Tani do te jetojme ketu … rikthehet Couple.rn

Shpresijim qe ju ka pelqy video, shkruni ne komente se qysh ju dok banesa❤️
Edhe mos harroni, WE LOVE YOU!

Per me shume:
Instagram: couple.rn
TikTok: www.tiktok.com/@couple.rn
Direct: couple.rn@hotmail.com

Komente

 • Behar Dini
  Behar DiniDitë më parë

  Po shum e bukur eshte subskribe per keto

 • Nexhmidin Nuridini
  Nexhmidin Nuridini7 ditë më parë

  E gzofshit banesen e re ❤️❤️ ju dua

 • Adonis 13
  Adonis 138 ditë më parë

  E Gzofshit Shpin Edhe Edi Ku asht Qajo ven Amo sjam Qatje Jam Ag Spreitenbach nashta e njeh jom kon Dietikon

 • Azmina Shabani
  Azmina Shabani8 ditë më parë

  😘😘💞💞💖💖💋💋💋

 • Service Mobile
  Service Mobile8 ditë më parë

  Shum me ka pelqu 😘😘👍👍

 • Arjeta Osmani
  Arjeta Osmani9 ditë më parë

  Super e gzofshit

 • lumi
  lumi10 ditë më parë

  Sehr gut e Gëzofshi 😍🥰✌

 • Minira Ademi
  Minira Ademi11 ditë më parë

  😘😘😘

 • Meriton Meri
  Meriton Meri13 ditë më parë

  Shum e mir e gzofshi

 • Niko Spahiu
  Niko Spahiu14 ditë më parë

  SA mir si jeni kthe

 • Sara Marmullaku
  Sara Marmullaku15 ditë më parë

  Ta gzoni banesen jeni nje qift i mrekullueshem♥️

 • ANITA Banr
  ANITA Banr15 ditë më parë

  E gzofshi❤❤banesen e re o shpirta

 • Sara Sara
  Sara Sara15 ditë më parë

  Shum bukur, Amo hjeke krevetin qe e keni qit te dera, se nuk esht mir me pas kryt ka dera ndrroja vendin

 • STEJSI,ADISA,ELENI
  STEJSI,ADISA,ELENI15 ditë më parë

  Urime banesa! Jeni pa masë të mrekullueshëm, jasht mase të dashur,sjellshëm ju uroj suksese fjat gjith jetës shpresoj të kaloni sa më bukur në qdo eksperjenc të jetë tuaj e shumë fjalë tjera për ju janë pak meritoni të fjitha fjalët më të bukura të kësaj bote jeni shumë të mirë.... Gjithëashtu:We love dhe për ju❤❤😇😇👉👈

 • Ledi Kom
  Ledi Kom16 ditë më parë

  Shum e dukur

 • No name
  No name16 ditë më parë

  A e keni bler ..apo me qera ? 😍😍😍

 • HD GAMER
  HD GAMER16 ditë më parë

  Te lutem a bmund tanxerrni pjesen e 2

 • Agnesa Gashi
  Agnesa Gashi16 ditë më parë

  Banesa koka diqka extra 💯 po shihet qe trrihet nto se ka do shpija ose banesa qe srrihet nto diqysh ✌️

 • Mafa's Channel
  Mafa's Channel17 ditë më parë

  Ta gezoni 😍

 • Anisa_Loredana
  Anisa_Loredana17 ditë më parë

  E gëzofshi banesën🥰🥰 Jeni ALtherat më të mirë, nxirrni sa më shum video ,Jeni fantastik🥰🥰❤❤🌷🌷🍀🍀👏👏

 • Parta Berisha
  Parta Berisha17 ditë më parë

  Njomzallovjurinorillovju

 • Erblina
  Erblina17 ditë më parë

  pershendetje couple rn jeni shum te mir dhe njomza je shum e bukur te dua shum 😍❤️

