Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani - As 1 minut

Argëtim

Music: Yll Limani & Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by Fatjon Miftari
Violin: Dalvin Mamusha
Clarinete: Dionis Mamusha
Mix and Master: Ramon Erni

© & ℗ Ermal Fejzullahu & AVD Digital. All Rights Reserved.

Komente: 360

 • Sarah
  Sarah2 muaj më parë

  Pershendetje shame bukur. Bravo from the USA 🇺🇸 I fell in love with Albanian music after I visited this summer!!! e dua ate🇦🇱🇦🇱🇺🇲🇺🇲🇺🇲

 • DarkyTv

  DarkyTv

  Muaj më parë

  Welcome to Kosova

 • FF ALONE 13M
  FF ALONE 13M2 muaj më parë

  Zeri i ermalit o zot te rrenqeth ❤nje ze i mbrekullueshem 👌❣🦋

 • Key Key

  Key Key

  Muaj më parë

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉 *_YT.SV/CÄSHREXLOVE'S_* 💛 PRIVATE S*X LES'T MAKE LOVE BABY 💛 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

 • Z M
  Z M2 muaj më parë

  Dy zera unik te muzikes shqiptare! Njeri me i mire se tjetri. Bravo çuna! Teksti perfect! Perfundimisht gjithcka e bukur ne kete kenge. 👏👏👏👏

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Muaj më parë

  Wunderschön 🤩💃🏻🕺🏻

 • إيلي و أحمد في ألمانيا
  إيلي و أحمد في ألمانيا2 muaj më parë

  Beautiful ❤️❤️much greetings from Croatia 🇭🇷

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj2 muaj më parë

  Suksese kenga shum e bukur 🍀🙏🏻

 • Emily An

  Emily An

  Muaj më parë

  Bukuria yllit AS ni minut spo na len pa na ngop

 • 🦋Butterfly🦋
  🦋Butterfly🦋2 muaj më parë

  Super këngë🥺❤Teksti i mrekullueshëm✨Jeni më të mirët💕🌟🌟Suksese🥰

 • alba Vg
  alba Vg2 muaj më parë

  Super muzik per te filluar diten 💫

 • Gashi Ornela
  Gashi Ornela2 muaj më parë

  Unik .perfekt..Suksese djema ❤❤❤❤💣

 • ich sabrina🅥

  ich sabrina🅥

  Muaj më parë

  _EXACTLY WHAT I NEEDED_ 👇---GIRLS------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TRENDING HOT VIDEO FROM _IN.SV/SHIRTLLESSGIRLSS_ 💘 THREE IN ONE L...❤❤❤... ALthe: THIS IS FINE. THREE IN ONE SOMEONE: SAYS ''HECK''. ALthe: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter" . ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品``

 • Vjosa Ilia
  Vjosa Ilia2 muaj më parë

  Perfect 😍🥰

 • ich sabrina🅥

  ich sabrina🅥

  Muaj më parë

  _EXACTLY WHAT I NEEDED_ 👇---GIRLS------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TRENDING HOT VIDEO FROM _IN.SV/SHIRTLLESSGIRLSS_ 💘 THREE IN ONE L...❤❤❤... ALthe: THIS IS FINE. THREE IN ONE SOMEONE: SAYS ''HECK''. ALthe: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter" . ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品``

 • Hairije Bazaj
  Hairije Bazaj2 muaj më parë

  Ne se nuk me do ti thuaje . Se nik rrin asnje min . Te gjithe duan ta thon por smunden Ylli ylle . 💥💥💥💥

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Muaj më parë

  Dy zera te Embel ❤❤

 • Nada M
  Nada M2 muaj më parë

  Me ta knaq shpirtin!🧡

 • Aralda Miloti
  Aralda Miloti2 muaj më parë

  "Kam vendos me dasht veten pak ma shum" ... super 👏💕

 • Μιρελα Κουμρια
  Μιρελα Κουμρια2 muaj më parë

  Na kenaqni o yjet e muzikes me keng kaq te bukura bravo 🇦🇱🇦🇱

 • bilinas mini

  bilinas mini

  2 muaj më parë

  Super këngë🥺❤Teksti i mrekullueshëm✨Jeni më të mirët💕🌟🌟Suksese🥰

 • Era Era
  Era Era2 muaj më parë

  Paskam dasht me shum se veten.. Super suksese 🙏🎼🎵🎶🎧🔉🔊💫

 • Blerina Lika
  Blerina Lika2 muaj më parë

  O Zot sa zgjim te bukur kam ber sot me kengen tuaj, e shijova e perjetova tekstin sikur ta kisha shkruar une. Ermal ti ke lindur per te shijuar zerin e embel ne, por ama Ylli mbet Ylli I vogel qe shkelqen njesoi si madhi. Jeni Artista 👌👌👏👏⭐⭐🤗🤗😊😊

