“Njerëzit qeshin me ty, je banal”, Përplasja Andi Bushati - Henri Çili në "Të Paekspozuarit" -Arkivë

Debat mes gazetarit Andi Bushati dhe Henri Çilit gjatë emisionit "Të Paekspozuarit" - 9 Nëntor 2017

Komente

 • Bojken
  Bojken3 orë më parë

  Bushat 🤝👏

 • fatbardha triglione
  fatbardha triglione21 orë më parë

  Është gjynah që ke mbiemrin Bushati qyterarja sa i etur paeali qytetarja

 • Lorenz Tusha
  Lorenz TushaDitë më parë

  Cdo gje qe behet e ben rama o bushat... Riks

 • BLEND LONDON
  BLEND LONDON3 ditë më parë

  Plehra funderina jeni të gjithë lepirsa pushtetesh

 • Sabi Baliaj
  Sabi Baliaj7 ditë më parë

  U gjet ky Harry Speci...ky ka pas hum me koh.. Kush e gjet...ore.../(i thon çka hupt mos u gjet..) ....Lpin Saliun ...lepin Ramen Lpin Veliun...nese vjen ne pushtet lepin dhe ariun

 • Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani7 ditë më parë

  Te dy jeni cop-cope

 • Klodian Qevani
  Klodian Qevani10 ditë më parë

  Ça respekti mund te kesh per nje nje njeri qe si pelqen emri i tij ( si mund ta ket emrin e vertet henri çili )

 • Mani Mani
  Mani Mani10 ditë më parë

  O bushtrak o byth.

 • live video
  live video12 ditë më parë

  Pervec ermalit ju te tjeret jeni qenër-bir-qenësh.

 • gurgac
  gurgac12 ditë më parë

  Rrespekt per Bushatin , jua perplas ktyse zagarve surratit !

 • london g london g
  london g london g12 ditë më parë

  Ku keni shanc juve te kapni bushatin o amatora te lodhur bushati ta thot ne balle ca ka esht i drejtperdrejt

 • O K
  O K13 ditë më parë

  Ky Çili është ni Legen.

 • Drita Gjoni
  Drita Gjoni13 ditë më parë

  Henry byth lepirsi i rilindjes 😉 Mero Gelbaze dikur ishte krah Berishes sot krah Edi Rames 😉😜

 • Arjan Berat
  Arjan Berat13 ditë më parë

  Si È.Cili Bushati Jane pisanjoz edhe servila

 • anonymous 2020
  anonymous 202013 ditë më parë

  Bushati esht nje nder 1 milion si njeri i lir dhe gazetar profesionist , i pa varur , i pa korruptuar , i pa anshem , patriot , rebel , 👏👏 respekt pa fund per bushatin , dhe per ylli rakipin me emisionet e tij ne te mir te qytetarve ne te drejtat sic jan , Ku cili esht nje gruaqir familje shkerdhyer , nje i akuzuar per korrupsion njeri qe ska me fytyr te dal ne medja me fytyren e tij si ropqir

 • Daily Things
  Daily Things14 ditë më parë

  Eh more cili more cili 🤦‍♂️🤦‍♂️

 • KøLī køl
  KøLī køl14 ditë më parë

  Naim Çili Hajdut Me University

 • Aa Bb
  Aa Bb14 ditë më parë

  OR BYTH QIR SHMILI

 • K L
  K L14 ditë më parë

  Vetem te zihesh me te gjithe o Andi ... si ke fytyre ????

 • Flamur Hazizaj
  Flamur Hazizaj14 ditë më parë

  Nivel shumë I ultë dialogu në studio

 • Sev Bresa
  Sev Bresa14 ditë më parë

  Shif qa emri ka Henri njeri I korruptur brez pas brezi. Qen rrugesh

 • Qazim Berberi
  Qazim Berberi15 ditë më parë

  Une nuk kam simpati per kerkend.Sepse une duke pasur dy fakultete te gjith keto me duken si hsjvan. Hajvanizmi eshte u I vertete sepse nuk bem hair ka 30 vite.

 • Arben bunaca
  Arben bunaca15 ditë më parë

  O Kone je bo si qen kone o Bushat

 • Alpha Rent
  Alpha Rent15 ditë më parë

  Çili me vjn keq por j shume rende dhe vite larg Bushatit.

 • Alban K.

  Alban K.

