‘S’lëpijmë ku pështyjmë’: Me kë janë prishur Andi dhe Melisa?

Melisa Lleshi
Andi Shehi
Perputhen

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 • yuoop noke
  yuoop noke5 orë më parë

  Aman o andi ku eshte dinjiteti jot kur ishe ne nje lidhje me melisen dhe per fame pranove qe kjo te puthej e prekej me gjith djemt e perputhen ..nuk kuptoj dmth

 • Luiza Uka
  Luiza Uka9 orë më parë

  Jeni me te miret❤💕❤💕❤

 • MM Di
  MM Di11 orë më parë

  Melis mundohu me eleminu pak te qeshuren pa lidhje .se mete foluren dihet me lacianshe

 • Hey Me
  Hey Me22 orë më parë

  O Zot kur bejn e kta t dy ....

 • yuoop noke

  yuoop noke

  5 orë më parë

  aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem

 • Asliana Male
  Asliana MaleDitë më parë

  Do ju zhduk po futet turinjte ne shtepine time. Pre jush po pi ilace pa padur nevoje?

 • Pamela Caka
  Pamela CakaDitë më parë

  Cifti

 • DepressedGirlButHappy
  DepressedGirlButHappyDitë më parë

  Oj Melisa ruje Andin se ta mer Shkenda se ajo o e njoftun qe ka nda gra prej burrave

 • Denisa Curaj
  Denisa Curaj2 ditë më parë

  Çifti me i bukur ❤❤❤

 • Sali Hysenlika
  Sali Hysenlika2 ditë më parë

  Cift pa lidhje,debia

 • Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj3 ditë më parë

  Nse kjo dashuri zgjat un to behem synet ne gju se posht jam ber njer

 • Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj3 ditë më parë

  Muajt plot mut se mjalti ja kan baruar me ko ksaj

 • Jeton Avdulli
  Jeton Avdulli3 ditë më parë

  Bravo jeni mat mir Respekt

 • Qani Gjeci
  Qani Gjeci3 ditë më parë

  Kur thua publiku shqiptar dhe e shan kupto q kto shqiptare ju kan ngrit aty ku jeni

 • Edi Pocari
  Edi Pocari4 ditë më parë

  Na eshpifet ilk moj baxhell bashke me ate katunarin andin

 • Dona Mehmeti
  Dona Mehmeti4 ditë më parë

  Oj meliss edge une i kam emrin melis

 • klaudjo kalaj
  klaudjo kalaj4 ditë më parë

  sepse jeni vk te dy vec per lek bani xhdo gja e shitni edhe njeni tj

 • Jasmina
  Jasmina4 ditë më parë

  oRA ESHTE 1 FIKS TANI KU PO KOMETOJ

 • Nadia Doda
  Nadia Doda5 ditë më parë

  aman shifeni icik tek ai shkrimi me drita e kan shkrujt gabim the king needs (her) queen mekem

 • Adrian Gashi
  Adrian Gashi6 ditë më parë

  Dy ♥️ ♥️ 💫💫

 • Agim Krakulli
  Agim Krakulli6 ditë më parë

  Jeni shum te bukur si cift

 • Melinda Ademi
  Melinda Ademi6 ditë më parë

  Po ato puthje qe beje ne takime me tean ne faqe ne qafe ca ishin mo Andi pse genjeni jeni bashke per inat te fansave dhe Fatjonit qe ju zbuloi dhe olses

 • Alltane Disha
  Alltane Disha6 ditë më parë

  Ty nuk te interesonte melisa kur u fut ne perputhen? Riktheje pak shikoje emisjonin?Po tani 🙈 çfare do te thote kjo ? Nuk shkon me kte teme fare ? Po ju lumte qe moret fame ne kete emisjon! Ndersa talentet .....??

 • elidon ryta
  elidon ryta6 ditë më parë

  Kur kan sha majkell xheksonin normal qe ty qe e meriton do te shplajn o rrot kari 🤣

 • danqi Luan
  danqi Luan6 ditë më parë

  FATJONI FT MELISA CUMENNT

 • Victoria Paloka
  Victoria Paloka6 ditë më parë

  Te pakten pagujeni ate pastruesen e mos i genjeni me nje $ 10 ne dite se u vret mundi i fuksras e u shoqeron gjithe jeten ju e cilin do qe nuk i jep ate qe i takon !