 • Legjenda Official

  Legjenda Official

  Muaj më parë

  @Blerina Lika mos me thuja Qe edhe ti shkr tekste këngësh?

 • Blerina Lika

  Blerina Lika

  2 muaj më parë

  @Linda Ajeti paske nevoi per ilace e dashur, edhe pse edukata po nuk e ke nuk kurohet. Po te pakten ilacet te ndimoi mos te shprehesh, perdore ne familje e jo me mua kete fjale. Pise

 • Linda Ajeti

  Linda Ajeti

  2 muaj më parë

  Bothen ma hongsh

 • isida plaku
  isida plaku2 muaj më parë

  Nje bravo te madhe 👏 dy artist te mrekullushem,zera brilant 🤷‍♀️🤷‍♀️

 • Arbëresha Salihu
  Arbëresha Salihu2 muaj më parë

  Dy zera te embel 😍 jeni ma te miret 👍

 • Linda Bytyqi
  Linda Bytyqi2 muaj më parë

  Super bashkpunim,muzika,teksti sooo nice 👌

 • Maria Kosta
  Maria KostaMuaj më parë

  Kam vendos une dasht veten pak me shume.. I love it 🥰 super kenge ❤️❤️thank you guys for this beautiful song

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhhMuaj më parë

  "Kam vendos me dasht veten pak ma shum" ... super 👏💕

 • Ina ionela
  Ina ionela2 muaj më parë

  O piesă superbă!!

 • Zyhra Sheni
  Zyhra Sheni2 muaj më parë

  O Allahi ju a gzoft shpirtin gjithmon te dyve ty ermal te dhent Zoti jet dhe shendet te plot familjes tende femijve te tu Kurse ty Ylli nje fat te mir ne jet sic je edhe vet Yll

 • Abi Rajna
  Abi Rajna2 muaj më parë

  Kenga me e bukur❤

 • Melina Mitrou
  Melina Mitrou2 muaj më parë

  Zëri yllit o zot 😍🥰

 • Giuly Xs
  Giuly Xs2 muaj më parë

  DASHURI ♥️♥️♥️ Zëri i Ermalit ilaç për shpirtin tim ! Ylli YLL YLL YLL ♥️ suksese dhe komplimente ! Këndofshin gjithmonë 🤍

 • Erilanda Sofi
  Erilanda Sofi2 muaj më parë

  Zeri i yllit me i miri😍♥️

 • Bensu Soral
  Bensu SoralMuaj më parë

  So good to hear this singer +Yll_Limani +

 • Marieta Madhi
  Marieta Madhi2 muaj më parë

  Dy zera te Embel ❤❤

 • Bashkim Alliu
  Bashkim Alliu2 muaj më parë

  Perfect 😍😍😍😍😍

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen2 muaj më parë

  Shume kenge e bukur 👏👏😊

 • Ela Hysa
  Ela Hysa2 muaj më parë

  Nga dy yje del nje super super hit 🥰Love 😍

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Muaj më parë

  "Kam vendos me dasht veten pak ma shum" ... super 👏💕

 • Bedri Tabak
  Bedri Tabak2 muaj më parë

  Kenge e mire. Persh nga bosna 🇧🇦❤️🇽🇰🇦🇱

 • mimi 28
  mimi 282 muaj më parë

  Pe perfundojna ket vit krejt bashk me ket kang. Pi lajm dashuriet e vjetra ne vitin 2021. Gzuar!