  7 ditë më parë

  eshte cike larg .. ne burg me duket

 • Marjeta Ngurza
  Marjeta Ngurza16 ditë më parë

  Bravo Bushat si dridhet Henri si ato kurvat

 • Marjeta Ngurza
  Marjeta Ngurza16 ditë më parë

  Bravo te madhe ja the te gjitha hajdutit

 • Fadil Hitaj
  Fadil Hitaj16 ditë më parë

  Po ky pa le se cfare ka pritur(Bushati) nga Rama po ky se pordhi ,kete e ate Zhejin. Kete e diskretituan ne Terbac kur percollen Viton,po ky eshte nje lango qe ka bredhe kudo me leket e shqiptareve. Legen.

 • Brace Brace
  Brace Brace16 ditë më parë

  Sjan politikat asigjo ca jeni ju skuthat e kokrrat e baxhellave qe keni honger nga te dyja anet.

 • Brace Brace
  Brace Brace16 ditë më parë

  O te gjithe ca jeni ne ate Studio keni me te korroptuar se vete politika.o maskarej .

 • Sander Kaci
  Sander Kaci16 ditë më parë

  Andi o nip blloku je komunist dhe ne gen

 • Dimitris Kod
  Dimitris Kod16 ditë më parë

  Kazan ku trazohet çorba e prishur nga "gazetaret "medioker shqiptare. ..

 • Feriz feriz
  Feriz feriz16 ditë më parë

  Enri legeni ose baxhella

 • Refat Fier
  Refat Fier16 ditë më parë

  Te lumte z. Bushati ky Cili eshte me lengaraqi nga te gjithe

 • Muzik live Shqip
  Muzik live Shqip16 ditë më parë

  Ca bani me hashashin ky Çili apo sdini gjo… Ky a pusht komplet …

 • Ricci Ricce
  Ricci Ricce16 ditë më parë

  Hahahahaha Edi Rama ika fut nè kurth pronart e mediave Kta kan pèr ti ngran kokat njèri tjetrit Edi Nummer 1

 • Landi
  Landi16 ditë më parë

  Respekte Bushat njesh si gjithmon

 • jehon bravo
  jehon bravo16 ditë më parë

  Prape naim cili prape ky sumqir kjo monster pedofilie

 • Nexhip Kararaj
  Nexhip Kararaj16 ditë më parë

  Gjall qenka Cili apo qameti zgjat tre dite nji got vere nga pase dhe harrohet

 • Kei Kei
  Kei Kei16 ditë më parë

  Andi thupe e thupe e thupe thupe vetem muhabete kafesh ben gjithmone ,thashethemegji .Sdi te lidhesh dy fjale kurr ,je shume i besdishem .

 • Genci Vlore
  Genci Vlore17 ditë më parë

  Bushat .Edhe pse me shume rezerva ndaj teje per qendrimet e nje-anshme qe mban dihen ato ,kete rradhe vertetove se po te deshi by..a ju jep racionin kujt do te korruptuari psh. ketij Cili .Ja numerove kaq sakte edhe bukur sa tavani po i dukej dysheme .Nuk po perseris te njejtat gjera pasi analiza jote Bushat e zhvesh kok - e kembe kete "Lapanjoz"skutash.Pra te duam Bushat kur Ju qelloni si majtas edhe djathtas.

 • Agim Klanxhi
  Agim Klanxhi17 ditë më parë

  Ky cili eshte legen komuniste nga fryne era katunar labinoti

 • Meri Minga
  Meri Minga17 ditë më parë

  Rasti çili qe financin me humbje gazeten do ishte logjik po qe kombetar po si servil çilit dhe I shkon urime

 • YPSOMA 731!
  YPSOMA 731!17 ditë më parë

  "Te gjitha u thane",...."te gjitha u didaskuan" sipas mentalitetit "demokratik" te pretenduar...... vetem per :_KATHARSIS, nuk belbezoi askush!!!.

 • tan piter
  tan piter17 ditë më parë

  Sekseri i qeverise ne vend qe te ishte ne burg del e jep leksione demokraciez

 • Edi Rruga
  Edi Rruga17 ditë më parë

  Jeni gazetare llum te shitur te gjithe ,pa ideale jeni sahanlepiresa pa dinjetet ju e felliqni profesionin e gazetarit.

 • Tigri Tigri
  Tigri Tigri17 ditë më parë

  Bushati eshte I njejti gjithmone

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT17 ditë më parë

  Cili je nje i shitur si gjithe te tjeret e rangut tend jo vetem ne Shqiperi por ne te gjithe vendet e tnera.