 • Flori uka
  Flori uka6 ditë më parë

  Ka marr pastruse Andi qr fol si me qen pasardhes i sheikve jeni legjenda bashk me makinat me qera edhe pastruset(sanitaret ) (10.000 euro)

 • erisi kuka
  erisi kuka7 ditë më parë

  Sa injorante! Si e etiketojne zonjen qe I miremban pastruese?!

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy7 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • R K
  R K7 ditë më parë

  Me te then te drejten vec Andi Tea ishte si duhet por nfund doli di doli se te gjith sjan perputhur ama ashtu duhet me qen ciftet kjo Melisa vec takime me puthje shkalavitje spam asnji artikulim fjale katastrov ti qe ja hodhe fundin Fatjonit ik moj mos me prish gojen dhe kjo qenka dashuri po lini ati fjal se ste mer Andi duke pa se si i bejshe takimet ty

 • R K
  R K7 ditë më parë

  Cka nuk beni me djemt Melisa tash na tregon dashurin Andi i fundit ishte se Fatjoni hoqi dor dhe ja nxori te gjitha se perpara nuk kishte lidhje me Andin nuk jemi pa sy ose budallej

 • R K
  R K7 ditë më parë

  Dashuria juaj nisi kur kthien shpinen te gjith djemt se per ndryshe doja thyeje brinjt haaaa shum posht me Melisen ke ren Andi kjo vec qe perdrydhet tjeter gje ska

 • BE SI
  BE SI7 ditë më parë

  kemi 2 çej

 • R K
  R K7 ditë më parë

  Pershendetje Andi e din qe ke be be per zitin jam vetem per ty i tha Teas keshtu qe me Tean shume shkojshi si per bukuri me sjellje te gjitha se vec me me sy kuptoheshi kur shiqoheshi ju dy me ato syte te bujura e te malitura te dy shkurt rall takohen kto cifte po se dij nuk qe pa ze fytyra ju tregonte a sa i perket Melises vec qeshet e dim krejt nuk e ke ate nder qe e kisha sa ishe me Tean su mirte vesht askush mezysh e madhe ate qe i tha Shaipja Teas qe ty ke fol per Tean deri ju sa dilshi ntakim zdua ti besoj asaj se shum kam qen fanca juaj Melisa ste len me fol shkur artikulimi qendrimi edisa gjera tjera nuk pershtatesh fare po sbesoj se e ke gjst me kte Melisa ke peshti Mevlanin Fatjonin Atdheu u trembe sta mbajti

 • Indrit Xhika
  Indrit Xhika7 ditë më parë

  Melissa mut Kenge ka ber

 • Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h7 ditë më parë

  U puth me 500 aty kjo te perputhen me fatjonin kur doli u smu kjo😁🙆‍♂️

 • rejsi xh
  rejsi xh7 ditë më parë

  Femi😱❤❤👱‍♀️👶👱‍♂️

 • rejsi xh
  rejsi xh7 ditë më parë

  Femi

 • Jac Bra
  Jac Bra7 ditë më parë

  Quhet dikush qe na ndihmon me punet e shtepise, jo pastruese o katurnalleku dhe jeta🤦🏽‍♀️

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui7 ditë më parë

  Pak me etike jo pastruese se ne perputhen benit moral per termat ju u ofendonit

 • Tasha Zylfo
  Tasha Zylfo7 ditë më parë

  Edhe vete e thoni qe jeni popull,skrahasoeni me yje shqiptre e jo,jo me boterore(artiste)por denglat I keni te medha.Si mund te thoni ju kemi mare Pastruse??.Eshte nje pune e ndershme,qe e fiton lekun me djerse,e jo me pislleqe te cilat te krijojne ate"perandori"qe keni kap ju.

 • Arta J
  Arta J7 ditë më parë

  Jo mo Andi, nuk vendosin njerezit e tjerë se cfare dëshirojnë ata, ti thjesht e zgjodhe që ta shfrytëzosh për t'i sjellë vehtes miradinat që ke

 • Jimi J
  Jimi J7 ditë më parë

  Pastruse qe na Gatuan.Mos rafshe ne dore te Jevgut se te mer frymen. Quhet ndimse ose puntore.Vipat e karit

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  7 ditë më parë

  Oooo andi a E di sa peder mashkull je

 • Ina Gjinaj
  Ina Gjinaj7 ditë më parë

  Aman mi Melisa te kujtohet vetia kur ishe ne perputhje qe se paranoje hajt mo i cop k....rv

 • Merita Sejdi
  Merita Sejdi7 ditë më parë

  Jeni Shum Shum Qift i bukur, por gabimi ju qe se keni pranu prej në fillim lidhjen e juaj.se besoj qe do ishi hala ma t pëlqyar pêr qdo Shqiptar.