 • Marina Gjeka
  Marina Gjeka2 muaj më parë

  Nese nuk me don ti thuj se nuk rri as nje sekond as nje minut vec jepi fund. Kam vendos me dasht un veten pak ma shum 🤩🤩

 • MiMi💖FullMoon✨
  MiMi💖FullMoon✨2 muaj më parë

  Wowww Brilliant voices+🎶💫💫

 • bilinas mini
  bilinas mini2 muaj më parë

  Unik .perfekt..Suksese djema ❤❤❤❤💣

 • Emily An

  Emily An

  Muaj më parë

  "Kam vendos me dasht veten pak ma shum" ... super

 • Marime Thaci
  Marime Thaci2 muaj më parë

  Zerat tuaj jane sherim❤️⚡️🥰

 • 0698840794 Vasilcollari
  0698840794 Vasilcollari2 muaj më parë

  Super ylli një kombinim perfekt 👌❤🔥🔥 do ishe super një bashkunim kidda ft ylli super 👌💓😘💖❤🔥🔥😍

 • Kastriot Nika
  Kastriot Nika23 ditë më parë

  Suksese shume keng e mire 👏👏👏👏

 • Erilanda Sofi
  Erilanda Sofi2 muaj më parë

  Sikur ylli te bene nje kenge me Kiden ♥️♥️

 • Renata
  RenataMuaj më parë

  Wunderschön 🤩💃🏻🕺🏻

 • laskin riubn
  laskin riubnMuaj më parë

  Zeri i yllit me i miri😍♥️

 • Sejdefa Kalac
  Sejdefa KalacMuaj më parë

  Ermal a ka Keng qe nuk bohet hit me ty ! Kings ! Ermal dhe Ylli ♥️🥂

 • Albana Rrustaj
  Albana Rrustaj2 muaj më parë

  Respecté knofshi sa kofshi 🇦🇱🇫🇷🙋‍♀️👌🏻👂🏻🌟🔥💥

 • Dora Kovaci
  Dora KovaciMuaj më parë

  Sa me dhije e ke ber ket keng o shpirt!!! 😍As kush nuk munt te na kuptoj ne femrave me norma si je ti o dashuri 😍😍😍😍

 • Tina Cuku
  Tina Cuku2 muaj më parë

  Divaaaaatttttttttt .......... you kill it boys!!💣💣💣

 • Florentina Dakaj
  Florentina Dakaj2 muaj më parë

  Qfar muzike super 👌 perfect ❤

 • Jurida Kola Kapllaj
  Jurida Kola KapllajDitë më parë

  Kengetaret e mi te preferum...kam vendo s une me dashte veten pak ma shume ❤

 • Merita Fuga
  Merita Fuga2 muaj më parë

  Bravoooo super kenge dhe kombinim zerash 🙏🙏🙏🙏

 • albert
  albert2 muaj më parë

  Ajo qe me do mua nuk e dua un, ajo qe dua un nuk me do ajo, e ajo qe do ajo nuk e do ai, kjo pra quhet dashuri !!

 • Ledja Beqiri
  Ledja Beqiri2 muaj më parë

  Zemra Ime lot e ke emrin Ylli ti 💗💗💗💗💗

 • Rina Rexha
  Rina Rexha2 muaj më parë

  uuuuu sa e mir per Zotin super deri ne gjys e ngjova

 • Dorina**🧜‍♀️
  Dorina**🧜‍♀️2 muaj më parë

  Super song🎶🎶🎶🎼❤❤❤🤗

 • Janina
  Janina2 muaj më parë

  Hiti i ketij viti ...Superr kong ...💖💖💖

 • ich sabrina🅥

  ich sabrina🅥

  Muaj më parë

  _EXACTLY WHAT I NEEDED_ 👇---GIRLS------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TRENDING HOT VIDEO FROM _IN.SV/SHIRTLLESSGIRLSS_ 💘 THREE IN ONE L...❤❤❤... ALthe: THIS IS FINE. THREE IN ONE SOMEONE: SAYS ''HECK''. ALthe: BE GONE Life's story is a short journey so have fun before sleeping forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков .#垃圾. Megan: ''Hotter'' Hopi: ''Sweeter'' Joonie: ''Cooler'' Yoongi: ''Butter'' Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter" . ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね. . !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那sfdsd些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品``

 • Ankela M
  Ankela M2 muaj më parë

  Mund te kishit marre nje nga vajzat tek tavolina...shume te bukura dhe natyrale...

