Koko14 ditë më parë

  Shtoi dhe nje 0 tpakten atij 5000 lekshit se e turperove

 • aurel shati
  aurel shati14 ditë më parë

  Per te marr disa klikime me shume dalin njerezit nga vetja dhe shkojne ne fyrje te bertitura sharje... Ky emisjon po denegjeron njerezit Te gjith shqipetaret e dine qe aty shkojne vec per fame se tre vjet emision askush ska dale i perputhur Emisjon i denegjeruar nuk duhet te shohin femijet kete Kultura eshte shume e vogel.. Edhe nese dikush aty eshte me kulture aty dale nga vetja

 • Geni,në,kohë Koko
  Geni,në,kohë Koko14 ditë më parë

  Argjendi si supermeni sa her qe do tvej Ridvana ne shpi me vrap ai

 • Hodo Allushaj
  Hodo Allushaj14 ditë më parë

  Emisjoni me genjeshtar qe ekzizotn ca u besoni

 • Adil Basha
  Adil Basha14 ditë më parë

  19:27🦆🦆

 • Igli Gjata
  Igli Gjata14 ditë më parë

  Ooo hysen o alvisaa jeni totalisht njerz fallco te shtirur. Oo hysen vetem burr nuk je le te dashuren neper takime ver e makarona me fruta deti dhe ngjal ne fund turp

 • lexo me kujdes
  lexo me kujdes14 ditë më parë

  Emisjon degjenerus e shkaterruat rinin e corjentut krejt me kto fjalore. Jurgen i degjeneruar te dalshin ment qe del nga vetja. Olsa po shfrytezon personalitetin po faj kan kto te rinjt naive qe dalin ne tv gjoja per show dhe fitojne vete poshterim

 • Shehri Kapaj
  Shehri Kapaj15 ditë më parë

  po sinqerisht mendoni qe eshte vellai i mevlanit ky? as dialektin skan njesoj..

 • Dhurata Zeneli
  Dhurata Zeneli15 ditë më parë

  Tola si burre vlen per te qene Police...te beje grushta 🤣🤣

 • Nora6009
  Nora600915 ditë më parë

  Si kan me e njof njeri teten nqofse nuk salon

 • Nora6009
  Nora600915 ditë më parë

  Oooooo Mikela STFU nuk mendem me te nij ma

 • Liriana Dervishaj
  Liriana Dervishaj15 ditë më parë

  Shum e perdale edhe pa pik shije femre kjo mikela me duket me keq se ato te rrugeve me keq se arbudkat dhe te felliqura. Ty ke frik me ta fut mi goce se e jep kudo ti ske pik respekti per veten jo me per te tjeret 😂🤣

 • Deni Deni
  Deni Deni15 ditë më parë

  Ky arjani sdi t flasi per vete!! Ska te drejt t ofendoj asnje aty

 • Rejana Kthella
  Rejana Kthella15 ditë më parë

  kjo ada ta shpif fare.. nje here me kete trukun qe ben taman si ato kukullat kineze,pastaj kur zgerdhihet kur flasin keq per femrat e tjera🤮🤮🤮🤮

 • Ersila ceka
  Ersila ceka15 ditë më parë

  Kush ka informacion dini gje kur fillon hell's kitchen

 • Valdete Mehmeti
  Valdete Mehmeti15 ditë më parë

  Spe.di.ku. keni gjett.kto goca ufaaa Kit rast ma tbukur djemt perputhen posht humbje kohe.per ata qe shikojn

 • Valdete Mehmeti
  Valdete Mehmeti15 ditë më parë

  Ritvana shum bukur qe je pa plastik ftyres Shpresoj qe tmos e bosh si aristela kur ka hy Programm ka qen tjeter por pas nje kohe u ba ju doke vehtja princesha🤭🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kabashi Shyhrete
  Kabashi Shyhrete15 ditë më parë