 • Vera Kiako
  Vera Kiako17 ditë më parë

  O bushati pusho se na dhe daten

 • Bardyli King of Illyria
  Bardyli King of Illyria17 ditë më parë

  Çil burgaxhiu!!!🤮🤮🤮👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽 O media ordinere mos ftoni burgaxhinj ne emisione,çfare shembulli jepni tek qytetari!!!!!😡😡😡🤮🤮🤮👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽 O Henri burgaxhiu!!!🤮🤮🤮👎🏽👎🏽👎🏽👎🏽

 • G-Armour 7
  G-Armour 717 ditë më parë

  Ky si e ka emrin ka shume mundesi Henri nuk e ka duhet ta kete ndryshuar emrin si gjarpri qe ndryshon lekuren

 • jehon bravo

  jehon bravo

  16 ditë më parë

  Quhej faslli naim

 • beyond infinity
  beyond infinity17 ditë më parë

  Cili s'ka shtylle kurrizore fare. Krimb i ndyre

 • Pajtim Loga
  Pajtim Loga17 ditë më parë

  Mero Gelbaza nuk nxjerr lek nga shteti!?

 • Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina17 ditë më parë

  Keta bejne gam gam qe t’u hedhin ndonje kocke! Pa dyshim te gjithe kane konflikte interesi, te pa dobishem per publikun !

 • Tata Mata Te
  Tata Mata Te17 ditë më parë

  po ky çfar lyp këtu Plehër Bythqirë(henri Muti)

 • Lupo 89
  Lupo 8917 ditë më parë

  Pavaresisht se kush eshte, Çili nuk del me ne tv. Tregoj karakter. Kurse Rakipi pranoj hapur qe kishte mashtruar ne favor te Rames kur mbyti Tiranen dhe sot vazhdon e te jep mend.

 • Xhoni Malaj
  Xhoni Malaj17 ditë më parë

  O cili i xhbokolle hemjet te fishta ne velipoj qe ti dhan per ti nxjerr nga burku? Po ik o cili Po lepirs je her me te majten her me te djathten

 • Daniel Aliaj
  Daniel Aliaj17 ditë më parë

  Bushati djal me bole vetem dhe kundra te gjithve.

 • Artin Arti

  Artin Arti

  15 ditë më parë

  Vetem per bllokun nuk flet...i ben bisht gjithmon bllokut...

 • Power Dinami

  Power Dinami

  16 ditë më parë

  Kur nuk i japin ndo nje kocke rri e leh ter kohen,u bene vite qe ju ka thare gjuha.

 • Gino Castiglione
  Gino Castiglione17 ditë më parë

  Ky cili si kur u arrestu nje her robshi

 • john john
  john john17 ditë më parë

  Andi bushati je burre me bole te lumte goja cili eshte nje kurve si rama dhe me keq si rama

 • leone leone
  leone leone17 ditë më parë

  Ky Bushati ,na është bërë si krye llafazani papagall i popullit,

 • Vera Kiako

  Vera Kiako

  17 ditë më parë

  Po e vertete flet shume sto i ku eshte ritur do Te mbuloje dhe duket si demokrat

 • Super Djem Trima Fisnikèr Ale
  Super Djem Trima Fisnikèr Ale17 ditë më parë

  Mero Baze esh me karakter jo servil.respekte

 • erald noj
  erald noj17 ditë më parë

  Te kam xhan o Bushat. Mos u dorezo se do vijne ditet tona !

 • Zeni Myftari
  Zeni Myftari17 ditë më parë

  Permendin gazetaret e botes gazetaret tone, jane pronare thone dhe gazetare, po pse ju duket vetja si ata ju, hajde kazane hajde.

 • Chelsea fan
  Chelsea fan17 ditë më parë

  A nuk ishte ne burg ky Naimi??

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras17 ditë më parë

  Hamdi apo Henri e quajn kete rrethistin Cili?

 • Chelsea fan

  Chelsea fan

  17 ditë më parë

  Me duket se e ka Naim emrin e vertet!😀

 • Mevlut Gremi
  Mevlut Gremi17 ditë më parë

  Z.Çili dukesh pak i kafshuar!