 • Faire Saiti
  Faire Saiti8 ditë më parë

  O Andi netakim me melisen evure metrin per mos tu afruar etash shum te dashuruar efudin. Emelises shko merrja fatjonit se ndoshta po jarun kujtim 😂😂😂😂😂

 • M Sweden
  M Sweden8 ditë më parë

  Flliqtana mashtrus🤮🤮

 • Tea Tea
  Tea Tea8 ditë më parë

  Ske pas mundesi me lepi prandaj😉

 • Blondina Matarova
  Blondina Matarova8 ditë më parë

  Mos e krahaso Michael Jacksonin me ty o andii

 • Ardiana Zeqiri
  Ardiana Zeqiri8 ditë më parë

  Je lepij me gjith cunat e botes andi eshte i fundi per ty

 • Altin Sinka
  Altin Sinka8 ditë më parë

  Jeni cift specjal

 • Blerina Avdiaj
  Blerina Avdiaj8 ditë më parë

  Kur u be kjo sy palara te thot mar pastruse mos ngelt njeri ne kembe,po ti vjen nga mjerimi e kushedi te duket tirana prandaj fluturon me presh mer te tem pastuse se e ben mir ate zanat eshte eksperte se pun tjeter sbesoj se di .

 • Alb16

  Alb16

  7 ditë më parë

  E ka mesuese

 • Hajredin Reci
  Hajredin Reci8 ditë më parë

  Nga hiq gje u ben te famshem kto po krejt i kan kto luks po dhe shkolle andi nuk ka u be' aktor

 • bouytt guyt
  bouytt guyt8 ditë më parë

  O Zot gjithkushi me mor fam sdi sdi🤦🏽‍♀️si fryhen mas pari thu se kush ken kta 🤮

 • Emin Nuredini
  Emin Nuredini8 ditë më parë

  Melisa andi jeni ma re miret edhe qifti bukur jeni prsh🥰👋

 • Arjan D
  Arjan D8 ditë më parë

  Ky Andi Gjithmon kur ecen me duket si ma pas ne te se si i sforcuar ecen😉 .

 • Ime Prezime
  Ime Prezime8 ditë më parë

  Oooo andi a E di sa peder mashkull je

 • A. Thaqi94
  A. Thaqi948 ditë më parë

  Oj Melis o llokum ,paq fat gjith jeten . ❤

 • Behare Saidi
  Behare Saidi8 ditë më parë

  Melisa msohu me u shpreee nje her gabele dukesh veq

 • Behare Saidi
  Behare Saidi8 ditë më parë

  Oooooo bobobo melisa gabele. Duket dhe nuk di te fol akoma dhe shummm po shet adi veq me tejan isht cift qe mund te shkoni

 • Rina Saliaj
  Rina Saliaj8 ditë më parë

  Shum e rent per tea ne se verte andi ka pasur nje lidhe me tea dhe e ofendote ashtu ne emisjon sa me shqipen e pastaj me melisen kur e ofendonin melise i dilt ne mbrotje kur i tha ana ti rolin e dashnores po luan po paska qen e vertet me keto qe po shohim nuk e tregoj te verteten kengen per tean e ka ber po tea ne trotuar mos paci fatin tim pese nuk e thoni te verten po kur e pask ber vet kontraten pese ike nga e misjoni nuk e dim te verten shpesojm qe nje dite tatregon te verten

 • dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhok9 ditë më parë

  Kemi marr pastruse tash i ofendoni edhe grat shqiptare qe e bejn at pune se sikur ju keni qen dikushi ne jet po edhe ju keni pastruar po tash sikur keni ba fam turp

 • Ide Azi
  Ide Azi9 ditë më parë

  Nuk i thuhet pastruese por ndihmse! domethan kur ti je i pa aft të kryesh punët e tua thërret dikë të të ndihmoj me pages Pjesa tjeter ajo fjal PASTRUESE është ofenduese injorant

 • Bajram Haliti
  Bajram Haliti9 ditë më parë

  Gjermanisht i thojn Haus Frau-Gru Shtepije

 • Kristina Ndoja

  Kristina Ndoja

  7 ditë më parë

  😒😒😒😒qe do thot shtepiake!!!!! Dhe jo sanitare apo ndihmese

 • Enxhi 17
  Enxhi 179 ditë më parë

  Per momentin kemi dy qenj🤣

 • Xhuana Mazelli
  Xhuana Mazelli9 ditë më parë

  Krimbat e qenefit me pastruese ,,injorante 3 dite shkolle si keni flisni ne menyren me ofenduese 🤑🤑