  Fjal shum me vend o Melik 🥰

 • Samsung A10s
  Samsung A10s15 ditë më parë

  Phuuuu pilluc i keq si dumbo ke goj me sha

 • Arbnor Beqiri
  Arbnor Beqiri15 ditë më parë

  Mos ja rrit qmimin 5 mij lek se deri tash me 2 miij lek ekom marr mevete 🤣🤣🤣

 • Hamza Salkurti
  Hamza Salkurti15 ditë më parë

  Sqetulla toles

 • Hamza Salkurti
  Hamza Salkurti15 ditë më parë

  Jurgeni nona punes

 • holtaolta
  holtaolta15 ditë më parë

  Ju dolën hordhiqet sheshit 😂😂😂Në momentin që i preken interesat gjithsecilit,fillojnë e tregohen bëmat e tyre në fshehtësi 🤭🥴

 • Ela Smith
  Ela Smith15 ditë më parë

  Gazibo botetes shiptare asht ba ky emission mduket I kan mbledh gjith vajzat e rrugve te shipnis e I kan ul aty sa mvje me qesh kur than se familja asht e shrejt per to e gjysma tyre nuk flasin me familjet e tyre gjynafi zotit

 • Igi Nivi
  Igi Nivi15 ditë më parë

  Ada perdor keta lolot q t laj hakat e Saj

 • Igi Nivi
  Igi Nivi15 ditë më parë

  Ada sh Femer e pist

 • Igi Nivi
  Igi Nivi15 ditë më parë

  T perjashtohet jurgeni

 • Shortclub
  Shortclub15 ditë më parë

  Ky jurgeni mashkull i peshtir, ngelt i virgjer ter jeten

 • Humora te vjeter
  Humora te vjeter15 ditë më parë

  Jemi ne kerkin te Edit, nese din dikush ku gjindet lajmroni

 • Feticima muzik shqipja Lika
  Feticima muzik shqipja Lika15 ditë më parë

  Omoj qik provokuse

 • l l
  l l15 ditë më parë

  Ritvana si 🐴 😂

 • younggshqipe
  younggshqipe15 ditë më parë

  Jeni filthy🤗

 • Albboy
  Albboy15 ditë më parë

  Loj shum te forte po ben Olsa, episodin tjeter do jet si Squid Game 😂

 • Behar Beki
  Behar Beki15 ditë më parë

  Jurgeni legend je hahah

 • F.G.B.L
  F.G.B.L15 ditë më parë

  Boh sa i njeri i shpifur je jurgen

 • bekim gjici
  bekim gjici15 ditë më parë

  4500 Lek kam a bo ulje kjo 😂

 • m1gja
  m1gja15 ditë më parë

  Sma kish marr menja qe do shihja tolen wet

 • Fabiola Neziri
  Fabiola Neziri15 ditë më parë

  Dhe ja pra ku doli nje tem per tu diskutuar ne prime perballje mes ksaj dhr harianit hahah

 • Arjon Smaci
  Arjon Smaci15 ditë më parë

  Ky vllai mevlanit me at surrat si me pas ba korombol me trenin.

 • Edonis Vitija
  Edonis Vitija15 ditë më parë

  HAHAHAHHAHAHAHAHAHHA o luvaaaa me lop

 • muhamet nebija
  muhamet nebija15 ditë më parë

  Pse nje her thush ti arijan konomi se vajzat bajn zgjidhjen kush pershjashtohet nga djemt dhe sot smerken vendim kto shum qart jeni tu e tregu lpjen qe bajni turp ju qoft

 • Arjon Smaci
  Arjon Smaci15 ditë më parë

  Alvisa ma e mira aty

 • Ganimete Mustafa
  Ganimete Mustafa15 ditë më parë

  Kjo bora ju flet si me qen ne shkoll fillore qetsi 😂

 • Ligerta Tahiri
  Ligerta Tahiri15 ditë më parë

  Artani doli nga vetja si del Arjani gjithmon😅

 • J J
  J J15 ditë më parë

  Ritvana u prek nga fjalet e pavend dhe te shemtuara te Arianit. Ska te drejte ai person te ofendoje shkollimin apo endrrat dhe qellimet qe ia ka vendosur vetes Ritvana.

 • Silvia Konti
  Silvia Konti15 ditë më parë

  O bashkim o zeshkan Te ka Ada cun ezgan

 • Ilirjan
  Ilirjan15 ditë më parë

  Shum prapaskena shum vallco ky emisjon.