 • Ela Ela
  Ela Ela2 muaj më parë

  Super kenga ju lumt goja

 • Flora Gojani
  Flora Gojani2 muaj më parë

  Ju Lumt Djema jemi krenar per ju dy zera te mrekullushem ju duam shum ju urojim veq suksese

 • ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤
  ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤2 muaj më parë

  Super kenge 💋❤💖💋❤

 • •🦋Grejsiii🦋•
  •🦋Grejsiii🦋•2 muaj më parë

  Ylli je nje nga zerat me unik more djale ta ha zemrenn tduuu breee❤️‍🔥❤️‍🔥 Nuk ka njeri ma t'mir se ti skam fjal te ta them se sa te duaa🥺❤️‍🔥

 • Valbona Nuhi

  Valbona Nuhi

  20 ditë më parë

  Super kenge 🔥🔥

 • Anisa_hasani
  Anisa_hasaniMuaj më parë

  My favorite Albanian singer 🇲🇦🇦🇱😍😍

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Muaj më parë

  Ylli I vogel qe shkelqen njesoi si madhi. Jeni Artista 👌👌👏👏⭐⭐🤗🤗😊😊

 • Anila Durres
  Anila Durres2 muaj më parë

  Dy ze te bukur .por Ermal fejzellahu 😍

 • 🌍Ylli dashuri🌍
  🌍Ylli dashuri🌍2 muaj më parë

  Yll je ma I miri ❤❤

 • Klodjana Gjiko
  Klodjana GjikoMuaj më parë

  I adhuroj kenget tuaja, 2 zera te embel dhe te mbrekullueshem Ermal Fejzullahu je I madh complimenti te dyve, Yll Limani zeri yt eshte qetesi è shpyrti, suksese dhe ju kendofte zemra gjith jeten 😍😍👏👏🔥🔥🇦🇱🇦🇱

 • Florinda Zacellari
  Florinda Zacellari2 muaj më parë

  Eshte e vertet qe ne kte bot kemi ardh dhe do ikim vetem por ama smund te mohojm faktin qe vuajm aq shume per persona te tjr dhe qe sja vlejn super zera

 • Jon Kazani

  Jon Kazani

  2 muaj më parë

  lesh lesh

 • Giulia Dobi

  Giulia Dobi

  2 muaj më parë

  Shume e vertete

 • Katerina Beqiri
  Katerina BeqiriMuaj më parë

  🔥🔥me I miri je yll

 • Edisa Murati
  Edisa Murati2 muaj më parë

  Bukuria yllit AS ni minut spo na len pa na ngop 😊🥰

 • Eqrem Zymberi
  Eqrem Zymberi2 muaj më parë

  E keni kall pa dyshim,nje super hittttt

 • Izii.izabella
  Izii.izabella2 muaj më parë

  Bravo ylli per textin e ke qar 😁👏🤩

 • bella _c
  bella _c2 muaj më parë

  Love from BiH🇧🇦

 • Marjana Koci
  Marjana Koci2 muaj më parë

  Bravo cuna😍👏

 • aswer huio
  aswer huioMuaj më parë

  Pershendetje shame bukur. Bravo from the USA 🇺🇸 I fell in love with Albanian music after I visited this summer!!! e dua ate🇦🇱🇦🇱🇺🇲🇺🇲🇺🇲

 • Key Key

  Key Key

  Muaj më parë

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉 *_YT.SV/CÄSHREXLOVE'S_* 💛 PRIVATE S*X LES'T MAKE LOVE BABY 💛 #ライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!1#万人を超える人が見ていたもんね(笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!#今後は気を付けないとね5). . !💖🖤❤#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!( #笑)#垃圾

 • Dukagjin Baraliu

  Dukagjin Baraliu

  Muaj më parë

  You and all your family members are always welcomed in our USA (united States of Albania)

 • Fisnike Guze
  Fisnike Guze15 ditë më parë

  Ju lumte jeni ⭐️⭐️🇦🇱🇦🇱

 • Era Cuka
  Era Cuka2 muaj më parë

  Super 👏👏👏😍❤

 • Albanian boay
  Albanian boay2 muaj më parë

  O ska me yllin bash Yll osht ⭐️

 • Vladimir Kovacaj
  Vladimir Kovacaj2 muaj më parë

  Bravo bravo shum kang hit 💣💣

 • Teuta Daci
  Teuta DaciMuaj më parë

  A. S,tkam dasht ma shum se veten ❤️ a s,kam dasht ma shum veten ❤️

 • •🦋Grejsiii🦋•
  •🦋Grejsiii🦋•2 muaj më parë

  Like nese nje person e keni dasht ma shum se veten si Ylli🥺🥺

 • Fabiola Hysa
  Fabiola Hysa2 muaj më parë

  🔥🔥🌟❤

 • ANIME
  ANIME2 muaj më parë

  Yll limani je me i miri ne bote te dua pa funde ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👑❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • ilda cangu
  ilda cangu2 muaj më parë