 • qamiltuda
  qamiltuda9 ditë më parë

  cifti bukur❤️❤️

 • Zana Krasniqi
  Zana Krasniqi9 ditë më parë

  Se kuptoj ket Melisen pse qesh pa arsye 🤷🏻‍♀️😕

 • youtube channel

  youtube channel

  8 ditë më parë

  As ski me kuptu naj her se se kuptova as un kurr😂😂😂

 • Thjesht Eda
  Thjesht Eda9 ditë më parë

  E beri olsa me lokal melisen , na shesin pordh tani

 • Kur Legjenda

  Kur Legjenda

  8 ditë më parë

  Eda: Jan ba te gjith me lokale e restorante bisnese makina u ban dhe kengetar. I bani edhe publiku me venendje Te ktyre njerezve perputhen Se tgjith jan fut vec per fam Jan kejt bordello Lgbt. Mjer populli i shkret se nuk do me dit asnje se kan halle e probleme Edhe me pa dicka tv me kaluar kohen, dalin kto bordellot Si shiten per 1 euro Njerez te degjeneruar.

 • Rukije Ljuma
  Rukije Ljuma9 ditë më parë

  Po hajde more se mate mir ska ku ve ,,,, ju uroj jet te gjat zoti ju bekoft ,❤❤

 • N. I.
  N. I.9 ditë më parë

  Power couple

 • Lilifilli Lilifilli
  Lilifilli Lilifilli9 ditë më parë

  Melis

 • Lilifilli Lilifilli
  Lilifilli Lilifilli9 ditë më parë

  🌹🌹🌹😍😍😍😍🌹🌹🌹😍😍🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

 • Lashi Zero
  Lashi Zero9 ditë më parë

  O andi sa armiq paskeni bere. Asnji nuk flet per vertetesine e intervistes tuaj te gjithe kapen pas nji fjale ( pastruse) qe ne fund te fundit cfardo lloj emri tjeter ti vendosesh pastruse ngelet thelbi. Ata as e shane as e poshteruan thane skemi kohe dhe na ndihmon. Mjaft bullizuat dy te rinje qe as kane vrare e as kane prere neser mund te jene femijet motrat ose vellezerit tuaj ne vend te tyre

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana9 ditë më parë

  Po pra te luhatshem se sje i njejti

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana9 ditë më parë

  Kemi mar nje ndihmese per shpin thuhet a medet imagjinoje sikur te jeni duku me l'art si shprehi ju

 • Genta Kejda
  Genta Kejda9 ditë më parë

  Tani e vertet qe kur flasim ne perditshmeri i themi edhe pastruese por te pakten ne nje emision ti zgjedhim pak fjalet gjithsesi ju uroj gjith te mirat

 • astrit schererbauer
  astrit schererbauer9 ditë më parë

  a je gazetare a prostitut e parod

 • Money Money
  Money Money9 ditë më parë

  malokt kan ec lara e shifni gjupellat si kan fillu t din t jetojn 😂

 • sara sinani
  sara sinani9 ditë më parë

  O barbone femer po ti u ktheve prezantuese mbasi ike nga perputhen ,edhe na thu sot nk lepij ku beshtyjj...ordinera