 • Hajri Gjiza

  Hajri Gjiza

  14 ditë më parë

  Me mireeshte per ty Bushat eshte te vuash per te verteten sesa per cilin qe shperblehet per genjeshtren

 • Ndrec Ndoj
  Ndrec Ndoj17 ditë më parë

  Shume njeri i larte dhe i mire respekte per Bushatin

 • Gasper Hilaj
  Gasper Hilaj17 ditë më parë

  Enri qimi eshte NJe burre legen bashke me Mero gelbazen

 • Power Dinami

  Power Dinami

  16 ditë më parë

  Po ky kelyshi i bllokut eshte me i mir !apo nga qe nuk i japin me kocka ben sikur eshte opozitarin...

 • Luftar Zeqaj
  Luftar Zeqaj17 ditë më parë

  Bravo Bushat!

 • Celi Jug
  Celi Jug17 ditë më parë

  Cili eshte tepsi lepires

 • Genti Mazarit
  Genti Mazarit17 ditë më parë

  Ju analistet jeni te gjith lapajnoz ne jne kazan jeni

 • Genti Mazarit
  Genti Mazarit17 ditë më parë

  O cili ti je sahan lepir bythesh

 • Pelivan Koco
  Pelivan Koco17 ditë më parë

  Që të dy Sajan lëpirsa

 • Saimir Isufi
  Saimir Isufi17 ditë më parë

  Henri cili eshte intresaxhi i madh .Nga Bersha shkon te Rama dhe e shpall politikanin e vitit sapo mer pushtetin .thote financoj nje medja dhe dal me humbje .Ky surrat pa lare

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce17 ditë më parë

  O cili jan ujqerit e saliu mos u llafos me ujqerit e saliut

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce17 ditë më parë

  Bushati i ndrit syt si macok cili shaj ramen te te doj bushati dhe rakìpi qe na vjen per te dh ,,,

 • Buba Buba

  Buba Buba

  17 ditë më parë

  Bravo shoqja komuniste,keshtu te do partia moj letyre.

 • Marian Laca
  Marian Laca17 ditë më parë

  Bushati njish si gjithmone ndersa Cili shit si gjithmone.

 • Power Dinami

  Power Dinami

  16 ditë më parë

  Njish eshte se eshte cun blloku me gjith berish.

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce17 ditë më parë

  Spito koleka te mart me vete se na ben qe te dh,,, o bushat Rames ti hash oshmsrin qe ben ne megjes rama mbrret bushati gomar

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce17 ditë më parë

  Bushat boll llap llap si nje qen njerzit e kuptojen ty te del shpirti per spiu in e serbit o debil kur flet na vjen per te vjell

 • sherif sinani
  sherif sinani17 ditë më parë

  mir ja bane atij qeni bushat spiunit o z.cili

 • sherif sinani

  sherif sinani

  17 ditë më parë

  @Buba Buba po ti do na e sjellesh neve komunistave se edhe bushati klysh komunisti e zar blloku ka qen tai lepires kockash

 • Buba Buba

  Buba Buba

  17 ditë më parë

  Bravo sherif komunisti,keshtu ju do partia.Dhe grate e gocat do ja coni parties vetem partia te jete mire.

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras17 ditë më parë

  Bravo zoti Bushati per seriozitetin ne analizen e gjendjes aktuale ne Albanistan

 • Leo Tropoja
  Leo Tropoja17 ditë më parë

  Hee ky endri çiljeta çje ti një kokërr horri po do ju vij dita edhe ty

 • genci safa
  genci safa17 ditë më parë

  Andi Bushati vjen nga familje spiunesh dhe sigurimit ne kohen e diktatures, thjesht per ta kujtuar.

 • Leo Tropoja

  Leo Tropoja

  17 ditë më parë

  Po ky endri nga cila lloj familje vje a e din të gjith komunistat socialista jan se të perndjekur politik ka pak edhe skan perfitu asigje akoma demshperblimet si kan mar dmth çunat e enverit klysha komunistash e kan ket vend

 • Emiliano Emiliano
  Emiliano Emiliano17 ditë më parë

  Henri bytha

 • André Cela
  André Cela17 ditë më parë

  Analisiste e tryezave teliviziv te kenaqin kan shum ide se cfar idesh kan keto in fame ti japesh buke me henger nuk e kuptoj ne cfar shpikje bejne keto te babzitur

 • Festim Gj
  Festim Gj17 ditë më parë

  O Bushat ti sduhet te na japesh mend je klysh bllokmeni dhe komunisti:Jeni ju plera prandaj nuk hapen dosjet e sigurimit e keni mar ju nè dor shqipèrin ju fèmit e ish komunistve tè PPSH