 • Edona Kastrati
  Edona Kastrati17 ditë më parë

  Rinori eshte shume fuuny🤣🤣😅😅😂😂

 • rinor Tahiraj
  rinor Tahiraj17 ditë më parë

  Sa mir

 • Vlora Syla
  Vlora Syla17 ditë më parë

  Kur e boni videon tj

 • Ismet Ramadani
  Ismet Ramadani18 ditë më parë

  Jeni shume te mire zoti ju rut ju dua shumeee❤❤❤❤

 • R R
  R R18 ditë më parë

  Und jetzt

 • hanife Sufaj
  hanife Sufaj18 ditë më parë

  7:38 lottt🤣🤣🤣

 • Omer Tahiri
  Omer Tahiri18 ditë më parë

  Teper kuzhina e mir

 • Manjola Shehaj
  Manjola Shehaj18 ditë më parë

  ju dua shume do doja shum tju takoja 😭😍🥰

 • Lindi Mazreku
  Lindi Mazreku18 ditë më parë

  A e bani edhe ni video me tregu banesen e re

 • Rezana Muldakaj
  Rezana Muldakaj18 ditë më parë

  E gzofshi Shpin e In Sha Allah ja sheni Hajrin se teper e bukur ju duaa shumm❤️❤️❤️

 • Alejda Latifi
  Alejda Latifi18 ditë më parë

  cift i mrekullueshem jeni❤️banesa e re shum e mir

 • Poema Kastrati
  Poema Kastrati18 ditë më parë

  Jeni shum te mir veq vazhdoni jeni nje qift shum i bukur dhe i mir banesea teper e mir ju dua pafund 💗💞💓😘🥰😍

 • Nebih Ajvazi
  Nebih Ajvazi19 ditë më parë

  Shum e bukur banesa urime banesa

 • Nebih Ajvazi
  Nebih Ajvazi19 ditë më parë

  Jeni me te bukurit i love you

 • lela
  lela19 ditë më parë

  ju jini tu i ndrru banesat si qerapt hahahaa btw we love you❤️❤️❤️

 • marina tafa
  marina tafa19 ditë më parë

  pasha zotin eee 😂

 • marina tafa
  marina tafa19 ditë më parë

  shpija çenka spr

 • marina tafa
  marina tafa19 ditë më parë

  wow ca keni boo o rinor o njomz E paski bo lomshe po pse jeni ti i mblesh senet e teshatt eee 😂

 • Lina Krasniqi
  Lina Krasniqi19 ditë më parë

  Shum shum bukur banesa e bojshi me shnet ju duaa shum çifti ma i bukur ❤️❤️

 • Fjordi Laqi
  Fjordi Laqi19 ditë më parë

  Po

 • urtina aliji
  urtina aliji19 ditë më parë

  jeni shum cifti i mir shum e bukur banesa e re ta gezoni ju dua pa fund jeni cifti më te mir qe kam par ndonjeher ❤️👑🦋🌏💋🔥🥰🥰🥰

 • Rineta osmani
  Rineta osmani19 ditë më parë

  Teper mir e gzofshi a kemendu me ndrru planin televizorin me ndrru me qit n ven t kauqav e kauqat n ven televizorit

 • Edmir Sokoli
  Edmir Sokoli20 ditë më parë

  jeni shum cifti i mir

 • Ilderina Latifi
  Ilderina Latifi20 ditë më parë

  Ohhh sa të mirë , dhe kjo banesa ku keni dal që tash banoni superrr o Zot tepër e mirëëë🤍🕊💦🥺🧸✨✨...

 • Klea Jashanica
  Klea Jashanica20 ditë më parë

  Ku osht videoja tjeter jom kureshtare me pa

 • Perparim Pepshi
  Perparim Pepshi20 ditë më parë

  Kauqat me shpin prej kuzhines ma mir rrin hahah

 • Roza Markaj
  Roza Markaj20 ditë më parë

  Ta gezoni shtepi re,jeni shume mire dhe ju dua fort🥰🥰🥰

 • Mirvete Ujka
  Mirvete Ujka20 ditë më parë

  Nje keshill kemi gjuhen ton Shqipe te pasur te lutem perdor emrin Dhoma e jo Soba ne gjuhen Sllave.