 • Ada Cena
  Ada Cena9 ditë më parë

  Jo pastruse o njerze pa shkoll marim mdimse thuhet legena

 • Edaaa Havolli
  Edaaa Havolli9 ditë më parë

  Pse nuk keni thene e kemi marr nje ndihmëse 🌝

 • Pregnancy&Motherhood
  Pregnancy&Motherhood9 ditë më parë

  Po te E diell pse shkon? Dhe aty esht olsa regjisore

 • Ina Dori
  Ina Dori9 ditë më parë

  sa me pelqejn bashk

 • prishtina Dori Prishtina
  prishtina Dori Prishtina9 ditë më parë

  Shum te mir jeni dyt ishalla gjithmon bashk jeni

 • Luca Luca
  Luca Luca9 ditë më parë

  Kta roqira byth palar bejn si pasanik thon kemi pastruse

 • Elena Hekurani
  Elena Hekurani10 ditë më parë

  Bir nona vet eshtr ber Melisa me mar pastruse ne shtepi te mbyten punet o te keqen ti dhe Andi jeni apo dhe leckat tuaja nuk lani dot,Andi i dashur harrove intervisten te Olsi vlla qe boje si viktim me demek tkishte tradhetu Tea pikerishte Tea Armand Shehi qe as emrin sja permend sot po i drejtohesh ate person pikerisht nga ajo Tea more fam mor And djali dhe me vjen keq te zhgenjej po luaj cik me bukur se as me aktru spo din tanim sa mbarove aktrimin me Tean tka ik dhe ty lezeti sikur dije me fol bukur mo pse je katandis kshu??Meq nuk peshtyni aty ku lepini Melisa rikthehet te per💋si prezantuese mbasi doli nga aty ti besh shyqyr Olses qe nuk lejoj Fationin me te demasku se e shihje mir viktimizimin Melke e dashur,te mos harrojm ishe ti qe Olses i thoshe flm per mundesin qw te kish dhene dhe e perqafoje me shm dashuri tpkten thuajini flm qe ju beri me fam e lek dhe tboni ty Melke e dashur me pastruse ndihmese dmth ose sanitare quhet ndryshe.

 • Elena Hekurani

  Elena Hekurani

  9 ditë më parë

  @klinton bekaj shumica e nenave tona kan punu e punojn ate pun por duhet ti zgjedhim me kujdes fjalet qe nxjerrim nga goja sidomos kur je personazh publik,mund ti thuash kemi mar nje zonj qe na ben punet e shtepise ose gatuan nuk eshte nevoja me u shpreh ashtu per nje njeri qe ka bagazh nrm e din me fol.

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  9 ditë më parë

  ×××):🖐pflegerin ose reinigerin si i bjen shqip kjo ktu mei than pastruese nje Femne ai person te lajmron ne Firm dhe te del problem personi vetem nese don me e fal vet se nuk eshte e lejushme kur i thua pastruese (putzfrau)cdo nje pastron shtepin e vet e tash mi than putzfrau a ose putzmann atehe Nenat tona mei quajt pastruese qe nakan rrit ne a kjo po i bjen ashtu

 • Esma Zaimi
  Esma Zaimi10 ditë më parë

  Bravo Mwlisa je 1 vajze e snqerte

 • Anisa Lici
  Anisa Lici10 ditë më parë

  Jeni shumë të bukur ☺️

 • Reni Cenolli
  Reni Cenolli10 ditë më parë

  Sa te shpifur qe jeni 🤮🤮🤮 ,kjo Melisa sdi me lidh dy llafe,vetem qesh pa lidhje...

 • Aldi muslikA
  Aldi muslikA10 ditë më parë

  O skuth o pidh mashkull

 • Rita Selimaj
  Rita Selimaj10 ditë më parë

  Falenderoni Oksen qe ju beri me fame.Keshtu qe shkoni she lepini kembet Olses.

 • Rita Selimaj
  Rita Selimaj10 ditë më parë

  U terbonte Melisa kur e pyesnin per Andin, ishte e viktimizuar. Po suksese se sot personat si puna ktyre behen me fame.

 • Flutura Prendi
  Flutura Prendi10 ditë më parë

  Jeni si dy pllumba.

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv10 ditë më parë

  Puthje ne faqe ke pas o Andi

 • Marie Shaho
  Marie Shaho10 ditë më parë

  Me ca future dilni qe ja punuat teas e henget nga mbrapa shpine zoti Marte ake

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv10 ditë më parë

  Je ti i luhatshem se publiku te donte por pastaj e kan pa se je aktor kan ndrishu mendim dhe kan ndrishu mesazhet mos u habit me publikun por me veten

 • Diana Zelia
  Diana Zelia10 ditë më parë

  Ju dashuri ju dhëntë zoti po pse bëtë ato veprime të pista kur e donit njeri tjetrin sidomos ti o Andi si e le gruan që u zhgaratit me fatjonin apo u shitet për famë por nuk është turp për ju që beret ato veprime dhe rena se për dashurin që keni ashtu qofshit gjithmon por leku dhe fama meret me pun me djers jo me pislleqe se gruan e do për jetë jo për famë

 • Valmira Daci
  Valmira Daci10 ditë më parë

  Jeni shum te mire Zoti ju bekoft

 • Panos Panos
  Panos Panos10 ditë më parë

  GABELIA DHE FILOGABELI

Faqja Tjeter