  Shume e bukur💞🌹❤️❤️✨✨✨💥💥💥💥💥

 • Ola Lamajj
  Ola Lamajj2 muaj më parë

  Superrrr kombinim zerash😍🍻

 • k b
  k bMuaj më parë

  Dope song respekt. Përshëndetje te gjithë Shqipeve Kudo që janë nga Philadelphia 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Erilanda Sofi
  Erilanda Sofi2 muaj më parë

  Super yll ♥️♥️

 • Brunilda Xhepa
  Brunilda Xhepa2 muaj më parë

  Super kenge na knaqet shpirtin

 • laura cllini
  laura cllini2 muaj më parë

  #30 tendencë ne Itali❤🖤❤🖤❤🖤

 • bofooit gojo
  bofooit gojoMuaj më parë

  Nga dy yje del nje super super hit 🥰Love 😍

 • Emily An

  Emily An

  Muaj më parë

  Nese doni ne spotify mund te gjeni Edhe “Gandi - Ajo Po Don “

 • Lena Zefi
  Lena Zefi2 muaj më parë

  Oo zoti jurujt 🎻🎻🎻🎻🎻🎻🎻🙉♥️♥️

 • mikea hiooi
  mikea hiooi2 muaj më parë

  Zeri i yllit me i miri😍♥️

 • 🌹ELVANA🌹

  🌹ELVANA🌹

  Muaj më parë

  Sub te lutem

 • Ermira Mira
  Ermira MiraMuaj më parë

  Sa e bukur👏👏

 • I Love 🌍
  I Love 🌍2 muaj më parë

  🇽🇰❤️🇦🇱

 • AleinaD 2005
  AleinaD 20052 muaj më parë

  Te duaaaaaaaa Ylli Limani 😘🥰😍😛

 • R3d 'n Bl4ck
  R3d 'n Bl4ck2 muaj më parë

  As 1 minut as ni sekond 🥶⏰

 • MBIZZ
  MBIZZ2 muaj më parë

  Jan bashkuar 2 zerat me te bukur te shqiperis anemban👏

 • Alea Selimi

  Alea Selimi

  2 muaj më parë

  @Jon Kazani okej ama dashti me thon shqiptar jemii qysh do koft

 • ANIME

  ANIME

  2 muaj më parë

  Fiks ❤

 • Doraemon

  Doraemon

  2 muaj më parë

  althe.info/number/4IasoaqhamJlocg/video🙏

 • Jon Kazani

  Jon Kazani

  2 muaj më parë

  @MBIZZ kosova eshte kosove . shqipria eshte shqipri . maqedonia maqedoni

 • Jon Kazani

  Jon Kazani

  2 muaj më parë

  skenderaj dhe bushpepaj lujn golf

 • ` BLEONA *melody¿
  ` BLEONA *melody¿2 muaj më parë

  I love it🥰🥰🥰 Se kam vendos un me dasht veten pak ma shume🥰🥀😭

 • Ylllimaniifans
  Ylllimaniifans2 muaj më parë

  E keni kall pa dyshim🔥✨

 • Fation Gjergji DJ
  Fation Gjergji DJ2 muaj më parë

  🔥🔥🔥👏

 • Paula Caroline
  Paula CarolineMuaj më parë

  Hug to albanian From brazil

 • Rrahim Ibrahimi
  Rrahim Ibrahimi2 muaj më parë

  Wow nice song Greetings from South Africa Asi te zi korb qe jon

 • Rezo Rezo
  Rezo Rezo2 muaj më parë

  Dy yjee ❤❤❤❤ Po kejo fustan bluja me mir te kishte dal pa fustan 😉🤣🤣🤣

 • el cy
  el cy2 muaj më parë

  Kam vendos me dash veten pak me shume 😉.