 • Hamide Hyseni
  Hamide Hyseni20 ditë më parë

  Allahun jurajt ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Orges Zeqiri
  Orges Zeqiri20 ditë më parë

  Shum e mir koka

 • Tuana Goxhufi
  Tuana Goxhufi20 ditë më parë

  Je shume e bukur njomza

 • Merita Alija
  Merita Alija20 ditë më parë

  Ta gezoni shum o e bukur oshte

 • Besa Peci
  Besa Peci20 ditë më parë

  Poooooooooooo

 • baba ktuu
  baba ktuu20 ditë më parë

  Shummm Respekt per ju qifti te bukur

 • albana
  albana20 ditë më parë

  Ju dua shim shum jeni shum te mir ju dua shum zemrat e mija 🥰🥰🥰🥰😘😘😘

 • Mirvete Berisha
  Mirvete Berisha20 ditë më parë

  Po shumë mirë tepër a

 • Fidan Balija
  Fidan Balija20 ditë më parë

  Ruju Se kur ta shohin rinorin zullak ja hajn fenrat ma shun 😂

 • sherife kllokoqi
  sherife kllokoqi20 ditë më parë

  Shum e bukur dhe e madhe banesa e re…Shum e mire dhoma e teshav dhe dhoma e gjumit…. Banjot Shum te mira…Salloni, kuzhina dhe trepezarija Shum te bukur a dhe te mdhaja….ballkoni shum i mire dhe I madh….e gjith banesa shum e bukur dhe e madhe, fantastike…jetofshi te lumtur aty dhe e gezofshit 😄😄😄👍👍👍😎😎😎❤️❤️❤️

 • Avni Metaj
  Avni Metaj20 ditë më parë

  Vllau i rinorit ka lujajtur kunder fc lates kallconi

 • Murat Ferati
  Murat Ferati20 ditë më parë

  Jeni çifti ma I mir Couple Rn💞

 • Anita Ibishi

  Anita Ibishi

  20 ditë më parë

  Po

 • Ijadd Mani
  Ijadd Mani20 ditë më parë

  E gzofshi banesen shum e mir koka ♥️♥️

 • Kreshnik Krasniqi
  Kreshnik Krasniqi20 ditë më parë

  Shum e mir

 • Tiara Ahmeti
  Tiara Ahmeti20 ditë më parë

  beni me shume video ju lutem!!!