 • Toni Montana
  Toni Montana15 ditë më parë

  U ben 3 kudrat kunder Bashkimit

 • Jam Shqiptar
  Jam Shqiptar15 ditë më parë

  Ky Pogram Po iken Per Lesh Ka Shum Fjalor Banal Ishin Me Ndjeks Ata Te Paret

 • justme
  justme15 ditë më parë

  33:57 lot 😂😂

 • Rita Selimaj
  Rita Selimaj15 ditë më parë

  Jurgen Legen

 • Rebiola Bostanxhi
  Rebiola Bostanxhi15 ditë më parë

  Piva shisha dhe ika 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Rita Selimaj
  Rita Selimaj15 ditë më parë

  Po qfar rregull kot ,mos me dal me njeri tjetrin ,si te ishte koha e diktatures.

 • Nurten Se
  Nurten Se15 ditë më parë

  Artani 100%GAY

 • Rita Selimaj
  Rita Selimaj15 ditë më parë

  Eshte olsa qe ka zgjedhur Artanin. Artani duhet te ket takim me Julin.

 • elton still
  elton still15 ditë më parë

  Hahahaha o olsa mos vdeshk kurr .

 • X S
  X S15 ditë më parë

  Ky ariani qa o ky Idiot ky e mbyt njerin per pare

 • Adrian Alb
  Adrian Alb15 ditë më parë

  Arjani eshte i pari qe s"kontrollon dot fjalorin. Ka ato momentet ja fut kot. Ka qene gjithmone me adoleshenti ne kete program.

 • MARIA Budo
  MARIA Budo15 ditë më parë

  cfare emisioni, pa kuptim. Eshte mire qe ky emision te quhet BORDELLO ME K****T SHQIPTARE,.

 • Rina Osmani
  Rina Osmani15 ditë më parë

  Nje anti djer toles. Ju lutem

 • Snowy Grub
  Snowy Grub15 ditë më parë

  Sa shume shkon Artani me Ritvanen Hunda😂 Floket 😂 Aparenca 😂 Bash per perputhen jan 👌 Si me Nda nje bagel pergjysem 😂😂😂

 • Ana Diamanti
  Ana Diamanti15 ditë më parë

  Arjan Dy gjera me kane pelqyer sonte nga ty 1-kokolepsen (me pelqen ne menyren si e thua) 2- Xhaketa , shume elegante

 • besar zejneli
  besar zejneli15 ditë më parë

  sa e sinqert Tola me origjinale se gjith aty brenda

 • G D
  G D15 ditë më parë

  Kush mund te shkoje me Mikelen,nje jevge

 • G D
  G D15 ditë më parë

  Nje idiote me pak.

 • Elard Frangu
  Elard Frangu15 ditë më parë

  👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾👾

 • Elard Frangu
  Elard Frangu15 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ajet Kurtaga
  Ajet Kurtaga15 ditë më parë

  Bravo ola

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv15 ditë më parë

  Kjo Mikela na lodhi vetem me debate po kjo emision dashurije esht moj Mikela e cmendur

 • arbnoraaa berisha
  arbnoraaa berisha16 ditë më parë

  Marre duhet met ardh jorgen

 • lumnije Shala
  lumnije Shala16 ditë më parë

  Si femije jan bo o zot o zot sa urrejtje kan mes vete

 • AA
  AA16 ditë më parë

  Si nuk thane asgje per largimin e Julit...emision funderrinash te shtirur!

 • Lisa
  Lisa16 ditë më parë

  haha Ritvana thot pjesa e pune pjesa e cenimit, nuk di ca thot.

 • Gerta
  Gerta16 ditë më parë

  Vallaj moj mikela tashi ai jurgeni mund te duket si budalla por kete her e ka gjet ca pazari ke. Tola dirket ne mbrojtje e me det

 • Its a girl here !
  Its a girl here !16 ditë më parë

  Jurgen me i shpifur !

 • Have Berisha
  Have Berisha16 ditë më parë

  Ada veq Nji Kuev Rrugve

Faqja Tjeter