 • teodor miho
  teodor miho17 ditë më parë

  Cili esht bo per te Aida Shtino, ka humb

 • No Reason
  No Reason17 ditë më parë

  Çili çili familjen te pilli

 • K L
  K L17 ditë më parë

  Sa gra ke ndruar Bushat? Je i peshtire..Babai si eshte ..nuk kafshon dot tani si ne vitet 70 ..qe kafshonte te burgosurit. Ka lene te birin tani Andin se I ka dhembet me te mprehta.👿😈😈😈😈😈😈😈😈

 • Bigboom Shakaloom
  Bigboom Shakaloom17 ditë më parë

  Përplasje apo kazanësh?!🤔🤔🤔

 • Vlonjat Vlora
  Vlonjat Vlora17 ditë më parë

  Ore nga behet prof henri cili🤔🤔😂😂😂😂

 • Artur Alushi
  Artur Alushi17 ditë më parë

  Ta kam then ,kur ishe balle per balle me Edin tu mor goja.me ata te.tjeret ben gam,gam

 • Artur Alushi
  Artur Alushi17 ditë më parë

  Andi je skarzo si gazetar. Asnje fjale te mire i shan te gjithe.mah

 • Fan Vidios
  Fan Vidios17 ditë më parë

  Bushati e ka mir ne kte rast..cili esht me ramen aot neser kalon me bashen

 • Spiridon Acioz
  Spiridon Acioz17 ditë më parë

  Bravo bushat

 • FL P
  FL P17 ditë më parë

  Klyshat e komunistave ngaterrohen nga gjelozia per njeri tjetrin e populli shqiptar I verbuar dhe I mashtruar mbas parave nuk e kupton se komunistat nuk kan ikur kurre dhe kurre nuk I kan sjell para drejtesis per krimet e genocidin qe ka bere per gadi 50 vjet tani hiqen si Demokrat te pa pare 😢

 • Gezim Bracaj
  Gezim Bracaj17 ditë më parë

  Njerzit jo qeshin me ty o idiot Bushat, por te urrejne.

 • Hysen Shehu
  Hysen Shehu17 ditë më parë

  Mos u dridhe Bushati bjeri drejte

 • SAMI FLAMURI
  SAMI FLAMURI17 ditë më parë

  Nipi i Hysni Kapos, e kupton shqiptari se kush drejton mediat ne Shqipni dhe pse askush nuk bën zë se Andi i biri kujt është; Babai Mehdi Bushati, Dhëndër i Hysni Kapos, ka qënë shefi i Sigurimit të Shtetit në rrethin e Lushnjës dhe në vitet 1973 - 1979 kryetar i Degës 8 (Grupet antiparti, kundërrevolucionare, internim-dëbimet) në Drejtorinë e Parë të Sigurimit. Fëmijët: Andi Bushati (1969), Mirlinda Bushati (1973).

 • Markelian Prendi

  Markelian Prendi

  17 ditë më parë

  Ky mund te jete me i keqi ne Shqiperi ama te pakten pushetit i del kunder si njerit si tjetrit.

 • Leo Tropoja

  Leo Tropoja

  17 ditë më parë

  Po komunistat dhe kta patronazhistat spihuna muta e gezun ket shqiperi ky endri esht qen ky popull injorantash kta duhet zhduk

 • ismet mema
  ismet mema17 ditë më parë

  Ti Bushati je i pa pergjegjeshem per ate qe flet , je mercenare i Berishes edhe ka mundesi te marri me vete .

 • Buba Buba

  Buba Buba

  17 ditë më parë

  O letyra po ky idhulli juaj mos eshte gje djali I kristaq komunistit apo I harroni kur nuk ju intereson.

 • SAMI FLAMURI

  SAMI FLAMURI

  17 ditë më parë

  Nipi Hysni Kapos ; djali i Mehdi Bushatit;Dhëndër i Hysni Kapos, ka qënë shefi i Sigurimit të Shtetit në rrethin e Lushnjës dhe në vitet 1973 - 1979 kryetar i Degës 8 (Grupet antiparti, kundërrevolucionare, internim-dëbimet) në Drejtorinë e Parë të Sigurimit. Fëmijët: Andi Bushati (1969), Mirlinda Bushati (1973).

Faqja Tjeter