 • Era Salihu
  Era Salihu21 ditë më parë

  Shume e mire banesa❤️💕✨

 • Ann
  Ann21 ditë më parë

  Superrr..jetofshi tlumtur❣️💕

 • Arlea Fetahaj
  Arlea Fetahaj21 ditë më parë

  🥰😍😘❣❤❤❤❤

 • Anisa jusufi
  Anisa jusufi21 ditë më parë

  Shumë e bukur ta gëzoni

 • Hajdar Klinaku
  Hajdar Klinaku21 ditë më parë

  Shummmmmmmmmmm bukur njomza banesa ta gezoni

 • Jeton Avdulli
  Jeton Avdulli21 ditë më parë

  Urime banesa ere egzofshi

 • ANDI HAZIRI
  ANDI HAZIRI21 ditë më parë

  You are the best couple✌🏻😍😍🥰

 • EMANUEL
  EMANUEL21 ditë më parë

  Shum e mir banesa

 • Ganimete Ramizei
  Ganimete Ramizei21 ditë më parë

  You are the best couple your hose its so beautiful❤❤❤

 • Qefsere Sopaj
  Qefsere Sopaj21 ditë më parë

  Po ❤💙👍🌺

 • ELVIRA SOFI
  ELVIRA SOFI21 ditë më parë

  BANESA OSHT SHUM E BUKUR DHE KENI BO NJE VIDEO SUPER

 • Hy Hy
  Hy Hy21 ditë më parë

  Ne dietikon e keni mar banesen a ? Shum zon e bukur koka

 • ELVIRA SOFI
  ELVIRA SOFI21 ditë më parë

  omg jeni cifti me i bukur i youtubit dhe ashtu do te jeni gjithmon I LOVE YOU

 • B A
  B A21 ditë më parë

  Qka osht bre kjo e veshme kshtu krejt gjyksin barkun jasht , a mir po ju doket a pash zotin? E lyme si me shku nuse per shka? Per me bo ni video tbaneses ajj mos ja futni kot pak ma ortentsisch ju lutem me at luk si me shku nlangstrasse shembulli per fmit e tonê🤦🏻‍♀️

 • Besmira Memedi
  Besmira Memedi21 ditë më parë

  Perfektt💐

 • Nizafet Jashari
  Nizafet Jashari21 ditë më parë

  Pershtedje njomza dhe rinor une jom du e shikoj videjon tuje une e pelce edhe kanalin tuaj e pel banesen tuaj ta gsoni

 • Edona Berisha
  Edona Berisha21 ditë më parë

  Shum e bukur banesa e gzofshit

 • Gannja
  Gannja21 ditë më parë

  Ta gezoni shtepine e re 🏡 e kaloni sa ma mire

 • Ruhina Veseli
  Ruhina Veseli21 ditë më parë

  Shummmm mm e bukur banesa ta gzojni cifti me I bukur ne yutub ju duaaa shumm

 • Fatime Selmani
  Fatime Selmani21 ditë më parë

  Shum e bukur

 • Adiissax
  Adiissax21 ditë më parë

  Shum e bkr shtepia e re dhe idea qe ke mendu si me e mobilu me pelqu shum ju uroj suksese 😘 the best couple

 • PHONE GAMES
  PHONE GAMES21 ditë më parë

  Menova qe jan boothttt e njomzes 10:51

 • ALTINA MORINA
  ALTINA MORINA21 ditë më parë

  Rinori taman gjakovar ja nisi tu I permend hargjimet 😂😂inshallah keni gjdoher e me shum suksese ❤️❤️.

 • TRP Gaming7
  TRP Gaming721 ditë më parë

  Shum e mir

 • Hira Xhemaj
  Hira Xhemaj21 ditë më parë

  Jeni qifti me i bukur

 • Sihana Fetahu
  Sihana Fetahu21 ditë më parë

  Edhe mua

 • kris kris
  kris kris21 ditë më parë

  Sa e bukur shtepiaaaaaa 😍😍😍😍😍😍😍

 • Brandtner Aorsa
  Brandtner Aorsa21 ditë më parë

  E Gzofshi shum e bukur

 • Ena Qenaj
  Ena Qenaj21 ditë më parë

  Po shum

 • Anisa Shala
  Anisa Shala21 ditë më parë

  Jeni shum të mir egzofshi shtepin ere 💕💕

 • Kresha Official
  Kresha Official21 ditë më parë

  e gzofshit baneses jeni me te miret shum me pelqen banesa e edhe ni her e gzofshit

 • Sara L
  Sara L21 ditë më parë

  Wer weiss wie dieser wohnkomplex heisst?Schön!

 • anila krasniqi
  anila krasniqi21 ditë më parë

  Shum pom pelqen te kisha pas ni wisi shpije bre😍😍

 • Rina Maliqi
  Rina Maliqi21 ditë më parë

  je tu gabu shum rinor qe po bon tatua

 • Migena Elezi vlogs
  Migena Elezi vlogs21 ditë më parë

  Shume e bukur 🙈🙈

Faqja Tjeter